Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší
Podrobnosti

Fotbal příprava Generálka na druhou ligu vyšla na jedničku pá 26.2.2016 od 15.00hodin

Již za týden startuje pro náš tým startuje jarní část Fotbalové národní ligy, jako generálku na její start jsme odehráli utkání proti třetiligovému Uničovu. Zápas se nám vydařil v první půli jsme po velké převaze vstřelil tři góly. V druhé části náskok vydržel a konečné skóre znělo 4:1 v nás prospěch. Za týden nás čeká již první mistrovské utkání jara. Doma přivítáme od 18:00 na Městském stadionu v Horním parku Ústí nad Labem.

1SC znojmo1.SC Znojmo FK - Unicov2SK Uničov  4 : 1  (3:0)

Branky: Nepožitek, Žondra, Okleštěk, Šamánek - Nuc

1.SC Znojmo FK: Veselý - Pokorný, Žondra (70. Stehlík), Okleštěk (c) (70. Šumbera), Odehnal, Helísek, Ledecký (70. Stáňa), Weber, Šamánek (70. Alaca), Svozil

Trenčín školil znojemskou obranu so 20.2.2016

Slovenský mistr z Trenčína od úvodní minuty prokazoval svoje kvality a také ofenzivní sílu. Do poločasu stihl vstřelit čtyři góly a v podstatě už v této době rozhodl o své vysoké výhře. Znojemským hráčům se nedá upřít snaha, ale měli to opravdu těžké. Náplastí pro hosty mohl být alespoň gól Libor Žondry.

TrencinFK AS Trenčín - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK  5:1  (4:1)

Branky: 14. a 22. van Kessel, 16. Schet, 41. Šulek, 57. Maierhofer – 38. Žondra Rozhodčí: Ježík - Žákech, Vítko

1.SC Znojmo FK: Veselý - Mezlík, Odehnal (80. Vavřík), Nepožitek (76. Svozil), Pokorný, Helísek, Okleštěk, Weber (58. Šumbera), Šamánek (58. Stáňa), Njire (40. Ledecký), Žondra.

Znojmo nestačilo na Karvinou a v přípravě tápe. st 17.2.2016

Na přírodní trávě v Újezdci u Uherského Brodu sehrálo Znojmo přípravný zápas proti Karviné. Všechny podstatné věci se udály na konci obou poločasů. V tom prvním dvakrát udeřil soupeř, na konci druhého poločasu zase Znojemští snížili Bronislavem Stáňou na konečných 1:2 ve prospěch Karviné. V utkání se kopali rovnou dva pokutové kopy. Soupeř svůj proměnil, naopak Znojmo svou šanci neproměnilo.

karvinaMFK OKD Karviná - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK  2:1  (2:0)
Branky: 41. Glaser (pen.), 45. Urgela - 89. Žondra
1.SC Znojmo FK: Veselý (46. Doleček) – Helísek (60. Vavřík), Weber (46. Okleštěk), Nepožitek (70. Nepožitek), Odehnal (46. Bělíček), Pokorný, Žondra, Ledecký (46. Njire), Šumbera, Šamánek (46. Stáňa), Mezlík
Radim Kučera (Znojmo): S herním projevem jsem byl spokojený. To, co jsme chtěli v utkání praktikovat, být silní na míči, se nám dařilo. V ofenzivě jsme zkoušeli různé druhy kombinací, což vycházelo. Bohužel individuálními chybami jsme se připravili o výsledek. Což je míněno v defenzivě, ale také v ofenzivě, kdy jsme neproměnili gólové šance.

