Hodnocení uživatelů:  / 1
NejhoršíNejlepší
Podrobnosti

Fotbal 2.liga  17.kolo st 5.6.2013

clanek-obsahuje-videoV dohrávce 17.kola FNL  vedlo Znojmo od 10.min. nádherným gólem Oklešťka 1:0, ale domácí srovnali v poslední minutě první půle. Po hodině hry se domácí prosadili znovu a v poslední minutě přidali poslední branku. Znojmo hrálo moc složitě a scházela jim lehkost z dřívějších zápasů. Nebýt nemohoucnosti domácích a šikovnosti Hrubého, mohlo být skore pro hosty hrozivější. Tato prohra nemohla pokazit radost znojemských hráčů z titulu v druhé lize a zaslouženě si ji vychutnali.

pardubice 2FK Pardubice - 1SC znojmo1.SC Znojmo  3 : 1  (1:1)

Branky: 44.Vencl, 61.Jeřábek, 90.Rezek - 10.Okleštěk ŽK: 74.Fusek - 41.Odehnal, 61.Švarc, 67.Heinz, 86.Okleštěk Rozhodčí: Ochotnický – Černý, Zeman Diváci: 746

30.kolo Znojmo vítězem FNL 2013 so 1.6.2013

Navzdory prohře na HFK Olomouc 0:2 jsme se stali kolo před koncem vítězi FNL! Především díky senzačnímu obratu FK Bohemians Praha nad Bohemians Praha 1905 z 0:2 na 3:2 během 5 minut! Znojmo už tak nemůže v závěrečném kole na čele tabulky nikdo předstihnout. Skvělá sezóna má tak tu nejlepší možnou tečku.

HFK OLOMOUC1.HFK Olomouc - 1SC znojmo1.SC Znojmo   2:0  (2:0)

Branky: 28.Kovář (pen.), 31.Korčián ŽK: 35.Bednář, 81.Žondra – 27.Yonov, 62.Heinz, 69.Nepožitek Rozhodčí: Trávníček – Kordula, Vysloužil

29.kolo so 25.5.2013 od 17.00hodin

Znojmo si na hřišti vybojovalo definitivně postup do první ligy, teď ho čeká ještě souboj na poli administrativním. Domácím stačil k jistotě postupu bod a na remízu to také proti Mostu po první půli vypadalo. V té druhé se však znojemská mašina naplno rozjela a nasázela soupeř tři branky. Prosadili se Marek Heinz a dvakrát Matúš Lacko. Rozlučka s domácími fanoušky se tak povedla na výbornou.

1SC znojmo1.SC Znojmo - mostFK Baník Most  3 : 0  (0:0)

Branky: 52. Heinz, 64.a 86. Lacko. Rozhodčí: Hrubeš - Pelikán, Pilný ŽK: 55. Buchta, 56. Hříbek – 19. Procházka, 24. Ibragimov, 39. Novotný, 47. Klavík. Diváci: 1215.

28.kolo Znojmo může potvrdit vedoucí pozici st 22.5.2013

Znojmo po vítězství má již tříbodový náskok před druhým Bohemians a jistotu postupu do 1.ligy. Tuto sobotu se tak mohou hráči bez stresu rozloučit s domácími fanoušky v posledním utkání 2.ligy na domácí půdě. Jak vše dopadne ohledně možností kolem případné účasti Znojma v 1.lize se ukáže u zeleného stolu, ale věříme že vyhraje sportovní stránka nad stránkou birokratickou.

CaslavFK Čáslav - 1SC znojmo1.SC Znojmo  0 : 1 (0:1)

Branky: 31.Mudra ŽK: 22.Fikejz, 90. Karal – 25.Buchta Rozhodčí: Kovařík L. – Marek, Machálek

27.kolo ne 12.5.2013

clanek-obsahuje-videoDomácí tým se zakousl do soupeře ářel si řadu brankových příležitostí. Ty však končily vysoko nad brankou Bohemians. A tak se potvrdilo nedáš dostaneš. Z rychlého brejku hosté dokázali potrestat nedůslednost v obraně a nikým nekrytý Kuzminovič hlavou otevřel skore 0:1. Znojmo zabralo a po standartní situaci se prosadil proti golmanovi kapitán domácích Yonov 1:1. Tak jak Znojmo lehce přehrávalo v prvním poločase hosty, ve druhém to bylo spíš trápení. Hosté zpřesnili hru a měli více možností strhnout vítězství na svou stranu. V samotném závěru se však prosadil v malém vápně Marek Heinz a zajistil domácím plný bodový zisk a náskok před třetím Sokolovem čtyři kola před koncem na 9 bodů. První liga již nemilosrdně klepe na znojemské dveře.

