Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší
Podrobnosti

Fotbal V nové sezoně bez juniorky i B-týmu

jun ligaJuniorská liga 2016/17 bude bez účasti 1.SC Znojmo FK. Do tohoto soutěžního ročníku se  Znojemští nepřihlásili a to znamená, že v této sezóně mít juniorský tým po třech letech v řadě nebude. Pro tuto sezónu se nechystá ani vytvoření B-týmu. Povinnost mít juniorský tým mají pouze prvoligové celky. Do Juniorské ligy Znojmo premiérově vstoupilo v sezóně 2013/14. Vzhledem k tomu, že v tomto ročníku hrál náš A-tým Synot ligu, byla povinnost mít i juniorku. Tu znojemští měli i následující dvě sezóny, i když Znojmo bylo účastníkem Fotbalové národní ligy. Co se týče úspěšnosti umístění, nejúspěšnější pro Znojmo byla druhá sezóna, kdy obsadilo patnáctou pozici.

Vyvstává však otázka, kde s rozehrají náhradníci či hráči po zranění. Zápasová absence při zrušení střídavých startů může chybět.

33.kolo V posledním kole junioři nebodovali po 23.5.2016 od 14.30hodin

Jasný favorit z Plzně měl od zčátku jasnou převahu. Bylo vidět, že Znojmo ve všech směrech zaostává a že práce s mládeží má co dohánět. Plzenští byli důraznější, techničtější a to dokázali projevit i brankově. Domácí v závěru první půle jen korigovali Yilmazem. Druhá půle se už jen dohrávala, kdy obě mužstva si nevypracovala výraznější brankovou příležitost.

1SC znojmo1.SC Znojmo FK jun - viktoria plzenFC Viktoria Plzeň   1 : 4  (1:4)

Branky: 45. Yilmaz – 2. Doležal, 7. Boček, 31. Boček, 40. Provod ŽK: 57. Serenkov Rozhodčí: Adámková – Hanáková, Zaplatilová

30.kolo Juniorka potrápila jistého mistra. čt 19.5.2016

Vůbec tu nejtěžší misi měla před sebou ve čtvrteční odpoledne znojemská juniorka. V Praze je totiž čekalo utkání proti již jistému mistrovi letošního ročníku Juniorské ligy. Do duelu navíc nastoupili hned s pěti dorostenců, v průběhu utkání se do hry dokonce dostali Illek s Hambálkem, což jsou ročníky 99!. Hosté tak byli v roli jasného outsidera. Tu ale průběhem zápasu důrazně odmítli. Po bezbrankové první půli se do konce v jednu chvíli dostali do vedení, nakonec to hostům ale nestačilo. Oba znojemské góly vstřelil Kubilay Yilmaz.

sparta prahaAC Sparta Praha - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK jun   3 : 2  (0:0)

Branky: 48. Císařovský, 77. Šíma, 80. Záviška – 53. a 76. Yilmaz ŽK: 66. Špaček Rozhodčí: Houdek - Koval, Kříž

32.kolo Juniorka po dlouhé době zvítězila. ne 15.5.2016

Před rokem si znojemská juniorka přivezla z Liberce nečekané vítězství a stejný počin si zopakovali i v této sezóně. K výhře 3:2 hostrům pomohl výborný start, kdy  v 27. minutě vedli už 3:0! Liberec se ve zbývající části utkání snažil o vyrovnání, stihl už však jen snížit na rozdíl jednoho gólu. Vyrovnat se Slovanu nepovedlo i díky skvělým zákrokům znojemského brankáře Jakuba Konvaliny.

slovan liberecFC Slovan Liberec - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK jun  2 : 3  (0:3)

Branky: 2. a 76. Frimmel (pen.) – 5. Bogner a 27. Bogner, 19. Yilmaz ŽK: 35. Vavřík, 36. Serenkov - 83. Čuřík Rozhodčí: Váňa - Blažej, Kubr

30.kolo Junioři bojovali, ale nakonec prohráli po 9.5.2016 od 14.30hodin

V krásném pondělním odpoledni hostila znojemská juniorka tým Mladé Boleslavi. Soupeř okupoval v tabulce třetí místo a byl tak jasným favoritem. Sestava domácích byla navíc hodně improvizovaná, důkazem toho jest, že v základu neměli ani jednoho klasického stopera. Přesto předvedli proti Středočechům, vzhledem k situaci, dobrou partii, byť nakonec brali hosté tři body po výhře 3:0.

1SC znojmo1.SC Znojmo FK jun - mlada boleslavFK Mladá Boleslav   0 : 3  (0:1)

Branky: 10. Ladra, 67. Kocourek, 79. Kozma Rozhodčí: Peřina – Kotík, Boček

29.kolo Jihomoravské derby nepoznalo vítěze  po 25.4.2016 od 14.30hodin

Jihomoravské derby se Zbrojovkou Brno je vždy pikantní a platí to i o soubojích obou juniorek. Na Brno domácí vyrukovali i s Radimem Nepožitkem, který se rozehrává po následcích otřesu mozku. Rozehráno mělo Znojmo utkání náramně a hosté prakticky celý zápas tahali za kratší konec. Dvakrát znojemští měli dvoubrankový náskok, Zbrojovka jej však dokázala zlikvidovat.

1SC znojmo1.SC Znojmo FK jun - zbrojovka brnoFC Zbrojovka Brno  4 : 4  (3:1)

Branky: 13. Kolařík, 21. Kolařík, 37. Yilmaz, 62. Stehlík – 34. Kučera, 52. Zukal, 70. Vávra (pen.), 83. Praks Karty: 16. Pelán (ZNO) – 61. Sokol (BNO) Rozhodčí: Proske – Kotík, Boček

28.kolo Těsná prohra Znojma v Jihlavě  ne 17.4.2016

Dobře rozehrané utkání měli v Jihlavě svěřenci trenéra Romana Vojvodíka. V 15. minutě Znojmo poslal do vedení krásnou trefou Kubilay Yilmaz. Těsné vedení hosté úspěšně strážili v podstatě po celé utkání. V 77. minutě však srovnal Jihlavský Jungr a z pokutového kopu dokonal obrat domácích Demeter.

jihlavaFC Vysočina Jihlava - 1SC znojmo1.SC Tnojmo FK jun  2 : 1  (0:1)

Branky: 77. Jungr, 84. Rychetník (pen.) - 15. Yilmaz ŽK: Kriegsmann, Kryštůfek, Fiala, Vitásek - Odehnal, Yilmaz Rozhodčí: Antoníček - Caletka, Horák

27.kolo Baník jen těsně zvítězil  po 11.4.2016

Proti Baníku Znojmo nastoupilo s několika hráči A-týmu a také jedním novým hráčem na zkoušku - útočníkem Vadymem Petrovem. Ten se však v první půli neprosadil a o přestávce byl střídán. Se soupeřem domácí hráli vyrovnanou partii a předvedli solidní výkon. Přesto ale odcházeli po devadesáti minutách s nepořízenou. O osudu utkání rozhodl jeden jediný gól, který vstřelil v první půli Ostravský Lučić.

1SC znojmo1.SC Znojmo FK jun - ostrava2FC Baník Ostrava  0:1  (0:1)

Branky: 38. Lučić ŽK: 49. Nehyba – 55. Šichor, 62. Helešic, 89. J. Šašinka Rozhodčí: Adámková – Caletka, Antoníček

26.kolo Juniorka nenavázala na dobré výkony.  po 4.4.2016

Den po utkání A-týmu se Sokolovem vyrazila juniorka Znojma do Prahy k utkání se Slavií Praha. Cílem bylo navázat na povedené výkony z předchozích utkání. Ovšem Pražané byli proti a to hlavně v první půli, kdy i si po dvou brankách Fotra vypracovali rozhodující náskok, který hosté již nedokázali v druhém dějství stáhnout.

slavia prahaSK Slavia Praha-fotbal - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK jun  4:1  (2:0)

Branky: 9. Fotr, 40. Fotr, 55. Zoubek, 90+1. Holík – 62. Njire Rozhodčí: Franěk – Kožár, Kotalík

25.kolo Juniorka vyloupila Třinec po 21.3.2016

Zajímavá shoda okolností způsobila, že Znojmo dvakrát ve dvou dnech zavede cesta do Třince. Tu první již má za sebou. Přesně den před A-týmem sehrál svoje utkání v Třinci znojemský juniorský tým a nevedl si vůbec špatně, ba naopak. Hosté mohli slavit výhru 2:0 po brankách Honzy Landšperského a Jindry Stehlíka. Výhra je i dobrým návodem pro znojemský Atým, na nějž čeká v úterý odpoledne důležitá bitva o ligové body.

trinecFK Fotbal Třinec - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK jun  0:2  (0:1)

Branky: 39. Landšperský, 48. Stehlík Rozhodčí: Jan Machálek – Pavel Peřina, Stanislav Pochylý

24.kolo Juniorka na body nedosáhla. čt 17.3.2016 od 15.00hodin Šatov

Znojmo nastoupilo proti silnému soupeři, který měl v bráně nám dobře známého Vlastu Hrubého. Jako první udřili domácí Stáňou, ale  hosté v prvním poločase otočili stav a díky hattricku Mingazova vedli 1:3. Domácí stihli v závěru snížit z pokutového kopu a tlačili se do dalších šancí. Ty však zůstaly nevyužity. Znojmo tak po zlepšeném výkonu na body nedosáhlo.

1SC znojmo1.SC Znojmo FK jun - jablonecFK Baumit Jablonec  2 : 3  (1:3)

Branky: 7. Stáňa, 75. Yilmaz (pen.) – 10. Mingazov, 32. Mingazov, 45. Mingazov Rozhodčí: Marek – Caletka, Dobrovolný

23.kolo Znojemští juinioři rozstříleli Hradec Králové po 14.3.2016

Znojemskoui juniorku čekal v rámci 23. kola Juniorské ligy Hradec Králové. Svěřenci Romana Vojvodíka dali zapomenout na debakl s Duklou z minulého víkendu a Východočechy rozstříleli 6:1. Jedná se tak o historicky nejvyšší výhru znojemské juniorky. Výrazně se v utkání prezentovali posily z A-týmu, Šimon Šumbera z utkání vyšel s bilancí 2 + 2. Rozhodnuto o utkání bylo již v prvním poločase, kdy tlak Znojma vyústil ve čtyři branky. Hosté z Hradce sice snížili na 3:1, ale Znojmo do poločasu přidalo čtvrtou branku a rozhodlo o osudu utkání. Druhý poločas si domácí dvěma brankami výhru pojistil.

1SC znojmo1.SC Znojmo FK jun - hradec kraloveFC Hradec Králové  6:1  (4:1)

Branky: 24. Yilmaz, 31. a 87. Šumbera, 34. Alaca, 45. Stáňa, 77. Stehlík – 43. Kraják ŽK: 42. Vavřík – 64. Hynek Rozhodčí: Marek – Caletka, Antoníček

22.kolo Mladíci odjíždějí s brankovou nadílkou ne 6.3.2016

Dukla si vypracovala velké množství šancí a dosáhla hned pěti gólů. Znojmo stihlo jen reagovat na první terfu, ale potom již taktovku pevně dřímali domácí. Ve dnešním utkání jasně kraloval domácí celek. Dukla byla po většinu zápasu jasně lepší a především díky skvěle hrajícím Bezdičkovi a střídajícímu Benešovi deklasovala hosty že Znojma 8:2.

dukla prahaFK Dukla Praha - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK jun  8 : 2  (5:2)

Branky: 2. Slávik, 10. Bezdička, 33. Bezdička, 40. Troníček, 42. Bezdička (pen.), 64. Havlíček, 76. Beneš (pen.), 85. Preisler – 5. Nehyba, 38. Bezdička (vla.) Karty: 43. Yilmaz (ZNO), 43. Tofl (ZNO), 60. Stáňa (ZNO), 76. Alaca (ZNO) Rozhodčí: Julínek – Kožár, Koval

21.kolo Juniorka po dlouhé době bodovala po 29.2.2016

29. únor nepřipravil pro oba účastníky duelu Znojmo - Teplice zrovna příznivé počasí. S velmi sychravým a deštivým počasím se však oba týmy vypořádaly skvěle a hrál se fotbal ve velice solidním tempu. Ústřední postavou se stal znojemský Patrik Bogner, který domácí nejprve dostal v první půli do vedení a v druhém poločasu nakonec svoji druhou trefou zařídil bod za remízu 2:2.

1SC znojmo1.SC Znojmo FK - tepliceFK Teplice  2:2  (1:1)

Branky: 19. Bogner, 70. Bogner – 36. Pecháček, 55. Richter ŽK: 36. Bogner, 49. Z. Hříbek, 52. Alaca – 43. Svoboda, 75. Richter Rozhodčí: Adámková – Hájek, Hanáková.

20.kolo Juniorka nezačala šťastně a odjíždí s debaklem. 22.2.2016

Jarní vstup znojemské juniorky do jarní část Juniorské ligy se nesl v podzimním duchu. Poslepovaná sestava nedokázala odolat kvalitě příbramského týmu a ze středu Čech si odvezla nepříjemný dárek v podobě šesti gólů. První půli ovládl gólově Jan Vošahlík, který vstřelil dvě branky. V druhém dějství přidala Příbram ještě další čtyři zásahy. Důvod k radosti nevyvolalo ani zranění Petra Vavříka, který musel ještě v první půli střídat.

pribram1.FK Příbram - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK  6:0  (2:0)

Branky: 24. a 26. Vošahlík, 52. Hlinka (pen.), 63. Kilián, 80. Hájek, 85. Brandner ŽK: 51. Z. Hříbek Rozhodčí: Houdek - Kožár, Dobrovolný

U21 Hodnocení podzimu 2015

vojvodiknwtopV našich rozhovorech nyní pokračujeme juniorským týmem, kterému se narozdíl od A-týmu vedlo podstatně hůře. Podzim v Juniorské lize hodnotil trenér Roman Vojvodík, který vzhledem k umístění a některým výkonům nebyl spokojený. Situaci měl v mnohdy svízelnou, ostatně vše důležité se dozvíte v rozhovoru.

Na podzim jsme prohráli čtrnáctkrát. Jak hodnotíte poslední místo v tabulce?
Nesnáším porážky jako trenér i dřív jako hráč. Chci to klukům taky vštípit. Vždycky říkám, že prohrát se vztyčenou hlavou se může. Třeba v září doma proti nám Jablonec postavil hráče z áčka (hráli Wágner či Masopust a Znojmo prohrálo 1:5 – pozn. red.). I s dorostenci jsme však podali kvalitní výkon, jindy to bylo horší........více

Budete pracovat hlavně na obranné fázi. Několikrát jsme prohráli vysokým rozdílem...
Problém je v tom, že hráče, kteří nastoupí, nemám po kupě na tréninku. Před utkáním doplňujeme hodně z dorostu nebo A týmu. Nemůžu tolik trénovat standardky, nebo systém hry. Vysvětlujeme si vše před zápasem a pak v podstatě vaříme z vody.

V některých utkáních nastoupilo i několik hráčů áčka...
Několik kol v úvodu podzimu jsme začali se všemi náhradníky z áčka, kteří o víkendu hráli méně než šedesát minut. Ale nebylo to ono a neodváděli dobré výkony. Třeba v Ostravě s Baníkem jsme prohráli 0:7 v sestavě s hráči z áčka. Nebyl velký rozdíl, jestli nastoupili kluci z áčka nebo dorostenci. Konec podzimu jsme naopak dohrávali spíš s mladými kluky. Samozřejmě jsme prohrávali i kvůli jejich nezkušenosti, ale aspoň výkonnostně porostou.

Plánujete tedy pokračovat i na jaře výhradně s dorostenci?
Budeme v tom pokračovat. Třeba proti Českým Budějovicím hráli v základní sestavě už dva kluci ročníku 1998.

Výsledkovou metu si pro jaro dáváte?
V podstatě cíl je po dohodě s vedením klubu takový, že by juniorka mohla vyprodukovat jednoho, nejlépe i dva hráče za rok pro A tým. Pak jsou tady i cizinci, které si můžeme vyzkoušet pro áčko. Nechci říct, že to nikoho neštve, že jsme poslední v tabulce, ale podstata juniorky je někde jinde než ve výsledcích.

V juniorce se objevili i někteří zahraniční hráči...?
Výhoda soutěže je, že si můžeme vyzkoušet hráče třeba z Maroka nebo Ukrajiny. Podívá se na ně trenér Kučera a rozhodneme se, zda s nimi máme počítat.

Je tu třeba Ukrajinec Kozynets, či Rus Serenkov, který nyní nastoupil za áčko i v Karviné. Odehrál celý půlrok v juniorce a vykopal se. Nahoru pak z našich hráčů může jít třeba Nehyba, nebo Pokorný.

Jaký byl pro vás vždy přechod od juniorky na lavičku hlavního týmu?
Hlavní tým mě vždy nakopne zpátky. (usmívá se) Na druhou stranu, kdyby juniorka vedla soutěž a Znojmo by se potácelo někde na chvostu tabulky, to by bylo špatné.

19.kolo Znojmo tápe na dně tabulky  ne 29.11.2015 od 13.30hodin

Podzimní část Juniorské ligy zakončil znojemský tým na umělé trávě v Jevišovicích a nebyla to úspěšná tečka. České Budějovice byly v utkání lepším týmem, což dokumentovaly již v první půli dvěma góly a solidním náskokem. V druhé půli domácí byli i v útoku nebezpeční, ovšem svoje šance neproměnili, naopak Jihočeši přidali další dvě branky.
Roman Vojvodík (Znojmo): Jsem zklamaný. Výkon některých hráčů byl bohužel odfláknutý a nestačil by ani na okresní přebor. A tento přístup byl po celý podzim. Hráči mají velké ambice se propracovat do Atýmu, ale pracovat na sobě nechtějí. Nic nepřijde samo. Přesto nemusel být výsledek tak jednoznačný, kdybychom v druhé půli proměnili své šance.

1SC znojmo1.SC Znojmo jun - ceske budSK Dynamo Č. Budějovice  0 : 4  (0:2)

Branky: 18. Křiváček, 26. Funda, 62. a 84. Pasecký ŽK: Tomášek Rozhodčí: Radim Dresler – Pavel Peřina, Petr Vysloužil

18.kolo Znojemští body nevezou. ne 22.11.2015

K poslednímu venkovnímu utkání tohoto roku vyrazili znojemští junioři k utkání na Bohemians Praha. Úvod se jim vydařil a šli rychle do vedení, pak už ovšem stříleli jen domácí, kteří měli v sestavě i zkušeného Marka Jarolíma. Do poločasu dokázali skóre otočit a v druhé půli přidali ještě dvě pojišťující branky.

bohemians 1905Bohemians Praha 1905 - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK jun  4 : 1  (2:1)

Branky: 32. Cseh, 44. Artemuk, 67. Fotr, 87. Grohmann – 4. Bogner ŽK: 56. Kostka Rozhodčí: Kotalík – Dobrovolný, Antoníček

17.kolo po 16.11.2015

Juniorka i v Plzni potvrdila, že se výkonnostně zvedá, byť prohrála těsným rozdílem. Velký díl minimálním rozdílu ve skóre má brankář Jakub Konvalina. Celý zápas rozhodla jediná branka, když se v první části prosadil Ondřej Ruml. Hosté svou největší šanci na vyrovnání měil ve druhé půli Filipem Holčapekem, jeho pokus z 81. minuty však brankář Šampalík vyrazil. I další snahy svěřenců trenéra Vojvodíka na vyrovnání byly marné a tak se naše mladá sestava vrací domů bez bodu.

viktoria plzenViktoria Plzeň - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK jun  1 : 0  (1:0)

Branky: 30. Ruml ŽK: 26. Serenkov, 29. Alaca, 54. Pokorný, 62. Kozynets, 66. Hříbek, 87. Bogner Rozhodčí: Houdek – Mokrusch, Hock

16.kolo V Šatově se juniorce daří. ne 8.11.2015

Po dlouhé době se povedlo ukořistit juniorskému týmu výhru. Opět v omlazené sestavě předvedli svěřenci trenéra Romana Vojvodíka dobrý koncentrovaný výkon podpořený góly. V první půli si Znojmo vytvořilo dvougólový náskok, který je do druhého dějství uklidnil, a domácí tak hráli ve velké pohodě. Hattrickem se blýskl Patrik Bogner. Liberec již stačil v závěru utkání jen snížit.

1SC znojmo1.SC Znojmo FK jun - slovan liberecFC Slovan Liberec  4 : 1  (2:0)

Branky: 19., 59. a 73. Bogner, 38. Yilmaz – 85. Krejčí ŽK: 61. Pokorný – 55. Henzl, 57. Barac Rozhodčí: Machálek – Pelikán, Antoníček.

15.kolo Trápení juniorky dále pokračuje. 1.11.2015 od 14.00hodin

Juniorka neprožívá v posledních týdnech šťastné období. I z Mladé Boleslavi nakonec odjížděla s prázdnou, ovšem omlazená sestava narozdíl od minulých utkání soupeře pořádně trápila a ve druhé půli se dokonce dostala do vedení. Domácím se však bohužel povedlo vývoj duelu otočit i proměněným pokutovým kopem.

mlada boleslavFK Mladá Boleslav - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK jun  5 : 2  (1:1)

Branky: 31. Milla, 71. Kateřiňák (pen.), 79. Mendy, 85. Bojda, 87. Bečirevič – 38. Bogner, 52. Bogner ŽK: 25. Polom , 80. Kozma , 86. Bojda – 70. Konvalinka, 71. Alaca, 87. Pokorný

14.kolo Favorit z Prahy nezaváhal. ne 25.10.2015 od 14.30 hodin

V rámci 14. kola Juniorské ligy se Znojmo střetlo na domácí s lídrem tabulky - Spartou Praha. Sparťané byli i vzhledem k tomuto faktu jasným favoritem utkání, což nakonec i potvrdili. Především pak v první půli, kterou ovládli v poměru 4:0. V druhém dějství sice přišlo znojemské zlepšení, dokonce jej na skóre vyhráli 3:2, ale celková výhra patřila hostům.

1SC znojmo1.SC Znojmo FK jun - sparta prahaAC Sparta Praha  3 : 6  (0:4)

Branky: 50. Nehyba, 58. Sáček (vla.), 89. Dědič – 10. Záviška, 12. Kitanovič, 31., 42. a 68. Surmaj, 71. Čapek ŽK: 27. Serenkov , 41. Bogner – 73. Čavoš, 85. Špaček

13.kolo Znojmo stále tápe. po 19.10.2015

Ani na půdě favorita z Brna neprolomila juniorka svoji nepříznivou sérii. Zbrojovka byla jasně lepší, o čemž svědčí i konečné skóre. Zvláště v první půli měli domácí hodně šancí, které však nezužitkovali. Znojmo se bohužel do žádné vážnější možnosti za celý zápas nepropracovalio.

zbrojovka brnoFC Zbrojovka Brno - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK jun  4:0  (2:0)

Branky: 43. a 56. Brigant, 21. Klán, 68. Malík ŽK: Yilmaz Rozhodčí: Vysloužil – Hájek, Antoníček

1.SC Znojmo FK: Konvalina – Morong, Hříbek (c), Pokorný, Pelán, Nehyba, Alaca (46. Serenkov), Njire (79. Kozynets), Sokol Patrik (46. Bogner), Lapeš (60. Yilmaz), Ledecký (69. Holčapek)

12.kolo Zabodeje juniorka konečně? ne 11.10.2015 od 15.00 Husovy sady

První poločas byl ze strany Znojma zmarem což se projevilo i na skóre. Druhý poločas domácí více bojovali, ale branku tnepřinesly ani ty nejvyloženější šance. Znojmo tak podruhé zasebou prohrálo velkým rozdílem. Co dodat k průběhu? Mělo by být za odměnu a hrát srdcem a s bojovností na takovém stadionu a ne takhle. Váží si kluci vůbec toho co klub, potažmo město dělá pro sport? Možná kdyby si kluci zahráli v Grešlově Mýtě, potom by si snad uvědomyli a vážili všeho.

1SC znojmo1.SC Znojmo FK jun - jihlavaFC Vysočina Jihlava  0 : 6  (0:5)

Branky: 10. Nerad, 20. Přeučil, 21. Nerad, 25. Spirkoski (pen.), 40. Přeučil, 63. Šerý

1. SC Znojmo FK: Doleček – Morong, Pokorný, R. Hříbek (c), Slavík, Nehyba, Alaca, Bogner, Yilmaz, Holčapek, Lapeš
FC Vysočina Jihlava: Kotnour – Kriesmann, Makič, Rychetník, Spirkoski, Hron (c), Šerý, Klusák, Přeučil, Opluštil, Nerad

11.kolo Ostrava zvítězila rozdílem několika tříd ne 4.10.2015

Už samotný úvod naznačil, že juniorka prožije v Ostravě opravdu velice špatný den. Baník v úvodních osmi minutách vstřelil tři branky a v podstatě v této krátké časové pasáži rozhodl o své výhře. Z opravdu nepovedeného úvodu se Znojmo nedokázalo vzpamatovat a nakonec schytalo od Ostravanů sedm branek, přičemž v útoku domácí takřka neohrozili. Není tak divu, že trenér Roman Vojvodík volil po utkání ostrá slova.

ostrava2FC Baník Ostrava - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK jun  7:0  (4:0)

Branky: 1., 47. a 61. Szotkowski, 5. Tomšů, 8. Strakoš, 45. Tomšů, 64. Marek ŽK: 3. Honiš, 39. Meschaninov, 59. Helešic, 60. Alispahič , 73. Půda - 60. Njire
Rozhodčí: roske – Vysloužil, Pochylý

Roman Vojvodík (Znojmo): Předvedli jsme opravdu mizerný, odevzdaný výkon. Náš projev byl katastrofální a nestačil by snad ani na okresní přebor. Jediný, kdo by snesl přísnější měřítko, byl brankář Doleček a Hříbek s Pokorným.

10.kolo Skvělý výkon na body nestečil po 28.9.2015

Vzájemné zápasy juniorky se Slavií bývají pro oko diváka vždy velice zajímavé. A bylo tomu tak i tentokrát. V Šatově bylo k vidění sedm gólu a hned několik obratů. Našemu týmu se povedlo dotáhnout vedení soupeře z první půle a dokonce v druhém dějství obrátit vývoj utkání, bohužel nám to však Pražané oplatili stejnou mincí. Komplikací bylo, že brankář Konvalina musel dochytat utkání se zdravotními komplikacemi po střetu ze závěru první půle.

1SC znojmo1.SC Znojmo FK - slavia prahaSK Slavia Praha-fotbal  3:4  (1:2)

Branky: 22. Njire (pen.), 69. Alaca, 71. Yilmaz – 18. a 79. Vukadinović, 45. Kuchta, 78. Fotr ŽK: 4. Lukič, 51. Vukadinović Rozhodčí: Julínek – Dobrovolný, Hájek

9.kolo Mladíci opět bez bodů  po 21.9.2015

Na jedné straně omlazená znojemská sestava v kádru i se třemi dorostenci, na jablonecké straně pak hráči kalibru Lukáše Masopusta a Tomáše Wágnera. Znojemští mladíci s favoritem statečně bojovali, dokonce se i dostali do vedení, na kvalitu a sílu soupeře ale nakonec nestačili. Výborný výkon předvedl brankář Konvalina, který tým několik podržel, jinak mohl být příděl branek vyšší.

jablonecFK Baumit Jablonec - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK  5:1  (4:1)

Branky: 9. Wágner a 42.(p) Wágner, 13. Masopust, 33. Drozd, 59. Breda – 2. Dědič ŽK: Skuhravý, Munzar - Smiljanić Rozhodčí: Štěrba – Blažej, Fišer.

8.kolo Juniorka nestačila na Třinec po 14.9.2015

Znojemští mladíci dostali od Třince těžkou lekci. Hosté byli rychlejší, důraznější, lépe vykrývali prostor a vyráželi k rychlým nebezpečným protiútokům. Ty Znojmo ještě stíhalo eliminovat, ale standartní situace domácí tým vůbec nezvládnul. Tři branky održelo Znojmo z rohových kopů a jednu z dobře rozehraného trestného kopu. Mladíkům svitla neděje v závěru prvního poločasu kdy snížil Nehyba na 1:2, ale to bylo ze strany domácích vše.

1SC znojmo1.SC Znojmo FK - trinecFK Fotbal Třinec  1 : 4  (1:2)

Branky: 44. Nehyba – 6. a 78. Kučera, 84. Čelůstka, 27. Zimka, ŽK: 60. Smiljanić (ZNO) – 34. Zimka (TRI), 39. Černý (TRI) Rozhodčí: Marek – Kotík, Antoníček

7.kolo Juniorka veze cenný bod. po 7.9.2015

Juniorka navázala na předchozí bodový přísun z minulého utkání s Duklou Praha. Tentokrát to sice nebyla výhra, ale z venkovního prostředí je bod velice cenný. Hradec Králové se ujal v utkání vedení, v druhém dějství jsme však dokázali srovnat zásluhou Ali Alacy na konečných 1:1. Ve čtvrtek poměří své síly také A-týmy, tentokrát však ve Znojmě.

hradec kraloveFC Hradec Králové - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK  1:1  (1:0)

Branky:  18. Zezula – 62. Alaca ŽK: Václavek, Vyšehrad, Hable, 90. Ordelt  Rozhodčí: Julínek – Blažej, Hock

6.kolo Znojmo se odrazilo ode dna tabulky.  ne 30.8.2015 od 16.30hodin

Znojemský juniorský tým slaví první výhru v sezóně. Na domácí půdě porazil Duklu Praha 5:1. Výsledek vypadá jednoznačně, Dukla však nebyla snadným soupeřem, jen pálila své šance a narážela na skvělého Jakuba Konvalinu. Produktivita svěřenců trenér Vojvodíka byla naopak velmi dobrá, Patrik Bogner se blýskl dokonce hattrickem. Znojmo se tak odrazilo ode dna tabulky kam naopak spadla Pražská Dukla.

1SC znojmo1.SC Znojmo FK - dukla prahaFK Dukla Praha  5 : 1  (1:0)

Branky: 32., 52. a 70. Bogner, 46. a 90 + 1. Yilmaz - 86. Kolařík ŽK: 10. Beneš, 18. Hajdarevič Rozhodčí: Proske – Kotík, Boček

Konečně se nám podařilo získat povolení na vysílání a tak v neděli můžete sledovat zápas v přímém přenosu.

5.kolo Juniorka na body nedosáhla. ne 23.8.2015

Po dlouhé a náročné cestě nastoupil znojemský juniorský tým proti Teplicím. A v první půli si vybral šest nepříjemných minut. Právě v tomto rozmezí totiž Teplice třikrát skórovaly. Do poločasu se hostům sice povedlo dotáhnout na rozdíl jedné branky. V druhém dějství už se ale skóre srovnat nezdařilo. O další body bude juniorka bojovat za týden 30.srpna v 16.30hodin proti Dukle Praha. A jelikož jsme získali povolení můžeme Vám tento zápas přinést v přímém přenosu.

tepliceFK Teplice - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK  4:2  (3:2)

Branky: 21., 24. a 87. Chukwuma, 27. Richter D. – 34. Yilmaz, 44. Nehyba ŽK: 58. Bílek, 78. Martirosyan Rozhodčí: Pechanec – Vitner, Myška

4.kolo Juniorka bojovala, ale na body to nestačilo.  pondělí 17.8.2015

Diváci viděli slušný první poločas s šancemi na obou stranách. Oba brankáři se ale činí, v některých případech jim pomohlo i štěstí, a stav tak zůstává bezbrankový. Druhý poločas byl ale opakem prvního. Zápletku se kterou nikdo nepočítal a kterou si rozhodně nikdo nepřál přinesl tento mač. Zde je těžké něco psát, Znojmo podalo velice srdnatý výkon, který však na body nestačil. Důležité je však dnes něco jiného, a sice aby se domácí hráč Kostorek brzy uzdravil a vrátil se zpět k tomu, co jej baví. Je nepochopitelné, proč se pár minut před koncem za jasného stavu někdo uchýlí k takovémuto zákroku, po němž má faulovaný hráč dost možná i po sezóně. Po dohodě s vedením klubu však záběry nebudeme do rozhodnutí disciplinární komise zveřejňovat. Děkujeme za pochopení.

1SC znojmo1.SC Znojmo FK - pribram1.FK Příbram  1 : 3  (0:0)

Branky: 80. Yilmaz – 51. Hadaščok, 71. Junek, 86. Hlinka (pen.)  Karty: 53. Serenkov (ZNO), 71. Celik (ZNO) – 64. Holý (PRI), 68. Tregler (PRI) 88. Laňka (PRI) Rozhodčí: Dresler – Pospíšil, