Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší
Podrobnosti

Fotbal 2.liga 30.kolo Jak zakončí sezonu Znojmo?  pá 25.5.2018 od 17.00hodin

Je dobojováno a pro oba týmy je tak sezóna 2017/2018 definitivně minulostí. Domácí ji zakončují výhrou 2:0 nad Příbramí a skončí tak na devátém místě. Hosté sice na body nedosáhli, nemusí je to ovšem mrzet. V dalším ročníku totiž budou působit o patro výše, zahrají si tak po roční odmlce zase HET ligu. Postup vybojovali ze druhé pozice, první místo uhájila Opava, která v souběžně hraném zápase porazila Frýdek-Místek vysoko 7:0. Hostům by tak první pozice utekla, i kdyby v tomto duelu vzešli jako vítězi.

1SC znojmo1.SC Znojmo FK - pribramFK Příbram  2 : 0  (1:0)

Branky: 18. Pecháček, 56. Šamánek (pen.) Karty:   74. Šamánek (ZNO) – 50. Matoušek (PRI) Rozhodčí: Pavel Julínek – Michal Novák, Jan Petřík Diváci: 431

29.kolo Znojmo dostalo výprask ne 20.5.2018

Fotbalisté Olympie nakonec zvládli dnešní důležité utkání, což znamená, že i v příštím ročníku si zahrají FNL! Domácí měli většinu času územní převahu, rozdíl ve skóre tak mohl být daleko větší. Znojmo začalo hrát až ve druhém poločase, ve kterém se rovněž dostalo do několika zajímavých šancí

olympiaFK Olympia Praha - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK  4 : 1  (2:0)

Branky:16. Moulazimis, 29. Keita, 48. Fišl, 80. Vasileiou – 68. JavůrekKarty:  56. Giditz (OHK) – 35. Malár (ZNO), 62. Čereda (ZNO), 77. Machuča (ZNO)Rozhodčí:Zelinka – Horák, Hock

28.kolo Chyby v obraně hosté potrestali st 16.5.2018 od 17.00hodin

Hosté si přijeli pro vítězství a řeckým stylem Euro 2004 na něj dosáhli, jejich taktika bránit v deseti hráčích a vyrážet do brejku slaví úspěch, ačkoliv nutno říct, že obě branky dostali od svého soupeře na zlatém podnose. Díky tomuto lehkému vítězství se Varnsdorf zřejmě zachránil ve 2. lize, případně k němu udělal hodně důležitý krok. Znojmo odehraje poslední duel na svém hřišti příští pátek, kdy přivítá téměř jistého postupujícího Příbram. Jeho hráči budou muset hodně, ale opravdu hodně přidat, pokud nechtějí schytat debakl a se sezónou se aspoň trochu důstojně rozloučit.

1SC znojmo1.SC Znojmo FK - varnsdorf2FK Varnsdorf  0 : 2  (0:0)

Branky:61. Ondráček, 89. KlobásaKarty:  36. Šamánek (ZNO), 54. Helísek (ZNO) – 36. Bláha (VDF), 44. Durdević (VDF), 84. Klobása (VDF)Rozhodčí:Pechanec – Vlček, Lakomý

27.kolo Opět prohra v závěru utkání ne 13.5.2018 od 17.00hodin

VlasimFC Sellier & Bellot Vlašim - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK  2 : 1  (1:1)

Branky: 28. Vodháněl, 90+1. Vodháněl – 35. Šamánek Karty:  38. Skopec (VLA), 71. Hadaščok (VLA) – 27. Avdić (ZNO), 82. Veselý (ZNO) Rozhodčí: Mrázek – Melichar, Caletka Diváci: 408

26.kolo Zasloužená dělba bodů ne 6.5.2018

Domácí začali aktivněji a po zásluze šli do vedení. Poté však začali více hrát také hosté a byli odměněni vyrovnáním, nebyli navíc daleko od druhé branky, které byli blíž, než domácí. Do kabin se však odchází za nerozhodného stavu. Tak nakonec i druhá půle přinesla dva góly a oba celky se o ně opět podělily. Tentokrát se ovšem do vedení dostali hosté a Znojmo muselo dotahovat, nakonec se mu to povedlo, když srovnalo díky přímému kopu. Z celkového pohledu je remíza nejspíš spravedlivá.

