2.liga 2018-19 jaro

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší
Podrobnosti

Fotbal 29.kolo Znojmo mělo tlak, ale branky stříleli hosté so 18.5.2019 od 15.00hodin

Ve 29. kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY přivítalo Znojmo na domácím hřišti Vítkovice. Domácí stále jsou namočení do souboje o záchranu. Cestu za záchranou jim zkomplikovala porážka s Vítkovicemi 0:3, o které ve druhé půli rozhodli Januška, Praus a Bzirský. Přitom ještě za stavu 0:0 neproměnil penaltu domácí Machalík.

1SC znojmo1.SC Znojmo FK - vitkovice 2MFK Vítkovice  0 : 3  (0:0)

Branky: 73.Januška, 78.Praus, 82.Chvěja ŽK: 28. Buček - 62.Vasiljev Rozhodčí: Vojkovský Jakub - Podaný Marek, Mojžíš Jakub Delegáti: Zeman Libor, Zavadil Zdeněk

28.kolo Bojovný výkon stačil pouze na bod  so 11.5.2019 od 10.15hodin

Ve 28. kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY se v Sokolově utkaly dva týmy, které jsou stále namočené v boji o záchranu. Znojmo pod trenérem Leošem Kalvodou, který se k týmu vrátil ve čtvrtek už podruhé, dokázalo na severu Čech bodovat. Díky Cihlářovi a Cukovičovi sice v zápase dvakrát vedlo, ale o dělbě bodů rozhodl ve druhé půli Liener.

SokolovFK Baník Sokolov - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK  2 : 2  (1:1)

Branky: 26. Cihlář (vla.), 62. Liener – 18. Cihlář, 54. Cuković

27.kolo Přímý souboj o sestup Znojmo nezvládlo  st 8.5.2019 od 18.00hodin

Sedmadvacáté kolo Fortuna:Národní ligy znojemským fotbalistům body nepřineslo. Na domácím hřišti prohráli s patnáctým FC MAS Táborskem 2:3, když hned čtyři branky padly ve druhém poločase. Našim hráčům se dvakrát podařilo snížit na rozdíl jediné branky, důležitý remízový gól si však nepřipsali. V tabulce se na nás soupeř dotáhl, do konce zbývají 3 kola.

1SC znojmo1.SC Znojmo FK - taborsko 2FC MAS Táborsko  2 : 3  (0:1)

Branky: 59.Harmon, 85.Cuković – 3.Kopřiva, 50.Valenta, 67.Hasil ŽK: 47.Conner, 58.Kunca, 77.Šmehyl – 49.Valenta Rozhodčí: Franěk Pavel - Blažej Petr, Hock David Delegáti: Dofek Ladislav, Hubička František Diváci: 514

Krátce po dnešním zápase se rozhodl majitel klubu Jiří Tunka, že odvolá trenéra Františka Šturmu i jeho asistenta Darka Šuškavčeviče. Důvodem jsou špatné výsledky A-mužstva. Během zítřejšího dne by se mělo vyjasnit, kdo celek povede ve zbývajících třech zápasech v cestě za záchranou F:NL.

26.kolo Znojmo se potácí na hraně sestupu so 4.5.2019

Znojemští fotbalisté si připsali čtvrtou porážku z uplynulých pěti zápasů. Během sobotního dopoledne nestačili na FK Pardubice, před televizními obrazovkami prohráli 1:3. Pardubický celek se dostal do vedení v úvodní desetiminutovce, ještě před polovinou první půle vyrovnal Šimon Šmehyl. Po půl hodině hry však z pokutového kopu rozhodl Michal Petráň.

pardubice 2FK Pardubice - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK  3:1  (2:1)

Branky: 9.Toml, 30.Petráň (pen.), 74.Mužík – 20.Šmehyl ŽK: 39.Šejvl – 45.Conner Rozhodčí: Cieslar Ondřej - Fišer Miroslav, Mojžíš Jakub Delegáti: Filípek Patrik, Valeš Zdeněk Diváci: 648

