Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší
Podrobnosti

Soustředění 1.SC Znojmo FK ut 26.2.2019 od 17.00hodin

Poslední znojemské utkání zimní přípravy nenašlo vítěze. Naši borci v úterním podvečerním duelu na umělém hřišti TJ Sokolu Tasovic remízovali proti místnímu týmu, když neudrželi jednobrankové vedení. O náš jediný gól se postaral Dženis Beganovič, na straně domácího výběru se prosadil střídající Pavel Lapeš.

tasovice5TJ Sokol Tasovice - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK  1 : 1  (0:1)

Branky: 78.Lapeš - 8.Beganović

Trenér František Šturma, 1.SC Znojmo FK: "Celý zápas jsme byli dominantní a byla by ostuda, kdybychom nebyli. Měli jsme vysoké držení míče, soupeř velice kvalitně bránil. Vzhledem k diviznímu týmu se jedná o velmi dobrý mančaft. Klukům nemůžu nic vytknout, nic tam nechybělo. Vyskytly se tam všechny prvky, které jsme po nich chtěli. Během úvodní půle jsme si vytvořili asi deset šancí, hodně je podržel jejich brankář."

pá 22.2.2019

Předposlední zimní duel přípravy vyšel znojemským fotbalistům na jedničku. V pátek odpoledne neměli slitování s protivníkem z Hodonína, který přehráli vysoko 5:0. V zápase se dvakrát prosadili Dominik Kunca a Dženis Beganovič, premiérově se rovněž trefil Van-Dave Harmon. Do utkání zasáhl také David Machalík, který do 1.SC Znojmo FK přichází na půlroční hostování z prvoligového 1.FC Slovácka.

1SC znojmo1.SC Znojmo FK - hodoninFK Hodonín  5:0  (1:0)

Branky: 46. a 47.Kunca, 57. a 87.Beganović, 42.Van-Dave Harmon

so 9.2.2019

Úvodní zápas na lavičce Znojma skončil pro Františka Šturmu porážkou. V sobotu odpoledne znojemští fotbalisté nedokázali vstřelit ani branku na hřišti pátého výběru nejvyšší slovenské soutěže ŠKF iClinic Sereď, kde prohráli 0:1.

seredŠKF iClinic Sereď (Slovensko, 1.liga) - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK  1:0  (0:0)

Branky: 56. Gatarić z pen.  ŽK: 3:5

Soustředění končí Znojmo porážkou  27.1.2019

Znojemskému týmu se třetí místo na Arena Cupu vybojovat nepodařilo. V závěrečném vystoupení na turnaji svěřenci Leoše Kalvody nestačili na polský Zagłębie Sosnowiec 2:4, když hned tři branky inkasovali v prvním poločase. Vůbec poprvé se ve znojemských barvách prosadil Marko Marciuš.

Zagłębie SosnowiecZagłębie Sosnowiec (Polsko - 1.liga) - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK  4:2  (3:1)

Branky: 26., 33., 44.Gabedava, 82.Nowak - 45.Marciuš, 68.Teplý  ŽK: 76.Pawlowski

24.1.2019

Na šestý pokus se znojemští hráči dočkali premiérového vítězství v zimním období. Ve třetím duelu Arena Cupu si poradili s černohorským výběrem OFK Titograd Podgorica, když o výhru se brankou ve druhé půli postaral Jakub Teplý.

titograd pogronicaOFK Titograd Podgorica (Černá Hora - 1.liga) - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK  0:1  (0:0)

Branky: 67.Teplý

21.1.2019

Zimní příprava znojemským hráčům nevychází podle představ. K výhře se nedopracovali ani v pátém zápase, ve kterém prohráli s NK Slaven Belupo 0:1. V rámci Arena Cupu byli s Belupem o remízu připraveni po hodině hry. Závěrečný zápas skupiny je v plánu na čtvrtek dopoledne proti černohorskému výběru
NK Slaven Belupo KoprivnicaNK Slaven Belupo-Koprivnica (Chorvatsko, 1.liga) - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK  1:0  (0:0)
Branka: Branky: 57.Iharoš

18.1.2019

V prvním zápase našeho chorvatského soustředění jsme nad 4.týmem chorvatské nejvyšší soutěže vedli 1:0. Pak ale domácí ve druhé půli především díky dvěma slepeným brankám v 50.minutě otočili a nakonec vyhráli 3:1.

zahreb lokomotivaNK Lokomotiva Záhřeb (Chorvatsko, 1.liga) - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK  3:1  (0:1)

Branky: 50.M.Burić, 50.Ivanušec, 77.N.Burić - 34.Karačić vlastní

Na soustředění do Chorvatska vyrazilo jednadvacet hráčů. Do turnaje vstoupí v pátek

Od čtvrtka se naši hráči na jarní část připravují v Chorvatsku, konkrétně v Medulinu. Do oblasti blízko města Puly se vydali také mladíci Milan Moravec a Patrik Martínek. Soustředění se naopak nezúčastní Vojtěch Švarc nebo Vlastimil Veselý, který hostuje v FC Vysočině Jihlava.

Kromě důležité přípravy čeká fotbalisty 1. SC Znojmo FK také zajímavý turnaj. Již od pátku se zúčastní Arena Cupu, v němž na úvod budou čelit NK Lokomotiva Záhřeb, momentálně čtvrtému týmu chorvatské nejvyšší ligy. Následně se ve skupině ještě utkají s celky NK Slaven Belupo a OFK Titograd Podgorica.

Vyvrcholení turnaje přijde další víkend, kdy se týmy během soboty a neděle střetnou o umístění. Rozhodující zápasy nastanou proti některému z výběrů z druhé skupiny, v níž figuruje NK Istra 1961, Zaglebie Sosnowiec a OFK Žarkovo.

Návrat ze soustředění je naplánovaný na 28. ledna. Do konečné nominace se dostali:

Brankáři: Buček, Atanackovič Obránci: Helísek, Cheredea, Malár, Avdič, Dramé, Krčík, Cihlá  Záložníci: Štrombach, Lacko, Marciuš, Kokorovič, Moravec, Kučera, Ordoš, Hlůže, Mudra Útočníci: Martínek, Beganović, Teplý