Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší
Podrobnosti

Fotbal 16.kolo Na takový fotbal je radost se dívat. st 16.11.2016 od 17.00hodin

Strhující, úžasné, parádní. Asi takové bylo dnešní utkání mezi Znojmem a Vlašimí. Od začátku zápasu jsme viděli ofenzívní podívanou, obě mužstva předvedla sympatický výkon a snažila se o rozhodnutí zápasu ve svůj prospěch. Vlašim se i přes inkasovanou brankou ze začátku dnešního střetnutí dostala do vedení 3:1, Znojmo však dokázalo vyrovnat. Vypadalo to, že duel skončí smírně 3:3, v 89. minutě se však hosté dostali znovu do vedení, na což ale domácí nalezli bleskovou odpověď v první minutě nastavení. Remíza je dnes rozhodně spravedlivým výsledkem.

1SC znojmo1.SC Znojmo FK - vlasim 2FC Sellier & Bellot Vlašim  4 : 4  (2:3)

Branky: 6. Motal, 44. Njire (pen.), 52. Motal, 90+1. Bartolomeu – 26. Frizoni, 29. Nečas, 31. Nečas, 89. Breda  Karty:   3. Doleček (ZNO), 35. Nepožitek (ZNO), 66. Čereda (ZNO), 77. Mezlík (ZNO) – 35. Wiesner (VLA), 76. Breda (VLA), 77. Hašek (VLA) Diváci:192

15.kolo Znojmo opět před TV kamerami, bere všechny body  so 12.11.2016 od 19.15hodin

Vyrovnané utkání mezi celky FK Ústí nad Labem a 1. SC Znojmo FK skončilo na poslední chvíli výhrou hostů, když se gólem v čase 89:41 min. prezentoval Šimon Šumbera. Úspěšný střelec ze Znojma se nemýlil z nařízeného přímého volného kopu. Ústečtí si po velké snaze do tabulky bod nezapíší, i když to po celou dobu vypadlo na remízu.

ustiFK Ústí n Labem - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK  0 : 1  (0:0)

Branky: 90. Šumbera Karty:   29. Motal (ZNO), 71. Odehnal (ZNO), 90. Šumbera (ZNO) Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 2:6. Rohy: 7:10. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 15:14.

14.kolo Frýdek si odváží všechny body. pá 4.11.2016 od 17.30hodin

Branku jsme v první půli neviděli, i tak jsme ale byli svědky mnoha nebezpečných šancí. Zpočátku se zdáli být aktivnější hosté, Znojmo však posléze převzalo iniciativu a určovalo průběh hry. Obě mužstva předvedlave druhé půli skvělý výkon, kdy se snažila o ofenzívní pojetí hry.Frýdek dokázal z minima vytěžit maximum. O jediné dva góly se postarali hosté, kteří si i přes urputnou snahu Znojma dvoubrankové vedení vzít nenechali, žádné drama již nepřipustili a vybojovali velmi cenné tři body do tabulky.

1SC znojmo1.SC Znojmo FK - frydek webMFK Frýdek Místek  0 : 2  (0:0)

Branky:58. Šumský, 87. Ilko Karty:   60. Cihlář (ZNO) – 54. Slaninka (FRM), 69. Švrček (FRM), 72. Ilko (FRM), 82. Hykel (FRM) Rozhodčí: Rejžek – Urban, Černý Diváci: 523

13.kolo Znojmo v nepohledném utkání bere tři body. pá 28.10.2016 od 18.00hodin

Příliš kvalitní podívaná v první půli vidět nebyla, hosté byli v úvodu aktivnější, ale žádné velké šance se nedostali. Naopak velice kuriózní brankou se do pozice vedoucího celku dostalo Znojmo a ač měl Sokolov, kterého sráží velmi špatné přihrávky, obrovskou tutovku, v níž se navíc zjevil jeho nejlepší střelec, nadále musí dotahovat. Znojmo ve druhé půli, dvacet minut před koncem, přidalo druhou branku a stav 2:0 udrželo, i díky výbornému Halouskovi. Ten si tak připisuje první čisté konto v sezóně, poprvé jeho tým neinkasoval.
Z celkového pohledu to nebyl nikterak pohledný zápas, hosté měli míč více na kopačkách, ale hraje se na góly a těch dalo Znojmo víc.

1SC znojmo1.SC Znojmo FK - SokolovFK Baník Sokolov  2 : 0  (1:0)

Branky: 15. Javůrek, 71. Klíma Karty: 35. Šumbera (ZNO) – 16. Ševčík (SOK), 35. Medvěděv (SOK) Rozhodčí: Mrázek – Arnošt, Šimáček

12.kolo Vedoucí Sigma nezaváhala st 19.10.2016 od17.00hodin

Zápas nakonec končí výsledkem 2:1 pro Olomouc, kdy se Znojmo ještě i přes minimální šance v celém poločase nakonec přece jen prosadilo. Domácí však už v posledních minutách svou větší převahu v celém zápase nezahodili a došli si pro další vítězství, které už bylo ve Fortuna národní lize deváté po sobě.

Olomouc 2SK Sigma Olomouc - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK  2 : 1  (2:0)

Branky: 10. Buchvaldek, 44. Plšek – 88. Nepožitek Karty:36. Chorý (OLO), 87. Falta (OLO) – 75. Cihlář (ZNO), 90. Motal (ZNORozhodčí: Ginzel – Kříž, Poživil Diváci: 1488

11.kolo Znojmo před kamerami vítězně st 12.10.2016 od 17.00hodin

Znojmo otevřelo poprvé v sezóně skóre jako první, avšak poté ubralo plyn a hosté toho ihned využili. Halouska dokázal první velké možnosti zneškodnit, ale bombu pod břevno už byl krátký. Nechybělo moc a Varnsdorf by se dostal do vedení, Zierisovu hlavičku však zastavilo břevno. Druhá půle přinesla jednu branku a to na straně domácího celku. V 64. minutě si na přihrávku na středu hřiště naběhl Lukáš Motal a zamířil přesně ke vzdálenější tyči. Znojmo mohlo poté svůj náskok pojistit třetím gólem, hosté pro změnu byli blízko srovnání, avšak nestalo se ani jedno, ani druhé a jihomoravský celek si tak připisuje cenné vítězství.

1SC znojmo1.SC Znojmo FK - varnsdorf2FK Varnsdorf  2 : 1  (1:1)

Branky: 17. Cihlář, 64. Motal – 30. Jakubov Karty:   88. Klíma (ZNO), 90+4. Bartolomeu (ZNO) – 18. Richter (VDF), 38. Jakubov (VDF), 73. Dordič (VDF), 88. Zieris (VDF), 90+4. Fotr (VDF) Rozhodčí: Marek – Pochylý, Vodrážka Diváci: 513

10.kolo Znojmo nebodovalo a čelo tabulky se vzdaluje. ne 9.10.2016 od 10.15hodin

Zápas končí vítězstvím Žižkova, o němž v prvním poločase rozhodl Michal Pavlata. Znojmo mohou mrzet zejména neproměněné šance na konci rvní půle, kdy Pražany výrazně podržel brankář Soukup. Rozdíl mezi oběma týmy v tabulce tak po tomto kole činí už jen jeden bod.

zizkovFK Viktoria Žižkov - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK   1 : 0  (1:0)

Branky: 16. Pavlata  Karty:   89. Odehnal (ZNO) Rozhodčí: Machálek – Moláček, Podaný Diváci: 914

9.kolo Třinec vybojoval ve Znojmě bod ne 2.10.2016 od 18.00hodin

Znojmo začalo aktivně, vytvořilo si slušné gólové šance, které nedokázalo využít, a soupeře do ničeho nepouštělo. Po dvou velkých chybách v obraně však Třinec ukázal, jak se proměňují příležitosti a dvakrát překonal Dolečka, domácí se pak zmohli ještě na snížení.Druhá půle přinesla jednu branku, po velkém tlaku a obléhání brány Třince se domácím zaslouženě podařilo vyrovnat, poté mohly oba celky strhnout vedení na svoji stranu, Znojmo kopalo i penaltu, avšak ani jeden z brankářů už nekapituloval a Třinec si tak odváží z jižní Moravy ubojovanou a pro něj hodně cennou remízu.

1SC znojmo1.SC Znojmo - trinecFK Fotbal Třinec  2 : 2  (1:2)

Branky: 36. a 58. Bartolomeu – 30. Joukl, 33. Stříž ŽK: 66. M. Čelůstka, 85. Dedič, 88. Hošek Rozhodčí: Jan Mikyska - Tomáš Batík, Jiří Polák

8.kolo Znojmo veze cenný bod so 24.9.2016 od 16.00hodin

Hosté v prvním poločase se velice rychle dostali zásluhou Javůrka do vedení, které si odnesli až do kabin. Domácí také měli šance, problémy ve finální fázi jim ovšem zatím skórovat nedovolily. Ve druhé půli se Táborsku povedlo zásluhou Javorka srovnat na konečných 1:1. Domácí se zlepšili a měli i další šance, na vítězství to ale už nestačilo. Hosté si tak odváží cenný bod.

taborsko 2FC MAS Táborsko - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK  1 : 1  (0:1)

Branky: 54. Javorek – 6. Javůrek Karty:   75. Nepožitek (ZNO) Rozhodčí: Matějček – Kubec, Vít Diváci: 647

7.kolo Znojmo se štěstím zvítězilo čt 15.9.2016 od 18.00hodin

Tak to byl neuvěřitelný zápas s hodně šťastným konce pro domácí barvy. Vítkovice dvakrát ve druhé půli dotáhli těsný náskok soupeře, v předposlední minutě utkání strhl vedení zpět na stranu Jihomoravanů Motal a ač mohli hosté krátce na to vyrovnat potřetí, nestalo se, Dolečka tentokrát zachránila levá tyč. Pro ostravský mančaft je tato porážka hodně krutá, ovšem i takový někdy fotbal bývá.

1SC znojmo1.SC Znojmo FK - vitkovice 2MFK Vítkovice  3 : 2  (1:0)

Branky: 30. Njire (pen.), 67. Urbančok, 89. Motal – 60. Kraut, 84. Mišinský ŽK: 3. Rybička, 72. Klíma, 77. Motal – 47. Hruzík, 76. Cverna
Rozhodčí: Váňa – Blažej, Flimmel Diváků: 944

6.kolo Potvrdí střeleckou formu i na půdě Prostějova? 10.9.2016 od 17.00hodin

Pouhé tři dny po utkání s Pardubicemi nastoupilo Znojmo k dalšímu mistrovskému utkání. V horkém počasí to byl na půdě nováčka z Prostějova velký boj. Domácí byly velice nesnadným soupeřem a vypracovali si i některé velmi dobré šanci. Zápas, ale nakonec znojemští zvládli. V první půli poslal do vedení hosty z penalty do Stijepo Njire a v druhém dějství přidal pojistku střídající Jirka Klíma.

prostějov web1.SK Prostějov - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK  0 : 2  (0:1)

Branky: 28. Njire 69. Klíma
ŽK: 84. Sus – 45. Rybička, 49. Motal, 87. Klíma, 90. Šumbera, 90. Bartolomeu Rozhodčí: Berka – Vlček, Kožár

5.kolo Znojmo v divoké přestřelce zvítězilo 7.9.2016 od 17.00hodin čt sport

Hodně divoký duel přinesl sedm branek a hokejový výsledek. Znojmo po deseti minutách prohrávalo 0:2 a hosté byli na koni, avšak domácí ještě v první půli vyrovnali a v rozmezí 60. – 66. minuty to byli oni, kdo odskočil o dvě branky. Poté Pardubice neproměnili pokutový kop, Znojmo nevyužilo několik velkých možností, ale pátého gólu se přeci jen dočkalo, když v nastavení zkompletoval hattrick Petr Rybička. Znojemský útočník a brankář Jiří Doleček se asi nejvíc podepsali pod dnešní výsledek.

1SC znojmo1.SC Znojmo FK - pardubice 2FK Pardubice  5 : 2  (2:2)

Branky: 12. Njire, 21. Rybička, 60. Helísek, 66. Rybička, 90+4. Rybička (pen.) – 2. Ladra, 9. Petráň Karty: 65. Motal (ZNO) – 90+3. Jeřábek (PCE) 90+2. Knobloch (PCE) Rozhodčí: Dresler – Peřina, Boček Diváci: 975

4.kolo Znojmo opět bez bodů 26.8.2016 od 18.00hodin

Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš? Kde že, v případě proměňování šancí se to Znojmu stalo podruhé v řadě. Stejně jako v utkání s Opavou selhávali v proměňování připravených možností a to hosty stálo lepší výsledek. V nezáživné první půli se Dynamo dostalo do vedení a toto hubené vedení už neztratilo. V závěru Znojmo nespasila ani krátká přesilovka po vyloučení Klesy.

ceske budSK Dynamo České Budějovice - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK  1 : 0  (1:0)

Branky: 41. Kadula ŽK: 31. Čavoš, 60. Klesa, 65. Kalod, 70. Křížek – 24. Javůrek, 37. Holub, 77. Odehnal, 86. Urbančok ČK: 81. Klesa
Rozhodčí: Marek – Kotík, Kotalík Počet diváků: 1103

3.koloZnojmo doma prohrálo, ikdyž zápas ovlivnil rozhodčí.  pá 20.8.2016 od 18.30hodin

Na hráčích Znojma je znát ještě velká křivda z neudělené červené karty hostujícímu gólmanovi, který fauloval mimo pokutové území Ledeckého, který mohl skórovat do prázdné branky. Byli lepší, avšak poté si nepohlídali protihráče a po inkasované brance doslova odpadli. Zatímco soupeř v podstatě vytěžil z minima maximum, Znojmo nedokázalo skórovat ani v těch největších příležitostech, když trefili břevno a  Njire např. netrefil ze dvou metrů prázdnou bránu. Jihomoravané tak prožili doslova zápas blbec, na který budou jistě chtít hodně rychle zapomenout, gól by nejspíš nedali ani kdyby se hrály ještě další dvě hodiny.

1SC znojmo1.SC Znojmo FK - opavaSFC Opava  0 : 3  (0:1)

Branky: 23. Schaffartzik, 60. Smola, 86. Janetzký Karty: 43. Šumbera (ZNO), 45. Odehnal (ZNO) – 20. Fendrich (OPA) Rozhodčí: Ginzel – Kříž, Vodrážka Diváci: 1374

2.kolo Znojmo skvělým výkonem dalo zapomenout na pohárovou blamáž so 13.8.2016 od 17.00hodin

Znojemský tým prožíval svízelný týden, když musel skousnout středeční vypadnutí z poháru. Ve Vlašimi však svěřenci trenéra Radima Kučery předvedli skvělé představení a dali vzpomenout na ofenzivní formu z loňského podzimu. Branku soupeře začali zatěžovat už od samého úvodu. Velice hostům pomohly brzké góly Šimona Šumbery a Petra Rybičky. Domácí sice v závěru poločasu snížili na 1:3, ovšem v druhé půli si Znpjmo utkání pohlídalo.

vlasim 2FC SELLIER & BELLOT Vlašim - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK  2 : 5  (1:3)

Branky: 44. a 73. Vyhnal – 6. Šumbera, 8. a 50. Rybička, 30. a 65. Ledecký ŽK: 38.Janda – 23.Svozil Rozhodčí: Rejžek – Urban, Šimáček Diváků: 550

1.kolo První utkání nepoznalo vítěze. ne 7.8.2016 od 16.00hodin

Atraktivní vstup do Fotbalové národní ligy skončil pro obě barvy remízou. Zapříčinil to bojovný výkon, vyrovnávací branka Stijepa Njireho a dobrý brankáře Jiřího Dolečka. Hosté se dostali ve 14. minutě do vedení, ale jak již bylo zmíněno, v 31. minutě proměnil přímý kop Stijepo Njire a stanovil konečné skóre na 1:1. Za Baník nastoupili v základní sestavě i ex-znojemský Bronislav Stáňa a Jakub Pokorný..

1SC znojmo1.SC Znojmo FK - ostrava2FC Baník Ostrava  1 : 1  (1:1)

Branky: 31. Njire – 14. Lupták ŽK: 75. Šumbera – 35. Hučko, 90. Celba Rozhodčí: Ardeleanu - Paták, Hájek Diváků: 2450

Novinka před důležitým utkáním. Stáňa přestupuje a posílí Baník Ostrava!!

stana top duben16To, k čemu se schylovalo celý týden, se stalo v pátek 5. srpna skutečností. Bronislav Stáňa přestupuje do Baníku Ostrava. Stane se tak spoluhráčem Jakuba Pokorného, který do Ostravy přestoupil již v průběhu letní přípravy. Dvaadvacetiletý záložník je znojemským odchovancem, za 1.SC si připsal i svůj debut v první lize. Za A-tým odehrál 53 utkání a vstřelil 3 branky. Bohutickému expresu přejeme, ať se mu v Ostravě daří.