FNL 2017-18 podzim

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší
Podrobnosti

Fotbal 11.kolo Po delší odmlce Znojmo na domácí půdě.  ne 15.10.2017 od 13.00hodin živě čt sport

Diváci sledovali hodně vyrovnaný fotbal, České Budějovice šly do vedení jako první, ale Znojmo chvíli na to srovnalo a i přes několik velkých šancí na obou stranách se už skóre neměnilo. Ve druhé půli byli hosté aktivnější, měli více šancí a Znojmo může děkovat především svému brankáři, který má na remízovém stavu obrovskou zásluhu. Jeho protějšek naopak ve druhé půli žádnou těžkou situaci řešit nemusel, až v závěru se Znojmo více osmělilo, ale budějovickému brankáři pomohli spoluhráči.

1SC znojmo1.SC Znojmo FK - ceske budSK Dynamo Č. Budějovice  1 : 1  (1:1)

Branky: 16. Růsek – 13. Wermke ŽK: 27. Lacko, 32. Šamánek, 68. Štrombach – 29. Řezáč, 35. Javorek, 52. Wermke, 73. Pešek ČK: 90+3. Pešek Rozhodčí: Orel P. – Ratajová L., Kotalík P

10.kolo Přiveze Znojmo body z horké půdy v Třinci? so 30.9.2017 od 10.15hodin

Úspěšná série čtyř výher v řadě je bohužel u konce. Skončila na půdě Třince. Na těžkém terénu sice po první půli Znojmo vedlo po gólu Matúše Lacka a soupeře takřka do ničeho nepustilo. V druhém dějství se však karta obrátila a po brankách Juřeny a Šumbery jsme v Třinci prohráli 1:2.

trinecFK Fotbal Třinec - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK   2 : 1  (0.1)

Branky: 56.Juřena, 81.Šumbera – 25.Lacko ŽK: 89.Juřena - 28.Mešaninov, 55.Svozil Rozhodčí: Pechanec – Batík, Poživil Počet diváků: 588

9.kolo Prodlouží Znojmo vítěznou sérii? ne 24.9.2017 od 19.30hodin

Zápas začal poměrně opatrně, ale přesto se diváci dočkali poměrně rychle gólu. Do vedení šli hosté, když po rohovém kopu využil zmatku Nešický, avšak o necelých deset minut později srovnal Teplý. Žádnou velkou gólovku jsme poté neviděli, pár slušných šancí měly oba celky, ale stav se už neměnil.Znojmu vyšlo střídání, vítězný gól si připisuje David Štrombach, který skóroval po krátkém pobytu na trávníku. Domácí může jen mrzet, že svůj náskok ještě nenavýšili, další tutovky však vždy vychytal hostující brankář, hosté měli velkou šanci v úvodu druhé půle po špatné rozehrávce Veselého, jinak diktovalo tempo hry spíše Znojmo.

1SC znojmo1.SC Znojmo FK - taborsko 2FC MAS Táborsko  2 : 1  (1:1)

Branky: 20. Teplý, 68. Štrombach – 11. Nešický Karty:   60. Lacko (ZNO) – 57. Kučera (TAB), 87. Hell (TAB) Rozhodčí: Dubravský – Dresler, Lakomý Diváci: 565

8.kolo Znojmo jede na vítězné vlně. so 16.9.2017 od 10.15hodin

Domácí celek si připsal první letošní domácí prohru. Znojmo pojede domů na vínobraní zvesela... Pardubičtí dnes byli v koncovce sterilní a bez vstřelené branky se vyhrát nedá.

pardubice 2FK Pardubice - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK  0 : 1  (0:0)

Branky: 61. Růsek Karty:   81. Řezníček (PCE) Rozhodčí: Severýn – Černý, Novák Diváci:620

7.kolo Znojmo uhájilo vítězství. so 10.9.2017 od 15.00hodin

V prvním poločase jsme převážně sledovali, jak domácí Baník drží balón a udává tempo hry, zatímco Znojmo trpělivě čeká na své šance a ty proměňuje. Sokolovští měli čtyři jasné tutovky, ale neproměnili je, jejich soupeř se trefil dvakrát. Duhou půli Znojmo navýšilo svůj náskok na 0:3. Sokolov si vypracoval několik slibných šancí, ale ty proměnil až v závěru zápasu, kdy už nebyl čas na vyrovnání. Znojmo tak veze cenné body za využité šance. Domácí naopak své tutové šance zahodili.

