Hodnocení uživatelů:  / 2
NejhoršíNejlepší
Podrobnosti

Fotbal FNL 30.kolo Střelecké hody ve druhém poločase so 28.5.2016 od 17.00hodin

Poslední utkání sezóny zvládli domácí ve velké pohodě a rekordní výhrou! Rozjezd byl sice pomalejší, pak však soupeře jednoznačně přehráli. Už do přestávky  si znojemští vypracovali dvoubrankový náskok a v ofenzivním představení pokračovali především ve druhém dějství, kdy hostům nastříleli šest branek! Zároveň tak potvrdili roli nejofenzivnějšího týmu v tomto ročníku Fotbalové národní ligy a jen lehce zmírnili zklamání z nepovedeného závěru soutěže.

1SC znojmo1.SC Znojmo FK - vysehradFK Slavoj Vyšehrad  8 : 1  (2:0)

Branky: 26. Bogner, 43. a 80. Šamánek, 49. Šumbera, 70. Žondra,, 76. Odehnal, 74. a 85. Ledecký – 90. Drobílek ŽK: 19. Soldát, 39. Egert, 77. Drobílek Rozhodčí: Adámková – Myška, Šimáček Počet diváků: 854 ???

29.kolo Postup se Znojmu rozplynul so 21.5.2016

V Opavě Znojmo sice zvítězilo, i tak jsme už ale ztratilo naději na postup do první ligy. V souběžně hraném utkání totiž Karviná zvítězila nad Pardubicemi 2:0. Je tak jasné, že v této sezóně skončí na třetím místě. V Opavě hosté začali skvěle, kdy v druhé minutě je poslal do vedení Bronislav Stáňa a dal tak rámec celému utkání. Vedení v různých formách si totiž znojemštíudržovali až do konce utkání.

opavaSlezský FC Opava - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK  2:3  (0:1)

Branky: 3.Jurečka, 90+2.Mrázek – 2.Stáňa, 66. a 75.Žondra ŽK: 43.Ledecký Rozhodčí: Dresler – Pochylý, Boček

28.kolo Odevzdaný a nefotbalový výkon předvedlo Znojmo út 18.5.2016 od 18.00hodin

Po utkání s Vlašimi musíme konstatovat, že Znojmo má za sebou jedno z nejhorších utkání v sezóně. Bohužel nepřišlo ve vůbec dobrý čas. Vlašim na jihu Moravy zvítězila překvapivě, nutno ale podotknout, že zaslouženě. Utkání znojemští navíc dohrávali pouze o deseti po vyloučení Nepožitka. Středočeši si tak před zraky Dominika Haška připsali vysokou výhru 4:0 a odsunuli možnost našeho postupu do první ligy do roviny velké teorie.

1SC znojmo1.SC Znojmo FK - vlasim 2FC Sellier & Bellot Vlašim    0 : 4  (0:1)

Branky: 20. Nový, 48. Hadaščok, 75. Nový, 81. Hadaščok ŽK: 62. Svozil – 85. Hadaščok ČK: 70. Nepožitek Rozhodčí: Houdek – Fišer, Kubr

27.kolo Znojmo nevyužilo zaváhání Karviné ani tutové šance. pá 13.5.2016 od 18.00hodin

Důležitý zápas se pro Znojmo na Střeleckém ostrově vyvíjel výborně, po první půli totiž hosté drželi nadějné vedení 2:0 po brankách Šumbery a Mezlíka. V druhém dějství se pak utkání změnilo v trpké zklamání. České Budějovice totiž dokázaly vyrovnat. Znojmo tak promarnilo další velkou šanci dostat se do výhody v boji o postup. Nyní už postup není v rukách Znojma.

ceske budSK Dynamo Č. Budějovice - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK    2 : 2  (0:2)

Branky: 60.Vaněk, 72.Kalod – 9.Šumbera, 17.Mezlík ŽK: 29.Pešek, 63.Klesa, 65.Kalod, 90+1.Benát – 59.Odehnal Rozhodčí: Nenadál – Vitner, Koval