25.kolo Znojmo padá ke dnu ne 28.4.2019 od 18.00hodin

Také druhé derby letošní sezóny skončilo prohrou. Na půdě FC Zbrojovky Brno náš výběr prohrál 0:2, když se o branky soupeře postarali Peter Štěpanovský a bývalý hráč Znojma Antonín Růsek. Pět kol před koncem Fortuna:Národní ligy tak znojemský tým klesl na čtrnáctou pozici, na které má náskok tři bodů na FC MAS Táborsko.

zbrojovka brnoFC Zbrojovka Brno - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK  2 : 0  (1:0)

Branky: 22.Štepanovský, 76.Růsek ŽK: 4.Magera, 82.Pachlopník – 34.Maksić, 37.Avdić Rozhodčí: Vojkovský Jakub - Antoníček Petr, Ratajová Lucie Delegáti: Helebrant Luboš, Duda Zdeněk Diváci: 2718

24.kolo Velikonoční výprask od Budějovic ne 21.4.2019 od 17.00hodin

Znojemští fotbalisté poprvé na jaře doma prohráli. V utkání proti nejlepšímu týmu Fortuna:Národní ligy SK Dynamu Českým Budějovicím sice odehráli kvalitní první poločas, po kterém nakonec prohrávali 0:1. Utkání se zlomilo ve druhé půli, kdy náš tým byl pozadu 0:4. Ačkoliv zásluhou Kuby Teplého a Filipa Maksiče přišlo snížení na 2:4, hosté udeřili ještě popáté.

1SC znojmo1.SC Znojmo FK - ceske budSK České Budějovice  2 : 5  (0:1)

Branky: 84.Teplý, 87.Maksić – 81. a 89.Brandner, 14.Martan, 66.Kladrubský, 77.Ledecký ŽK: 66.Maksić, 86.Helísek – 74.L.Havel Rozhodčí: Matějček Milan - Vlasjuk Pavel, Dohnálek Jan Delegáti: Peřina Pavel, Mikel Petr Diváci: 620

23.kolo Těsná prohra v Ústí st 17.4.2019 od 18.00hodin

Diváci zápasu v Ústí nad Labem viděli tři branky až v samém závěru. Žel dvě z nich do naší branky a jelikož snížení přišlo až v nastavení, nezbylo už na vyrovnání čas a tři body zůstaly v krajském městě ba severu Čech.

ustiFK Ústí nad Labem - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK  2 : 1  (0:0)

Branky: 76.M.Bílek, 85.Matějka – 90+1.Harmon ŽK: 35.D.Richter, 90.Šimeček – 37.Šmehyl, 48.Avdić, 60.Kunca, 83.Cuković Rozhodčí: Berka Ondřej - Mokrusch Tomáš, Koval Zdeněk Delegáti: Melichar Jaroslav, Kolbaba Pet

22.kolo Znojmo nečeká nic lehkého pá 12.4.2019 od 18.00hodin

Ani první soutěžní gól Dźenise Beganoviće nepomohl našim znojemským fotbalistům ke třem bodům. V utkání proti Vlašimi pouze remizovali 1:1, především v první půli však mohli děkovat výbornému Tondovi Bučkovi a nepřesnosti na kopačkách hostujícího výběru.

1SC znojmo1.SC Znojmo FK - vlasim 2FC Sellier & Bellot Vlašim   1 : 1  (0:0)

Branky: 51.Beganović – 57.Badocha ŽK: 67.Dramé – 36.Piško, 67.Novotný Rozhodčí: Dorušák Petr - Pochylý Stanislav, Antoníček Petr Delegáti: Vidlák Karel, Ondo Milan

21.kolo Znojmo dostalo těžký direkt so 6.4.2019 od 16.30hodin

Znojemskému týmu se jednadvacáté kolo vůbec nevydařilo. Na půdě do té doby patnáctého 1. SK Prostějova prohrál vysoko 1:5, tři góly inkasoval hned v úvodní půli, přičemž dvě branky se vměstnaly do prvních pěti minut. V našich barvách se prosadil pouze Šimon Šmehyl.

prostějov web1.SK Prostějov - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK  5: 1  (3:0)

Branky: 5. a 79.Kroupa, 1.Píchal, 41.Koudelka, 83.A.Ševčík – 75. Šmehyl ŽK: 63.Koudelka, 74.Sus – 34.Machalík, 54.Conner Rozhodčí: Adámková Jana - Dresler Radim, Dohnálek Jan Delegáti: Ulrich, Mgr. Jiří, Hartman Václav

20.kolo Znojmo udolalo těsně Žižkov pá 29.3.2019 od 18.00hodin

Tradice zůstala neporušena, o vítězi tohoto klání rozhodl jediný gól, o který se v 67. minutě postaral Domink Kunca. Znojmo poté statečně bránilo těsný náskok, což se mu se štěstím povedlo.
Je třeba pochválit hostující fans, kteří vážili dalekou cestu z Prahy a po celý zápas byli slyšet fakticky víc, než domácí kotel.