1SC znojmo1.SC Znojmo FK - zizkovFK Viktoria Žižkov  2 : 2  (1:1)

Branky:24. Javůrek, 69. Javůrek – 29. Batioja, 56. KuchtaKarty:  20. Avdić (ZNO), 68. Šamánek (ZNO) – 47. Podrazký (ZIZ), 89. Pavlata (ZIZ)Rozhodčí:Severýn – Dohnálek, PfeiferDiváci:342

25.kolo Znojmo padlo až v závěru utkání ne 29.4.2018

Domácí byli lepším celkem, měli víc ze hry i víc šancí, ale produktivní Znojmo dokázalo vždy brzy vyrovnat. V prvním poločase padly všechny branky a bylo se na co dívat. Druhé dějství v ospalém tempu už moc možností nenabídlo. Hosté bránili, Dynamo se do nich nemohlo dostat. Nakonec tři minuty před koncem rozhodl Javorek a Jihočeši zaslouženě zvítězili.

ceske budDynamo České budějovice - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK  3 : 2  (2:2)

Branky: 28. Čavoš, 38. P. Novák, 88. Javorek – 32. Javůrek, 43. Javůrek Karty:   61. Dujmovič (ZNO), 89. Machuča (ZNO) Rozhodčí: Vojkovský – Kotalík, Pochylý Diváci: 814

24.kolo Znojmo se na domácí půdě trápí st 25.4.2018 od 17.00hodin

Znojemské trápení je u konce, domácí jen potvrdili, že se jim na jaře doma vůbec nedaří, v posledních čtyřech duelech před svými fanoušky skórovali pouze v jediném případě. I dnes to byla marnost nad marnost, pokud tento výkon předvedou znojemští hráči i v příštím domácím utkání 4. května proti Žižkovu, může se pražský klub už teď začít pomalu radovat.

1SC znojmo1.SC Znojmo FK - trinecFK Třinec  0 : 2  (0:2)

Branky: 21. Buchvaldek, 31. Ilko Karty:   28. Teplý (ZNO), 61. Dujmovič (ZNO) – 19. Janoščín (TRI)   81. Teplý (ZNO) Rozhodčí: Rejžek – Ratajová, Polák Diváci: 380

23.kolo Znojmo veze překvapivě tři body so 21.4.2018 od 17.00hodin

Souboj Táborska se Znojmem nabídl jedinou branku, díky níž si hosté odvezli plný bodový zisk. Po dvaceti minutách dostal přihrávku před gólmana Tomu znojemský Tomáš Pospíšil, který už si věděl rady. Znojemští si vypracovali i další šance, brankář Toma však držel pro Táborsko naději. Nejblíže vyrovnání byl ještě v první půli Matěj Mršič, jehož pumelici zastavilo břevno. Znojmo tak po dvou neúspěšných vystoupeních před domácími diváky a po remíze ve Frýdku-Místku přivezlo tři body za vítězství 1:0 v Táboře.

taborsko 2FC MAS Táborsko - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK  0 : 1  (0:1)

Branky:20. Pospíšil Karty:   31. M. Kučera (TAB), 76. Navrátil (TAB) – 80. Helísek (ZNO) Rozhodčí: Klíma – Kožár, Kubec Diváci: 723

18.kolo Zasloužená dělba bodů ut 17.4.2018 od 17.00hodin

Znojmo nakonec po dobrém výkonu ve druhém poločase ulovilo bod. Už v 8. minutě využít Václav Mozol, ovšem ten střelou z dvaceti metrů minul prázdnou bránu Znojma. Ve 33. minutě domácí rozehráli volný kop nakrátko a následně Ľubomír Willwéber vypálil pumelici do pravé tyče, od které se míč odrazil do brankáře a následně za brankovou čáru. O pět minut později se Varadi dral dopředu, až ho Muamer Avdić zfauloval v pokutovém území za což dostal druhou žlutou a Znojmo šlo do oslabení. Následný pokutový kop s přehledem proměnil Václav Mozol. Do druhé půle hosté vlétli skvěle a už v 52. minutě mohli slavit, když proměnil pokutový kop David Štrombach. O dvě minuty později Znojmo vyrovnalo. Po krásném centru se dostal do zakončení Václav Vašíček a zakončil k pravé tyči. Následně se hra vyrovnala a nakonec dnešní utkání nemá vítěze.

