MSFL 2008/09

Video jaro 09 28.kolo 1.SC Zn- Bystrc

Hodnocení uživatelů:  / 0

28.kolo Tak je to asi v pr...

logoklubu_1sc.2.gif1.SC Znojmo A - fc_dosta_bystrc_-_kn.jpgFC Dosta Bystrc  1 : 3  (0:1) video ze zápasu viz.celý článek
Po vlažném výkonu jak našich hráčů tak všech tří rozhodčích jsme si velice zkomplikovali možný postup do 2.ligy.Nyní musíme jen doufat že Hlučín zaváhá a naši hráči zvítězí v posledním utkání s Jihlavou.To vše je jen e jen ve hvězdách.
Ve 33.min. stalo to, co si nikdo nepřál. Hosté dali branku. Zedníček svou dělovkou z hranice malého vápna nedal Hrubému šanci. Po přestávce jsme ale vyrovnali. V 54.min. po faulu na Kováče nařídil hlavní sudí penaltu a Minarech srovnal skore. Jenže nakonec si hosté odbezli všechny body. V 83.min. Sedláček dobře umístěnou hlavičkou poslal svůj tým do vedení. V 87.min. pak poslední hřebík do naší rakve: Třetí branku hostí vstřelil opět Zedníček.

Číst dál...

Video jaro 09 Mutěnice-1.SC Znojmo

27.kolo
mutenice.jpgFK Mutěnice - logoklubu_1sc.2.gif1.SC Znojmo A  1 : 1 (1:0) Diváků 280 video ze zápasu viz celý článek
Na velmi slušném fotbalovém plácku v Hovoranech, kde se hraje okresní přebor jsme se pořádně nadřeli na pouhý bod.Od 16.minuty jsme prohrávali brankou Koštuříka. Jinak se hrálo vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách. V 76.minutě se nám podařilo alespoň vyrovnat. Střelcem branky byl Matúš Minarech.
Náš pronásledovatel Hlučín dokázal naplno bodovat s Brněnským béčkem 2:3 a bodově sedotáhl na Znojmo. Nyní bude záležet na každém zápase a kdo bude mít pevnější nervy. Trochu jsme si to zkomplikovali ale věrný fanoušek věří.Podobně je na tom i Znojemské B mužstvo, které dokázalo jen remizovat na domácí půdě 3:3 s Vev.Bitýškou a to domácí zychraňovali bod v posledních 10 minutách. Pronásledovatel Miroslav nedokázala využít Znojemského zaváhání a pouze remizovala v okresním derby s Dobšicemi 0:0 a tak se na čele nic neměmí stále vede Znojmo B o 2 body právě před Miroslaví.

Číst dál...

Video jaro 09 26.kolo 1.SC Zn- Zábřeh

26.kolo Opět vedem tabulku a jsme blíže postupu!
logoklubu_1sc.2.gif1.SC Znojmo A - sk_zabreh.pngSK Sulko Zábřeh  2 : 0  (1:0) video ze zápasu viz.celý článek
Branky: 2x Pacanda M.
V 31.minutě jsme se ujali vedení. Samostatnou akci zakončil Milan Pacanda. Přesně o dalších 31 minut později pak tentýž hráč potrestal hrubku hostujícího obránce....

Číst dál...

Video jaro 09 24.kolo 1.SC Zn-Uničov

24.kolo

logoklubu_1sc.2.gif1.SC Znojmo - znak_uniov.gifSK Uničov  2 : 2   (2:1) video ze zápasu viz celý článek

Ve 21.min. dostal pěknou přihrávku Milan Pacanda a po spolupráci na jeden dotek nás poslal do vedení 1:0. Na gólovou odpověď potřeboval Uničov pouze 6 minut: ve 27. minutě totiž za vápnem napříhl Žmolík a srovnal skóre - 1:1. Poločasovou pauzu však přece jen trávili spokojeněji naši hráči: ve 43.min. zamířil Karel Veselý a trefil se přesně k tyči 2:1. V 52. minutě dostali hosté možnost zahrávat přímý kop a Žmolík překonal Hrubého - 2:2. Ve zbytku času už se skóre nezměnilo, takže ze zápasu jsme si odnesli jen bod za remízu, což je shodou okolností i výše našeho náskoku na čele tabulky.