SokolovFK Baník Sokolov - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK  2 : 3  (0:2)

Branky: 70. Glaser, 88. Končal – 5. Štrombach, 28. Růsek, 50. Růsek Karty:   24. Tůma (SOK) – 13. Svozil (ZNO), 37. Mešaninov (ZNO), 80. Cihlář (ZNO) Rozhodčí: Vojkovský – Arnošt, Dohnálek Diváci: 953

Příprava Vyplnění reprezentační přestávky so 2.9.2017

Jen málo destinací by Znojmo hledalo, kde se mu dlouhodobě nedaří. Jihlava v této kategorii jasně vede. Zvláště na hlavním stadionu z toho byly vždy nehezké prohry. Nejinak tomu bylo bohužel i nyní. Domácí v přípravném utkání zvítězili ve velmi sychravém počasí vysoko 6:2. První dějství bylo i přes vedení soupeře s přivřeným okem vyrovnané, v druhé už měla Jihlava velkou řadu šancí.

jihlavaFC Vysočina Jihlava - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK  6:2  (3:0)

Branky: 2. Fulnek, 16. Zoubele, 26. Dvořák, 56. Popovič, 62. Mišůn, 68. Daníček – 73. a 74. Šamánek

6.kolo Znojmo si vyšláplo na favorita ne 27.8.2017 od 19.30hodin

Úvod zápasu byl pro diváka atraktivní. Obě mužstva si vypracovala slibné šance, ale zůstaly nevyužity. Domácí po obraném zákroku hostů ve vápně se dožadovali pokutového kopu, ale píšťalka zůstala němá. Ve druhém poločase, ale po průniku domácího Štrombacha se již penalta kopala. Tu bezpečně proměnil Šamánek. Znojmo poté z rychlého brejku zvýšilo hlavíčkou Teplého na 2:0 a dokolnale tak zaskočilo favorita z Opavy. Hosté již stihli v samotném závěru korigovat na 2:1.

1SC znojmo1.SC Znojmo FK - opavaSPC Opava  2 : 1  (0:0)

Branky: 61. Šamánek (pen.), 86. Teplý – 88. Kayamba Karty:   17. Cihlář (ZNO), 54. Javůrek (ZNO), 90+2. Čereda (ZNO) Rozhodčí: Houdek – Kožár, Kubec Diváci: 1250

5.kolo Znojmo se trápí v koncovce st 23.8.2017 od 18.00hodin

Ústí vstoupilo do utkání aktivněji a radovalo se hned po deseti minutách, když se prosadil Daniel Richter. Ke konci poločasu začali být nebezpeční i hosté ze Znojma, ale v domácí brance je zatím stoprocentní Jakub Kotěra. V nastavení prvního poločasu přišla pro hosty další rána. Rohový kop Miskoviče zakončil přesnou hlavičkou za záda Veselého Michal Zeman. Ústí jde do trháku, Pavel Pilík našel na hranici velkého vápna DANIELA RICHTERA, který oklamal protihráče a střelou na bližší tyč posílá Ústí do vedení 3:0. v Samotném závěru Martin Jindráček nacentroval míč do vápna, jeden ze znojemských hráčů nesmyslně přihrál balón k LUKÁŠI MATĚJKOVI, který neměl problém poslat míč za bezmocného Veselého. Až na některé pasáže hry byli jasně lepším týmem a po právu vítězí. Dva góly v dnešním zápase si připsal Daniel Richter. Ústí také dokázalo skórovat vždy v závěru prvního i druhého poločasu.

ustiFK Ústí nad Labem - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK  4 : 0  (2:0)