První výhra v zimní přípravě so 13.2.2016

Na první vítězné utkání sice Znojmo čekalo do sedmého zápasu, ale stálo to zato. Třetiligový Prostějov porazilo vysoko 6:2, když si zásahy rozdělili svorně do obou poločasů. Jak se dříve avizovalo, v tomto utkání se již neprostřídalo tolik hráčů, nýbrž se začalo pomalu postupovat k ladění základní sestavy na jarní část Fotbalové národní ligy.

prostejov1.SK Prostějov - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK  2:6  (1:3)
Branky:28. Mezlík (vla.), 78. Nekuda - 9. a 14. Žondra, 11. Okleštěk, 70. Nepožitek, 80. Vavřík, 83. Njire

Těsná prohra na jihu Čech  st 10.2.2016

I v sedmém přípravném utkání ještě zkoušel trenér Kučera různé varianty v sestavě a nasadil do zápasu dvě rozdílné jedenáctky. Zvláště v první půli se hrál ofenzivní fotbal. České Budějovice těžily z několika brejků, jeden z nich přetavil ve vítězný gól Jurdík. I přes některé možnosti v druhé půli už se Znojmo kýženého vyrovnání dosáhnout nedočkalo.

ceske budSK Dynamo České Budějovice - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK  1:0  (1:0)
Branky: 21. Jurdík Rozhodčí: Makovička
1.SC Znojmo FK: 1.pol. Veselý - Vavřík, Stáňa, Ledecký, Njire, Odehnal, Weber, Bělíček, Okleštěk, Nepožitek, Stehlík
2.pol.Doleček - Alaca, Žondra, Šumbera, Mezlík, Pokorný, Helísek, Šamánek, Nehyba, Kolařík, Bogner

Znojmo nevyužilo množství šancí. so 6.2.2016

V krásné scenérii nitranského areálu, jsme poprvé v zimní přípravě odehráli utkání na přírodní trávě. Proti Trenčínu jsme se i přes množství šancí, především v druhé půli, střelecky neprosadili. Soupeř také ne, a tak utkání skončilo stejně jako před týdnem ve Skalici smírně bezbrankovou remízou.

nitra 2FC Nitra - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK  0:0  (0:0)

Radim Kučera (Znojmo): Měli jsme hodně šancí, ale trápíme se v koncovce. Soupeře jsme ve druhé půli skoro k ničemu nepustili. První poločas ale nebyl optimální. Utkání jsme měli dovést do vítězného konce.

1.SC Znojmo FK: Konvalina (45. Veselý) - Helísek (45. Vavřík), Odehnal (60. Alaca), Pokorný, Mezlík (c), Njire (45. Šamánek), Nepožitek (60. Nepožitek), Okleštěk (45. Stáňa), Žondra (45. Stehlík), Ledecký (45. Šumbbera), Kolařík (60. Bogner)

Znojmu nepomohly k vítězství ani penalty. st 3.2.2016

Proti účastníkovi slovenské nejvyšší soutěže se utkání ve Vyškově nevydařilo. Ružomberok byl lepším týmem a nakonec si připsal zasloužené vítězství. Již v druhé půli si vypracoval dvoubrankový náskok, který mu vydržel až do konce utkání. V druhém dějství Znojmo mohlo utkání zdramatizovat, ale jedna z našich dvou penalt zůstala neproměněna.

1.SC Znojmo FK - MFK Ružomberok  2:4  (0:2)

Branky: 70. Žondra, 83. Šamánek - 14. Sapara, 22. Lačný, 54. Zošák, 81. Gerát

30.1.2016

První přípravné utkání mimo Zimní Tisport ligu zavedlo Znojmo na slovenskou půdu. S nováčkem slovenské nejvyšší soutěže Skalicou uhráli bezbrankovou remízu. Jeden gól sice početné publikum vidělo, ovšem gól znojemského útočníka Stehlíka nebyl kvůli ofsajdu uznán. Za velmi větrného počasí bylo k vidění především v úvodu první půle tvrdé utkání.

SkalicaMFK Skalica - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK  0:0  (0:0)

1.SC Znojmo FK: Veselý (45. Doleček) - Helísek (45. Vavřík), Cihlář (C) (60. Nehyba), Odehnal (45. Pokorný), Mezlík, Chereda (60. Alaca), Njire, Okleštěk (45. Stáňa), Ledecký, Šamánek (45. Nepožitek), Stehlík (60. Yilmaz)