Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší
Podrobnosti

Fotbal FNL 12.kolo Bída, bída bída  pá 19.10.2018 od 18.00hodin

Říká se že hrajete to, co vám soupeř dovolí. Znojmo však dovolí mnoho. Další bídný výkon domácího mužstva, jinak dnešní zápas ani nelze nazvat. Pardubice si připisují velice snadně získané tři body a jejich gólman jednoduše vychytané čisté konto, v bráně se musel místy hodně nudit, za zápas si nepřipsal snad jediný těžký zákrok. Dvakrát sice lovil míč ze sítě, avšak v obou případech pomezní arbitr odmával ofsajd

1SC znojmo1.SC Znojmo FK - pardubice 2FK Pardubice  0 : 4  (0:3)

Branky: 22. Petráň, 42. A. Fousek, 45. Mužík, 61. Sokol Karty: 37. Helísek (ZNO), 59. Ordoš (ZNO), 89. Lacko (ZNO) – 17. A. Fousek (PCE), 75. Sokol (PCE) Rozhodčí: Matějček – Poživil, Petřík Diváci: 470

Přátelsky pá 12.10.2018 11.00 hodin

Tak se třista diváků na městském stadióně přeci branky dočkalo. Po individuálním uvolnění v pokutovém území se dostal ke střele kdo jiný, než MILAN BAROŠ, který přízemní střelou k pravé tyči otevřel skóre. Největší šanci hostů měl Kučera, ale  pohrdl vyrovnáním! Dostal ideální přihrávku na malé vápno, odkud střelou z první překopnul bránu!

baník ostravaFC Baník Ostrava - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK   1 : 0  (0:0)

1. SC Znojmo FK: Buček – Krčík, Malár, Dramé, Cihlář (44. Helisek) – Lacko, Ambrozek – Mudra, Ordoš, Šulc – Brown Náhradníci: Veselý, Helisek, Audič, Kučera, Štrombach, Hluže, Teplý

Branky: 89. Baroš Diváci: 300

11.kolo Brno si odváží plný bodový zisk pá 5.10.2018 od 18.00hodin

I přes velkou převahu a nepřeberné množství šancí si hosté z Brna odváží ze Znojma hubené vítězství. Na druhou stranu jim to může být celkem jedno, neboť důležité a povinné tři body vybojovali. Znojmo jejich gólmana prakticky vůbec neohrozilo, v jeho jediné šanci pálil Kučera příliš vysoko nad bránu. Melichárek si připisuje hodně jednoduše vychytané čisté konto.

1SC znojmo1.SC Znojmo FK - zbrojovka brnoZbrojovka Brno  0 : 1  (0:1)

Branky: 17. Bariš Karty:   37. Kučera (ZNO), 57. Mudra (ZNO), 58. Cihlář (ZNO), 76. Buček (ZNO), 88. Ambrozek (ZNO) – 10. Štepanovský (BNO), 43. Bariš (BNO), 71. Vraštil (BNO), 76. Melichárek (BNO), 76. Růsek (BNO), 79. Magera (BNO)   75. Štrombach (ZNO) Rozhodčí: Ja. Váňa – Koval, Kubec Diváci: 1385

10.kolo Hosté překvapivě obrali body favorita ne 30.9.2018 od 17.00hodin

Dynamo podlehlo Znojmu 1:2. Hosté šli do vedení, ale Jihočeši pak právem vyrovnali. Zápas ovlivnila druhá žlutá domácího Havelky ve 37. minutě. I přes oslabení černobílí prahli po třech bodech, měli více šancí, ale prosadit se nedokázali. Naopak Znojmo z ojedinělé šance rozhodlo. Pro domácí je to krutý výsledek, hosté mají šťastné tři body.

ceske budSK Dynamo České Budějovice - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK  1 : 2  (1:1)

Branky: 30. Ledecký – 12. Mudra, 81. ŠtrombachKarty:   33. Havelka (CEB), 82. Ledecký (CEB), 90+3. Grajciar (CEB) – 71. Avdić (ZNO), 78. Dramé (ZNO), 90+4. Mudra (ZNO)   37. Havelka (CEB) Rozhodčí: Pechanec – Melichar, Vaňkát Diváci: 1347

9.kolo Získá Znojmo druhou výhru v sezoně?  pá 21.9.2018 od 18.00hodin

Výsledek první půle úplně neodpovídá dění na hřišti, hosté začali aktivně, nastřelili břevno a tyč, přesto do kabin odchází s dvougólovým mankem. To mohlo být ještě větší, domácím nalily dva vstřelené góly krev do žil, další branku však už nepřidali. Znojmo ve druhé půli devět minut před koncem odskočilo soupeři na rozdíl tří branek a výhru si už vzít nenechalo. Hosté sice byli aktivní, snažili se vstřelit kontaktní branku, avšak dnes to pro ně byl duel, kdy nedáte gól do prázdné brány z jednoho metru. Kdyby v úvodu utkání místo břevna nebo tyče padl gól do znojemské sítě, duel by se nejspíš odvíjel jinak.

1SC znojmo1.SC Znojmo FK - ustiFK Ústí nad Labem  3 : 0  (2:0)

Branky: 16. Strada (vla.), 27. Teplý, 81. Hlůže Karty:   24. Helísek (ZNO), 67. Kučera (ZNO) – 36. Brak (UNL), 57. D. Procházka (UNL) Rozhodčí: Machálek – Boček, Dohnálek Diváci: 453

8.kolo Znojmo získalo pouze bod  ne 16.9.2018 od 16.30hodin

První poločas nám nabídl zpočátku dobrý výkon Vlašimi, která na soupeře vlétla, ale následně její tlak ustal a ke slovu se dostávali stále více hosté, kteří udeřili a šli do vedení. Vlašim se pokoušela především po pravé straně hřiště o průniky a jeden z nich dokázala využít ve vyrovnání, které obstaral Fotr. Ve druhém poločase jsme viděli opět dvě branky. Domácí měli chvílemi více ze hry a vytvořili si tlak, ale nakonec vytěžili pouze vyrovnání.

VlasimFC Sellier & Bellot Vlašim - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK  2 : 2  (1:1)

Branky: 36. Fotr, 76. Hadaščok – 25. Mudra, 59. Helísek Karty:   38. Čereda (ZNO), 83. Helísek (ZNO) Rozhodčí: Lerch – Myška, Ratajová

Přátelsky Vyplnění reprezentační přestávky ut 11.9.2018

Přestože o výsledek nešlo, výhra 2:1 v bráně Moravského krasu - Blansku, kde tamní klub jasně vede divizi D (všech 6 zápasů vyhrál!) a jediným cílem je postup do MSFL, potěšila. V zápase mělo Znojmo po většinu zápasu převahu. V zápase byl v 1.poločase i zkoušen jeden z hráčů (viz dřívějí rozhovor s trenérem), ale nezaujal. Přesto ještě nějaký efektivní útočník by se znojemským hodil.

blanskoFK Blansko - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK  1:2  (1:1)

Branky: ? - Štrombach, Ordoš

pá 7.9.2018

Netradičně dopoledne ve všední den přineslo nakonec naši porážku o jednu branku, když jsme ale po většinu zápasu vedli. Škoda.

karvinaMFK Karviná - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK  2:1  (0:1)

Branky: 80. a 83.Lingr - 39.Beganović

7.kolo Jedna vydařená akce položila Znojmo  ne 2.9.2018 od 18.00hodin

První půle branku nenabídla, třebaže ji mohly vstřelit oba celky. Aktivnější byli domácí hráči, ovšem soupeř velice dobře brání a když se už Znojmo dostalo do zakončení, zasáhl jistý Bréda. Jeho protějšek se také musel činit a oba brankáři jsou tak zatím hlavními postavami utkání. Konečný výsledek rozhodně neodpovídá dění na hřišti, Znojmo bylo aktivnějším mužstvem, ale doplácelo na nepřesná zakončení, kdy téměř všechny jeho pokusy končily v zámezí, případně přímo u brankáře hostů. Prostějov využil jedné mezery v obraně ke skórování a poté už jen bránil těsný stav až do úplného závěru, dnes je určitě šťastnějším celkem a odjíždět může nadmíru spokojen.

1SC znojmo1.SC Znojmo FK  - prostějov web1.SK Prostějov  0 : 1  (0:0)

Branky: 61. Koudelka Karty:   69. Koudelka (PRO) Rozhodčí: Vojkovský – Kotalík, Mojžíš Divaci: 647

6.kolo Znojmo bodovala na Žižkově ne 26.8.2018 od 10.15hodin

První poločas příliš velkou oslavu fotbalu nenabídl. Velkou znojemskou šanci nejprve neproměnil Beganović, pak se ale ujala prakticky jediná nebezpečná akce Žižkova za celý poločas, kdy se po centru z pravé strany opřel do míče Petar Musa a stanovil poločasový výsledek. Žižkov nakonec neudržel poločasové vedení a remizoval ze Znojmem 1:1. Hosté ve druhé půli vytěžili z minima maximum, když prakticky jedinou nebezpečnou akci úspěšně zakončil Jan Mudra. Rozhodnout pak mohl v závěru Čermák, ale proti jeho hlavičce vytáhl Buček reflexivní zákrok.

zizkovFK Viktoria Žižkov - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK  1 : 1  (1:0)

Branky: 45. Musa – 54. Mudra Karty:   29. Batioja (ZIZ), 90+2. Stříž (ZIZ) – 18. Kučera (ZNO), 60. Lacko (ZNO)   88. Lacko (ZNO) Rozhodčí: Slabý – Černý, Vít

5.kolo První vítězství je ve Znojmě  pá 17.8.2018 od 19.00hodin

Domácí se tak radují z prvního vítězství nové sezóny, když Třinec poráží téměř na den přesně po třech letech. Výhra se však nerodila vůbec snadno, hosté byli v první půli aktivnější a také v té druhé byli blízko k brance, když Bučka zachránilo břevno. Krátce na to se radovali domácí, kteří dvěma slepenými góly rozhodli o tom, že tři body zůstanou tentokrát na jižní Moravě.

1SC znojmo1.SC Znojmo FK - trinecFK Fotbal Třinec   2 : 0  (0:0)

Branky: 72. Helísek, 73. St. Hillaire Karty:   34. Kučera (ZNO), 51. Lacko (ZNO), 83. Teplý (ZNO) – 67. Reintam (TRI), 77. M. Čelůstka (TRI) Rozhodčí: Severýn – Pečenka, Dohnálek Diváci: 712

4.kolo Znojmo se vrací s debaklem so 11.8.2018 od 10.15hodin

Nováček FNL slaví první výhru v soutěži a nutno poznamenat, že zcela zaslouženě. Domácí svého soupeře ve druhém poločase přejeli a na kontě mají již čtyři body.

chrudimMěstský FK Chrudim - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK   4 : 1  (1:1)

Branky: 14. Froněk, 56. Froněk, 68. Sulík, 80. Sixta – 7. TeplýKarty:   15. Řezníček (CHR) – 27. Lacko (ZNO), 60. Dramé (ZNO), 69. Buček (ZNO), 87. Beganović (ZNO) Neproměněná penalta: 40. Šípek (CHR),

3.kolo Jihlava splnila roli favorita pá 3.8.2018 od 19.00hodin

Skóre zápasu se poprvé měnilo po půl hodině hry, kdy znojemská obrana zaspala a soupeř trestal. Ještě před koncem první půle byla jihlavská radost dvojnásobná. Znojmo se snažilo s výsledkem ještě něco udělat, ale v jeho asi největším tlaku jej srazil na kolena třetí smolně inkasovaný gól. Jihlava tak má na kontě po třech kláních plný počet bodů, jihomoravský celek naopak na první vítězství stále čeká.

1SC znojmo1.SC Znojmo FK - jihlava 2FC Vysočina Jihlava  0 : 3  (0:2)

Branky:31. Jiří Klíma44. Stanislav Klobása78. Lukáš Zoubele Karty:  55. Ambrozek (ZNO), 89. St. Hillaire (ZNO) – 38. Vaculík (JIH)   90+2. Ambrozek (ZNO)Rozhodčí:Klíma – Petřík, PochylýDiváci:928

2.kolo Promarněný první poločas zhatil šance na body ne 29.7.2018 od 18.00hodin

Fotbalisté Hradce Králové nastoupili do prvního duelu před domácími fanoušky proti Znojmu aktivně a již od prvních minut si vytvářeli šance. Do vedení je poslal ve 30. minutě proměněným pokutovým kopem Adam Vlkanova, o devět minut později navyšoval vedení domácích svou premiérovou trefou ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE René Kopáček. Znojmo se ve druhé půli v 63. minutě z ničeho nic prosadilo zásluhou Jana Ambrozka, což celek hostí nakoplo, ale i přes zajímavé šance už vyrovnat nedokázal.

hradec kraloveFC Hradec Králové - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK  2 : 1  (2:0)

Branky: 32.Vlkanova (pen.), 39.Kropáček – 63.Ambrozek ŽK: 87.Miker – 68.Teplý, 76.Malár, 81.Obiechina, 88.Beganović Rozhodčí: Ginzel Ondřej - Dobrovolný Zdeněk, Lakomý Lukáš Delegáti: Filípek Patrik, Hubička František

1.kolo Rychlý fotbal skončil dělbou bodů. pá 20.7.2018 od 19.00hodin

Znojmo bylo aktivnější a mělo i více šancí, avšak je mu to k ničemu, drtivá většina jeho pokusů končila mimo bránu, jediný střelecký pokus směřující mezi tři tyče skončil gólem. To hosté vytěžili defacto z minima maximum, když využili velkého selhání soupeřovy obrany a Kouřil střelou zblízka vyrovnal. Druhý poločas už branku nepřinesl, šance měli převážně domácí hráči, kteří však hrubě doplatili na mizernou koncovku, především v závěru utkání měl minimálně dva góly na hlavě Teplý, avšak vždy mířil do zámezí. Varnsdorf může být nadmíru spokojen, také on sice v závěru mohl strhnout vedení na svoji stranu, avšak dnes byli domácí lepší a severočeskému celku pomohlo i velké štěstí.

1SC znojmo1.SC Znojmo FK - varnsdorf2FK Varnsdorf  1 : 1  (1:1)

Branky: 16. Ordoš – 25. Kouřil Karty:   37. Dramé (ZNO), 61. Helísek (ZNO), 70. Štrombach (ZNO) – 3. Bláha (VDF), 28. Kozma (VDF), 90. Novák (VDF)