Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší
Podrobnosti

Fotbal 30.kolo Poslední utkání vítězně, ale výkon rozpačitý ne 31.5.2015

Sezóna 2014/15 Fotbalové národní ligy pro nás skončila vítěznou tečkou. V posledním kole v domácím prostředí porazili Kolín 3:2. I přesto, že měli svěřenci trenéra Grmely po celý zápas převahu, nebyl to jednoduchý zápas. Zrazovalo je především zakončení, i kvůli němu  museli otáčet nepříznivé skóre 0:1. Nakonec ale vše dobře dopadlo.

1SC znojmo1.SC Znojmo FK - kolinFK Kolín  3 : 2  (1:1)

Branky: 35. Ledecký, 56. Žondra, 67. Lapeš – 16. Eliáš, 85. Teplý ŽK: 40. Odehnal, 62. Stáňa, 78. Hříbek – 86. Jelínek Rozhodčí: Pavel Julínek - Ondřej Pelikán, Zdeněk Arnošt

29.kolo ne 24.5.2015

Raději bez komentáře.......

1SC znojmo1.SC Znojmo FK - mostFK Baník Most  0 : 2  (0:0)

Branky: 76. Procházka, 79. Veselinovič ŽK: 42. Svozil (ZNO), 86. Nehyba (ZNO) – 42. Veselinovič (MST) Rozhodčí: Marek – Peřina, Pochylý

28.kolo Znojmo veze bod. so 16.5.2015

Opava neprohrála v domácím prostředí už osm utkání, tato bilance samozřejmě budila respekt. I proto je konečný bod za bezbrankovou remízu cenný. V úvodu mělo Znojmo přitom velké šance, které mohly celé utkání úplně pozměnit. Z úvodní aktivity se však neurodilo a na zteč se vydali i hosté, kteří měli ve zbytku poločasu optickou převahu. Druhá půle už se nesla čistě ve remízovém duchu.

opavaSlezský FC Opava - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK  0:0  (0:0)

ŽK: 6. Mikula – 73. Svozil, 79. Dreksa Rozhodčí: Jana Adámková - Zdeněk Dobrovolný, Marek Pilný Počet diváků: 1264

27.kolo Znojemské výkony jako na houpačce. st 13.5.2015 od 17.00hodin

Gól do šatny a pak i ze šatny, tak lze charakterizovat dvě osudové chvíle utkání v Karviné. A také dvě nedorozumění. Po nich udeřili domácí na konci prvního i na začátku druhého poločasu. Stejný obrat jako v neděli s Frýdkem-Místkem se ale bohužel neopakoval. V ofenzivě se Znojmo trápilo, byť v závěru zápasu alespoň z pokutového kopu korigoval skóre Jan Pázler. V utkání hosté ze Znojma postrádali oporu zadních řad Pavla Dreksu a šanci dostali i někteří hráči z lavičky.

karvinaMFK Karviná - 1SC znojmo1. SC Znojmo FK  3 : 1  (1:0)

Branky: 44. Kubista, 49. Jovanovič, 79. Tarczal – 89. Pázler (pen.) ŽK: 89. Růžička Rozhodčí: Zbyněk Proske - Petr Antoníček, Petr Caletka

26.kolo Znojmo otočilo zápas ve druhé půli ne 10.5.2015

Jako noc a den, tak by se dalo z naší strany charakterizovat utkání s Frýdkem-Místkem. První půle se Znojmu nevyvedla a po šťastné trefě Zapalače ji prohráli 0:1. V druhém dějství domácí ukázali charakter, trpělivost a soupeři připravili místy doslova peklo. To ještě více nastartoval svoji vyrovnávací brankou David Ledecký. Pak přišla tyč, několik neproměněných šancí, aby v nastaveném čase rozhodl drama Pavel Dreksa.

1SC znojmo1.SC Znojmo FK - FMMFK Frýdek Místek  2 : 1  (0:1)

Branky: 61. Ledecký, 90+1. Dreksa – 15. Zapalač ŽK: 55. Cihlář – 17. Mehremič, 53. Mihalek Rozhodčí: Jan Machálek - Petr Vysloužil, Pavel Peřina Diváků: 373

25.kolo Znojmo se vrací bez bodů so 2.5.2015

Rovnice, že v Sokolově Znojmo neprohrává už neplatí. V rámci 24. kola Fotbalové národní ligy  prohráli v Sokolově 1:3. Body však byly na dosah. Domácí sice po první půli vedli, ovšem v druhém dějství se Znojmu povedlo zásluhou Davida Ledeckého srovnat a dokonce jsme pošilhávali po vedení. Vše ale zhatil závěr utkání. Nejprve byl po druhé žluté vyloučen hostující Stáňa a takřka vzápětí zahrával Sokolov penaltu, kterou proměnil Kosak. Při znojemské hře vabank pak přidali domácí ještě jednu gólovou pojistku.

SokolovFK Baník Sokolov - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK  3:1  (1:0)

Branky: 23. Hofmann, 83. Kosak (pen.), 90. Dvořák II. – 64. Ledecký ŽK: 53. Stáňa, 79. Nepožitek ČK: 80. Stáňa Rozhodčí: Jiří Houdek - Ondřej Kožár, Petr Kotalík Diváků: 567

24.kolo Druhá domácí výhra v řadě. ne 26.4.2015

Domácí zápas s Viktorií Žižkov přinesl pro diváky zajímavý fotbal a také správné fotbalové drama. To ale vůbec nemuselo přijít. Po vedení z první půle, které trefil Roman Hříbek, domácí měli dvě obrovské šance, jenž ale skórem 3:0 bohužel neskončily. Bylo z toho tedy drama až do konce, i Žižkov měl velké příležitosti, ve svém tlaku ale narážel na brankáře Iliziho. Hráči předvedli obrovské odhodlání až do závěrečného hvizdu a po něm si mohli vychutnat společnou radost se znojemskými fanoušky.

1SC znojmo1.SC Znojmo FK - zizkovFK Viktoria Žižkov  1 : 0  (1:0)

Branky: 36. Hříbek ŽK: 39. Žondra, 87. Lapeš, 89. Cihlář – 27. Marek, 38. Voltr, 46. Hovorka Rozhodčí: Jan Jílek - Zdeněk Arnošt, Lucie Ratajová

Ludevít Grmela: Velmi cenná výhra s nulou vzadu, musíme si uvědomit, jaký soupeř proti nám hrál. Bylo to vydřené vítězství. V první polovině byla hra vyrovnaná, ve druhé části druhé půle si Žižkov dokázal vypracovat tlak i dobré možnosti. Dát ale dvě velké šance v úvodu druhého dějství, tak žádný tlak nemusíme řešit a zápas jsme mohli v klidu dohrát.

23.kolo Znojmo zaskočilo favorita a zvítězilo. so 18.4.2015 od 18.00hodin

Bylo to těsné, ale zvládli to! Tři body, které Znojmu utekly nešťastně v minulém kole doma s Varnsdorfem, pro mnohé asi nečekaně získali na půdě suverénního týmu jara! Dvě rychlé branky v úvodu první půle (Žondra a Ledecký) hostům získali velmi cenné body, na kterých nakonec nic nezměnila ani branka domácích po 50 minutách, ani jejich snaha o vyrovnání. Nejlepší pozvánka na nedělní duel s Viktorií Žižkov!

zlinFC Fastav Zlín - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK  1 : 2  (0:2)

Branky: 49. Poznar – 8. Žondra, 10. Ledecký ŽK: 72. Hubáček, 76. Hájek – 50. Ilizi, 83. Okleštěk Rozhodčí: Zbyněk Proske - Radek Kotík, Pavel Peřina Diváků: 3264

22.kolo Zlepšený a dobrý výkon na body nestačil ne 12.4.2015

Proti týmu usilujícímu o postup do první ligy Znojmo předvedlo v rámci 22. kola Fotbalové národní ligy dobrý výkon. Varnsdorf domácí přehráli a jak se říká, šli štěstí naproti. Ovšem odměnou nebyla výhra, ale nůž do zad. Po nešťastném vlastním gólu z druhé půle právě o zmíněnou branku Severočechům podlehli. Ani závěrečná snaha ke zvratu nepomohla.

1SC znojmo1.SC Znojmo FK - VarnsdorfFK Varnsdorf  0:1  (0:0)

Branky: 59. vl. Dreksa ŽK: 57. Nepožitek – 69. Daníček, 79. Ďurděvić Rozhodčí: Petr Ardeleánu - Ondřej Kožár, Petr Antoníček

21.kolo 1.SC se vrací s prázdnou. so 4.4.2015

S Pardubicemi to velkou část utkání nebyl povedený zápas. Domácí šli v první půli do vedení a v tom druhém svůj náskok ještě po standardní situaci pojistili. Až poté se výkon hostů výrazně zvedl a soupeře v poslední čtvrthodině pořádně zatlačili. Kolonka střely na brány se od té doby výrazně navýšila. Znojemský Libor Žondra dokázal snížit, vyrovnat už se ale hostům nepovedlo.

pardubice 2FK Pardubice - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK  2 : 1  (1:0)

Branky: 27. Fusek, 65. Kopřiva – 78. Žondra ŽK: 60. Ledecký, 83. Dreksa Rozhodčí: Jan Váňa - Pavel Vlasjuk, Ondřej Černý Diváků: 723

20.kolo Znojmo bere tři body. 29.3.2015

Proti Třinci se čekal těžký zápas a to se také potvrdilo. V první půli jsme byli hosté fotbalovější a měli opticky i více ze hryí, v dějství druhém vyběhlo na trávník úplně jiné Znojmo. Domácí zlepšili pohyb a přihrávky a to se projevilo i na skore gólem na 1:0 se prosadil David Ledecký. Drama to sice bylo až do závěrečného hvizdu, ovšem s veselou tečkou v podobě pojišťovacího gólu střídajícího Jana Pázlera. Věřme, že teprve druhou domácí výhrou se nastartuje série úspěchů.

1SC znojmo1.SC Znojmo FK - trinecFK Fotbal Třinec  2 : 0  (0:0)

Branky: 56. Ledecký, 90+3. Pázler ŽK: 36. Helísek, 48. Ledecký – 50. Kubáň, 58. Matoušek Rozhodčí: Pavel Franěk - Vít Melichar, Zdeněk Dobrovolný Diváci: 535

V naší anketě hlasovalo 25 příznivců. Z toho počtu domácím věřilo ve vítězství 72%, v remízu 16% a v porážku 12% hlasujících.

19.kolo Slibný začátek jara, těžká realita. so 21.3.2015

Před čtrnácti dny Znojmo slavilo na hřišti Vlašimi tři body, na Soukeníku proti Táborsku ale na tuto výhru nenavázat nedokázalo. Domácí posadil do sedla gól z 18. minuty, který ještě podpořili pojistkou Strnada. Svůj nadějný náskok a vedení už Jihočeši ve druhé půli uhájili. Pomohla jim k tomu i bezzubá hra do útoku, kdy hosté směrem dopředu toho prachbídně málo předvedli.

taborsko 2FC MAS Táborsko - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK  2:0  (2:0)

Branky: 19. Šiml, 26. Strnad ŽK: 62. Sladký, 70. Javorek – 57. Cihlář Rozhodčí: Jan Machálek - Pavel Peřina, Marek Pilný

18.kolo Znojmo proti Kalvodově Sigmě Olomouc ne 15.3.2015 od 14.30hodin

I přes nástrahy chřipkové epidemie, která Znojmo postihla v tomto týdnu, předvedlo proti Olomouci statečný výkon. Ba co víc, proti favoritu utkání se dostali jako první do vedení zásluhou Tomáše Oklešťka. Sigmě se však bohužel ještě do přestávky povedlo duel otočit, jednu branku vstřelil i náš bývalý hráč Václav Vašíček, a v druhém dějství už se stav nepovedlo zvrátit.

1SC znojmo1.SC Znojmo - Olomouc 2SK Sigma Olomouc  1 : 2  (1:2)

Branky: 4. Okleštěk – 23. Vašíček, 45+1. Petr ŽK: 45. Svozil, 57. Odehnal, 88. Lacko – 9. Kušnír, 90+1. Houska Rozhodčí: Miroslav Zelinka - Robert Hájek, Petr Antoníček Diváků: 934

17.kolo Famozní vstup do jarní části. so 7.3.2015 od 14.30hodin

Takto jsme si to všichni představovali - úvodní zápas jara a hned tři body! Obě branky dal, Janem Pázlerem (z penalty) a Davidem Ledeckým, dali v nastaveném čase první půle. Na obou stranách se přitom gólmani vytáhli proti pokutovým kopům. Domácí brankář ještě za stavu 0:0, znojemský Luboš Ilizi už ke konci zápasu. Výhra Znojmo posunula na 10. místo a je to nejlepší pozvánka na neděli 15.3. na šlágr se Sigmou Olomouc!

VlasimFK Grafim Vlašim - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK  0 : 2  (0:2)

Branky: 45+1. Pázler (pen.), 45+2. Ledecký ŽK: 13. Hejný, 17. Breda, 50. Barák, 87. Radoš – 38. Ledecký, 60. Lapeš ČK: 21. Nový Rozhodčí: Jiří Jech - Petr Kotalík, Jiří Kříž