Rozpis - výsledky 2.liga 2012-13 podzim

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
Podrobnosti

Rozpis 2.liga 2012-13 podzim

A2A - II. liga - podzim

VÝSLEDKY 1.kolo 5.8.2012
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
A2A0101 Fastav Zlín Sokolov 2:1 (0:1) 1918
Branky: Poznar Tomáš, Železník Lukáš - Holub Antonín; Rozhodčí: Proske Zbyněk, Pilný Marek, Hock David; Delegát: Svoboda Miroslav; ŽK: Polách Tomáš - Dvorník Josef, Knakal Martin, Čada David
A2A0105 Opava Most 1:1 (1:1) 1726
Branky: Sedláček Lumír - Šraga David; Rozhodčí: Lerch Ondřej, Machálek Jan, Ratajová Lucie; Delegát: Hojsík Petr; ŽK: 0 - Pilař Tomáš, Lácha Patrik
A2A0107 Vlašim Viktoria Žižkov 0:1 (0:1) 935
Branky: vlastní; Rozhodčí: Paták Michal, Mokrusch Tomáš, Hrabovský Jakub; Delegát: Martinec Lubomír; ŽK: Sus Martin, Matějka Tomáš, Jícha Jan - Čermák Pavel, Hílek Jaroslav, Ricka Pavel
A2A0108 Táborsko Čáslav 0:0 (0:0) 783
Rozhodčí: Ochotnický Pavel, Černý Ondřej, Vlasjuk Pavel; Delegát: Kruliš Ladislav; ŽK: Ciferský Ivan - Fikejz David, Prášil Ondřej, Dudka Daniel
A2A0102 Karviná Pardubice 1:0 (1:0) 1578
Branky: Fischer Roman; Rozhodčí: Orel Pavel, Blažej Petr, Kříž Jiří; Delegát: Kubíček Jaroslav; ŽK: Bolf René, Wojnar Petr, Cverna Ondřej, Vaněk Richard - Němeček Pavel, Petrus David
A2A0103 Bohemians 1905 Bohemians Praha 0:0 (0:0) 4785
Rozhodčí: Jech Jiří, Gallo Ladislav, Peřina Pavel; Delegát: Liba Miroslav, Lávička Jan; ŽK: Kalina Václav - Janda Petr, Šenkeřík Zdeněk; ČK: 0 - Krystan Jiří
A2A0104 Znojmo HFK Olomouc 0:0 (0:0) 482
Rozhodčí: Mikel Petr, Pochylý Stanislav, Plesar Milan; Delegát: Drahoš Pavel; ŽK: Nepožitek Radim, Lacko Matúš, Lukáš Tomáš - Čtvrtníček Ondřej, Žondra Libor, Hromek Jan
A2A0106 Varnsdorf Ústí nad Labem 1:0 (1:0) 1050
Branky: Martan Ladislav; Rozhodčí: Nenadál Martin, Trávníček Miroslav, Arnošt Zdeněk; Delegát: Melichar Jaroslav; ŽK: Zieris Petr, Cana Denis, Daníček Nikolas - Volek Zdeněk, Hrošovský Patrik

 

VÝSLEDKY 2.kolo 12.8.2012
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
A2A0203 Ústí nad Labem Znojmo 1:2 (0:0) 863
Branky: Volek Zdeněk - Helísek David, Okleštěk Tomáš; Rozhodčí: Lerch Ondřej, Hock David, Černý Ondřej; Delegát: Martinec Lubomír; ŽK: Štrbák Marián, Čtvrtníček Josef, Hrošovský Patrik - Nepožitek Radim, Buchta Radek, Vašíček Václav
A2A0204 Most Táborsko 2:1 (1:0) 683
Branky: Lácha Patrik, Vodička Martin - Strnad Miloslav; Rozhodčí: Kocourek Tomáš, Ubias Emil, Arnošt Zdeněk; Delegát: Kroh Josef; ŽK: Procházka Jan, Lácha Patrik, Novotný Petr - Džafič Adnan, Mach Lukáš, Ciferský Ivan, Jasanský Martin; ČK: 0 - Džafič Adnan
A2A0206 HFK Olomouc Fastav Zlín 4:0 (3:0) 455
Branky: Kobylík David, Biolek Matěj, Murin Ondřej, Čtvrtníček Ondřej; Rozhodčí: Bílek Jaroslav, Mokrusch Tomáš, Ratajová Lucie; Delegát: Holub Vítězslav; ŽK: Šimko Patrik - Kroča Zdeněk, Kurtin Petr, Poznar Tomáš, Jugas Jakub
A2A0208 Pardubice Bohemians 1905 2:0 (1:0) 1870
Branky: Přibyl David, Hundák Martin; Rozhodčí: Mikel Petr, Plesar Milan, Hrabovský Jakub; Delegát: Bajer Josef; ŽK: Sklenář Jakub - Potočný Roman
A2A0207 Sokolov Varnsdorf 1:0 (0:0) 698
Branky: Čada David; Rozhodčí: Orel Pavel, Blažej Petr, Kříž Jiří; Delegát: Čičmanec Ladislav; ŽK: Knakal Martin, Machek Vojtěch - Breite Radim, Rudnytskyy Pavlo, Schubert Jiří
A2A0205 Bohemians Praha Karviná 2:2 (0:0) 375
Branky: Penc Jan, Böhm Jiří - Vladavič Admir, Besta Aleš; Rozhodčí: Zelinka Miroslav, Paták Jan, Machálek Jan; Delegát: Trčka Jiří; ŽK: Böhm Jiří, Grznár Pavel - Hoffmann Josef, Ciku Elvist
A2A0201 Viktoria Žižkov Opava 5:0 (2:0) 1421
Branky: Kalod Richard, Sloboda Anton, Bartl Daniel, Kiidron Kaarel, Surynek Martin; Rozhodčí: Ochotnický Pavel, Zeman Libor, Vlasjuk Pavel; Delegát: Svoboda Miroslav; ŽK: Besta Pavel, Čermák Pavel, Hílek Jaroslav - Zapletal Václav; ČK: 0 - Swiech Jakub
A2A0202 Čáslav Vlašim 3:0 (1:0) 670
Branky: Vrabec Ondřej, Efthymiadis Gavriil, Hodas Jan; Rozhodčí: Proske Zbyněk, Kotík Radek, Pochylý Stanislav; Delegát: Helebrant Luboš; ŽK: Fikejz David, Kunášek Petr, Beránek Adam, Efthymiadis Gavriil - Petrů Jiří, Kucalas Panajotis

 

VÝSLEDKY 3.kolo 19.8.2012
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
A2A0307 Táborsko Ústí nad Labem 3:1 (0:1) 818
Branky: Kočí Aleš, Mráz Peter, Smrek Stanislav - Valenta Michal; Rozhodčí: Proske Zbyněk, Zeman Libor, Ratajová Lucie; Delegát: Ondo Milan; ŽK: Ciferský Ivan, Mráz Peter - Štrbák Marián, Volek Zdeněk, Dvořák Lukáš
A2A0304 Opava Bohemians Praha 1:1 (1:0) 1528
Branky: Radzinevičius Tomas - Kuzmanovič Nemanja; Rozhodčí: Adam Jiří, Kříž Jiří, Hrabovský Jakub; Delegát: Severýn Václav; ŽK: Schaffartzik Jan, Uvíra Martin, Sedláček Lumír, Metelka František, Prokeš Hynek - Nesvadba Jaroslav, Fenyk Tomáš, Liantsevich Dzmitry; ČK: Metelka František - Böhm Jiří
A2A0306 Vlašim HFK Olomouc 5:3 (3:1) 480
Branky: Petrů Jiří 2, Jícha Jan, Janda Ladislav, Jeřábek Jan - Žondra Libor 2, Hromek Jan; Rozhodčí: Hrubeš Karel, Peřina Pavel, Machálek Jan; Delegát: Pánek Vlastislav; ŽK: Jeřábek Jan - Biolek Matěj, Čtvrtníček Ondřej, Kopecký Radim; ČK: 0 - Čtvrtníček Ondřej
A2A0301 Karviná Fastav Zlín 0:1 (0:1) 1421
Branky: Kroča Zdeněk; Rozhodčí: Příhoda Radek, Vlasjuk Pavel, Pochylý Stanislav; Delegát: Dofek Ladislav; ŽK: Hoffmann Josef, Knötig Tomáš, Besta Aleš - Jugas Jakub, Hájek Tomáš; ČK: Knötig Tomáš - 0
A2A0302 Bohemians 1905 Sokolov 3:0 (3:0) 3213
Branky: Moravec Jan, Bartek David, Vyhnal Pavel; Rozhodčí: Drábek Drahoslav, Hock David, Arnošt Zdeněk; Delegát: Čuřín Tomáš; ŽK: Bartek David, Šmíd Michal, Rada Jakub, Cseh Martin - Šíma Petr, Dvořák Jakub, Vaněček David, Javorský Pavel; ČK: Bartek David - Dvořák Jakub
A2A0303 Znojmo Pardubice 3:2 (2:0) 672
Branky: Vašíček Václav 3 - Němeček Pavel, Dittrich Jaroslav; Rozhodčí: Kalenda Jan, Filípek Patrik, Kotík Radek; Delegát: Kruliš Ladislav; ŽK: 0 - Přibyl David
A2A0305 Varnsdorf Most 4:0 (3:0) 935
Branky: Martan Ladislav 2, Schubert Jiří, Zieris Petr; Rozhodčí: Houdek Jiří, Štěrba Václav, Mokrusch Tomáš; Delegát: Liba Miroslav; ŽK: Cana Denis, Volf Marek - Lafrance Kevin-Piere
A2A0308 Viktoria Žižkov Čáslav 1:0 (1:0) 1172
Branky: Surynek Martin; Rozhodčí: Lerch Ondřej, Gallo Ladislav, Plesar Milan; Delegát: Slabý Ivan; ŽK: Besta Pavel, Kalod Richard - Kunášek Petr, Charuza Jan, Ujec Milan, Krmenčík Michael

 

 

4. kolo 25.08.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A0401 Fastav Zlín Bohemians 1905 25.08. 19:00 SO
A2A0402 Karviná Znojmo 26.08. 17:00 NE
A2A0403 Ústí nad Labem Viktoria Žižkov 25.08. 10:15 SO
A2A0404 Most Vlašim 25.08. 16:30 SO
A2A0405 Bohemians Praha Čáslav 25.08. 10:15 SO
A2A0406 HFK Olomouc Opava 25.08. 17:00 SO
A2A0407 Sokolov Táborsko 25.08. 10:15 SO
A2A0408 Pardubice Varnsdorf 25.08. 10:15 SO

5. kolo 01.09.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A0501 Bohemians 1905 Karviná 02.09. 17:00 NE
A2A0502 Znojmo Fastav Zlín 02.09. 17:00 NE
A2A0503 Opava Pardubice 01.09. 18:00 SO
A2A0504 Varnsdorf Bohemians Praha 02.09. 17:00 NE
A2A0505 Vlašim Sokolov 01.09. 17:00 SO
A2A0506 Táborsko HFK Olomouc 01.09. 17:00 SO
A2A0507 Viktoria Žižkov Most 02.09. 10:15 NE
A2A0508 Čáslav Ústí nad Labem 02.09. 17:00 NE

6. kolo 08.09.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A0601 Fastav Zlín Opava 08.09. 19:00 SO
A2A0602 Karviná Vlašim 09.09. 17:00 NE
A2A0603 Bohemians 1905 Znojmo 09.09. 17:00 NE
A2A0604 Most Ústí nad Labem 08.09. 16:30 SO
A2A0605 Bohemians Praha Táborsko 08.09. 10:15 SO
A2A0606 HFK Olomouc Varnsdorf 08.09. 17:00 SO
A2A0607 Sokolov Čáslav 08.09. 10:15 SO
A2A0608 Pardubice Viktoria Žižkov 08.09. 10:15 SO

7. kolo 15.09.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A0701 Znojmo Sokolov 16.09. 16:30 NE
A2A0702 Opava Bohemians 1905 15.09. 18:00 SO
A2A0703 Varnsdorf Karviná 16.09. 16:30 NE
A2A0704 Vlašim Pardubice 15.09. 16:30 SO
A2A0705 Táborsko Fastav Zlín 15.09. 16:30 SO
A2A0706 Viktoria Žižkov HFK Olomouc 16.09. 10:15 NE
A2A0707 Čáslav Most 16.09. 16:30 NE
A2A0708 Ústí nad Labem Bohemians Praha 15.09. 10:15 SO

8. kolo 22.09.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A0801 Fastav Zlín Vlašim 22.09. 19:00 SO
A2A0802 Karviná Táborsko 23.09. 16:30 NE
A2A0803 Bohemians 1905 Varnsdorf 23.09. 17:00 NE
A2A0804 Znojmo Opava 21.09. 17:00
A2A0805 Bohemians Praha Most 22.09. 10:15 SO
A2A0806 HFK Olomouc Čáslav 22.09. 16:30 SO
A2A0807 Sokolov Viktoria Žižkov 22.09. 10:15 SO
A2A0808 Pardubice Ústí nad Labem 22.09. 10:15 SO

9. kolo 29.09.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A0901 Opava Karviná 29.09. 18:00 SO
A2A0902 Varnsdorf Fastav Zlín 30.09. 16:00 NE
A2A0903 Vlašim Znojmo 29.09. 16:00 SO
A2A0904 Táborsko Pardubice 29.09. 16:00 SO
A2A0905 Viktoria Žižkov Bohemians Praha 30.09. 10:15 NE
A2A0906 Čáslav Bohemians 1905 30.09. 16:00 NE
A2A0907 Ústí nad Labem HFK Olomouc 29.09. 10:15 SO
A2A0908 Most Sokolov 29.09. 15:30 SO

10. kolo 06.10.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A1001 Fastav Zlín Čáslav 06.10. 19:00 SO
A2A1002 Karviná Viktoria Žižkov 07.10. 16:00 NE
A2A1003 Bohemians 1905 Vlašim 07.10. 17:00 NE
A2A1004 Znojmo Táborsko 07.10. 16:00 NE
A2A1005 Opava Varnsdorf 06.10. 18:00 SO
A2A1006 HFK Olomouc Bohemians Praha 06.10. 16:00 SO
A2A1007 Sokolov Ústí nad Labem 06.10. 10:15 SO
A2A1008 Pardubice Most 06.10. 10:15 SO

11. kolo 13.10.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A1101 Varnsdorf Znojmo 14.10. 16:00 NE
A2A1102 Vlašim Opava 13.10. 16:00 SO
A2A1103 Táborsko Bohemians 1905 13.10. 16:00 SO
A2A1104 Viktoria Žižkov Fastav Zlín 14.10. 10:15 NE
A2A1105 Čáslav Pardubice 14.10. 16:00 NE
A2A1106 Ústí nad Labem Karviná 13.10. 10:15 SO
A2A1107 Most HFK Olomouc 13.10. 15:30 SO
A2A1108 Bohemians Praha Sokolov 13.10. 10:15 SO

12. kolo 20.10.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A1201 Fastav Zlín Ústí nad Labem 20.10. 19:00 SO
A2A1202 Karviná Čáslav 21.10. 15:30 NE
A2A1203 Bohemians 1905 Most 21.10. 17:00 NE
A2A1204 Znojmo Viktoria Žižkov 21.10. 15:30 NE
A2A1205 Opava Táborsko 20.10. 18:00 SO
A2A1206 Varnsdorf Vlašim 21.10. 15:30 NE
A2A1207 Sokolov HFK Olomouc 20.10. 10:15 SO
A2A1208 Pardubice Bohemians Praha 20.10. 10:15 SO

13. kolo 27.10.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A1301 Táborsko Vlašim 27.10. 14:30 SO
A2A1302 Viktoria Žižkov Varnsdorf 28.10. 10:15 NE
A2A1303 Čáslav Opava 28.10. 14:30 NE
A2A1304 Ústí nad Labem Bohemians 1905 27.10. 10:15 SO
A2A1305 Most Fastav Zlín 27.10. 14:00 SO
A2A1306 Bohemians Praha Znojmo 27.10. 10:15 SO
A2A1307 HFK Olomouc Karviná 27.10. 14:30 SO
A2A1308 Sokolov Pardubice 27.10. 10:15 SO

14. kolo 03.11.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A1401 Fastav Zlín Bohemians Praha 03.11. 19:00 SO
A2A1402 Karviná Most 04.11. 14:00 NE
A2A1403 Bohemians 1905 Viktoria Žižkov 04.11. 17:00 NE
A2A1404 Znojmo Čáslav 04.11. 14:00 NE
A2A1405 Opava Sokolov 03.11. 18:00 SO
A2A1406 Varnsdorf Táborsko 04.11. 14:00 NE
A2A1407 Vlašim Ústí nad Labem 03.11. 14:00 SO
A2A1408 Pardubice HFK Olomouc 03.11. 10:15 SO

15. kolo 10.11.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A1501 Viktoria Žižkov Táborsko 11.11. 10:15 NE
A2A1502 Čáslav Varnsdorf 11.11. 14:00 NE
A2A1503 Ústí nad Labem Opava 10.11. 10:15 SO
A2A1504 Most Znojmo 10.11. 13:30 SO
A2A1505 Bohemians Praha Vlašim 10.11. 10:15 SO
A2A1506 HFK Olomouc Bohemians 1905 10.11. 14:00 SO
A2A1507 Sokolov Karviná 10.11. 10:15 SO
A2A1508 Pardubice Fastav Zlín 10.11. 10:15 SO

16. kolo 17.11.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A2A1601 Opava Viktoria Žižkov 17.11. 18:00 SO
A2A1602 Vlašim Čáslav 17.11. 13:30 SO
A2A1603 Znojmo Ústí nad Labem 18.11. 13:30 NE
A2A1604 Táborsko Most 17.11. 13:30 SO
A2A1605 Karviná Bohemians Praha 18.11. 13:30 NE
A2A1606 Fastav Zlín HFK Olomouc 17.11. 19:00 SO
A2A1607 Varnsdorf Sokolov 18.11. 13:30 NE
A2A1608 Bohemians 1905 Pardubice 18.11. 17:00 NE

Článek můžete sdílet:

   

Hledání na tomto webu  

   

Pozvánky  

   

Pozvánky  

LEDKA REKLAMA 3
Sportovní přenosy live
Pronájem velkoplošné LED TV
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tel: 603 528 376
 
Akce: MISS Pláž 2019,
SUPERMOTO Hrušovany n J.
Dračí lodě ZNOJMO,
Znojemský advent 2018,
zápasy Znojmo KNIGHTS live
   

Rozpis Sportovišť  

ZIMNÍ STADION
Kontakt: p.Šebela tel: 736 656 773
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Sportovní hala F.J.Curie
Kontakt: p. Šťastník 777 759 661
emailTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Hala Dvořákova (Ronja)
Kontakt: p. Šebela  tel: 736 656 773
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Umělá tráva Husovy sady
Kontakt: p. Šťastník tel: 777 759 661
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
   

Fotbal MSFL 2019/20  

 
1. SK Olomouc B    18:6    15
2. FK Blansko 7   15:3   15
3. MFK Fr.-Místek 8   14:10   14
4. SK Uničov 7   14:11   14
5. SFK Vrchovina 7   11:9   11
6. FC Petřkovice 7   9:8   11
7. FC Ostrava B 7   17:8   10
8. SK HS Kroměříž 7   15:10   10
9. 1.FC Slovácko B 7   10:16   10
10. FC  Rosice 7   6:6   9
11. FC Velké Meziříčí 7   9:13   9
12. FC Otrokovice 7   7:12   9
13 1.SC Znojmo FK 8   4:10   8
14. FC Hlučín 7   4:9   8
15. MFK Vyškov 7   6:9   7
16. FC Fastav Zlín B 7   9:13   7
17. ČSK Uh Brod 7   8:10   6
18. FC D. Benešov 7   5:17   1
   

Okresní přebor 2019/20  

#KlubZSB
1. Dobšice B 5 25:8 15
2. Rakšice A 5 25:7 13
3. Suchohrdly 5 16:11 10
4. FK Znojmo B 5 19:16 10
5. Hostěradice 5 17:14 10
6. Hostim 5 8:9 6
7. Hrádek 5 12:15 6
8. Mor. Krumlov B 5 11:12 5
9. Jezeřany 5 12:15 5
10. Jaroslavice A 5 16:20 4
11. Božice A 5 8:12 4
12. Prosiměřice A 5 13:20 3
13. Horní Kounice A 5 9:17 3
14. Práče A 5 11:26 2
   

Florbal 1.liga 2019/20  

Poz.Název týmuZSkóreB
1 Chomutov 2 22:13 6
2 Florbal Ústí 1 8:2 3
3 Jaroměř 1 8:3 3
4 Petrovice 1 4:1 3
5 Kladno 1 6:4 3
6 Karlovy Vary 1 7:5 3
7 Sokol Brno I 1 8:7 3
8 Č. Budějovice 1 7:8 0
9 Bulldogs Brno 1 4:6 0
10 Exelsior Havířov 1 6:9 0
11 Rožnov p/R 1 1:4 0
12 Praha-Kunratice 1 3:8 0
13 TJ Znojmo 1 2:8 0
14 Havířov 2 12:20 0
   

Návštěvní kniha  

znsport
Je zde celý zápas. Otázku podejte na radnici města.
středa 4. leden 2017 5:55
Marušák
Bude sestřih zápasu s Rožnovem? děkuji
pondělí 2. leden 2017 8:04
Marušák
Proč zde není sestřih zápasu s vinohrady? :?
pondělí 31. říjen 2016 16:22
   

Přihlášení  

   

Kdo je na stránkách  

Právě přítomno: 148 hostů a žádný člen

   

Copyright © Znojemský sport - znsport.cz. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil - Portal 70 - tvorba webových stránek Znojmo