Branky: 10. Richter, 45+1. M. Zeman, 60. Richter, 90. Matějka Karty:   20. Kacafírek (UNL), 45. J. Peterka (UNL) – 25. Cihlář (ZNO), 62. Šamánek (ZNO), 82. Mešaninov (ZNO) Rozhodčí: Machálek – Pfeifer, Petřík Diváci: 1035

4.kolo Konečně výhra nad houževnatým soupeřem pá 18.8.2017 od 19.30hodin

Do utkání sice vstupoval jihomoravský tým jako favorit, ovšem jeho průběh tomu neodpovídal. Domácí se dostali v první půli do vedení, to však ztratili během deseti minut druhého poločasu. Po velkých šancích na obou stranách se misky vah přeci jen naklonily k znojemskému mančaftu, jenž o své výhře rozhodl pět minut před koncem.

1SC znojmo1.SC Znojmo FK - frydek webMFK Frýdek Místek  2 : 1  (1:0)

Branky: 33. Javůrek, 85. Svozil – 55. Švrček ŽK: 41. Urbančok, 60. Růsek, 72. Teplý, 89. Lacko – 41. Pielorz, 81. Šumský, 87. Biolek Rozhodčí: Matějček Milan - Melichar Vít, Novák Michal

3.kolo Znojmo se vrací pouze s bodem pá 11.8.2017 od 18.00hodin

Souboj dvou týmů bez vítězství přineslo 3. kolo Fortuna národní ligy. Chvílemi tahaly za delší konec provazu domácí Vítkovice, chvílemi hosté ze Znojma, oba týmy měly dost příležitostí strhnout zápas na svoji stranu, ale ani jednomu se to nepodařilo. Světlým okamžikem utkání byl premiérový start Filipa Twardzika v domácím dresu, který si po 18 letech v zahraničí odbyl premiéru v českém profesionálním fotbalu

vitkovice 2MFK Vítkovice - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK  1 : 1  (0:0)

Branky: 70. Mrázek – 51. Teplý ŽK: 7. Mikula – 54. Hladík, 74. Chereda Rozhodčí: Mikyska Jan - Caletka Petr, Pečenka Jiří Diváci: 487

Jiří Balcárek: Ve finále asi zasloužená remíza, protože domácí si vypracovali dvě šance. Tou první vyrovnal a pak tam v závěru měl ještě jednou, kterou jsme ale přežili. Do utkání jsme nevstoupili, jak bychom si představovali. Měli jsme dost šancí, které jsme ale špatně řešili, a to nás v poslední době potkává hodně často. Sráží nás to a připravuje o body.

2.kolo Znojmo ve druhé půli chybovalo pá 4.8.2017 od 19.30hodin

Po několika nevyužitých slibných šancích se Znojemští přeci jen dokázali v souboji s Hradcem Králové prosadit a jednogólové vedení si s sebou odnést až do druhé půle. Její úvod však nezvládli a Votroci dvěma góly nepříznivý stav otočili. Čtvrt hodiny před koncem svoji výhru ještě pojistili a dali výsledku konečnou podobu.

1SC znojmo1.SC Znojmo FK - hradec kraloveFC Hradec Králové  1 : 3  (1:0)

Branky: 21. Javůrek – 51. a 74. Pázler, 52. Schwarz ŽK: 36. Urbančok, 64. Javůrek, 67. Lacko, 73. Malár – 34. M. Černý, 41. Pázler, 67. Zorvan Rozhodčí: Pechanec - Pospíšil, Vlasjuk

1.kolo Znojmo smírně s Příbramí so 29.7.2017 od 17.00hodin

Na souboj dvou týmů, které dříve nastupovaly v nejvyšší soutěži, došlo na stadionu v Příbrami. Středočeši zde změřili síly se Znojmem, branka však ani na jedné straně nepadla a došlo tedy k dělbě bodů.

pribram1.FK Příbram - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK  0 : 0  (0:0)

Karty: 69. David Helísek 81. Stijepo Njire 84. Matúš Lacko Rozhodčí: Nenadál - Boček, Vít • Stadion: Energon Aréna • Diváci: 1265