Číst dál...

Video jaro 09 30.kolo 1.SC Zn- Břeclav

30.kolo

logoklubu_1sc.2.gif1.SC Znojmo - msk_breclav.jpgMěstský SK Břeclav  0 : 0  (0:0) diváků 836

Po bodových hodech na hřišti soupeřů chtěli Znojemští doma též naplno bodovat.Břeclavští přijeli ale z defenzivní taktikou,která slavila úspěch.Hosté zahustili střed hřiště a vyráželi k ojedinělým brejkům. Domácí  se po celý zápas nemohli prosadit. Vázla kombinace a nedařily se krátké přihrávky.A když se ve druhém poločase neprosadil v největší šanci zápasu Pacanda skončil zápas bez branek.Další domácí utkání sehrají znojemští v neděli 10.května od 16.30 hodin kdy soupeřem bude Uničov.

Video ze zápasu viz celý článek

Číst dál...

Video jaro 09 21.kolo 1.SC Zn- Olomuc B

21.kolo

logoklubu_1sc.2.gif1.SC Znojmo - olomouc_logo.gifSigma Olomouc B  4 : 3 ( 0:0 )  diváků 1285

První poločas moc pohledný fotbal nepřinesl. Aktivnější byli hosté z Olomouce ,ale bez efektu.Ve druhém poločase pak během devíti minut padly hned čtyři branky! Nejprve v 54.minutě skóroval hostující Nekuda a čtyři minuty nato zvýšil již na 2:0 pro hosty Murin. Hned vzápětí ale naši hrozivé skóre snížili - z penalty se trefil Minarech 1:2, když před tím dostal hostující Bodeček druhou žlutou - celkem červenou. O další čtyři minuty později se opakovala stejná situace a znovu Minarech se z pokutového kopu nemýlil - 2:2!!! Jenže vyrovnáno bylo vzápětí i na vyloučení. Náš Lacko uviděl také červenou kartu. V 80.min. jsme totálně otočili skóre!  Na Pacandův dlouhý pas si naběhl záložník Jaroš a propálil gólmana Jakoubka, který následně dostal žlutou kartu 3:2. Jenže bohužel další červená pro našeho hráče Veselého v 83.minutě a o minutu později hosté Ulmou vyrovnali 3:3. Jenže naši i v oslabení opět strhli vedení na svou stranu!!! V nasteveném čase dlouhý aut Uchytila propadl až k Minarechovi, který dnes již potřetí doklepl míč do sítě a oslavuje hattrick 4:3. Zápas byl velmi vyhrocený.
A již tento týden tu máme šlágr kola, kdy 1.SC Znojmo zajíždí na půdu vedoucího Hlučína kde se pokusí vrátit domácím porážku z podzimu. Zápas začíná v sobotu 25.dubna od 16.00 hodin v Hlučíně.

Číst dál...

Video jaro 09 1.SC Zn-Blansko

18.kolo

logoklubu_1sc.2.gif1.SC Znojmo - 313-fk-apos-blansko-75-75.pngFK Apos Blansko  2 : 1  ( 1:0 ) diváků 1165

Za krásného až letního počasí se hrál v Husových sadech průměrný fotbal. Hosté byli aktivnější v úvodu utkání. Domácí ale postupem času převzali iniciativu a ve 30 minutě se ujali vedení po centru Minarecha ,který nečekaně skončil v hostující síti 1:0.Druhý poločas přinesl více vzruchu.Nejprve mohl Pacanda pojistit znojemské vedení ale vyloženou šanci neproměnil.V 65 minutě byl za hrubý faul vyloučen hostující hráč. To hosty z Blanska ale nijak neoslabylo .V 79 minutě dokázali po rychlém brejku vyrovnat Farníkem na 1:1. Už se zdálo že tak i utkání skončí když Pacanda z trestného kopu našel ve vápně úplně volného Lacka a ten se hlavou nemýlil a strhl vedení na znojemskou stranu 2:1.