26.kolo Boj o čelo se komplikuje so 7.5.2016

Velkou možnost dostat se do výhody v boji o postup Znojmo promarnilo. Na hřišti Táborska se jim nepovedlo navázat na výkon z Varnsdorfa a prohráli. V úvodu utkání  nedokázali hosté využít své šance, domácím se naopak náramně povedla standardka a znojemští museli tak dohánět manko. V druhé půli cestu za vyrovnáním zkomplikovalo vyloučení Davida Ledeckého a také proměněná penalta Táborska. V oslabení už Znojmo stačilo jen snížit zásluhou Patrika Bognera na konečných 2:1.

taborsko 2FC MAS Táborsko - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK   2 : 1  (1:0)

Branky: 26.Presl, 71 Hanzlík (pen.) – 90. Bogner ŽK: 55.Presl, 76.Linhart, 84.Běloušek – 19.Ledecký, 25.Odehnal ČK: 65.Ledecký Rozhodčí: Pechanec – Pospíšil, Melichar

25.kolo Znojmo vydřelo cenné vítězství pá 29.4.2016 od 19.00hodin

Bude to těžký boj v každém utkání, právě to se potvrdilo v utkání s Frýdkem-Místkem. Hosté přijeli jako outsideři, ale rozhodně se tak nechovali. V první půli podali velice dobrý výkon a v několika případech nás musel zachránit Vlasta Veselý. Lipina se také dostala do vedení, ovšem s rychlou odpovědi přispěchal Tom Weber a v druhé půli už byli domácí aktivnějším týmem. Rozhodla 88. minuta, kdy se k nařízenému pokutovému kopu postavil Šimon Šumbera a rozhodl o nesmírně cenných třech bodech.

1SC znojmo1.SC Znojmo FK - frydek webMFK Frýdek Místek    2 : 1  (1:1)

Branky: 15. Weber, 87. Šumbera (pen.) – 12. Slaninka ŽK: 89. Žondra – 14. Literák, 69. Krišto, 84. Byrtus, 86. Penksa Rozhodčí: Váňa – Ratajová, Myška

24.kolo Znojmo dalo jasnou odpověď soupeřům ne 24.4.2016 od 17.00hodin

V prvním poloičase byl vidět  fotbal plný zajímavých okamžiků, který nabídl jednu branku, červenou kartu domácího Zbrožka, jedno vyloučení, neproměněnou penaltu hostů a dvě zranění, po kterých museli hosté střídat. A to včetně gólmana Dolečka. Druhý poločas už byl jasně v režii Znojma, kteří tentokráte přesilovku proměnili v brankostroj a dali tak zapomenout na nepovedené utkání proti Pardubicím.

varnsdorf2FK Varnsdorf - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK  0 : 6  (0:1)

Branky: 18. Okleštěk, 57. Helisek, 65. Pokorný, 81. Šamánek, 84. Helisek, 85. Stáňa Karty: 15. Zbrožek (VDF), 45+1. Neuberg (VDF) – 45+4. Weber (ZNO), 54. Okleštěk (ZNO), 66. Ledecký (ZNO) ČK-30. Zbrožek (VDF) Rozhodčí: Paták – Hrabovský, Kožár Diváci: 623

23.kolo Znojmo dramatizuje boje o první ligu  pá 15.4.2016 od 18.00hodin

Rekordní domácí série Znojma neporazitelnosti je u konce. Bohužel v ten nejnevhodnější čas. Postaraly se o to Pardubice, které v 82. minutě jediným gólem zápasu rozhodly o své výhře. Trenér domácích Kučera poslal do utkání stejnou sestavou jako na Sigmě, Radim Nepožitek opět nebyl k dispozici vzhledem k následkům otřesu mozku po utkání se Sokolovem. Hra domácích byla kostrbatá a s nakopávanými míči na útok si lehce Pardubičtí poradili.Hosté hrozili paradoxně při šancích domácích. Skoro každý roh Znojma byl vzápětí brejkem hostů. Hodně pokulhával střed zálohy. Po obdržené brance mohli domácí vyrovnat, kdy hlavička Ledeckého jen těsně minula branku a v nastaveném čase hlavou Šumbera trefil jen do náruče hostujícho brankáře. Znojmo i přes prohru stále vede druhou ligu, ale jen již s dvoubodovým náskokem.

