IV. třída sk. B

Rozpis-výsledky IV.B tř 2012-13 podzim

Hodnocení uživatelů:  / 0

Okresní soutěž IV.B

 VÝSLEDKY 1.kolo 12.08.2012
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
A3B0106 Hostěradice B Vedrovice B 10: 1     
 
A3B0101 Jezeřany B Petrovice 0: 4     
 
A3B0102 Trstěnice Branišovice 1: 6     
 
A3B0103 Olbramovice B Dobřínsko 2: 1     
 
A3B0104 Miroslav C Loděnice 4: 2     
 
A3B0105 Jamolice Tavíkovice 3: 0     
 
A3B0107 Skalice Rybníky 2: 4     

 

VÝSLEDKY 2.kolo 19.8.2012
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
A3B0207 Jezeřany B Trstěnice 7: 2     
 
A3B0201 Petrovice Rybníky 3: 1     
 
A3B0202 Vedrovice B Skalice 2: 4     
 
A3B0203 Tavíkovice Hostěradice B 2: 4     
 
A3B0204 Loděnice Jamolice 7: 1     
 
A3B0205 Dobřínsko Miroslav C 1: 1     
 
A3B0206 Branišovice Olbramovice B 2: 2     

 

3. kolo 26.08.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A3B0301 Trstěnice Petrovice 26.08. 16:30 NE
A3B0302 Olbramovice B Jezeřany B 26.08. 10:15 NE
A3B0303 Miroslav C Branišovice 26.08. 14:00 NE
A3B0304 Jamolice Dobřínsko 26.08. 16:30 NE
A3B0305 Hostěradice B Loděnice 25.08. 16:30 SO
A3B0306 Skalice Tavíkovice 26.08. 10:15 NE
A3B0307 Rybníky Vedrovice B 26.08. 16:30 NE

4. kolo 02.09.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A3B0401 Petrovice Vedrovice B 02.09. 10:15 NE
A3B0402 Tavíkovice Rybníky 02.09. 16:30 NE
A3B0403 Loděnice Skalice 02.09. 16:30 NE
A3B0404 Dobřínsko Hostěradice B 02.09. 16:30 NE
A3B0405 Branišovice Jamolice 02.09. 10:15 NE
A3B0406 Jezeřany B Miroslav C 01.09. 16:30 SO
A3B0407 Trstěnice Olbramovice B 02.09. 16:30 NE

5. kolo 09.09.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A3B0501 Olbramovice B Petrovice 09.09. 10:15 NE
A3B0502 Miroslav C Trstěnice 09.09. 14:00 NE
A3B0503 Jamolice Jezeřany B 09.09. 16:30 NE
A3B0504 Hostěradice B Branišovice 08.09. 16:30 SO
A3B0505 Skalice Dobřínsko 09.09. 10:15 NE
A3B0506 Rybníky Loděnice 09.09. 16:30 NE
A3B0507 Vedrovice B Tavíkovice 09.09. 10:15 NE

6. kolo 16.09.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A3B0601 Petrovice Tavíkovice 16.09. 10:15 NE
A3B0602 Loděnice Vedrovice B 16.09. 16:00 NE
A3B0603 Dobřínsko Rybníky 16.09. 16:00 NE
A3B0604 Branišovice Skalice 16.09. 10:15 NE
A3B0605 Jezeřany B Hostěradice B 15.09. 16:00 SO
A3B0606 Trstěnice Jamolice 16.09. 16:00 NE
A3B0607 Olbramovice B Miroslav C 16.09. 10:15 NE

7. kolo 23.09.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A3B0701 Miroslav C Petrovice 23.09. 13:30 NE
A3B0702 Jamolice Olbramovice B 23.09. 16:00 NE
A3B0703 Hostěradice B Trstěnice 22.09. 16:00 SO
A3B0704 Skalice Jezeřany B 23.09. 10:15 NE
A3B0705 Rybníky Branišovice 23.09. 16:00 NE
A3B0706 Vedrovice B Dobřínsko 23.09. 16:00 NE
A3B0707 Tavíkovice Loděnice 23.09. 16:00 NE

8. kolo 30.09.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A3B0801 Petrovice Loděnice 30.09. 10:15 NE
A3B0802 Dobřínsko Tavíkovice 30.09. 16:00 NE
A3B0803 Branišovice Vedrovice B 30.09. 10:15 NE
A3B0804 Jezeřany B Rybníky 29.09. 10:15 SO
A3B0805 Trstěnice Skalice 30.09. 16:00 NE
A3B0806 Olbramovice B Hostěradice B 30.09. 10:15 NE
A3B0807 Miroslav C Jamolice 30.09. 13:30 NE

9. kolo 07.10.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A3B0901 Jamolice Petrovice 07.10. 15:30 NE
A3B0902 Hostěradice B Miroslav C 06.10. 15:30 SO
A3B0903 Skalice Olbramovice B 07.10. 10:15 NE
A3B0904 Rybníky Trstěnice 07.10. 15:30 NE
A3B0905 Vedrovice B Jezeřany B 07.10. 15:30 NE
A3B0906 Tavíkovice Branišovice 07.10. 15:30 NE
A3B0907 Loděnice Dobřínsko 07.10. 15:30 NE

10. kolo 14.10.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A3B1001 Petrovice Dobřínsko 14.10. 10:15 NE
A3B1002 Branišovice Loděnice 14.10. 10:15 NE
A3B1003 Jezeřany B Tavíkovice 13.10. 15:00 SO
A3B1004 Trstěnice Vedrovice B 14.10. 15:00 NE
A3B1005 Olbramovice B Rybníky 14.10. 10:15 NE
A3B1006 Miroslav C Skalice 14.10. 12:30 NE
A3B1007 Jamolice Hostěradice B 14.10. 15:00 NE

11. kolo 21.10.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A3B1101 Hostěradice B Petrovice 21.10. 10:15 NE
A3B1102 Skalice Jamolice 21.10. 10:15 NE
A3B1103 Rybníky Miroslav C 21.10. 15:00 NE
A3B1104 Vedrovice B Olbramovice B 21.10. 15:00 NE
A3B1105 Tavíkovice Trstěnice 21.10. 15:00 NE
A3B1106 Loděnice Jezeřany B 21.10. 15:00 NE
A3B1107 Dobřínsko Branišovice 21.10. 15:00 NE

12. kolo 28.10.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A3B1201 Petrovice Branišovice 28.10. 10:15 NE
A3B1202 Jezeřany B Dobřínsko 27.10. 14:30 SO
A3B1203 Trstěnice Loděnice 28.10. 14:30 NE
A3B1204 Olbramovice B Tavíkovice 28.10. 10:15 NE
A3B1205 Miroslav C Vedrovice B 28.10. 12:00 NE
A3B1206 Jamolice Rybníky 28.10. 14:30 NE
A3B1207 Hostěradice B Skalice 28.10. 10:15 NE

13. kolo 04.11.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A3B1301 Skalice Petrovice 04.11. 10:15 NE
A3B1302 Rybníky Hostěradice B 04.11. 14:00 NE
A3B1303 Vedrovice B Jamolice 04.11. 14:00 NE
A3B1304 Tavíkovice Miroslav C 04.11. 14:00 NE
A3B1305 Loděnice Olbramovice B 04.11. 14:00 NE
A3B1306 Dobřínsko Trstěnice 04.11. 14:00 NE
A3B1307 Branišovice Jezeřany B 04.11. 10:15 NE

14. kolo 11.11.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A3B1401 Petrovice Jezeřany B 11.11. 10:15 NE
A3B1402 Branišovice Trstěnice 11.11. 10:15 NE
A3B1403 Dobřínsko Olbramovice B 11.11. 14:00 NE
A3B1404 Loděnice Miroslav C 11.11. 14:00 NE
A3B1405 Tavíkovice Jamolice 11.11. 14:00 NE
A3B1406 Vedrovice B Hostěradice B 11.11. 14:00 NE
A3B1407 Rybníky Skalice 11.11. 14:00 NE

 

 

Rozpis-výsledky IV.B jaro 2011/12

Hodnocení uživatelů:  / 0

Rozpis-výsledky IV.B jaro 2011/12

 TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Hostěradice "B" 14 13 0 1 66: 17 39 ( 18)
 
2. Vedrovice 14 11 1 2 51: 24 34 ( 13)
 
3. Rybníky 14 9 2 3 38: 19 29 ( 8)
 
4. Miroslav "C" 14 9 1 4 32: 29 28 ( 4)
 
5. Petrovice 14 8 2 4 32: 18 26 ( 2)
 
6. Dobřínsko 14 7 3 4 21: 20 24 ( 0)
 
7. Trstěnice 14 6 4 4 39: 27 22 ( 1)
 
8. Olbramovice "B" 14 5 1 8 29: 35 16 ( -5)
 
9. Braníšovice 14 4 3 7 26: 34 15 ( -9)
 
10. Jezeřany "B" 14 4 2 8 24: 36 14 ( -7)
 
11. Skalice 14 4 1 9 31: 47 13 (-11)
 
12. Suchohrdly u Mir. "B" 14 4 0 10 25: 43 12 (-12)
 
13. Jamolice 14 1 4 9 20: 41 7 ( 4)
 
14. Tavíkovice 14 0 2 12 14: 58 2 (-19)

 

 

Výsledky 16.kolo 1.4.2012

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B1601 Jamolice Suchohrdly u Mir. "B" 1:1     
 