Číst dál...

Video jaro 09 1.SC Zn-1.FC Brno B

17.Kolo

logoklubu_1sc.2.gif1.SC Znojmo - logo__fc_brno.png1.FC Brno B  1 : 0  ( 1:0 ) diváků 1240

Branky:18. Yonov

Tak se nám fotbalový fanoušek dočkal Právě dnes zahájí své jarní boje fotbalisté znojemska a hned v úvodu máme šlágr kola. Náš nejvyšší zástupce bojující o postup do 2.ligy hostí silný celek Brna B.
Zápas nepřinesl nijak pohledný fotbal z obou stran. Bylo vidět že je to první jarní kolo a hráči se teprve rozehrávají. Skóre zápasu otevřel krásnou střelou z přímého kopu Yonov 1:0. Druhý poločas přinesl již jen  dvě vyloučení, po jednom na každé straně.
Video ze zápasu viz. celý článek

Číst dál...

Video tiskovka jaro 1.SC Znojmo

Hodnocení uživatelů:  / 3

5.března 2009

logoklubu_1sc.gifVe čtvrtek proběhla ve fotbal baru tisková konference kde klub 1.SC Znojmo představil své plány pro jaro 2009. Prioritou klubu je postup A mužstva do 2.ligy. Též B mužtvo má postupové ambice protože po podzimní části vedou 1.A třídu. Dále se mohli novináři seznámit s posilami a to Robertem Pačindou a Milanem Pacandou, kteří též předvadli nové klubové dresy. Tyto dresy budou pro všechny hráče 1.SC od žáků až po A mužstvo stejné.Dále představil šéf klubu p.Ota Kohoutek nového sponzora MGO Trading s.r.o..Jak nám zdělil trenér klubu Michal Sobota hráči jsou připraveni na jarní část ,vyhýbá se hráčům zranění a tak je vcelku výborná atmosféra mezi hráči. Kádr mužstva je široký a bude jen záležet na momentální formě každého hráče. Všichni mohou zasáhnout do bojů o postup do vyšší soutěže. První kolo zahájí A mužstvo již 22.března soupeřem jim bude FC Brno B.

Záznam viz.celý článek

Číst dál...

1.SC Znojmo v nemocnici

logoklubu_1sc.2.gif8. prosince 2008 | 19:49 V pátek v 11.00 hod navštívilo A-mužstvo mužů dětské oddělení nemocnice ve Znojmě. Dětem, které jsou zde hospitalizovány, předali dárky od partnerů fotbalového klubu. Dále předali klubové šály a odznaky. Dětem dárky udělali velkou radost a alespoň trochu zpříjemnili pobyt v nemocnici. Společně s fotbalisty se účastnil a dárky předal i starosta Znojma ing. Petr Nezveda. Všem poté poděkovala vrchní sestra dětského oddělení a zást. ředitele nemocnice p.Koc. Bylo to poprvé co náš fotbalový klub něco podobného absolvoval a mile mně překvapili reakce jak hráčů, tak personálu nemocnice a samozřejmě dětí. Myslím, že i toto klub zase trošku udělal něco pro svoji image.

Číst dál...