1SC znojmo1.SC Znojmo FK - pardubice 2FK Pardubice  0 : 1  (0:0)

Branky: 82. Pospíšil ŽK: 90+2. Pokorný – 87. Petráň Rozhodčí: Lerch – Vitner, Fišer Diváci: 1375

Radim Kučera (Znojmo): Prokázalo se, že Pardubice málo branek dávají, ale také málo dostávají, což o něčem svědčí. Nepočítal jsem s tahem, že Jeřábek bude hrát vzadu, asi to soupeř uzpůsobil na Libora Žondru. Pardubice makaly, dřely, bojovaly, vydřely tři body. V první půli jsme propásli šanci, kdy jsme mohli jít do vedení a být více v klidu. Měli jsme hodně ztrát, nebyli jsme tak silní ve standardkách jako v Olomouci. Vůbec se do hry nedostával Okleštěk. Bylo to cítit.

22.kolo Znojmo udělalo další krok k první lize ne 10.4.2016 od 10.15hodin

Znojemský tým zvládl další zápas a stále vede druhou ligu. Tentokrát vezou body z Hané, kde s přehledem porazili Olomoucké béčko 2:0.

Olomouc 2SK Sigma Olomouc B - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK  0 : 2  (0:1)

Branky: 32. Žondra, 78. Ledecký (pen.)Karty: 26. Rajnoch (OLB), 85. Moulis (OLB), 90+1. Štěrba (OLB) – 18. Stáňa (ZNO) Diváci: 226

21.kolo Znojmo udolalo Sokolov. so 2.4.2016 od 13.30hodin

Prokletí, které Znojmo provázelo před kamerami České televize, zlomeno! Poprvé si v televizním přenosu ČT Sport připsalo výhru. Ale rodila se velmi, velmi těžce. Sokolov byl v první půli lepším týmem a vypracoval si dobré šance. Jednu z nich hosté využili a dostali se do vedení a s domácími to nevypadalo dobře. Sokolov byl aktivnější a mohl skóre i navýšit. Druhý poločas byl úplně jiný ze strany Znojma. Z trápení se domácí dokázali probrat a góly Davida Ledeckého a Tomáš Oklešťka otočili skóre ke konečné a důležité výhře 2:1.

1SC znojmo1.SC Znojmo FK - SokolovFK Baník Sokolov  2 : 1  (0:1)

Branky: 65. Ledecký, 70. Okleštěk – 40. Kratochvíl ŽK: 40. Nepožitek, 60. Stáňa Rozhodčí: Machálek – Antoníček, Arnošt Počet diváků: 1127?

Trenér Radim Kučera: Byl to opět fotbal dvou rozdílných poločasů. Ukázala se dobrá morální síla týmu, když dokážeme otočit výsledek proti silným týmům. Minule to doma bylo proti Ústí, teď proti Sokolovu. Obě mužstva se prala s větrem. Druhý poločas jsme zjednodušili hru, byla tam ale dnes cítit nekvalita. Bylo to možná i nervozitou, protože tlak narůstá. Ale s výhrou jsem pochopitelně spokojený, bylo to ubojované, ale body se počítají

20.kolo Znojmo za ustrašený výkon ve druhé půli odjíždí s prázdnou. ne 27.3.2016 od 17.00hod

Šlágr 20. kola v Hradci Králové měl pro Znojmo ten nejčernější scénář, jaký by kdo mohl vymyslet. V první půli podali hosté dobrý výkon, měli několik vyložených šancí, které se štěstím zlikvidoval domácí Ottmar. V druhém poločase však přišel naprostý kolaps Znojma. Hradec hrál takřka celou druhou polovinu v oslabení, ovšem naprosto hosty k ničemu nepustil a výhru si jednoznačně zasloužil. Znojmo ve druhém poločase prakticky neohrozilo domácí svatyni. Hradec tak pomohl snížit náskok Znojma před druhou Karvinou na rozdíl dvou bodů.

hradec kraloveFC Hradec Králové - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK   3 : 1  (1:1)

Branky: 27. Zorvan, 68. Malinský, 90+7. Mareš ŽK: Plašil – 18. Weber, 29. Svozil, 75. Pokorný - ČK: 47. Plašil - 90 + 2. Veselý Rozhodčí: Pechanec – Kubr, Kožár

18.kolo Znojmo veze z Třince bezbrankovou remízu. ut 22.3.2016

Utkání je u konce a týmy si rozdělí po jednom bodu. Spokojenější budou možná domácí, kteří remizovali s lídrem tabulky. Na druhou stranu ve druhé půli byli trochu aktivnějším celkem. Jedinou větší příležitost však měli hosté. Ledecký střílel z hranice šestnáctky po třinácti minutách druhé části jen vedle.Na opačné straně nedokázali Třinečtí využít několika zaváhání znojemských obránců a náznaky příležitostí v žádný gól nepřetavili. Utkání začínalo za deště, dohrávalo se při slunci. Branku ale tedy nenabídlo, Znojmo zůstane první s náskokem pěti bodů před Karvinou. Třinec je se sedmnácti body dvanáctý.

trinecFK Fotbal Třinec - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK  0 : 0  (0:0)

Karty: 29. Janošík (TRI), 80. Salachna (TRI), 81. Motyčka (TRI), 83. Dedič (TRI) – 68. Pokorný (ZNO), 89. Šamánek (ZNO) Rozhodčí: Radim Dresler – David Hock, Zdeněk Arnošt Diváci: 537 (27 % celkové kapacity)

Znojmo má nvynucenou pauzu.

Místo na Stadionu Rudolfa Labaje v Třinci vyběhli znojemští hráči v 10 hodin na domácí půdu Městského stadionu v Horním parku. Bitvu o ligové body nahradil trénink v podobě modelového utkání. „Zápas splnil svůj účel, vyzkoušeli jsme si herní věci, které chceme aplikovat v dalších ligových utkáních,“ vyjádřil se k původně neplánovanému tréninku trenér Radim Kučera a zmínil se i k odloženému utkání v Třinci: „Terén v Třinci byl nezpůsobilý. Počasí bohužel neporučíme, není to pro nás příjemná situace, ale nedá se nic dělat.“

17.kolo Znojmo vykročilo za první ligou vítězně pá 4.3.2016 od 18.00hodin

Po dobu k úvodní brance se toho na hřišti příliš nedělo, avšak po ní se domácí dostali do několika velkých gólovek, ale Tvrdoně buď zastoupil někdo ze spoluhráčů nebo jej zachránilo břevno.  Více než tisícovka fanoušků viděla strhující závěr. Znojmo dvacet minut před koncem srovnalo a poté dlouho neúspěšně dobývalo hostující svatyni. Když to už vypadalo, že si týmy rozdělí po bodu, což nutno říct by tomuto utkání slušelo asi víc, přišel nastavený čas, ve kterém domácí trochu šťastným gólem strhli vedení na svoji stranu. Ústí už nenašlo síly na srovnání, nemělo ani dost času.

1SC znojmo1.SC Znojmo FK - ustiFK Ústí nad Labem  2 : 1  (0:1)

Branky: 69. Ledecký, 90+2. Weber – 36. Veverka Karty: 18. Weber (ZNO), 85. Nepožitek (ZNO) – 6. Peterka (UNL), 54. Smola (UNL), 58. Šnirc (UNL), 60. Veverka (UNL), 81. Křapka (UNL) Rozhodčí: Váňa – Černý, Vitner Diváků: 1183

Městský stadion v Horním parku prošel v roce 2014 rozsáhlou rekonstrukcí a od roku 2015 se může pyšnit i unikátním umělým osvětlením. Kdo ještě nezavítal do ochozů a neviděl jak se osvětlení staví a rozsvědcuje má jedinečnou možnost vidět vše v tomto videu.