1SC znojmo1.SC Znojmo - bohemians prahaFK Bohemians Praha 2 : 1  (1:1)

Branky: 29.Yonov, 86. Heinz - 24.Kuzmanovič ŽK: 71.Macháček, 82.Očovan Rozhodčí: Kalenda – Jiřík, Černý

26.kolo ne 5.5.2013

Znojmo nečekal lehký úkol. Bodovat na půdě se zlepšující Viktorky. Ta byla v prvním poločase aktivnější a dokázala jít brzy za ruku ve vápně Hnáníčka penaltou do vedení. Druhý poločas byl již vyrovnanější, ale i ty nejvyloženější šance Znojmo zahazovalo. Když se zdálo, že body zůstanou na Žižkově ztratil domácí Kotyza u postranní čáry míč v souboji s Oklešťkem, jehož pěkný centr trefuje za brankovou čáru zcela volný ADAM ŠEVČÍK a upravil na konečných 1:1.

zizkovFK Viktoria Žižkov - 1SC znojmo1.SC Znojmo  1 : 1  (0:1)

Branky: 9. Čermák (pen.) – 90. Ševčík, Karty: 34. Dressler (ZIZ), 47. Karaduz (ZIZ) 80. Besta (ZIZ), Rozhodčí: Matějek – Tacina, Machálek, Diváci: 1056

25.kolo Znojmo nedalo soupeři šanci 28.4.2013

clanek-obsahuje-videoNa domácí prostředí se může na jaře Znojmo zatím stoprocentně spolehnout. Jihomoravané nezaváhali ani ve čtvrtém jarním zápas na svém hřišti a poradili si s Varnsdorfem 3:0. Dva góly zaznamenal Radim Nepožitek a doplnil ho výstavní trefou z přímého kopu kapitán Todor Yonov. Díky zaváhání vršovických Klokanů se tak Znojmo posunulo na první pozici! Tu bude obhajovat v neděli dopoledne na hřišti dalšího pražského celku - až osmé FK Viktorie Žižkov!

1SC znojmo1.SC Znojmo - VarnsdorfFK Varnsdorf  3 : 0  (2:0)

Branky: 27. a 74. Nepožitek, 39. Yonov. Rozhodčí: Příhoda – Kordula, Gallo. ŽK: Buchta, Yonov - Zieris, Breite, Vilkovský, Dobrovolný. Diváci: 815.

22.kolo Dohrávka st 24.4.2013

Na půdě posledního jsme nakonec vyhráli 1:0, když branku dal asi 15 minut před koncem nejlepší střelec našeho klubu Radim Nepožitek. V tu dobu už jsme hráli čtvrthodinu bez vyloučeného Marka Heinze (po faulu), který tak bude chybět kvůli trestu asi několik zápasů... Vlasta Hrubý vychytal už 13.nulu z 23 zápasů! V tabulce jsme se dotáhli bodově na vedoucí Vršovické, ale zezadu se nebezpečně blíží Sokolov a Varnsdorf, který má ještě jeden zápas k dobru, ale hlavně v neděli přijede k nám do Znojma!! Přijďte všichni od 17:00

opavaSFC Opava - 1SC znojmo1.SC Znojmo  0 : 1  (0:0)

Branky: 74.Nepožitek ŽK: 12.Potočný, 29.Ficek, 35.Zapletal, 38.Kostelný - 61.Mudra ČK: 60.Heinz Rozhodčí: Zelinka - Tacina, Marek

23.kolo so 20.4.2013

Z hřiště Táborska jsme si přivezli bod za bezbrankovou remízu. Bohužel jsme jednou místo branky trefili jen břevno, v podání Tomáše Cihláře. Pozitivem je už 12.nula brankáře Hrubého. I tak je bod z venku dobrý a upevnil nás na 2.místě, byť Sokolov trochu ubral z pětibodové ztráty. Ve středu se dihrává odložené utkání s Opavou.

FCTFC MAS Táborsko - 1SC znojmo1.SC Znojmo   0:0  (0:0)

ŽK: 25.Mráz, 69.Kočí, 82.Džafič – 11.Mudra, 70.Okleštěk Rozhodčí: Kocourek – Vysloužil, Machálek

22.kolo ne 14.4.2013 od 16.30hodin

clanek-obsahuje-videoNeuvěřitelnou kanonádu viděli diváci na znojemském stadionu při nádherném počasí. Dva góly dal hned na začátku Radim Nepožitek, hosté sice pak snížili, ale pak se zase trefili Josef Hnaníček, Marek Heinz, Josef Hnaníček a ke konci zápasu znovu Marek Heinz. Co si přát více? Na čele naší klubové tabulky střelců se tak usadila trojice - Nepožitek, Heinz, Vašíček

1SC znojmo1.SC Znojmo - VlasimFC Graffin Vlašim  6 : 1  (5:1)

Branky: 2. a 5.Nepožitek, 25. a 42.Hnaníček, 35. a 85.Heinz - 8.Průcha ŽK: 28.Lacko - 27.Putz, 60.Janda Rozhodčí: Orel – Blažej, Marek Počet diváků: 873

Leoš Kalvoda (Znojmo) - S výsledkem jsem spokojený. Hráli jsme dobře v první půlce. Ve druhém poločase už to bylo s vědomím, že vedeme 5:1, spíš přátelské utkání.

Martin Frýdek (Vlašim) - Zaspali jsme. Říkáme klukům, že si musíme dát pozor na začátek a pak v šesté minutě prohráváte 0:2. Pak díky chybě domácího gólmana jsme se dostali zpátky do hry. Místo toho, abychom to do konce poločasu udrželi, tak po chybách obrany dostaneme ještě tři góly. (zdroj: Romana Holišová/znojemsky.denik.cz)

21.kolo Znojmo veze bod so 30.3.2013

V prvním poločase jsme branku neviděli, přesto jsme však sledovali kvalitní fotbal z obou stran. Jak Sokolov, tak i Znojmo se snažili hrát po zemi, konstruktivně a kombinačně. První půle byla vyrovnaná, a proto jsme neviděli tařka žádnou větší šanci. Hrálo se především mezi oběma šestnáctkami. Domácím se povedlo zahrozit standardkou Vaněčka, na druhé straně kontroval Lacko se svým rohovým kopem. Ani ve druhém poločase gól nepadl, žádný tým si nedokázal vypracoval šanci, viděli jsme minimum střel. Remíza je spravedlivá, ale výkon obou týmů byl zklamáním. Až další utkání ukáží jak cenný tenhle bod bud. Hrubý již tak po jedenácté udržel čisté konto. Zajímavé je zaváhání Bohemky na vlastním hřišti s Ústím 1:1. Další důležité utkání se hraje dnes odpoledne a to HFK Olomouc hostí Viktorku Žižkov.

SokolovFK Baník Sokolov – 1SC znojmo1. SC Znojmo 0 : 0 (0:0)

Karty: 60. Hošek (SOK), 77. Holub (SOK), 79. Čada (SOK), 81. Vaněček (SOK) – 31. Okleštěk (ZNO). Rozhodčí: Adam – Hock, Arnošt, DS Kroh. Diváci: 918

FK Baník Sokolov: Dvořák – Dřížďal, Dvorník, Hošek, Vondráček – Vrtělka, Čada – Vaněček (K), Šamánek, Hrubý – Jurdík
1. SC Znojmo: Hrubý – Hříbek, Yonov (K), Hnaníček, Mudra – Helísek, Lacko, Buchta, Nepožitek, Okleštěk – Heinz
Leoš Kalvoda, trenér 1. SC Znojmo: „Diváci asi nemohli být spokojeni, protože neviděli moc akcí nebo brankových příležitostí. Myslím si, že jsme tady dnes ztratili dva body. Samozřejmě jsme měli obavy a respekt ze síly domácího týmu, protože víme, že Sokolov je stabilizované mužstvo, které hraje velmi dobře a má zkušený kádr. Dnes jsme však měli na výhru, ale kvůli malé odvaze hrát dopředu se nám to nepodařilo. Měli jsme slibné šance jako například dvě akce Oklešťka v závěru první půle, ale neřešili jsme je ideálně. Kromě jedné střely z vápna jsme Sokolov do ničeho nepustili, takže z pohledu defenzívy to bylo v pořádku. Jak už jsem říkal, chyběla nám odvaha, byl to takový bojácný výkon.“
Ostatní výsledky 21.kola......
Sokolov – Znojmo 0:0 (kon.) | Pardubice – Vlašim 2:1 (kon.) | Bohem. Pr. – Ústí n.L. 1:1 (kon.)
Most – Čáslav 2:1 (kon.) | HFK Olomouc – Žižkov 0:0 (kon.) | Zlín – Táborsko 3:2 (kon.)

Znojmo poskočilo do čela tabulky 20.kolo 24.3.2013

clanek-obsahuje-videoV polárním počasí se střetli vedoucí týmy FNL. Úvod utkání měli hosté více míč na svých kopačkách, ale z první branky se radovali domácí. Po akci ve středu hřiště se nakonec míč dostal k Helísekovi,který nacentroval z pravé strany do vápna na Nepožitka, jehož hlavičku zastavila tyč. Míč se však odrazil k Marku Heinzovi, který dostal nadvakrát míč do sítě. Od té chvíle Znojmo bylo lepším týmem. Druhá půle začala náporem hostů, ale rohovém kopu Bohemians vzešel rychlý brejk domácích. Helísek se uvolnil na pravé straně a poté přihrál úplně volnému Nepožitkovi, který šel sám na brankáře Havránka. Nepožitek udělal gólmanovi kličku a poté poslal míč do prázdné brány 2:0. Hosté potom hráli vabank z čehož dokázali vytěžit jen několik střel, které pochytal Hrubý.Znojmo tak vystřídalo Bohemians v čele tabulky.

1SC znojmo1.SC Znojmo - bohemians 1905Bohemians Praha 1905  2 : 0  (1:0)

Branky: 27.Heinz, 60.Nepožitek ŽK: 20.Yonov - 44.Rada Rozhodčí: Petr Mikel – Radek Kotík, Ladislav Gallo

Znojmo se vrací bez bodů 19.kolo so 16.3.2013

První jarní utkání na zlínské Letné končí příznivěji pro Zlín. Ševci dokázali vstřelit nejlepší obraně soutěže tři branky a zaslouženě získavají tři body. Hosté se prezentovali sympatickým výkonem, který však na body nestačil. V promrzlém počasí viděli diváci pěkný fotbal a nadstandartní počet branek.

zlinFC Fastav Zlín – 1SC znojmo1. SC Znojmo  3 : 1  (1:0)

Branky: 29. Hruška, 50. Dobeš, 74. Poznar – 73. Ševčík Karty: 76. Matějov (ZLN), 85. Železník (ZLN) – 51. Yonov (ZNO), 61. Heinz (ZNO), 82. Hrubý (ZNO), 87. Hříbek (ZNO)

Jak vstoupí Znojmo do jarních bojů?  18.kolo ne 10.3.2013 od 14.30hodin

clanek-obsahuje-videoZimní posila z Olomouce nastřílela Karviné hattrick a zajistila tak Znojmo skvělý vstup do jarní části. Jihomoravané už ke třem bodům výrazně nakročili v první půli, kterou ovládli 2:0. V úvodu druhého poločasu pak přišla třetí pojistka.

1SC znojmo1.SC Znojmo FK - karvinaMFK OKD Karviná  3 : 0  (2:0)

Branky: 10., 17. a 49.Heinz ŽK: 43.Hnaníček - 55.Vaněk, 59.Besta Rozhodčí: Jan Kalenda - Tomáš Kovařík, Jan Machálek