Video MSFL 14.kolo Jihlava B

14.kolo
logoklubu_1sc.2.gif1.SC Znojmo - logojihlava.gifFC Vysočina Jihlava B 3 : 0 ( 0 : 0 ) diváků 575
Poslední podzimní domácí utkání narazili naši hráči na třetí celek MSFL. První poločas ze strany Znojemských byl opatrný a tak hosté z Jihlavy měli překvapivě více míč na kopačkách. První půle byla nepřinesla mnoho šancí. Jihlavští jich však měli více a tak diváci v sychravém počasí naviděli krásný fotbal. Do druhého poločasu 1.SC nastoupilo velmi aktivně. Naopak to byli oni, kteří drželi míč a tlačili se do šancí. První branka utkání však přišla až v 75. minutě, kdy akci Znojma zakončil Belej, kterému se proti Jihlavě střelecky daří 1:0. Hosté se snažili výsledek skorigovat. Znojmo tak mělo více prostoru k brejkům. Po rohovém kopu v 80.minutě hlavičkoval úplně osamocený Šuráň 2:0. JIhlava vsadila vše na útok, ale pozorná obrana Znojma vše odvracela. V samotném závěru dal podobu výsledku kapitán 1.SC Todor Yonov, který zakroutil trestný kop z dvaceti metrů 3:0. Tímto výsledkem si Znojemští pojistili druhé místo MSFL.
Škoda jen že fan club Znojma nevytvořil takovou bouřlivou atmosféru, kterou jsme zažili na sobotním utkání B mužstva proti IE Znojmo, kde hosté nám předvedli jak se má mužstvo slušně povzbuzovat i za nepříznivého stavu. Je vidět že se máme ještě co učit.
Video viz celý článek

Číst dál...

Video MSFL 5.kolo Kroměříž

logoklubu_1sc.gif1.SC Znojmo - SK Hanácká Slavia Kroměříž 2 : 1 ( 2 : 0 ) Diváků 856

V 5. kole MSFL přivítali Znojemští ještě neporaženou Kroměříž. V úvodních minutách se soupeři jen oťukávali a většina hry se odehrávala ve středu hřiště. V 16 minutě zahrával trestný kop proti Kroměříži Pavelka a nádhernou střelou do pravé šibenice nedal hostujícímu golmanovi šanci 1:0. Pět minut před odchodem do kabin vystihl zaváhání hostující obrany Minarech, který byl rychlejší a přeloboval brankáře a upravil tak na 2:0. Hosté v první půli působili neškodným dojmem. Druhý poločas byl obrazem toho prvního ikdyž oba soupeři mohli několikrát skórovat. Sám před hostujícím brankářem se ocitl Kováč ale nedal. Hosté v závěru hráli vabank a dokázali v 85 minutě snížit Jančou na 2:1. Kroměříž nás pak zatlačila do vlastní šestnáctky, ale cenné vítězství jsme ubránili a tak Znojemští v tomto ročníku MSFL ještě neokusili hořkost porážky. Video ze zápasu viz. celý článek

Číst dál...

Video MSFL 12.kolo Mutěnice

12.kolo -Vedení se Znojmu nepodařilo udržet

logoklubu_1sc.2.gif1.SC Znojmo - mutenice.jpgFK Mutěnice 2 : 2 ( 1:0 ) diváků 514

Znojmo (hekša). Do utkání 12. kola MoravskoSlezské Fotbalové Ligy, mezi Znojmem a Mutěnicemi, vstupovali domácí, jako nepsaný favorit. Tento fakt se jim podařilo dodržet v první půli. Když svému soupeři utekli o jednu branku. První minuty druhého poločasu, také patřili spíše Znojmu. Po druhé brance v siti hostů, ale Znojemští hráči přestali hrát. Toho museli hosté využít. Nejdříve využili standatrní situaci a v posledních sekundách utkání, dokázali potrestat Znojemskou obranu.
Video ze zápasu viz. celý článek.

Číst dál...

Video MSFL 3.kolo Ostrava B

logoklubu_1sc.gif1.SC Znojmo - logo_fcb.jpgBaník Ostrava B 1:0 ( 1:0 ) diváků 620
V dalším kole MSFL přivítali hráči znojma rezervu Ostravy. V ne příliš pohleném utkání, které bylo spíše bojovné si domácí ponechali plný bodový zisk když jedinou branku zaznamenal čerstvý ženáč Belej M.
Video v sekci celý článek....

Číst dál...

Video MSFL 10.kolo Zlín B

10.kolo Boží ruka ze Zlína viz video
logoklubu_1sc.2.gif1.SC Znojmo - 0f693354-s_1-logo.jpgTescoma Zlín B 0 : 0 ( 0 : 0) diváků 572
Za slunečného podzimního počasí nastoupili Znojemští proti silnému soupeři za Zlína. Před samotným zápasem uctili diváci a hráči minutou ticha památku zesnulého lékaře A týmu Znojma MUDr. Malíka.
První poločas nepřinesl pohledný fotbal a největší šanci měli hosté, když z rychlého brejku nastřelili břevno Zmojemské brány. Druhý poločas se odehrával v podobném duchu. Domácím chyběla přesná přihrávka a živější pohyb po hřišti. Až v samotném závěru Znojemští zvýšili pohyb ale hosté taktickou hrou ubránili remízu 0:0.

Číst dál...

Video MSFL 1.kolo Slovácko B

V úvodním domácím utkání převedli hráči 1.SC Znojmo že jsou dobře připraveni na sezonu. Prvním soupeřem jim byl celek Slovácko B, které bez větších potíží přehrálo poměrem 3:1...

Číst dál...

Video MSFL 8.kolo Frýdek Místek

logoklubu_1sc.gif1.SC Znojmo - logo_fm.jpgFotbal Frýdek Místek 5 : 0 ( 1:0 ) diváků 651

V nedělním odpoledni zavítal na znojemský Městský stadion soupeř z Frýdku-Místku, který pod taktovkou trenéra Radoslava Látala dokázal ve čtvrtečním pohárovém zápase dokonale eliminovat útok prvoligové Sparty Praha. V zápase proti třetiligovému 1.SC Znojmo mu však pšenka nekvetla. Zápas měl velmi dobrou úroveň a hosté byli velice aktivní hlavně v první půli. Nebýt dobře postavených tyčí na Hrubého brance mohli Znojemští po půlhodině prohrávat 0:2. Ale ve sportu to tak bývá, že nedáš dostaneš otom jsme se přesvědčili doma s Hlučínem, ale v neděli to platilo přesně naopak.Slunečné podzimní odpoledne si zpříjemnili Znojemští brankovou kanonádou, kteří svému soupeři přibalili na cestu na sever Moravy pětibrankovou "nakládačku".

Ne 12.10. 15:30
1.SC Znojmo - FC Tescoma Zlín B   0:0(0:0)
  11.   Ne 19.10. 15:00   SK Sulko-Zábřeh - 1.SC Znojmo   0:3(0:1)
  12.   Ne 26.10. 15:00   1.SC Znojmo - FK Mutěnice   2:2(1:0)
  13.   Ne 02.11. 14:00   FC Dosta Bystrc - 1.SC Znojmo   0:0(0:0)
  14.   Ne 09.11. 14:00   1.SC Znojmo - FC Vysočina JihlavaB   3:0(0:0)
  16.   Ne 16.11. 10:15   1.FC Slovácko B - 1.SC Znojmo   0:1(0:0)

17.   Ne
22.03. 15:00
  1.SC Znojmo - 1.FC Brno B   1:0(1:0)

18.   Ne
29.03. 10:15
  FC Baník Ostrava B - 1.SC Znojmo   1:1(0:0)

19.   Ne
05.04.  15:30   1.SC Znojmo - FK Apos Blansko   2:1(1:0)

20.   So 11.04.  15:30   SK Slávia Kroměříž - 1.SC Znojmo   1:0(0:0)

21.   Ne 19.04.  16:00   1.SC Znojmo - SK Sigma Olomouc B   4:3(0:0)
  22.   So 25.04.  16:00   FC Hlučín - 1.SC Znojmo   3:0(0:1)

23.   So 02.05.  10:15   Fotbal Fr.-Místek - 1.SC Znojmo   2:3(0:2)

30.   St 06.05. 16:30   1.SC Znojmo - Městský SK Břeclav   0:0(0:0)

24.   Ne
10.05.     1.SC Znojmo - SK Uničov   2:2(2:1)

25.   Ne
17.05.     FC Tescoma Zlín B - 1.SC Znojmo   1:1(0:1)

26.   Ne
24.05.     1.SC Znojmo - SK Sulko-Zábřeh   2:0(1:0)

27.   Ne
31.05.     FK Mutěnice - 1.SC Znojmo   1:1(1:0)

28.   Ne
07.06.     1.SC Znojmo - FC Dosta Bystrc-Kníničky   1:3(0:1)

29.   Ne
14.06.     FC Vysočina Jihlava B - 1.SC Znojmo   0:3(0:0)

Video MSFL 7.kolo Hlučín

7.kolo
logoklubu_1sc.gif1.SC Znojmo - logo_hlun.jpgSK Hlučín 1 : 2 (1 : 0) diváků 754
V neděli 21. září jsme byli svědkem jak se dá prohrát vyhrané utkání. Od úvodních minut byli Znojemští aktivnější, ale branku hostů jsme ohrozili jen z dálky. Po půlhodině hry byl před hranicí pokutového území faulován Kováč a Yonov se z trestného kopu nemýlil 1:0. Dvakrát zahrozil Minarech a když se v závěru poločasu neprosadil ve 100% příležitosti Kováč skončil poločas 1:0. Druhý půle byla opět v naší režii, ale soupeř se dostal do hry po naší chybě v obraně ,když z penalty vyrovnal Drozd 1:1. Dostat Znojemské do vedení mohl Veselý, ale v samostatném úniku se neprosadil. To hosté opět po naší chybě ve středu hřiště trestaly, když ranou z hranice pokutového území nedal Hrubému šanci Hanus 1:2. Znojemští zvýšili obrátky , ale míč nemohli dopravi do branky, ikdyž k tomu měli několikrát blízko. Utkání nakonec skončilo naší porážkou 1:2. Hosté z Hlučína, kteří přijeli pro bod si nakonec odvážejí všechny po našich chybách. Nic se nedá dělat soutěž je dlouhá a tak se musí bojovat dál.

Číst dál...

Fotbal MSFL 4.Kolo Blansko

313-fk-apos-blansko-75-75.pngFK Apos Blansko - logoklubu_1sc.gif1.SC Znojmo 2 : 4 ( 0:2 ) diváků 598

Kováč potopil nováčka soutěže. Před slušnou návštěvou hosté ze Znojma nedali domácím žádnou šanci aby připustili nějaké překvapení. V prvním poločase skórovali pouze znojemští a to ve 21.min. se po brejku Lacka se prosadil poprvé střelec utkání Kováč 0:1. V závěru poločasu byl v pokutovém území faulován Minarech a sám faulovaný z penalty určil poločasový výsledek 0:2. Po změně stran domácí začali náporem, ale vytěžili z toho jen nastřelené břevno Hrubého svatyně. V 55.min. to byl opět Kováč, který zakončil hlavou centr Minarecha 0:3. Po další učebnicové akci, kdy na konci z ostrého úhlu opět úřadoval kdo jiný něž střelec utkání Gregor Kováč 0:4.
To již vypadalo s domácími velice špatně, ale pocit z již jistého vítězství dovolil domácím dvakrát v závěru zápasu skórovat a upravit tak na konečný výsledek 2:4. A tak hráči 1.SC Znojmo v letošním ročníku soutěže MSFL zatím neztratili ani bod.