16.kolo Znojmo v předehrávce dostalo lekci. so 21.11.2015 od 14.30hodin

Do druhé části aktuálního ročníku Fotbalové národní ligy Znojmo nevkročilo dobře. Poslední zápas roku na hřišti třetí Karviné vedoucímu týnu totiž nevyšel a přišel o osmi zápasovou sérii bez prohry. Domácí v první půli nastřílela tři branky, což v podstatě rozhodlo o osudu utkání a zaslouženě brali tři body. Druhou půli hosté navíc dohrávali po vyloučení Šumbery o deseti. I přes prohru ale zůstávají znojemští nadále na první pozici tabulky s velice solidním náskokem. Nyní FNL čeká zimní pauza, na druholigový trávník se opět vyběhne v březnu příštího roku.

karvinaMFK Karviná - 1SC znojmo1. SC Znojmo FK  3 : 0  (3:0)

Branky: 11. Šisler, 28. Glaser, 36. Jovanović ŽK: 90. Sedlák – 32. Šumbera, 35. Veselý, 78. Žondra ČK: 63. Šumbera Rozhodčí: Adámková – Pilný, Arnošt

15.kolo Znojmo ovládlo podzimní část pá 13.11.2015 od 17.30hodin

Velký boj to byl na Městském stadionu v rámci 15. kola Fotbalové národní ligy proti houževnaté a dobře hrající Opavě. I přesto, že se Znojmu však v utkání tolik nedařilo, dokázalo do brány dotlačit tři branky a splnit domácí normu vstřelených gólů. V tabulce má Znojmo momentálně 33 bodů a je jasné, že přezimuje na první pozici.

1SC znojmo1.SC Znojmo FK - opavaSFC Opava  3 : 1  (2:0)

Branky: 34. Žondra, 43. Šumbera, 86. Njire – 77. Kuzmanović ŽK: 53. Nepožitek, 66. Šamánek – 19. Kuzmanovič, 37. Vašek, 68. Jurečka, 89. Zb. Pospěch, 89. Grussmann Rozhodčí:Berka – Kubr, Vitner

14.kolo Znojmo stále na prvním místě. so 7.11.2015

První poločas nám nabídl dvě zásadní situace. Tu první dokázali hosté zužitkovat. Domácí nedokázali odehrát míč do bezpečí a Okleštěk využil skulinky v obraně a sám před Vorlem se nemýlil. Domácí hledali odpověď a mohli se dočkat po ráně Kučery, jehož střela nadělala Veselému nemalé obtíže. A je tu konec zápasu, který nám přinesl remízu 1:1. Nutno konstatovat, že remíza je dnes asi zasloužená pro oba celky.

VlasimFK Grafin Vlašin - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK  1 : 1  (0:1)

Branky: 55. Průcha – 21. Okleštěk Karty: 59. Breda (VLA), 80. Matějka (VLA) – 48. Cihlář (ZNO)

13.kolo Znojmo doma stále neporaženo. pá 30.10.2015 od 16.30hodin

Dvojboj z jihočeskými soupeři je zdárně za Znojmem. Po výhře nad Táborskem si vedoucí tým druhé ligy doma poradil i s Českými Budějovicemi, byť to byl daleko tužší boj. I v tomto utkání šli domácí do vedení, avšak soupeř dokázal srovnat a remízový stav vytrval až do přestávky. Do druhého dějství  však Znojmo vstoupilo gólově a pojistku přidal na naši výhru Bronislav Stáňa. Po třinácti odehraných kolech tak má znojemský tým na kontě parádních 29 bodů a pevně svírá první pozici v tabulce druhé ligy.

1SC znojmo1.SC Znojmo FK - ceske budSK Dynamo České Budějovice  3 : 1  (1:1)

Branky: 14. Mezlík, 46. Šumbera, 67. Stáňa – 30. Jurdík ŽK: 51. Odehnal – 38. Hála, 79. Novák, 85. Hájovský, 89. Linhart Rozhodčí: Marek - Pelikán, Caletka Diváků: 1507

12.kolo Znojemský válec přejel jednoznačně Táborsko. pá 23.10.2015 od 18.30hodin

Parádní výkon předvedlo Znojmo v páteční večer s čtvrtým týmem tabulky. Proti Táborsku si vypracovalo opravdu velké množství šancí, gólová stavidla se otevřela v 28. minutě. Soupeř sice dokázal vyrovnat, ale ještě v první půli si vzalo Znojmo vedení zpět a v druhé půli vládlo a postupně navýšilo skóre až na 4:1. Domácí nezastavila ani červená karta pro Libora Žondru, Jihočeši už stihli jen snížit. Dvěma góly se blýskl David Ledecký..

1SC znojmo1.SC Znojmo FK - FCTFC MAS Táborsko  4 : 2  (2:1)

Branky: 34. a 54. Ledecký, 28. Sladký (vla.), 76. Šumbera – 31. Presl, 87. Ciferský ŽK: 63. Žondra, 86. Helísek, 90. Veselý - 64. Hanzlík ČK: 81. Žondra, Diváků: 1492

11.kolo Znojmo potvrdilo roli favorita.  so 17.10.2015 od 15.30hodin

Zojemští potvrdili roli favorita a vítězí ve Frýdku 2:0. Domácí se dlouho snažili o vyrovnání, ale bez efektu. Znojmo zásluhou Njireho se povedeným přímým kopem 4 minuty před koncem uklidnilo a potvrdilo roli mužstva z popředí tabulky. Hosté si tak odváží plný počet bodů a dostávají se do vedení druhé ligy.

frydek webMěstský FK Frýdek Mýstek - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK  0 : 2  (0:1)

Branky: 18. Žondra, 86. Njire Karty: 53. Ilko (FRM), 54. Krčula (FRM), 64. Jarabica (FRM) – 84. Žondra (ZNO) Rozhodčí: Orel – Hock, Fišer Diváci: 820

10.kolo Vítězství se nerodilo lehce.  pá 9.10.2015 od 18.30hodin

Konec prvního a začátek druhého poločasu byl stěžejní pro konečný výsledek celého utkání. Katem Varnsdorfu byl Rostislav Šamánek, který vstřelil obě znojemské góly. Nadějný náskok už si domácí ve zbytku utkání pohlídali a alespoň do soboty se dostali na první místo tabulky. Doma si navíc Znojmo drží stále skvělou bilanci. Z pěti zápasů získalo třináct bodů!

1SC znojmo1.SC Znojmo FK - varnsdorf2FK Varnsdorf  2 : 0  (1:0)

Branky: 44. a 51. Šamánek ŽK: 50. Daníček, 83. Ondráček Rozhodčí: Dresler - Caletka, Boček

9.kolo Pardubice darovali Znojmu bod. so 3.4.2015 od 10.15 hodin

Dlouho to v Pardubicích vypadalo na obvyklý scénář. Tedy, že jako v předchozích utkáních Pod Vinicí odjede Znojmo s prázdnou. Nikterak aktivní domácí se dostali v první půli do vedení a hosté až do devadesáté minutu nemohli najít recept na pardubickou obranu. Až ve zmíněném okamžiku hostující Radim Nepožitek zajistil bod a rozjásal znojemské fanoušky, kteří hráče po celé utkání skvěle podporovali.

pardubice 2FK Pardubice - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK  1 : 1  (1:0)

Branky: 30. Řezníček – 90. Nepožitek ŽK: 72. Řezníček Rozhodčí: Adámková – Hájek, Čern

8.kolo Znojmo uhájilo domácí neporazitelnost ne 27.9.2015 od 18.00hodin

Domácí mohou být spokojenější, ačkoliv měl soupeř více gólových příležitostí, byli to oni, kdo otevřel skóre zápasu, když se tři minuty před koncem krásným gólem prosadil Ledecký. Velkou zásluhu na tomto stavu má znojemský gólman Veselý, který přivádí střelce Olomouce doslova k šílenství.Znojmo ve druhé půli dlouho drželo svůj těsný náskok a bránilo jednobrankový stav, nakonec jej díky dvěma penaltám navýšilo. Hosté byli několikrát velice blízko srovnání, ale doplatili na hodně mizernou koncovku, kdyby se jim podařilo srovnat, případně kdyby v první půli využili některou z tutovek mohl být zápas jiný náboj.