frydek webMFK Frýdek Místek - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK  2 : 2   (2:0)

Branky: 32. Willwéber, 39. Mozol (pen.) – 52. Štrombach, 54. Vašíček Karty:   53. Fukala (FRM), 63. Biolek (FRM), 67. Varadi (FRM), 83. Hruška (FRM) – 28. Avdić (ZNO), 90+3. Čereda (ZNO)   38. Avdić (ZNO) Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 6:3. Rohy: 8:6. Ofsajdy: 5:2. Fauly: 19:21. Rozhodčí: Jan Machálek – Dan Vodrážka, Michal Novák Diváci: 511

22.kolo Znojmo opět na body nedosáhlo pá 13.4.2018

Pardubice vítězí 3:1 a minimálně do konce zápasu Hradce Králové se posouvají na třetí příčku v tabulce. To Znojmo se musí dívat za sebe, kde má jeden bod náskok na Olympii a dva body na Vlašim. Olympia má navíc odehráno o jeden zápas více než oba tyto týmy.

1SC znojmo1.SC Znojmo FK - pardubice 2FK Pardubice  1 : 3  (0:1)

Branky: 58. Javůrek – 23. A. Fousek, 71. Mužík (pen.), 82. Řezníček Karty:   76. Javůrek (ZNO) – 83. Sokol (PCE), 87. Kovář (PCE) Rozhodčí: Ginzel – Kříž, Fišer Diváci: 387

21.kolo Znojmo opět na body nedosáhlo ne 8.4.2018 od 15.30hodin

Znojmo si dnes zasloužilo prohrát, svému soupeři to hodně ulehčilo a možná ani Sokolov nečekal, že jej dnes čekají tak lehce vybojované tři body. Domácí toho směrem dopředu moc nevymysleli, o špatných a nezpracovaných přihrávkách bych mohl psát celý den. Leoš Kalvoda má rozhodně svým svěřencům co říct. To Sokolov si trpělivě počkal na šanci a ta přišla sedm minut před koncem, poté už jen lehce vedení udržel.

1SC znojmo1.SC Znojmo FK - Sokolov  FK Baník Sokolov   0 : 1  (0:0)

Branky: 83. Vávra Karty:   70. Vašíček (ZNO), 88. Machuča (ZNO) – 31. Silný (SOK), 43. Machek (SOK), 72. Přeučil (SOK), 76. Mráz (SOK), 81. Jakub Dvořák II. (SOK) Rozhodčí: Mikyska – Podaný, Lakomý  Diváci: 510

20.kolo Opava potvrdila roli favorita so 31.3.2018 od 15.30hodin

Ve druhé půli, do níž domácí po brance Kuzmanoviče vstupovali s jednobrankovým náskokem, se zprvu hrálo opatrně, nicméně domácí měli mírně navrch. Až v 70. minutě se domácí dočkali druhé branky, když si míč navedl na střed Dominik Simerský, který levačkou zakroutil míč na vzdálenější tyč. Definitivum výsledku dal střídající Tomáš Smola, který o šest minut později zvýšil hlavou na konečných 3:0!

opavaSlezský FC Opava - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK  3 : 0  (1:0)

Branky: 25. Kuzmanović, 70. Simerský, 76. Smola Karty:   2. Zapalač (OPA) – 14. Vašíček (ZNO), 51. Ambrozek (ZNO) Rozhodčí: Ardeleanu – Blažej, Hock

17.kolo Znojmo po hubené hře bere pouze bod  ne 25.3.2018 od 15.00hodin

Necelá pětistovka fanoušků, kteří zavítali na tento duel, nakonec gól neviděla. Druhá půle přinesla marnou útočnou snahu domácích, kteří se snažili projít přes pevnou obrannou hráz soupeře, ale nepodařilo se. Vítkovice přijeli s taktikou obranného betonu a ta jim vynesla velice cenný bod, za vše mluví fakt, že jejich gólman nečelil jediné znojemské střele.

1SC znojmo1.SC Znojmo FK - vitkovice 2MFK Vítkovice  0 : 0  (0:0)

ŽK:49.Dramé, 64.Urbančok, 68.Mišinský, 78.Chmiel (všichni VIT) Rozhodčí: Adámková Jana - Dobrovolný Zdeněk, Polák Jiří Delegát: Zeman Libor, Neuberg Jiří

19.kolo Znojmo bere první jarní body ne 18.3.2018 od 14.00hodin

Znojmo v mrazivém a velice špatném počasí, kdy šlo o zdraví hráčů dokázalo porazit předposlední Ústí. To mělo před jarní částí ambice na záchranu v soutěži. Domácí si všsk v prvním poločase vypracovali dvoubrankový náskok. Hostům ke snížení nepomohl ani pokutový kop. Ve duhém poločase Znojmo zvýšilo na 3:0. Ústí mohlo v samotném závěru snížit, ale vyloženou šanci kryl Veselý. Znojmo tak vstoupilo do sezony vítězstvím 3:0

1SC znojmo1.SC Znojmo FK - ustiFK Ústí nad Labem  3 : 0  (2:0)

Branky: 15. Ambrozek, 22. Helísek, 65. Lacko Rozhodčí: K. Hrubeš – T. Batík, D. Vodrážka Karty:   35. Pimpara (UNL), 41. J. Peterka (UNL)   29. Avdić (ZNO)

Místo mistráku opět jen příprava so 10.3.2018

Znojmo opět nehrálo mistrovské utkání a tak aby se udrželi ve formě střetli se s Břeclaví. Hosté však hru kontrolovali od úvodních minut a svou převahu dokázali i brankově. Ikdyž se mohli prosadit i vícekrát v koncovce selhali. Snat již za týden nastoupí na svém trávníku znojemští k prvnímu jarnímu duelu FNL ligy.

BreclavMěstský SK Břeclav - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK  0:2  (0:1)

Branky: 3.Javůrek, 54.Ambrozek

1.SC Znojmo FK: Koukal - Helísek (46.Pospíšil), Malár, Mezlík (46.Avdić), Cihlář (46.Dujmanović) - Lacko, Chereda (46.Machuča) - Teplý (46.Pecháček), Ambrozek (60.Šamánek), Javůrek - Vašíček
Trenér Leoš Kalvoda

18.kolo Jak vstoupí Znojmo do jarní části ligy? so 10.3.2018 ODLOŽENO

Ani druhé jarní kolo se v závěru tohoto týdne neuskuteční celé. V pátek po poledni bylo rozhodnuto o odložení dvou zápasů. Z důvodu podmáčeného terénu se nebude hrát ve Varnsdorfu, kam měla přijet Vlašim, a ve Frýdku-Místku, jenž měl hostit Znojmo. Náhradní termíny budou stanoveny dodatečně.

frydek webMFK Frýdek-Místek - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK  - : -  (-:-)ODLOŽENO

Další utkání:
Vítkovice-Žižkov, H.Králové-Č. Budějovice, Ústí-Pardubice, Olympia-Třinec, Příbram-Táborsko, Sokolov-Opava, Varnsdorf-Vlašim

FNL 2Rozhodnuto! O víkendu se bude hrát jen na Žižkově, zbylých sedm duelů je odloženo. Hned čtrnáct klubů Fortuna národní ligy si na svou jarní premiéru musí ještě minimálně týden počkat. Vzhledem k nepříznivým klimatickým podmínkám bylo ve čtvrtek odloženo hned sedm víkendových utkání. Hrát se tak bude pouze televizní duel na Žižkove, kam v neděli zavítá Olympia.

Zástupci LFA v týdnu objížděli jednotlivé stadiony a kontrolovali stavy hracích ploch, způsobilým terénem byl ovšem uznám jen ten na Žižkově. Viktoriáni tak svůj nedělní zápas proti pražské Olympii – pokud se nestane nic neočekávaného – odehrají, další týmy si však budou muset na start v soutěži počkat.

O náhradních termínech budeme včas informovat.