Rozpis-výsledky I.A třída jaro 2011/12

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
Podrobnosti

Rozpis-výsledky I.A třída jaro 2011/12

TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
1. Šaratice 14 8 4 2 35: 15 28 ( 4)
2. Bosonohy 14 7 5 2 35: 26 26 ( 2)
3. Vojkovice 14 7 3 4 25: 18 24 ( 0)
4. Líšeň B 14 7 2 5 27: 26 23 ( -1)
5. Dobšice 14 5 7 2 36: 25 22 ( 4)
6. Slavkov 14 7 1 6 32: 26 22 ( 1)
7. Šlapanice 14 4 6 4 21: 18 18 ( -6)
8. Jevišovice 14 5 3 6 21: 23 18 ( 0)

9. Bořitov 14 4 5 5 26: 31 17 ( -1)
10. Sn Brno 14 3 7 4 27: 29 16 ( -8)
11. Miroslav 14 4 3 7 15: 21 15 ( -3)
12. Čebín 14 3 5 6 14: 21 14 ( -7)
13. Hrušovany 14 4 1 9 23: 36 13 ( -5)
14. Mikulov 14 3 2 9 16: 38 11 ( -7)

 

 

Výsledky 16.kolo 1.4.2012

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
A2A1601 Mikulov Vojkovice 1:3 (0:1)
Branky: Kauer - Čermák 2, Poláček
A2A1602 Slavkov Šlapanice 0:0 (0:0)
A2A1603 Miroslav Bosonohy 2:1 (2:0)
Branky: Krula, Macík - Holomek
A2A1604 Dobšice Šaratice 1:0 (0:0)
Branky: Veselý; ČK: 0 - Ptáček
A2A1605 Bořitov Líšeň B 1:2 (0:1)
Branky: Knies - Sklenář, Walla; ČK: Vavřík - 0
A2A1606 Hrušovany Sn Brno 0:0 (0:0)
A2A1607 Jevišovice Čebín 2:1 (0:0)
Branky: Drozd, Rožnovský - Juračka; ČK: Stuchlík - 0

 

 

Výsledky 17.kolo 8.4.2012

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
A2A1701 Jevišovice Mikulov 2:1 (0:0)
Branky: Benda, Drozd - Zámečník
A2A1702 Čebín Hrušovany 2:0 (0:0)
Branky: Blahák, Sadílek
A2A1703 Sn Brno Bořitov 4:1 (2:1)
Branky: Horňák, Inwald, Kleibl, Nevěděl - Bezděk
A2A1704 Líšeň B Dobšice 3:1 (2:1)
Branky: Walla 2, Milotínský - Stehlík Aleš; ČK: Matoušek - Havlík
A2A1705 Šaratice Miroslav 2:2 (1:2)
Branky: Cenek, Jedlička - Chaloupka, Záviška
A2A1706 Bosonohy Slavkov 4:2 (4:2)
Branky: Cihlář 2, Koplík, Moučka - Drobný, Matocha
A2A1707 Šlapanice Vojkovice 0:2 (0:2)
Branky: Poláček, Čermák

 

 

 VÝSLEDKY 18.kolo 15.4.2012
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
A2A1801 Mikulov Šlapanice 0:4 (0:3)
Branky: Kahoun 2, Kočí, Šamšula
A2A1802 Vojkovice Bosonohy 2:0 (1:0)
Branky: Valnoha, Čermák
A2A1803 Slavkov Šaratice 3:0 (2:0)
Branky: Liznar, Lysák, Matocha; ČK: 0 - Borovský
A2A1804 Miroslav Líšeň B 0:0 (0:0)
A2A1805 Dobšice Sn Brno 5:3 (1:0)
Branky: Ensinger, Jílek, Stehlík Aleš, Šabaka, Čapoun - Kleibl, Nevěděl, Prchlý; ČK: Zajíc - Nevěděl
A2A1806 Bořitov Čebín 1:0 (0:0)
Branky: Richtr
A2A1807 Hrušovany Jevišovice 0:0 (0:0)


  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body PK (Prav)
1. Vojkovice 17 10 3 4 32: 19 33 ( 6)
2. Líšeň B 17 9 3 5 32: 28 30 ( 3)
3. Šaratice 17 8 5 4 37: 21 29 ( 2)
4. Bosonohy 17 8 5 4 40: 32 29 ( 2)
5. Dobšice 17 7 7 3 43: 31 28
( 4)
6. Slavkov 17 8 2 7 37: 30 26 ( -1)
7. Jevišovice 17 7 4 6 25: 25 25
( 1)
8. Šlapanice 17 5 7 5 25: 20 22 ( -5)
9. Sn Brno 17 4 8 5 34: 35 20 ( -7)
10. Miroslav 17 5 5 7 19: 24 20
( -4)
11. Bořitov 17 5 5 7 29: 37 20 ( -4)
12. Čebín 17 4 5 8 17: 24 17 ( -7)
13. Hrušovany 17 4 3 10 23: 38 15
( -9)
14. Mikulov 17 3 2 12 18: 47 11 (-13)

 

 

 

VÝSLEDKY 19.kolo 21.4.2012
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
A2A1902 Jevišovice Bořitov 2:1 (2:0)
Branky: Hazucha, Kráčman - Janíček
A2A1903 Čebín Dobšice 0:1 (0:0)
Branky: Zajíc
A2A1904 Sn Brno Miroslav 0:0 (0:0)
A2A1906 Šaratice Vojkovice 3:2 (1:0)
Branky: Buchta, Kláska, Smetana - Poláček Petr, Poláček Radek
A2A1907 Bosonohy Šlapanice 2:0 (1:0)
Branky: Bělohlávek, Messiah
A2A1901 Hrušovany Mikulov 1:2 (1:2)
Branky: Szajko - Lukášek, Zámečník
A2A1905 Líšeň B Slavkov 2:4 (0:1)
Branky: Široký, Šudoma - Matocha 2, Strnad 2

 

 

 

Výsledky 20.kolo 29.4.2012

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
A2A2001 Mikulov Bosonohy 2:3 (1:1)
Branky: Lukášek, Pálka - Holomek 3; ČK: Kauer, Rachtárik - 0
A2A2002 Šlapanice Šaratice 2:2 (0:1)
Branky: Kahoun, Šamšula Petr - Cenek, Kalouda
A2A2003 Vojkovice Líšeň B 3:0 (1:0)
Branky: Husák, Valnoha, Čermák
A2A2004 Slavkov Sn Brno 6:2 (4:1)
Branky: Matocha 3, Liznar, Strnad, Udržal - Horňák, Kleibl; ČK: 1:0
A2A2005 Miroslav Čebín 3:0 (0:0)
Branky: Hanuška, Hrbek, Krula
A2A2006 Dobšice Jevišovice 1:1 (0:1)
Branky: Veselý - Hazucha; ČK: Záruba - 0
A2A2007 Bořitov Hrušovany 1:3 (1:1)
Branky: Richtr - Gábor, Kozárek, Kůra

 

 

 

VÝSLEDKY 21.kolo 6.5.2012
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
A2A2102 Hrušovany Dobšice 1:1 (0:1)
Branky: Juřica - Jílek
A2A2103 Jevišovice Miroslav 0:1 (0:1)
Branky: Chaloupka
A2A2105 Sn Brno Vojkovice 3:0 (2:0)
Branky: Nevěděl 2, Prchlý
A2A2107 Šaratice Bosonohy 1:2 (0:1)
Branky: Smetana - Bělohlávek Jiří, holomek
A2A2101 Bořitov Mikulov 3:0 (2:0)
Branky: Richtr 2, Feiffer
A2A2104 Čebín Slavkov 0:1 (0:1)
Branky: Matocha; ČK: 0 - Opletal
A2A2106 Líšeň B Šlapanice 4:1 (3:0)
Branky: Drábek 2, Milotínský 2 - Kočí

 

 

 

 VÝSLEDKY 22.kolo 13.5.2012
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
A2A2201 Mikulov Šaratice 1:1 (0:1)
Branky: Zámečník - Buchta
A2A2202 Bosonohy Líšeň B 2:1 (2:0)
Branky: Cihlář, Holomek - Šudoma
A2A2204 Vojkovice Čebín 3:0 (1:0)
Branky: Poláček 2, Valnoha; ČK: 0 - Mejtský
A2A2205 Slavkov Jevišovice 4:2 (2:0)
Branky: Holásek, Líznar, Matocha, Udržal - Drozd, Rožnovský
A2A2203 Šlapanice Sn Brno 1:1 (1:0)
Branky: Špondr - Nevěděl
A2A2206 Miroslav Hrušovany 1:2 (0:0)
Branky: Chaloupka - Kůra, Pichanič
A2A2207 Dobšice Bořitov 2:2 (0:1)
Branky: Kolman, Veselý - Bezděk, Richtr

 

 

23. kolo 20.05.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A2301 Dobšice Mikulov 20.05. 16:30 NE
A2A2302 Bořitov Miroslav 20.05. 16:30 NE
A2A2303 Hrušovany Slavkov 19.05. 16:30 SO UT
A2A2304 Jevišovice Vojkovice 19.05. 16:30 SO UT
A2A2305 Čebín Šlapanice 20.05. 16:30 NE
A2A2306 Sn Brno Bosonohy 19.05. 16:30 SO Pod Sídlištěm, Brno
A2A2307 Líšeň B Šaratice 20.05. 14:30 NE

 

 

24. kolo 27.05.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A2401 Mikulov Líšeň B 26.05. 16:30 SO
A2A2402 Šaratice Sn Brno 26.05. 16:30 SO
A2A2403 Bosonohy Čebín 26.05. 16:30 SO
A2A2404 Šlapanice Jevišovice 27.05. 16:30 NE
A2A2405 Vojkovice Hrušovany 26.05. 16:30 SO
A2A2406 Slavkov Bořitov 26.05. 16:30 SO
A2A2407 Miroslav Dobšice 27.05. 16:30 NE

 

 

25. kolo 03.06.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A2501 Miroslav Mikulov 03.06. 16:30 NE
A2A2502 Dobšice Slavkov 03.06. 16:30 NE
A2A2503 Bořitov Vojkovice 03.06. 16:30 NE
A2A2504 Hrušovany Šlapanice 02.06. 16:30 SO UT
A2A2505 Jevišovice Bosonohy 02.06. 16:30 SO UT
A2A2506 Čebín Šaratice 03.06. 16:30 NE
A2A2507 Sn Brno Líšeň B 02.06. 16:30 SO Pod Sídlištěm, Brno

 

 

26. kolo 10.06.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A2601 Mikulov Sn Brno 09.06. 16:30 SO
A2A2602 Líšeň B Čebín 10.06. 16:30 NE
A2A2603 Šaratice Jevišovice 09.06. 16:30 SO
A2A2604 Bosonohy Hrušovany 09.06. 16:30 SO
A2A2605 Šlapanice Bořitov 10.06. 16:30 NE
A2A2606 Vojkovice Dobšice 09.06. 16:30 SO
A2A2607 Slavkov Miroslav 09.06. 16:30 SO

 

14. kolo 17.06.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A1401 Mikulov Slavkov 16.06. 16:30 SO
A2A1402 Miroslav Vojkovice 17.06. 16:30 NE
A2A1403 Dobšice Šlapanice 17.06. 16:30 NE
A2A1404 Bořitov Bosonohy 17.06. 16:30 NE
A2A1405 Hrušovany Šaratice 17.06. 16:30 NE UT
A2A1406 Jevišovice Líšeň B 17.06. 16:30 NE UT
A2A1407 Čebín Sn Brno 16.06. 16:30 SO

 

 

 

Článek můžete sdílet:

   

Hledání na tomto webu  

   

Rozpis Sportovišť  

ZIMNÍ STADION
Kontakt: p.Šebela tel: 736 656 773
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Sportovní hala F.J.Curie
Kontakt: p. Šťastník 777 759 661
emailTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Hala Dvořákova (Ronja)
Kontakt: p. Šebela  tel: 736 656 773
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Umělá tráva Husovy sady
Kontakt: p. Šťastník tel: 777 759 661
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
   

Fotbal MSFL 2019/20  

 
1. FC Odra Petřkovice 2   5:0     6
2. SK Uničov 2 6:3 6
3. FC Velké Meziříčí 2 4:2 6
4. FK Blansko 2 4:2 4
5. MFK Frýdek-Místek 2 3:1 4
6. FC Vik. Otrokovice 2 2:0 4
7. SFK Vrchovina 2 2:1 4
8. SK Sigma Olomouc B 2 9:3 3
9. SK HS Kroměříž 2 7:4 3
10. ČSK Uherský Brod 2 6:4 3
11. 1.FC Slovácko B 2 4:11 3
12. FC Baník Ostrava B 2 2:2 2
13. FC Slovan Rosice 2 0:1 1
14. MFK Vyškov 2 1:3 1
15. FC Fastav Zlín B 2 2:5 0
16. FC Dolní Benešov 2 2:6 0
17. 1. SC Znojmo FK 2 0:5 0
18. FC Hlučín 2 0:6 0
 
 
 
 
 
   

Okresní přebor 2019/20  

#KlubZ   S       B
1. Suchohrdly 1 7:4 3
2. Mor. Krumlov B 1 5:2 3
3. Hrádek 1 2:0 3
4. Rakšice A 1 3:2 3
5. Dobšice B 1 3:2 3
6. Hostim 1 3:2 3
7. Práče A 1 2:2 1
8. Jezeřany 1 2:2 1
9. Prosiměřice A 1 2:3 0
10. Horní Kounice A 1 2:3 0
11. Hostěradice 1 2:3 0
12. Božice A 1 0:2 0
13. Jaroslavice A 1 4:7 0
14. FK Znojmo B 1 2:5 0
   

Návštěvní kniha  

znsport
Je zde celý zápas. Otázku podejte na radnici města.
středa 4. leden 2017 5:55
Marušák
Bude sestřih zápasu s Rožnovem? děkuji
pondělí 2. leden 2017 8:04
Marušák
Proč zde není sestřih zápasu s vinohrady? :?
pondělí 31. říjen 2016 16:22
   

Přihlášení  

   

Kdo je na stránkách  

Právě přítomno: 56 hostů a žádný člen

   

Copyright © Znojemský sport - znsport.cz. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil - Portal 70 - tvorba webových stránek Znojmo