1SC znojmo1.SC Znojmo FK - Olomouc 2SK Sigma Olomouc B  3 : 0  (1:0)

Branky: 42. Ledecký, 78. Njire (pen.), 89. Nepožitek (pen.) Karty: 15. Stáňa (ZNO), 81. Žondra (ZNO) – 16. Cana (OLB), 16. Ševčík (OLB), 27. Štěpán (OLB), 70. Jemelka (OLB), 88. Spurný (OLB) Rozhodčí: Machálek – Pilný, Arnošt Diváků: 1191

7.kolo Souboj vedoucích týmů rozhodl vlastní l so 19.9.2015

Šlágr 7. kola Fotbalové národní ligy, v němž  se Znojmo střetlo se Sokolovem, nabídl opatrnou první půli, aktivnější domácí celek a na obou stranách pouze po jedné šanci. Druhé dějství už přineslo zajímavější momenty, o osudu utkání však rozhodl jen jeden jediný gól. Sokolov zvítězil po vlastní brance Davida Helíska. Znojmo tak utrpělo  první prohru v sezóně, naopak Sokolova nadále drží svoji neporazitelnost.

SokolovFK Baník Sokolov - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK  1:0  (0:0)

Branky: 54. Helísek (vla.) ŽK: 33. Dvořák II., 37. Kratochvíl – 61. Nepožitek, 83. Mezlík Rozhodčí: Franěk – Kožár, Hrabovský

6.kolo Šlágr kola zvládlo lépe Znojmo. čt 10.9.2015 od 18.00hodin

Očekávaný souboj nabídl především v první půli velmi ofenzivní fotbal. Hradec vstoupil do utkání lépe a zásluhou Jana Pázlera šel do vedení. Znojmu se však povedlo rychle odpovědět a to hned obratem  za tři minuty po gólech Tomáš Oklešťka a Radima Nepožitka. Vedení pak domácí tým udržel i v dramatickém druhém dějství, kdy Hradec tlačil a měl i blízko ke gólu, kdy nastřelil tyč, ale vše bez odezvy a tak i po pěti kolech je Znojmo ve Fotbalové národní lize neporaženo.

1SC znojmo1.SC Znojmo - hradec kraloveFC Hradec Králové  2 : 1  (2:1)

Branky: 17. Okleštěk, 21. Nepožitek – 14. Pázler ŽK: Njire – 39. Vaněček, 71. Pázler Rozhodčí: Hrubeš – Moláček, Antoníček

Reprezentační přestávka vyplněna  pá 4.9.2015 od 17.00hod

Přípravný zápas proti Zbrojovce Brno v ligové pauze se pro Znojmo vyvíjel skvěle už od úvodního hvizdu. Domácí tým měl totiž opravdu výborný nástup a v 16. minutě vedl 3:0. Soupeř po celý zápas pouze dotahoval a nakonec se tedy Znojmo mohl radovat z výhry 4:2. Šanci proti prvoligovému týmu dostal i velký počet juniorů. Ve čtvrtek nás už ale čeká ostrá bitva ve FNL proti Hradci Králové.

1SC znojmo1.SC Znojmo FK - zbrojovka brnoFC Zbrojovka Brno  4 : 2  (3:1)

Branky: 9. a 12. Šumbera, 16. Pokorný, 64. Yilmaz – 28. Malík, 76. Vávra Rozhodčí: Julínek - Černý, Hrůza

4.kolo Uragán ve druhém poločase přinesl body pá 21.8.2015 od 19.00hodin

První poločas jakoby Znojmo prospalo. Třinec byl důraznější, běhavější a to dokázal zůročit ve vedení 1:2. Domácí tým ale ve druhém poločase předvedl útočný uragán a čtyřmi brankami smetl naděje hostů na bodový zisk.

1SC znojmo1.SC Znojmo FK - trinecFK Fotbal Třinec  5 : 2  (1:2)

Branky: 32. a 65. Šumbera, 58. Šamánek, 69. Žondra, 81. Njire (pen.) – 25. Černý, 33. Málek ŽK: 0. Šumbera, 89. Njire – 26. Mozol, 77. Šenk, 80. Hloch Rozhodčí: Dresler – Vysloužil, Boček Diváků: 1673

3.kolo Znojmo veze důležité body. pá 14.8.2015 od 17.00hodin

Divákům, kteří v páteční večer zavítali na duel Ústí nad Labem - Znojmo, byla nabídnuto opravdu velice zajímavá podívaná. Znojemský tým musel překonat několik překážek. V první půli prohrával, čelil penaltě, při jejímž chycení se zranil brankář Doleček. Všechno ale svěřenci trenéra Kučery ve velice ofenzivní bitvě zvládli. Druhou půli ohraničili dvěma góly, otočili skóre utkání a minimálně do soboty jsou na 1. místě tabulky FNL!

ustiFK Ústí n Labem - 1SC znojmo1. SC Znojmo FK  1 : 2  (1:0)

Branky: 45. Zeman – 49. Nepožitek, 88. Žondra ŽK: 61. Peterka, 71. Miškovič – 34. Nepožitek, 43. Šumbera, 70. Žondra Rozhodčí: Michal Paták – Tomáš Mokrusch, Jakub Hrabovský

2.kolo Znojmo pouze remizovalo.  pá 7.8.2015 od 19.00hodin

Domácí Znojmo se brzy ujalo vedení a v další části první půle mělo na kopačkách několik vyložených brankových příležitostí, ale ty zůstaly nevyužity. Ve druhé půly Znojmo prostřídalo střed hřiště a bylo to znát. Náhradníci nedokázali eliminovat tlak hostů. Znojmo hrálo moc pasivně a jen nakopávalo míče na pokryté útočníky. Karviná se dočkal v samotném závěru vyrovnání a sahala i po vítězství. Radost jim však obětavým zákrokem zmařil domácí gólman Doleček. Pro Znojmo je to spři vývoji utkání spíše bodová ztráta.

1SC znojmo1.SC Znojmo FK - karvinaMFK Karviná  1 : 1  (1:0)

Branky: 8. Šamánek – 81. Fiala  ŽK: 12. Šumbera (ZNO), 77. Nepožitek (ZNO), 82. Žondra (ZNO) – 9. Vaněk (KAR), 24. Zelený (KAR), 33. Sedlák (KAR) Počet diváků: 1631

1.kolo Znojmo vstoupilo do soutěže famózně ne 2.8.2015

Znojmo vlétlo na hosty s velkou chutía hned v úvodu jsme se dočkali dvou branek hostí v podání Okleštěka a Šamánka, což Znojemské uklidnilo a domácím zasadilo tvrdou ránu druhé nejvyšší soutěže. Zápas prvního kola končí zaslouženou výhrou hostí. Ti v obou poločasech dokázali dvakrát skórovat, což znamená vítězství 4:0. Znojmo si tak po brankách Okleštěla, Šamánka, Žondra a Ledeckého odváží z hlavního města tři body.

vysehradFK Slavoj Vyšehrad – 1SC znojmo1. SC Znojmo FK  0 : 4  (0:2)

Branky: 5. Okleštěk, 8. Šamánek, 47. Žondra, 51. Ledecký Karty: 32. Hendrych (VYS), 67. Krbeček (VYS), 76. Petrášek (VYS) – 35. Okleštěk (ZNO), 67. Žondra (ZNO) Rozhodčí: Pechanec – Kříž, Kožár Diváci: 685