1SC znojmo1.SC Znojmo FK - zizkovFK Viktoria Žižkov  1 : 0  (0:0)

Branky: 67. Kunca Karty: 24. Šustr (ZIZ), 61. Antl (ZIZ) Rozhodčí: Lerch – Myška, Dobrovolný Diváci: 420

19.kolo Souboj sousedů v tabulce so 16.3.2019 od 10.15hodin

První díl 19. kola druhé české nejvyšší fotbalové soutěže je minulostí. Třinečtí mohou slavit první jarní bod, když v souboji sousedů v tabulce remizovali se Znojmem 1:1. Více šancí měli ve druhém poločase hosté, jenže závěr utkání už patřil domácím a nechybělo mnoho a Slezané mohli vyhrát. Nestalo se a tak si oba celky rozdělily po bodu.

trinecFK Třinec - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK  1 : 1  (1:1)

Branky: 24. Omasta – 36. Dramé Karty:  10. Lupták (TRI), 56. Bedecs (TRI), 74. Klec (TRI), 82. Kušnír (TRI) – 62. Kunca (ZNO), 69. Avdić (ZNO)

18.kolo Znojmo deklasovalo Chrudim pá 8.3.2019 od 18.00hodin

Hodně emočně vypjatý první poločas, k čemuž přispěl nepříliš profesionální výkon hlavního arbitra, jenž například přehlédl ruku hostů před jejich vyrovnávací trefou. Duel je zatím hodně vyrovnaný, Znojmo může do kabin odcházet o něco spokojenější, ovšem až příliš chybovalo v obraně, Chrudim nebyla daleko od druhé trefy. Druhá půle se nesla ve znamení jednoho velkého galapředstavení domácího mužstva. To nasázelo svému soupeři celkem šest branek a zcela po zásluze si připisuje do tabulky tři body. Velkou měrou se na výhře podílel Dominik Kunca, auto hattricku.

1SC znojmo1.SC Znojmo FK - chrudimMFK Chrudim  6 : 1  (1:1)

Branky: 8. Mastík (vla.), 37. Machalík, 55. Kunca, 63. Kunca, 75. Kunca (pen.), 85. Avdić – 21. Froněk Karty: 25. Dramé (ZNO), 62. Kunca (ZNO), 63. Beganović (ZNO), 86. Lacko (ZNO) – 12. Vašulín (CHR), 58. Kesner (CHR), 69. Drahoš (CHR) Rozhodčí: Váňa – Vitner, Poživil Diváci: 535

17.kolo Tak nevím kdo sázel a měl vsazeno!!!!!  po 4.3.2019 od 17.00hodin

Úvodní jarní zápas skončil pro znojemské fotbalisty bez bodu. V pondělí večer nestačili na FC Vysočinu Jihlavu 1:2, když v 87. minutě zařídil výhru z penalty střídající Lukáš Vaculík. O jedinou branku Znojma se postaral Tomáš Cihlář, čtvrt hodinu před koncem musel hřiště opustit Igor Cukovič, který obdržel dvě žluté karty.

jihlava 2FC Vysočina Jihlava - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK   2 : 1  (1:1)

Branky: 6.Petr, 87.Vaculík (pen.) – 34.Cihlář ŽK: 21.Chlumecký, 26.Šulc, 36.Zoubele – 25.Helísek, 61.Cuković, 62.Kučera, 85.Teplý, 86.Cihlář ČK: 78.Cuković (po 2.ŽK) Rozhodčí: Rejžek Pavel - Kotík Radek, Vodrážka Dan Delegáti: Peřina Pavel, Andrejs Václav