A3B1602 Trstěnice Braníšovice 4:1     
 
A3B1603 Tavíkovice Petrovice 1:4     
 
A3B1604 Jezeřany "B" Skalice 2:2     
 
A3B1605 Hostěradice "B" Miroslav "C" 7:2     
 
A3B1606 Olbramovice "B" Dobřínsko 0:2     
 
A3B1607 Rybníky Vedrovice 0:2     
 


 

 VÝSLEDKY 17.kolo 8.4.2012
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B1701 Jamolice Rybníky 2: 3     

A3B1702 Vedrovice Olbramovice "B" 5: 1     

A3B1703 Dobřínsko Hostěradice "B" 4: 2     

A3B1704 Miroslav "C" Jezeřany "B" 5: 1     

A3B1705 Skalice Tavíkovice 2: 1     

A3B1706 Petrovice Trstěnice 2: 2     

A3B1707 Braníšovice Suchohrdly u Mir. "B" 2: 2     
 


 

VÝSLEDKY 18.kolo 15.4.2012
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B1805 Jezeřany "B" Dobřínsko 2: 0     

A3B1806 Hostěradice "B" Vedrovice 2: 1     

A3B1801 Jamolice Braníšovice 4: 2     

A3B1802 Suchohrdly u Mir. "B" Petrovice 0: 1     

A3B1803 Trstěnice Skalice 2: 3     

A3B1804 Tavíkovice Miroslav "C" 1: 4     

A3B1807 Olbramovice "B" Rybníky 2: 2     
 




  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Hostěradice "B" 17 15 0 2 77: 24 45 ( 18)
 
2. Vedrovice 17 13 1 3 59: 27 40 ( 13)
 
3. Miroslav "C" 17 11 1 5 43: 38 34 ( 7)
 
4. Rybníky 17 10 3 4 43: 25 33 ( 9)
 
5. Petrovice 17 10 3 4 39: 21 33 ( 6)
 
6. Dobřínsko 17 9 3 5 27: 24 30 ( 3)
 
7. Trstěnice 17 7 5 5 47: 33 26 ( -1)
 
8. Skalice 17 6 2 9 38: 52 20 ( -7)
 
9. Jezeřany "B" 17 5 3 9 29: 43 18 ( -9)
 
10. Olbramovice "B" 17 5 2 10 32: 44 17 (-10)
 
11. Braníšovice 17 4 4 9 31: 44 16 (-11)
 
12. Suchohrdly u Mir. "B" 17 4 2 11 28: 47 14 (-13)
 
13. Jamolice 17 2 5 10 27: 47 11 ( 2)
 
14. Tavíkovice 17 0 2 15 17: 68 2 (-25)
 

 

 

 

VÝSLEDKY 19.kolo 22.4.2012
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B1903 Vedrovice Jezeřany "B" 0: 0     

A3B1901 Jamolice Olbramovice "B" 5: 0     

A3B1902 Rybníky Hostěradice "B" 1: 2     

A3B1904 Dobřínsko Tavíkovice 6: 0     

A3B1905 Miroslav "C" Trstěnice 9: 2     

A3B1906 Skalice Suchohrdly u Mir. "B" 3: 2     

A3B1907 Petrovice Braníšovice 3: 3     
 


 

 

Výsledky 20.kolo 29.4.2012

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B2001 Jamolice Petrovice 2:1     
 
A3B2002 Braníšovice Skalice 2:1     
 
A3B2003 Suchohrdly u Mir. "B" Miroslav "C" 0:3     
 
A3B2004 Trstěnice Dobřínsko 0:2     
 
A3B2005 Tavíkovice Vedrovice 1:3     
 
A3B2006 Jezeřany "B" Rybníky 2:1     
 
A3B2007 Hostěradice "B" Olbramovice "B" 5:0     
 

 

 

VÝSLEDKY 21.kolo 6.5.2012
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B2104 Vedrovice Trstěnice 3: 1     

A3B2101 Jamolice Hostěradice "B" 3: 1     

A3B2102 Olbramovice "B" Jezeřany "B" 2: 1     

A3B2103 Rybníky Tavíkovice 7: 0     

A3B2105 Dobřínsko Suchohrdly u Mir. "B" 4: 3     

A3B2106 Miroslav "C" Braníšovice 5: 1     

A3B2107 Skalice Petrovice 2: 1     
 


 

 

VÝSLEDKY 22.kolo 13.5.2012
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B2201 Jamolice Skalice 3: 1     

A3B2202 Petrovice Miroslav "C" 3: 3     

A3B2203 Braníšovice Dobřínsko 1: 2     

A3B2204 Suchohrdly u Mir. "B" Vedrovice 0: 3     

A3B2205 Trstěnice Rybníky 0: 5     

A3B2206 Tavíkovice Olbramovice "B" 2: 0     

A3B2207 Jezeřany "B" Hostěradice "B" 2: 3     
 

 

 

23. kolo . .

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3B2301 Jezeřany "B" Jamolice . . 00:00    
 
A3B2302 Hostěradice "B" Tavíkovice . . 00:00    
 
A3B2303 Olbramovice "B" Trstěnice . . 00:00    
 
A3B2304 Rybníky Suchohrdly u Mir. "B" . . 00:00    
 
A3B2305 Vedrovice Braníšovice . . 00:00    
 
A3B2306 Dobřínsko Petrovice . . 00:00    
 
A3B2307 Miroslav "C" Skalice . . 00:00    
 

 

 

24. kolo . .

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3B2401 Jamolice Miroslav "C" . . 00:00    
 
A3B2402 Skalice Dobřínsko . . 00:00    
 
A3B2403 Petrovice Vedrovice . . 00:00    
 
A3B2404 Braníšovice Rybníky . . 00:00    
 
A3B2405 Suchohrdly u Mir. "B" Olbramovice "B" . . 00:00    
 
A3B2406 Trstěnice Hostěradice "B" . . 00:00    
 
A3B2407 Tavíkovice Jezeřany "B" . . 00:00    
 

 

 

25. kolo . .

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3B2501 Tavíkovice Jamolice . . 00:00    
 
A3B2502 Jezeřany "B" Trstěnice . . 00:00    
 
A3B2503 Hostěradice "B" Suchohrdly u Mir. "B" . . 00:00    
 
A3B2504 Olbramovice "B" Braníšovice . . 00:00    
 
A3B2505 Rybníky Petrovice . . 00:00    
 
A3B2506 Vedrovice Skalice . . 00:00    
 
A3B2507 Dobřínsko Miroslav "C" . . 00:00    
 

 

 

26. kolo . .

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3B2601 Jamolice Dobřínsko . . 00:00    
 
A3B2602 Miroslav "C" Vedrovice . . 00:00    
 
A3B2603 Skalice Rybníky . . 00:00    
 
A3B2604 Petrovice Olbramovice "B" . . 00:00    
 
A3B2605 Braníšovice Hostěradice "B" . . 00:00    
 
A3B2606 Suchohrdly u Mir. "B" Jezeřany "B" . . 00:00    
 
A3B2607 Trstěnice Tavíkovice . . 00:00    
 

 

14. kolo . .

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3B1401 Jamolice Trstěnice . . 00:00    
 
A3B1402 Tavíkovice Suchohrdly u Mir. "B" . . 00:00    
 
A3B1403 Jezeřany "B" Braníšovice . . 00:00    
 
A3B1404 Hostěradice "B" Petrovice . . 00:00    
 
A3B1405 Olbramovice "B" Skalice . . 00:00    
 
A3B1406 Rybníky Miroslav "C" . . 00:00    
 
A3B1407 Vedrovice Dobřínsko . . 00:00    
 

 

 

 

Rozpis-výsledky IV.B podzim 2011/12

Hodnocení uživatelů:  / 0

Rozpis podzimní části IV.B 2011-12

VÝSLEDKY 2.kolo 14.08.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B0201 Vedrovice Jamolice 5: 1 
 

A3B0204 Hostěradice "B" Skalice 5: 2 
 

A3B0205 Jezeřany "B" Petrovice 0: 1 
 

A3B0202 Rybníky Dobřínsko 3: 0 
 

A3B0203 Olbramovice "B" Miroslav "C" 0: 2 
 

A3B0206 Tavíkovice Braníšovice 0: 3 
 

A3B0207 Trstěnice Suchohrdly u Mir. "B" 3: 1 

 

 

 VÝSLEDKY 3.kolo 21.08.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B0307 Vedrovice Rybníky 2: 2     

A3B0302 Braníšovice Trstěnice 3: 3     

A3B0303 Petrovice Tavíkovice 9: 0     

A3B0304 Skalice Jezeřany "B" 4: 6     

A3B0305 Miroslav "C" Hostěradice "B" 2: 4     

A3B0306 Dobřínsko Olbramovice "B" 2: 1 


 

 VÝSLEDKY 4.kolo 28.8.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B0403 Hostěradice "B" Dobřínsko 3: 0     

A3B0401 Rybníky Jamolice 2: 2     
Branky: Světlík, Novák Jan - Polák Zdeněk, Smejkal Jiří

A3B0402 Olbramovice "B" Vedrovice 2: 0     
Branky: Hauerland, Kellner

A3B0404 Jezeřany "B" Miroslav "C" 6: 3     
Branky: Kampas Michal 3, Soukop Tomáš 2, Šles Jan - Mitráš Květoslav 2, Krištof Roman

A3B0405 Tavíkovice Skalice 1: 2     

A3B0406 Trstěnice Petrovice 1: 3     
Branky: Vondrák Radek - Bogner Luboš 3

A3B0407 Suchohrdly u Mir. "B" Braníšovice 2: 1     
Branky: Sládek, Čonka - Opatřil Jiří

 

 

 VÝSLEDKY 5.kolo 4.9.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B0506 Vedrovice Hostěradice "B" 2: 5 
 
Branky: Geyer Zdeněk, Forman Martin - Horák Bronislav 2, Louček Josef, Till Roman, Koník Danek

A3B0501 Braníšovice Jamolice 1: 2 
 
Branky: Kališ Miroslav - Smejkal Jiří 2

A3B0502 Petrovice Suchohrdly u Mir. "B" 1: 0 
 
Branky: Bogner Luboš

A3B0503 Skalice Trstěnice 1: 6 
 
Branky: Tapšík Karel - Vondrák Radek 5, Novák Miroslav

A3B0504 Miroslav "C" Tavíkovice 5: 2 
 
Branky: Novotný František 2, Kratochvíl, Chlad Martin, Krištof Roman - Hověz 2

A3B0505 Dobřínsko Jezeřany "B" 1: 0 
 
Branky: Prokop

A3B0507 Rybníky Olbramovice "B" 6: 0 
 
Branky: Psota 3, Bartůněk, Fila, Novák Jan

 

 

 VÝSLEDKY 6.kolo 11.9.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B0603 Jezeřany "B" Vedrovice 1: 3 
 
Branky: Ostrovský Vít - Doležal Tomáš, Geyer Zdeněk, Forman Martin

A3B0601 Olbramovice "B" Jamolice 2: 2 
 
Branky: Filla, Kellner Jiří - Polák Zdeněk, Smejkal Jiří

A3B0602 Hostěradice "B" Rybníky 5: 1 
 
Branky: Psota Pavel 3, Vorbis, Lapeš Petr - Novák Jan

A3B0604 Tavíkovice Dobřínsko 1: 2 
 
Branky: Zahradník Martin - Hladký David, Novák David

A3B0605 Trstěnice Miroslav "C" 1: 1 
 
Branky: Vondrák Radek - Brustman

A3B0606 Suchohrdly u Mir. "B" Skalice 2: 1 
 

A3B0607 Braníšovice Petrovice 2: 0 
 
Branky: Kališ Miroslav, Škůrek Jan
 




  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Hostěradice "B" 5 5 0 0 22: 7 15 ( 6)
 
2. Petrovice 5 4 0 1 14: 3 12 ( 6)
 
3. Suchohrdly u Mir. "B" 5 3 0 2 8: 8 9 ( 0)
 
4. Dobřínsko 5 3 0 2 5: 8 9 ( 3)
 
5. Trstěnice 5 2 2 1 14: 9 8 ( -1)
 
6. Rybníky 5 2 2 1 14: 9 8 ( -1)
 
7. Braníšovice 5 2 1 2 10: 7 7 ( -2)
 
8. Vedrovice 5 2 1 2 12: 11 7 ( -2)
 
9. Miroslav "C" 5 2 1 2 13: 13 7 ( 1)
 
10. Jezeřany "B" 5 2 0 3 13: 12 6 ( -3)
 
11. Jamolice 5 1 2 2 9: 13 5 ( 5)
 
12. Olbramovice "B" 5 1 1 3 5: 12 4 ( -5)
 
13. Skalice 5 1 0 4 10: 20 3 ( -3)
 
14. Tavíkovice 5 0 0 5 4: 21 0 ( -9)
 

 

  VÝSLEDKY 7.kolo 18.9.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B0705 Vedrovice Tavíkovice 9: 0     
Branky: Bohdanský Tomáš 2, Palutka Daniel 2, Geyer Zdeněk 2, Heroud Petr, Palutka Martin, Forman Martin

A3B0706 Rybníky Jezeřany "B" 2: 0     
Branky: Bartůněk, Pařízek

A3B0701 Petrovice Jamolice 3: 1     
Branky: Pavlů, Šnefenberg, Bogner Luboš - Břinek Jiří

A3B0702 Skalice Braníšovice 5: 3     
Branky: Kejbl Michal, Vyžrálek Martin, Tapšík Karel, Hlávka Jan, Venhuda Lukáš - Peca, Škůrek Jan, Opatřil Jiří

A3B0703 Miroslav "C" Suchohrdly u Mir. "B" 3: 2     
Branky: Chlad Martin 3 - Čonka Luděk 2

A3B0704 Dobřínsko Trstěnice 1: 1     
Branky: Ostrovský Václav - Vondrák Radek

A3B0707 Olbramovice "B" Hostěradice "B" 3: 2     
Branky: Cihla Jaroslav, Šenk Jakub, Hauerland Tomáš - Psota Pavel, Horák Bronislav

 

  VÝSLEDKY 8.kolo 25.9.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B0801 Hostěradice "B" Jamolice 6: 1     
Branky: Psota Pavel, Čaněk Radek, Lapeš Petr, Koník Danek, Horák Bronislav, Bartůněk Ondřej - Smejkal Jiří

A3B0802 Jezeřany "B" Olbramovice "B" 1: 7     
Branky: Šles Jan - Katolický 3, Ambrož 2, Kellner Jiří 2

A3B0803 Tavíkovice Rybníky 1: 2     
Branky: Hověz Ondřej - nehlášeno 2

A3B0804 Trstěnice Vedrovice 1: 3     
Branky: Vondrák Radek - Červínek Petr, Forman Martin, Bohdanský Aleš

A3B0805 Suchohrdly u Mir. "B" Dobřínsko 1: 2     

A3B0806 Braníšovice Miroslav "C" 1: 2     
Branky: Škůrek Jan - Drlík, Mitráš Květoslav

A3B0807 Petrovice Skalice 2: 2     
Branky: Šedrla, Šnefenberg David - Bartůněk, Vyžrálek Martin

 

 

 VÝSLEDKY 9.kolo 2.10.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B0904 Vedrovice Suchohrdly u Mir. "B" 4: 3     

A3B0907 Hostěradice "B" Jezeřany "B" 4: 1     

A3B0901 Skalice Jamolice 3: 2     

A3B0902 Miroslav "C" Petrovice 0: 3     

A3B0903 Dobřínsko Braníšovice 1: 1     

A3B0905 Rybníky Trstěnice 5: 1     

A3B0906 Olbramovice "B" Tavíkovice 2: 1 

 

 

 VÝSLEDKY 10.kolo 9.10.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B1001 Jezeřany "B" Jamolice 1: 1     

A3B1002 Tavíkovice Hostěradice "B" 0: 3     

A3B1003 Trstěnice Olbramovice "B" 4: 1     

A3B1004 Suchohrdly u Mir. "B" Rybníky 0: 5     

A3B1005 Braníšovice Vedrovice 1: 4     

A3B1006 Petrovice Dobřínsko 3: 3     

A3B1007 Skalice Miroslav "C" 1: 2   

 

 

VÝSLEDKY 11.kolo 15.10.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B1103 Vedrovice Petrovice 4: 1     

A3B1101 Miroslav "C" Jamolice 3: 2     

A3B1102 Dobřínsko Skalice 2: 0     

A3B1104 Rybníky Braníšovice 3: 1     

A3B1105 Olbramovice "B" Suchohrdly u Mir. "B" 4: 1     

A3B1106 Hostěradice "B" Trstěnice 3: 2     

A3B1107 Jezeřany "B" Tavíkovice 5: 2 

 

 

  VÝSLEDKY 12.kolo 23.10.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B1201 Tavíkovice Jamolice 2: 2     

A3B1202 Trstěnice Jezeřany "B" 4: 0     

A3B1203 Suchohrdly u Mir. "B" Hostěradice "B" 2:11     

A3B1204 Braníšovice Olbramovice "B" 3: 2     

A3B1205 Petrovice Rybníky 0: 2     

A3B1206 Skalice Vedrovice 2: 6     

A3B1207 Miroslav "C" Dobřínsko 1: 0   

 

 

Výsledky 13.kolo 30.10.2011

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B1301 Dobřínsko Jamolice 2:0     
 
A3B1302 Vedrovice Miroslav "C" 4:2     
 
A3B1303 Rybníky Skalice 4:3     
 
A3B1304 Olbramovice "B" Petrovice 1:2     
 
A3B1305 Hostěradice "B" Braníšovice 8:0     
 
A3B1306 Jezeřany "B" Suchohrdly u Mir. "B" 2:0     
 
A3B1307 Tavíkovice Trstěnice 2:2 

 

  VÝSLEDKY 1.kolo 6.11.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B0106 Miroslav "C" Rybníky 2: 0 
 

A3B0101 Trstěnice Jamolice 7: 2 
 

A3B0102 Suchohrdly u Mir. "B" Tavíkovice 7: 1 
 

A3B0103 Braníšovice Jezeřany "B" 1: 1 
 

A3B0104 Petrovice Hostěradice "B" 1: 2 
 

A3B0105 Skalice Olbramovice "B" 5: 1 
 

A3B0107 Dobřínsko Vedrovice 3: 4 

 

 

Výsledky 15.kolo13.11.2011

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B1501 Vedrovice Jamolice 1:0     
 
A3B1502 Dobřínsko Rybníky 2:1     
 
A3B1503 Miroslav "C" Olbramovice "B" 4:3     
 
A3B1504 Skalice Hostěradice "B" 0:5     
 
A3B1505 Petrovice Jezeřany "B" 3:0     
 
A3B1506 Braníšovice Tavíkovice 5:1     
 
A3B1507 Suchohrdly u Mir. "B" Trstěnice 1:3     
 

 

Rozpis-výsledky IV.B jaro 2010/2011

Hodnocení uživatelů:  / 0

Rozpis jarní části IV.B 2010-2011

  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Troskotovice 15 15 0 0 85: 5 45 ( 24)
 
2. Damnice 15 10 3 2 28: 17 33 ( 12)
 
3. Skalice 15 10 1 4 41: 24 31 ( 7)
 
4. Petrovice 14 9 2 3 37: 20 29 ( 8)
 
5. Rybníky 15 9 2 4 44: 28 29 ( 11)
 
6. Tavíkovice 15 6 2 7 19: 41 20 ( 5)
 
7. Hostěradice B 14 6 1 7 33: 36 19 ( 1)
 
8. Braníšovice 14 4 5 5 27: 26 17 ( -4)
 
9. Trstěnice 14 5 2 7 32: 35 17 ( -7)
 
10. Olbramovice B 14 5 2 7 21: 32 17 ( -7)
 
11. Miroslav C 14 4 4 6 28: 40 16 ( -5)
 
12. Dobřínsko 15 3 2 10 24: 48 11 (-16)
 
13. Jezeřany B 14 2 4 8 9: 34 10 (-11)
 
14. Suchohrdly u Mir. B 14 1 5 8 20: 35 8 (-13)
 
15. Jamolice 14 0 3 11 13: 40 3 (-24)

 

  VÝSLEDKY 16.kolo 27.3.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B3007 Suchohrdly u Mir. B Braníšovice 0: 1     
Branky: Soural Radim

A3B1601 Troskotovice Dobřínsko 6: 0     
Branky: Burian Lukáš 5, Švihálek Martin

A3B1602 Tavíkovice Suchohrdly u Mir. B 0: 1     
Branky: Hloučka

A3B1603 Jamolice Braníšovice 2: 1     
Branky: Čech David, Smejkal Jiří - nehlášeno

A3B1605 Hostěradice B Olbramovice B 4: 0     
Branky: Psota Pavel ml. 2, Psota Pavel st., Till Roman

A3B1606 Miroslav C Skalice 4: 0     
Branky: Juračka Petr, Drlík Miroslav, Novotný František, Huraj Milan

A3B1607 Rybníky Trstěnice 2: 0     
Branky: Becha František, Vystrčil Jiří

A3B1608 Petrovice Damnice 1: 0     
Branky: vlastní


 

  VÝSLEDKY 17.kolo 3.4.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B3004 Olbramovice B Miroslav C 3: 5     
Branky: Hroudný 2, Orgoník Kamil - Novotný František 3, Virgl, Janíček Martin

A3B1701 Petrovice Troskotovice 2: 5     
Branky: Bogner Luboš 2 - Oravec Jan, Švihálek Martin, Ďurkech David, Gottwald Radek, vlastní

A3B1702 Rybníky Damnice 1: 1     
Branky: Hrubý Rudolf - Gross Jan

A3B1703 Trstěnice Miroslav C 4: 0     
Branky: Grundaj Eduard, Vondrák Radek, Jarolímek Zdeněk, Bauer Pavel

A3B1704 Skalice Hostěradice B 4: 2     
Branky: Vyžrálek Martin 3, Venhuda Lukáš - Netolička Lubomír, Bartůněk Ondřej

A3B1706 Jezeřany B Braníšovice 1: 0     
Branky: Šles Jan

A3B1707 Jamolice Tavíkovice 1: 1     
Branky: Loubek Igor - Růžička Pavel

A3B1708 Suchohrdly u Mir. B Dobřínsko 2: 1     
Branky: Černý Ondřej 2 - nehlášeno

 

 

  VÝSLEDKY 18.kolo 10.4.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B1806 Hostěradice B Trstěnice 1: 2     
Branky: Lapeš Petr - Rábl Tomáš, Novák Miroslav

A3B1801 Troskotovice Suchohrdly u Mir. B 9: 1     
Branky: Ďurkech David 3, Burian Lukáš 2, Švihálek Martin 2, Oravec Jan, Hanuš Stanislav - Hlavnička Lubomír

A3B1802 Dobřínsko Jamolice 1: 3     
Branky: Jelínek Radim - Čech David 3

A3B1803 Tavíkovice Jezeřany B 3: 1     
Branky: Scharf Lubomír 3 - Hájek Milan

A3B1804 Braníšovice Olbramovice B 3: 1     
Branky: Kališ Miroslav, Škůrek Jan, Opatřil Jiří - Hroudný Martin

A3B1807 Miroslav C Damnice 1: 1     
Branky: Kratochvíl Michal - Obořil Jan

A3B1808 Rybníky Petrovice 0: 1     
Branky: Světlík Miroslav
 




  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Troskotovice 18 18 0 0 105: 8 54 ( 27)
 
2. Petrovice 17 11 2 4 41: 25 35 ( 8)
 
3. Damnice 18 10 5 3 30: 20 35 ( 14)
 
4. Skalice 17 11 1 5 45: 30 34 ( 7)
 
5. Rybníky 18 10 3 5 47: 30 33 ( 6)
 
6. Tavíkovice 18 7 3 8 23: 44 24 ( 3)
 
7. Braníšovice 18 6 5 7 32: 30 23 ( -1)
 
8. Trstěnice 17 7 2 8 38: 38 23 ( -4)
 
9. Miroslav C 18 6 5 7 38: 48 23 ( -4)
 
10. Hostěradice B 17 7 1 9 40: 42 22 ( -2)
 
11. Olbramovice B 17 5 2 10 25: 44 17 (-10)
 
12. Suchohrdly u Mir. B 18 3 5 10 24: 46 14 (-13)
 
13. Jezeřany B 16 3 4 9 11: 37 13 (-11)
 
14. Dobřínsko 18 3 2 13 26: 59 11 (-19)
 
15. Jamolice 17 2 4 11 19: 43 10 (-23)

 

 VÝSLEDKY 19.kolo 17.4.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B1907 Jezeřany B Dobřínsko 3: 3     
Branky: Kohout Jan 2, Badin Marek - Novák David 2, Hladký Michal

A3B1901 Rybníky Troskotovice 2: 2     
Branky: Vybíral Stanislav, Suchánek Roman - Ďurkech David 2

A3B1902 Petrovice Miroslav C 3: 1     
Branky: Schneefenberg, Stejskal, Vespalec Jiří - Mitrám

A3B1903 Damnice Hostěradice B 3: 1     
Branky: Kovář Petr, Mánek Vratislav, Obořil Jan - Till Roman

A3B1905 Skalice Braníšovice 4: 2     
Branky: Venhuda Lukáš 2, Vyžrálek Martin, Křepela Vít - Kališ Miroslav, Potůček Lukáš

A3B1906 Olbramovice B Tavíkovice 3: 4     
Branky: Sváček, Orgoník Kamil, Hroudný Martin - Jílek, Sahala, Buršík Tomáš, Zahradník Martin

A3B1908 Jamolice Suchohrdly u Mir. B 3: 1     
Branky: Hrda Tomáš, Čech David, Smejkal Jiří - Černý Ondřej

 

 

  VÝSLEDKY20.kolo 24.4.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B2007 Hostěradice B Petrovice 1: 6     
Branky: Vančura - Sneefenberg 2, Stejskal Jakub 2, Světlík Miroslav 2

A3B2008 Miroslav C Rybníky 1: 3     
Branky: Kratochvíl Michal - nehlášeno 3

A3B2001 Troskotovice Jamolice 10: 1     
Branky: Burian Lukáš 2, Švihálek Martin 2, Ďurkech David 2, Březina, Kučera, Zima Jan, Hanuš Stanislav - Dobeš

A3B2002 Suchohrdly u Mir. B Jezeřany B 0: 2     
Branky: Kampas, Soukup Tomáš

A3B2003 Dobřínsko Olbramovice B 1: 4     
Branky: Heroud Radim - Hroudný Martin 2, Kellner Jiří, Orgoník Kamil

A3B2004 Tavíkovice Skalice 1: 2     
Branky: Herold Roman st. - Vyžrálek Martin 2

A3B2005 Braníšovice Trstěnice 1: 4     
Branky: Kališ Josef - Vondrák Radek 2, Jarolímek Zdeněk, Gregor František

 

 

  VÝSLEDKY 21.kolo 1.5.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka

A3B2101 Miroslav C Troskotovice 2: 7     
Branky: Mitráš Květoslav, Drlík Miroslav - Burian Lukáš 4, Burger, Švihálek Martin, Ďurkech David

A3B2108 Jezeřany B Jamolice 2: 1     
Branky: Kohout Jan, Hájek Milan - Čech David

A3B2102 Rybníky Hostěradice B 2: 4     
Branky: Novák Jan, Dvořák Roman - Chvátal Radim 2, Fiala, Bartůněk Ondřej

A3B2104 Damnice Braníšovice 1: 6     
Branky: Šebela Michal - Opatřil Jiří 2, Plíska, Kališ Miroslav, Šťastný Josef, Škůrek Jan

A3B2105 Trstěnice Tavíkovice 2: 1     
Branky: Vondrák Radek 2 - Růžička Pavel

A3B2106 Skalice Dobřínsko 5: 0     
Branky: Vyžrálek Martin 2, Venhuda Lukáš 2, Sysel Radek

A3B2107 Olbramovice B Suchohrdly u Mir. B 7: 1     
Branky: Kellner Jiří 3, Katolický, Loskot, Štefaník, Orgoník Kamil - Slepánek Petr

 

 

 VÝSLEDKY 22.kolo 8.5.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B2208 Hostěradice B Miroslav C 3: 2     
Branky: Gottlieb, Psota Pavel, Horák Bronislav - Škán, Novotný František

A3B2201 Troskotovice Jezeřany B 8: 0     
Branky: Burian Lukáš 2, Ďurkech David 2, Hanuš Stanislav 2, Kučera Ondřej, Švihálek Martin

A3B2202 Jamolice Olbramovice B 0: 3     
Branky: Světlík, Kellner Jiří, Mazur Daniel

A3B2203 Suchohrdly u Mir. B Skalice 0: 2     
Branky: Tapšík Karel 2

A3B2204 Dobřínsko Trstěnice 2: 3     
Branky: Čuba, Prokop Martin - Gregor František 2, Grundaj Eduard

A3B2205 Tavíkovice Damnice 1: 3     
Branky: Vrana Jan - Mánek Vratislav, Obořil Jan, Gross Jan

A3B2206 Braníšovice Petrovice 3: 2     
Branky: Škůrek Jan 3 - Bogner Luboš 2
 




  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Troskotovice 22 21 1 0 132: 13 64 ( 31)
 
2. Skalice 21 15 1 5 58: 33 46 ( 13)
 
3. Petrovice 20 13 2 5 52: 30 41 ( 11)
 
4. Damnice 21 12 5 4 37: 28 41 ( 14)
 
5. Rybníky 21 11 4 6 54: 37 37 ( 4)
 
6. Trstěnice 20 10 2 8 47: 42 32 ( 2)
 
7. Braníšovice 22 8 5 9 44: 41 29 ( -1)
 
8. Hostěradice B 21 9 1 11 49: 55 28 ( -2)
 
9. Tavíkovice 22 8 3 11 30: 54 27 ( 0)
 
10. Olbramovice B 21 8 2 11 42: 50 26 ( -7)
 
11. Miroslav C 22 6 5 11 44: 64 23 (-10)
 
12. Jezeřany B 20 5 5 10 18: 49 20 (-10)
 
13. Suchohrdly u Mir. B 22 3 5 14 26: 60 14 (-19)
 
14. Jamolice 21 3 4 14 24: 59 13 (-26)
 
15. Dobřínsko 22 3 3 16 32: 74 12 (-24)
 


 

  VÝSLEDKY 23.kolo 15.5.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B2301 Hostěradice B Troskotovice 0: 8     
Branky: Burian Lukáš 3, Švihálek Martin 2, Matyák Jakub, Kučera Ondřej, Ďurkech David

A3B2303 Rybníky Braníšovice 5: 2     
Branky: Vybíral Stanislav 2, Novák Rostislav, Horák Michal, Moučka Zbyněk - Škůrek Jan 2

A3B2304 Petrovice Tavíkovice 1: 1     
Branky: Šlapák Daniel - Zahradník Martin

A3B2305 Damnice Dobřínsko 5: 2     
Branky: Mašek Ladislav 2, Kovář Petr, Obořil Jan, Voldán Jiří - Herout Radim, Prokop Martin

A3B2306 Trstěnice Suchohrdly u Mir. B 3: 3     
Branky: Jarolímek Zdeněk, Bauer Pavel, Novák Miroslav - Mička Petr 2, Dočkal Jaroslav

A3B2307 Skalice Jamolice 8: 1     
Branky: Tapšík Karel 4, Sysel Radek, Vyžrálek Martin, Hlávka Jan, Venhuda Lukáš - Smejkal Jiří

A3B2308 Olbramovice B Jezeřany B 3: 2     
Branky: Remiáš Jaroslav 2, Hroudný Martin - Šles Jan, Hájek Milan

 

 

Výsledky 24.kolo 22.5.2011

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B2401 Troskotovice Olbramovice B 5:3     
Branky: Ďurkech David 2, Matyák Jakub, Oravec Jan, Švihálek Martin - Kellner Jiří, Marák Tomáš, Hroudný Martin
 
A3B2402 Jezeřany B Skalice 2:0     
Branky: Šles Jan 2
 
A3B2403 Jamolice Trstěnice 2:5     
Branky: Loubek Igor 2 - Bauer Pavel 3, Gregor František, Grundaj Eduard
 
A3B2404 Suchohrdly u Mir. B Damnice 2:2     
Branky: Čonka Luděk, Hlavnička Ondřej - Obořil Jan, Mašek Ladislav
 
A3B2405 Dobřínsko Petrovice 1:0     
Branky: Prokop Martin
 
A3B2406 Tavíkovice Rybníky 0:1     
Branky: Vystrčil Jiří
 
A3B2407 Braníšovice Miroslav C 1:1     
Branky: Kališ Miroslav - Kratochvíl Michal
 


 

Výsledky 25.kolo 29.5.2011

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B2502 Hostěradice B Braníšovice 5:3     
Branky: Psota Pavel, Loveček Josef, Malý Petr, Vorbis Zbyněk, Till Roman - Kališ Miroslav 2, Škůrek Jan
 
A3B2503 Miroslav C Tavíkovice 1:0     
Branky: Kratochvíl Michal
 
A3B2504 Rybníky Dobřínsko 7:0     
Branky: Becha František, Vybíral Stanislav, Psota Michal, Fiala Libor, Novák Vladislav, Suchánek Roman, Dvořák Roman
 
A3B2505 Petrovice Suchohrdly u Mir. B 5:1     
Branky: Bogner Luboš 4, Štolpa Zdeněk - vlastní
 
A3B2506 Damnice Jamolice 3:2     
Branky: Mašek Ladislav 2, Obořil Tomáš - Polák Zdeněk, Smejkal Jiří
 
A3B2507 Trstěnice Jezeřany B 3:4     
Branky: Jarolímek Zdeněk, Bauer Pavel, Grundaj Eduard - Haas Tomáš, Kohout Jan, Hájek Milan, Hájek Richard
 
A3B2508 Skalice Olbramovice B 4:2     
Branky: Tapšík Karel 2, Hlávka Jan, Venhuda Lukáš - Trungel Igor, Hroudný Martin
 

 

 

Výsledky 26.kolo 5.6.2011

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B2601 Troskotovice Skalice 3:1     
Branky: Burian Lukáš 2, Švihálek Martin - Venhuda Lukáš
 
A3B2602 Olbramovice B Trstěnice 2:1     
Branky: Novák Karel, Světlík Marek - Vondrák Antonín
 
A3B2603 Jezeřany B Damnice 2:0     
Branky: Ostrovský Vít, Hájek Richard
 
A3B2604 Jamolice Petrovice 2:7     
Branky: Novák Petr 2 - Bogner Luboš 4, Šlapák Daniel 2, Šnefenberg David
 
A3B2605 Suchohrdly u Mir. B Rybníky 2:3     
Branky: Drozd Luděk, Čonka Luděk - Vybíral Stanislav, Moučka Zbyněk, Dvořák Roman
 
A3B2606 Dobřínsko Miroslav C 1:0     
Branky: Kopeček Josef
 
A3B2607 Tavíkovice Hostěradice B 5:1     
Branky: Hasala Milan 3, Scharf Lubomír, Buršík Tomáš - Psota Pavel
 

 

 

27.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B2701 Braníšovice Troskotovice 1:4     
Branky: Škůrek Jan - Burian Lukáš 2, Ďurkech David, Gruna Radek
 
A3B2704 Miroslav C Suchohrdly u Mir. B 3:2     
Branky: Novotný František, Dostál Libor, Huraj Milan - Hladík, Mička Petr
 
A3B2705 Rybníky Jamolice 6:2     
Branky: Vybíral Stanislav 3, Bartůněk Zdeněk 2, Vystrčil Jiří - Loubek Igor, Čech David
 
A3B2706 Petrovice Jezeřany B 3:2     
Branky: Bogner Luboš 2, Šlapák Daniel - Kohout Jan, Hájek Richard
 
A3B2707 Damnice Olbramovice B 4:2     
Branky: Gross Jan 2, Šebela Michal, Uherka Tomáš - Kellner Jiří 2
 
A3B2708 Trstěnice Skalice 5:3     
Branky: Vondrák Radek 3, Bauer Pavel, Gregor František - Vyžrálek Martin 3
 

 

 

Výsledky 28.kolo 12.6.2011

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B2801 Troskotovice Trstěnice 9:0     
Branky: Petránik, Matyák Jakub, Burian Lukáš, Švihálek Martin, Ďurkech David, Gottwald Radek, Zima Jan, Hanuš Stanislav, Gruna Radek
 
A3B2802 Skalice Damnice 3:3     
Branky: Sysel Radek, Vyžrálek Martin, Venhuda Lukáš - Obořil Jan 2, Voldán Jiří
 
A3B2803 Olbramovice B Petrovice 1:4     
Branky: Orgoník Kamil - Bogner Luboš 2, Stejskal Jakub, Vespalec Jiří
 
A3B2804 Jezeřany B Rybníky 0:2     
Branky: Vybíral Stanislav 2
 
A3B2805 Jamolice Miroslav C 5:2     
Branky: Smejkal Jiří 3, Smejkal Jiří st., Hrda Tomáš - Kratochvíl Michal 2
 
A3B2806 Suchohrdly u Mir. B Hostěradice B 6:2     
Branky: Trávníček Lukáš 2, Hlavnička Lubomír, Slepánek Petr, Dočkal Jaroslav, Čonka Luděk - Krchňavý, Vorbis Zbyněk
 
A3B2808 Tavíkovice Braníšovice 1:7     
Branky: Buršík Tomáš - Škůrek Jan 3, Kališ Josef, Novotný Jan, Opatřil Jiří, Tomeček Jakub
 

 

 

29.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B2904 Hostěradice B Jamolice 10:2     
Branky: Vorbis Petr 4, Lapeš Petr, Horák Bronislav, Vorbis Zbyněk, Kadlec Martin, Psota Pavel, Příhoda David - Smejkal Jiří 2
 

 

Výsledky 30.kolo 18.6.2011

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B3001 Troskotovice Damnice 6:0     
Branky: Matyák Jakub 2, Švihálek Martin 2, Oravec Jan, Ďurkech David
 
A3B3002 Trstěnice Petrovice 1:2     
Branky: Rábl Tomáš - Stejskal Jakub, Vespalec Jiří
 
A3B3003 Skalice Rybníky 3:2     
Branky: Křepela Luděk, Vorbis Dalibor, Venhuda Lukáš - Vystrčil Jiří, Novák Jan
 
A3B3004 Olbramovice B Miroslav C 3:5     
Branky: Hroudný 2, Orgoník Kamil - Novotný František 3, Virgl, Janíček Martin
 
A3B3005 Jezeřany B Hostěradice B 2:4     
Branky: Ostrovský Vít 2 - Procházka Tomáš 3, Kadlec Martin
 
A3B3007 Suchohrdly u Mir. B Braníšovice 0:1     
Branky: Soural Radim
 
A3B3008 Dobřínsko Tavíkovice 1:0     
Branky: Prokop Martin
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rozpis-výsledky IV.B podzim 2010/2011

Hodnocení uživatelů:  / 0

A3B - Okresní soutěž IV.B 2010/2011

VÝSLEDKY 2.kolo 15.8.2010
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B0203 Miroslav "C" Trstěnice 4: 3     

A3B0201 Troskotovice Petrovice 5: 1     

A3B0202 Rybníky Damnice 1: 4     

A3B0204 Hostěradice "B" Skalice 5: 3     

A3B0206 Braníšovice Jezeřany "B" 1: 1     

A3B0207 Jamolice Tavíkovice 2: 3     

A3B0208 Dobřínsko Suchohrdly u Mir. "B" 0: 5     
 

 

 VÝSLEDKY 3.kolo 22.8.2010
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B0303 Jezeřany "B" Tavíkovice 3: 2     

A3B0301 Suchohrdly u Mir. "B" Troskotovice 1: 2     

A3B0302 Jamolice Dobřínsko 1: 1     

A3B0304 Olbramovice "B" Braníšovice 1: 3     

A3B0306 Trstěnice Hostěradice "B" 3: 1     

A3B0307 Damnice Miroslav "C" 3: 0     

A3B0308 Petrovice Rybníky 1: 1     
 

 

VÝSLEDKY 4.kolo 29.8.2010
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B0403 Hostěradice B Damnice 1: 2     

A3B0401 Troskotovice Rybníky 3: 0     

A3B0402 Miroslav C Petrovice 2: 6     

A3B0405 Braníšovice Skalice 2: 1     

A3B0406 Tavíkovice Olbramovice B 1: 0     

A3B0407 Dobřínsko Jezeřany B 2: 0     

A3B0408 Suchohrdly u Mir. B Jamolice 2: 2     
 

 

VÝSLEDKY 5.kolo 5.9.2010
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B0502 Jezeřany B Suchohrdly u Mir. B 1: 1     

A3B0501 Jamolice Troskotovice 1: 6     

A3B0503 Olbramovice B Dobřínsko 4: 2     

A3B0504 Skalice Tavíkovice 6: 2     

A3B0505 Trstěnice Braníšovice 3: 3     

A3B0507 Petrovice Hostěradice B 1: 0     

A3B0508 Rybníky Miroslav C 6: 1     
 




  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Troskotovice 4 4 0 0 16: 3 12 ( 6)
 
2. Damnice 3 3 0 0 9: 2 9 ( 6)

3. Braníšovice 4 2 2 0 9: 6 8 ( 2)

4. Petrovice 4 2 1 1 9: 8 7 ( 1)

5. Tavíkovice 4 2 0 2 8: 11 6 ( 3)

6. Suchohrdly u Mir. B 4 1 2 1 9: 5 5 ( -1)

7. Jezeřany B 4 1 2 1 5: 6 5 ( -1)

8. Trstěnice 3 1 1 1 9: 8 4 ( -2)

9. Rybníky 4 1 1 2 8: 9 4 ( -2)

10. Dobřínsko 4 1 1 2 5: 10 4 ( -2)

11. Skalice 3 1 0 2 10: 9 3 ( 0)

12. Olbramovice B 3 1 0 2 5: 6 3 ( -3)

13. Hostěradice B 4 1 0 3 7: 9 3 ( -3)

14. Miroslav C 4 1 0 3 7: 18 3 ( -3)
 
15. Jamolice 4 0 2 2 6: 12 2 ( -7)
 


VÝSLEDKY 6.kolo 12.9.2010
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B0602 Hostěradice B Rybníky 7: 2     

A3B0607 Suchohrdly u Mir. B Olbramovice B 0: 1     

A3B0601 Troskotovice Miroslav C 6: 0     

A3B0604 Braníšovice Damnice 0: 2     

A3B0605 Tavíkovice Trstěnice 2: 0     

A3B0606 Dobřínsko Skalice 1: 4     

A3B0608 Jamolice Jezeřany B 0: 1     
 

 

VÝSLEDKY 7.kolo 19.9.2010
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B0701 Jezeřany B Troskotovice 1: 7     

A3B0704 Trstěnice Dobřínsko 4: 1     

A3B0702 Olbramovice B Jamolice 2: 1     

A3B0703 Skalice Suchohrdly u Mir. B 4: 0     

A3B0705 Damnice Tavíkovice 2: 0     

A3B0706 Petrovice Braníšovice 0: 4     

A3B0708 Miroslav C Hostěradice B 1: 4     
 

 

 

VÝSLEDKY 8.kolo 26.9.2010
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B0801 Troskotovice Hostěradice B 9: 0     

A3B0808 Jezeřany B Olbramovice B 1: 2     

A3B0803 Braníšovice Rybníky 2: 3     

A3B0804 Tavíkovice Petrovice 1: 3     

A3B0805 Dobřínsko Damnice 0: 1     

A3B0806 Suchohrdly u Mir. B Trstěnice 1: 5     

A3B0807 Jamolice Skalice 0: 2     

 

 

14. kolo 28.09.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3B1401 Troskotovice Tavíkovice 10 : 0
ÚT  
 
A3B1402 Dobřínsko Braníšovice 3 : 3
ÚT  
 
A3B1404 Jamolice Hostěradice "B" 0 : 6
ÚT  
 
A3B1405 Jezeřany "B" Miroslav "C" odloženo ÚT  
 
A3B1406 Olbramovice "B" Rybníky 2 : 2
ÚT  
 
A3B1407 Skalice Petrovice odloženo NE  
 
A3B1408 Trstěnice Damnice odloženo ÚT  
 

 

 

VÝSLEDKY 9.kolo 3.10.2010
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B0901 Olbramovice B Troskotovice 0: 2     

A3B0902 Skalice Jezeřany B 5: 0     

A3B0903 Trstěnice Jamolice 4: 0     

A3B0904 Damnice Suchohrdly u Mir. B 3: 1     

A3B0905 Petrovice Dobřínsko 6: 1     

A3B0906 Rybníky Tavíkovice 9: 0     

A3B0907 Miroslav C Braníšovice 2: 2     
 

 

 VÝSLEDKY 10.kolo 10.10.2010
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B1007 Jezeřany B Trstěnice 0: 6 
 

A3B1002 Braníšovice Hostěradice B 0: 1 
 

A3B1003 Tavíkovice Miroslav C 0: 0 
 

A3B1004 Dobřínsko Rybníky 0: 2 
 

A3B1005 Suchohrdly u Mir. B Petrovice 2: 4 
 

A3B1006 Jamolice Damnice 2: 2 
 

A3B1008 Olbramovice B Skalice 2: 5 
 
 




  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Troskotovice 9 9 0 0 50: 4 27 ( 12)

2. Damnice 8 7 1 0 19: 5 22 ( 13)

3. Skalice 8 6 0 2 30: 12 18 ( 9)

4. Trstěnice 8 5 1 2 28: 12 16 ( 4)

5. Petrovice 8 5 1 2 22: 16 16 ( 4)

6. Hostěradice B 9 5 0 4 25: 21 15 ( 6)

7. Rybníky 9 4 2 3 26: 20 14 ( 5)

8. Braníšovice 10 3 4 3 20: 17 13 ( -2)

9. Olbramovice B 9 4 1 4 14: 17 13 ( -5)

10. Tavíkovice 10 3 1 6 11: 35 10 ( -2)

11. Jezeřany B 9 2 2 5 8: 26 8 ( -7)

12. Suchohrdly u Mir. B 9 1 2 6 13: 22 5 (-10)

13. Dobřínsko 10 1 2 7 11: 30 5 (-13)

14. Miroslav C 8 1 2 5 10: 30 5 ( -7)
 
15. Jamolice 10 0 3 7 9: 29 3 (-18)
 


 VÝSLEDKY 11.kolo 17.10.2010
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B1102 Trstěnice Olbramovice B 1: 1     

A3B1107 Hostěradice B Tavíkovice 1: 2     

A3B1101 Skalice Troskotovice 1: 4     

A3B1103 Damnice Jezeřany B 3: 0     

A3B1104 Petrovice Jamolice 2: 0     

A3B1105 Rybníky Suchohrdly u Mir. B 5: 1     

A3B1106 Miroslav C Dobřínsko 5: 2     
 

 

 

  VÝSLEDKY 12.kolo 24.10.2010
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B1206 Jezeřany B Petrovice 0: 1     

A3B1201 Troskotovice Braníšovice 4: 0     

A3B1203 Dobřínsko Hostěradice B 8: 2     

A3B1204 Suchohrdly u Mir. B Miroslav C 1: 1     

A3B1205 Jamolice Rybníky 1: 2     

A3B1207 Olbramovice B Damnice 1: 2     

A3B1208 Skalice Trstěnice 1: 0     
 

 

15. kolo 28.10.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3B1501 Damnice Troskotovice 28.10. 14:30 ČT  
 
A3B1502 Petrovice Trstěnice 28.10. 10:15 ČT  
 
A3B1503 Rybníky Skalice 28.10. 14:30 ČT  
 
A3B1504 Miroslav "C" Olbramovice "B" 28.10. 14:30 ČT  
 
A3B1505 Hostěradice "B" Jezeřany "B" 28.10. 14:30 ČT  
 
A3B1507 Braníšovice Suchohrdly u Mir. "B" 28.10. 10:15 ČT  
 
A3B1508 Tavíkovice Dobřínsko 28.10. 14:30 ČT  
 

 

 

 VÝSLEDKY 13.kolo 31.10.2010
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B1501 Damnice Troskotovice 0:3     
 
A3B1502 Petrovice Trstěnice 6:1     
 
A3B1503 Rybníky Skalice 4:2     
 
A3B1504 Miroslav C Olbramovice B 6:1     
 
A3B1507 Braníšovice Suchohrdly u Mir. B 3:3     
 
A3B1508 Tavíkovice Dobřínsko 3:2     
 
A3B1306 Hostěradice B Suchohrdly u Mir. B 3: 1     

A3B1301 Trstěnice Troskotovice 0:10     

A3B1302 Damnice Skalice 0: 0     

A3B1303 Petrovice Olbramovice B 5: 1     

A3B1304 Rybníky Jezeřany B 3: 0     

A3B1305 Miroslav C Jamolice 4: 3     

A3B1308 Braníšovice Tavíkovice 1: 2     
 

 

  VÝSLEDKY 1.kolo 7.11.2010
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B0101 Dobřínsko Troskotovice 0: 8 
 

A3B0102 Suchohrdly u Mir. B Tavíkovice 1: 1 
 

A3B0103 Jamolice Braníšovice 0: 3 
 

A3B0105 Olbramovice B Hostěradice B 3: 1 
 

A3B0106 Skalice Miroslav C 3: 2 
 

A3B0107 Trstěnice Rybníky 1: 2 
 

A3B0108 Damnice Petrovice 1: 1 
 
 




  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Troskotovice 14 14 0 0 79: 5 42 ( 24)
 
2. Damnice 13 9 3 1 25: 10 30 ( 9)

3. Petrovice 13 9 2 2 37: 19 29 ( 8)

4. Rybníky 14 9 2 3 42: 25 29 ( 11)

5. Skalice 13 8 1 4 37: 22 25 ( 7)

6. Tavíkovice 14 6 2 6 19: 40 20 ( 5)

7. Hostěradice B 13 6 0 7 32: 35 18 ( 3)

8. Braníšovice 14 4 5 5 27: 26 17 ( -4)

9. Trstěnice 13 5 2 6 31: 32 17 ( -4)

10. Olbramovice B 14 5 2 7 21: 32 17 ( -7)

11. Miroslav C 13 4 3 6 28: 40 15 ( -6)

12. Suchohrdly u Mir. B 14 1 5 8 20: 35 8 (-13)

13. Dobřínsko 14 2 2 10 23: 48 8 (-16)

14. Jezeřany B 12 2 2 8 8: 33 8 (-10)
 
15. Jamolice 14 0 3 11 13: 40 3 (-24)
 

 

Výsledky jaro IV.B 21.-25. kolo 2008/2009

Hodnocení uživatelů:  / 0

21.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B2105 Troskotovice Mackovice 5: 1     

A3B2101 Čejkovice Miroslav C 4: 0     

A3B2102 Velký Karlov Božice B 0: 5     

A3B2103 Vlasatice Suchohrdly u Mir. B 1: 1     

A3B2106 Damnice Jiřice 1: 4     


  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Troskotovice 17 12 2 3 62: 25 38 ( 14)
2. Vlasatice 16 11 3 2 31: 13 36 ( 12)
3. Miroslav C 16 9 4 3 63: 31 31 ( 10)
4. Božice B 16 7 5 4 38: 30 26 ( 2)
5. Jiřice 17 7 2 8 30: 31 23 ( -1)
6. Damnice 17 7 1 9 40: 53 22 ( -8)
7. Suchohrdly u Mir. B 16 5 5 6 30: 35 20 ( -4)
8. Čejkovice 16 5 1 10 31: 46 16 ( -8)
9. Břežany B 16 4 3 9 32: 44 15 ( -9)
10. Mackovice 17 3 4 10 22: 44 13 (-14)
11. Velký Karlov 16 3 4 9 14: 41 13 (-11)


  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3B2201 Miroslav C Damnice 24.05. 14:00 NE  
 
A3B2202 Jiřice Troskotovice 24.05. 16:30 NE  
 
A3B2204 Břežany B Vlasatice 24.05. 16:30 NE  
 
A3B2205 Suchohrdly u Mir. B Velký Karlov 24.05. 10:15 NE  
 
A3B2206 Božice B Čejkovice 23.05. 16:30 SO  

 

 

 

 

 

 

 

 

Výsledky jaro IV.B 15-20. kolo 2008/2009

Hodnocení uživatelů:  / 0

15.kolo

 VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
A3B1502 Troskotovice Vlasatice 3: 0 
 

A3B1506 Břežany B Suchohrdly u Mir. B 3: 0 
 

A3B1503 Damnice Velký Karlov 3: 0 
 

A3B1504 Jiřice Čejkovice 1: 3 
 

A3B1505 Mackovice Božice B 0: 2 
 
 


  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Vlasatice 11 8 1 2 20: 8 25 ( 10)
2. Troskotovice 11 7 2 2 37: 14 23 ( 8)
3. Miroslav C 10 6 3 1 41: 16 21 ( 9)
4. Božice B 11 4 5 2 21: 17 17 ( 2)
5. Damnice 11 5 0 6 24: 34 15 ( -6)
6. Mackovice 11 3 4 4 18: 20 13 ( -8)
7. Suchohrdly u Mir. B 11 3 4 4 21: 25 13 ( -5)
8. Břežany B 11 3 2 6 24: 28 11 ( -7)
9. Jiřice 11 3 2 6 15: 22 11 ( -7)
10. Velký Karlov 11 3 2 6 10: 25 11 ( -1)
11. Čejkovice 11 2 1 8 17: 39 7 ( -8)

16.kolo
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
A3B1601 Miroslav C Břežany B 7:1     
 
A3B1602 Suchohrdly u Mir. B Mackovice 2:1     
 
A3B1603 Božice B Jiřice 2:0     
 
A3B1604 Čejkovice Damnice 5:0     
 
A3B1605 Velký Karlov Troskotovice 0:6     
 

17.kolo
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
A3B1701 Vlasatice Miroslav C 4: 2     

A3B1703 Troskotovice Čejkovice 2: 1     

A3B1704 Damnice Božice B 7: 3     

A3B1705 Jiřice Suchohrdly u Mir. B 1: 0     

A3B1706 Mackovice Břežany B 1: 4   

18.kolo
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B1802 Břežany B Jiřice 0: 2     

A3B1804 Božice B Troskotovice 7: 4     

A3B1801 Miroslav C Mackovice 6: 1     

A3B1803 Suchohrdly u Mir. B Damnice 5: 3     

A3B1806 Velký Karlov Vlasatice 1: 1   

19.kolo
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B1904 Troskotovice Suchohrdly u Mir. B 4: 1 
 

A3B1901 Velký Karlov Miroslav C 1: 1 
 

A3B1902 Vlasatice Čejkovice 3: 1 
 

A3B1905 Damnice Břežany B 2: 2 
 

A3B1906 Jiřice Mackovice 4: 0 

20.kolo
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B2005 Božice B Vlasatice 0: 2     

A3B2001 Miroslav C Jiřice 6: 4     

A3B2002 Mackovice Damnice 0: 3     

A3B2003 Břežany B Troskotovice 1: 4     

A3B2006 Čejkovice Velký Karlov 3: 2 



Výsledky podzim IV.B 6-11. kolo 2008/2009

Hodnocení uživatelů:  / 0
6.kolo
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B0604 Božice B Damnice 3: 1    
 
A3B0606 Břežany B Mackovice 1: 2
 
 
A3B0601 Miroslav C Vlasatice 0: 1    
 
A3B0603 Čejkovice Troskotovice 1: 6    
 
A3B0605 Suchohrdly u Mir. B Jiřice 3: 2

7.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B0704 Troskotovice Božice B 1: 1    
 
A3B0701 Mackovice Miroslav C 1: 5    
 
A3B0702 Jiřice Břežany B 1: 1    
 
A3B0703 Damnice Suchohrdly u Mir. B 4: 0    
 
A3B0706 Vlasatice Velký Karlov 4: 0

8.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B0805 Břežany B Damnice 8: 4    
 
A3B0801 Miroslav C Velký Karlov 6: 1    
 
A3B0802 Čejkovice Vlasatice 0: 2    
 
A3B0804 Suchohrdly u Mir. B Troskotovice 3: 6    
 
A3B0806 Mackovice Jiřice 1: 1

9.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka

A3B0903 Troskotovice Břežany B 5: 0
 

A3B0901 Jiřice Miroslav C 2: 3
 

A3B0902 Damnice Mackovice 4: 6
 

A3B0905 Vlasatice Božice B 3: 1
 

A3B0906 Velký Karlov Čejkovice 2: 1
 

10.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B1002 Božice B Velký Karlov 2: 2    

A3B1001 Miroslav C Čejkovice 7: 1    

A3B1003 Suchohrdly u Mir. B Vlasatice 2: 2    

A3B1005 Mackovice Troskotovice 1: 1    

A3B1006 Jiřice Damnice 3: 0

11.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B1101 Damnice Miroslav C 0:7    

A3B1102 Troskotovice Jiřice 6:0    

A3B1104 Vlasatice Břežany B 2:0    

A3B1105 Velký Karlov Suchohrdly u Mir. B 0:0    

A3B1106 Čejkovice Božice B 2:2

TABULKA podzim 2008

Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Vlasatice 10 8 1 1 20: 5 25 ( 10)

2. Miroslav C 10 6 3 1 41: 16 21 ( 9)

3. Troskotovice 10 6 2 2 34: 14 20 ( 8)

4. Božice B 10 3 5 2 19: 17 14 ( -1)

5. Mackovice 10 3 4 3 18: 18 13 ( -5)

6. Suchohrdly u Mir. B 10 3 4 3 21: 22 13 ( -5)

7. Damnice 10 4 0 6 21: 34 12 ( -6)

8. Jiřice 10 3 2 5 14: 19 11 ( -4)

9. Velký Karlov 10 3 2 5 10: 22 11 ( -1)

10. Břežany B 10 2 2 6 21: 28 8 ( -7)

11. Čejkovice 10 1 1 8 14: 38 4 (-11)



Výsledky podzim IV.B 1-5 kolo 2008/2009

Hodnocení uživatelů:  / 0

1.Kolo

VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B0101 Božice B Miroslav C 3 : 3    
 
A3B0103 Břežany B Velký Karlov 1 : 3    
 
A3B0102 Suchohrdly u Mir. B Čejkovice 5 : 1    
 
A3B0104 Mackovice Vlasatice 0 : 1    
 
A3B0106 Damnice Troskotovice 2 : 1    
 
 
 
 
 
 

2.Kolo

 VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B0204 Velký Karlov Mackovice 1 : 0    
 
A3B0206 Božice B Suchohrdly u Mir. B 2 : 1    
 
A3B0201 Miroslav C Troskotovice 5 : 2    
 
A3B0203 Vlasatice Jiřice 2 : 0    
 
A3B0205 Čejkovice Břežany B 2 : 5
 
 
 
 

3.Kolo

VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B0302 Břežany B Božice B 1 : 3    
 
A3B0301 Suchohrdly u Mir. B Miroslav C 2 : 2    
 
A3B0303 Mackovice Čejkovice 3 : 0    
 
A3B0304 Jiřice Velký Karlov 2 : 0    
 
A3B0305 Damnice Vlasatice 0 : 2
 
 
 

4.Kolo

VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B0405 Božžice B Mackovice 2 : 2    
 
A3B0402 Vlasatice Troskotovice 1 : 2    
 
A3B0403 Velký Karlov Damnice 1 : 2    
 
A3B0404 Čejkovice Jiřice 3 : 2    
 
A3B0406 Suchohrdly u Mir. B Břežžany B 3 : 1
 
 
 
5.Kolo
 
 
VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B0501 Břežany B Miroslav C 3 : 3    
 
A3B0505 Troskotovice Velký Karlov 4 : 0    
 
A3B0502 Mackovice Suchohrdly u Mir. B 2 : 2    
 
A3B0503 Jiřice Božice B 1 : 0    
 
A3B0504 Damnice Čejkovice 4 : 3    
 

Tabulka po 5 kolech

TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Vlasatice 4 3 0 1 6: 2 9 ( 3)
 
2. Damnice 4 3 0 1 8: 7 9 ( 0)

3. Suchohrdly u Mir. B 5 2 2 1 13: 8 8 ( -1)

4. Božice B 5 2 2 1 10: 8 8 ( -1)

5. Miroslav C 4 1 3 0 13: 10 6 ( 3)

6. Troskotovice 4 2 0 2 9: 8 6 ( 3)

7. Jiřice 4 2 0 2 5: 5 6 ( 0)

8. Velký Karlov 5 2 0 3 5: 9 6 ( 0)

9. Mackovice 5 1 2 2 7: 6 5 ( -4)

10. Břežany B 5 1 1 3 11: 14 4 ( -5)
 
11. Čejkovice 5 1 0 4 9: 19 3 ( -3)
 
 
 

Výsledky IV.B 11-12. kolo 2008/2009

Hodnocení uživatelů:  / 0
11.kolo
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3B1102 Troskotovice Jiřice 6: 0    

A3B1101 Damnice Miroslav C 0: 7    

A3B1104 Vlasatice Břežany B 2: 0    

A3B1105 Velký Karlov Suchohrdly u Mir. B 0: 0    

A3B1106 Čejkovice Božice B 2: 2

12.kolo

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3B1201 Miroslav C Božice B 29.03. 11:30 NE  

A3B1202 Čejkovice Suchohrdly u Mir. B 29.03. 15:00 NE  

A3B1203 Velký Karlov Břežany B 29.03. 15:00 NE  

A3B1204 Vlasatice Mackovice 29.03. 15:00 NE  

A3B1206 Troskotovice Damnice 28.03. 15:00 SO
   

Hledání na tomto webu  

   

Hokej EBEL 2018-19  

erstebankliga
 
 
 
 TýmZSkóreB
1. Graz 20 77:52 42
2. Bolzano 20 59:43 41
3. Vídeň 20 61:54 39
4. Klagenfurt 19 55:39 37
5. Salzburg 20 81:58 34
6. Innsbruck 20 74:74 29
7. Linz 20 54:60 29
8. Znojmo 19 54:65 24
9. Fehérvár 19 59:76 23
10. Dornbirn 20 51:61 20
11. Záhřeb 17 41:61 17
12. Villach 20 49:72 16
   

Pozvánky  

Máte zajímavou sportovní akci? Zašlete nám podrobnosti a my Vám jej zde budeme prezentovat.

   

FOTBAL FNL 2018-19  

1. SK Dynamo ČB 15   27:13   32
2. FC Jihlava 15   26:12   32
3. FC Hr.Králové 15   21:10   29
4. FK Varnsdorf 15   12:7   26
5. FK Pardubice 15   28:19   25
6. FC ZbrojovkaBrno 15   25:18   23
7. FK Ústí n Labem 15   20:22   22
8. MFK Vítkovice 15   19:26   21
9. FC Vlašim 15   20:21   18
10. FK Baník Sokolov 15   13:20   18
11. 1. SK Prostějov 15   12:19   18
12. FK Fotbal Třinec 15   15:19   17
13. 1. SC Znojmo FK 15   20:23   15
14. MFK Chrudim 15   19:25   14
15. FC MAS Táborsko 15   17:24   13
16. FK Viktoria Žižkov 15   15:31   10
   

Florbal SUPERLIGA  

#DružstvoZ skóre B
1.
Sparta Praha
13   80: 46  
37
2.
ML. Boleslav
13   106: 53  
32
3.
Chodov
14   100: 60  
30
4.
Vítkovice
13   88: 54  
30
5.
Liberec
14   83: 82  
24
6.
Střešovice
14   78: 71  
23
7.
Ostrava
13   77: 65  
19
8.
Otrokovice
14   62: 64  
16
               
9.
Brno
14   47: 93  
16
10.
Bohemians
14 69: 74
15
11.
Č. Lípa
14   72: 83   13
12.
 Pardubice
14 59: 93
13
13.
 Bohemians
14 57: 93  
11
14.
TJ Znojmo
14 65: 112
9
   

Tabulka Okresní přebor 2018-19  

#KlubZ  S  B
1. Jaroslavice A 13   48:15   32
2. Jezeřany 13   25:15   28
3. Višňové A 13   26:21   28
4. Rakšice A 13   27:20   25
5. Dobšice B 13   27:22   20
6. FK Znojmo B 13   28:27   20
7. Práče A 13   28:28   20
8. Hostim 13   34:24   19
9. Suchohrdly 13   22:25   18
10. Hrádek 13   39:34   17
11. Starý Petřín 13   19:37   12
12. Prosiměřice A 13   23:29   11
13. Litobratřice A 13   20:49   7
14. Jevišovice B 13   16:36   3
   

Návštěvní kniha  

znsport
Je zde celý zápas. Otázku podejte na radnici města.
středa 4. leden 2017 5:55
Marušák
Bude sestřih zápasu s Rožnovem? děkuji
pondělí 2. leden 2017 8:04
Marušák
Proč zde není sestřih zápasu s vinohrady? :?
pondělí 31. říjen 2016 16:22
   

Přihlášení  

   

Přístupy na stránky  

DnesDnes808
VčeraVčera1293
TýdenTýden808
MěsícMěsíc19347
CELKEMCELKEM1786675
   

Kdo je na stránkách  

Právě přítomno: 57 hostů a žádný člen

   

Copyright © Znojemský sport - znsport.cz. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil - Portal 70 - tvorba webových stránek Znojmo