Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší
Podrobnosti

MolCupZnojemští zástupci ve fotbalovém poháru 3.kolo 20.9.2017 od 18.15hodin

Sparta nad svým soupeřem nijak nevyčnívala, povinnost ale plní a do kabin odcházela s jednobrankovým náskokem. Znojmo hostujícího brankáře příliš neprověřilo. Znojmo bylo ve druhém poločase aktivnější, soupeře prakticky nepustilo do žádné šance, přesto odchází poraženo a s MOL Cupem se v tomto ročníku loučí. Odchází však se vztyčenou hlavou, neboť velkého favorita hodně potrápilo, chybělo trochu více štěstí, aby se mu podařilo vyrovnat.

1SC znojmo1.SC Znojmo FK - sparta prahaAC Sparta Praha  0 : 1  (0:1)

Branky: 26. Vătăjelu Karty:   11. Cihlář (ZNO), 29. Růsek (ZNO) – 28. Sáček (SPA), 71. Mandjeck (SPA), 88. Mareček (SPA) Rozhodčí: Marek – Antoníček, Myška Diváci: 3100 (vyprodáno)

2.kolo Znojmo bez problémů do třetího kola ut 8.8.2017 od 17.00hodin

Cesta znojemského favorita za postupem byla velmi trnitá a přes vyšší herní kvality se s Petřkovicemi dlouho trápil. Prohrával, vyrovnal, nedokázal rozhodnout ze hry, ale penaltový rozstřel zvládl bezchybně a postupuje do třetího kola

petrkoviceFC Odra Petřkovice - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK  1 : 2 pk  (1:0)

Branky: 8. Baranek – 75. Njire Karty:   29. Holiš (PEK), 52. Neumann (PEK), 55. Špavelko (PEK), 109. Švancer (PEK), 120. Baranek (PEK) – 45. Urbančok (ZNO)

1.kolo so 22.7.2017

První kolo poháru, a zároveň generálku na ligu, má Znojmo úspěšně za sebou. V Polné to sice především v první bezbrankové půli skřípalo, postup  si ale uniknout nenechalo. Stěžejní byly dva rychlé góly v úvodu druhého poločasu, v dalším průběhu přidali i třetí gól a mohli tak slavit postup do druhého kola..

slavoj polnaSlavoj Polná - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK  0 : 3  (0:0)

BRANKY: 68. min PAUL - 4. min VLASTNÍ, 56. min DOVHANYUK, 60. min SASÍN, 72. min POLÁCH

Branky: 48. a 77. Šamánek, 50. Teplý ŽK: 36. Čížek - 64. Svozil Rozhodčí: Orel Pavel - Dobrovolný Zdeněk, Pfeifer Michal

Tasovice v poháru končí

V loňské sezoně ještě soupeř Tasovic v divizní soutěži nedal domácím šanci. Hodonín po celé utkání kontroloval hru,

tasovice5TJ Sokol Tasovice - hodoninFK Hodonín  1 : 4  (0:1) Branky: 68. Paul - 4. vlastní, 56. Dovhanyuk, 60. Sasín, 72. Polách

68. min PAUL - 4. min VLASTNÍ, 56. min DOVHANYUK, 60. min SASÍN, 72. min POLÁCH

Předkolo so 15.7.2017

Tasovičtí byli sice v plné letní přípravě a ihned první zápas byl ostrým testem. Ten však v sobotní odpoledne domácí zvládli na jedničku a dále postupují do prvního kola.

tasovice5TJ Sokol Tasovice - BreclavMSK Břeclav  2 : 1 (1:1)  Branky: 22. Švarc R., 55 Hrobař R. - 13. Musil P.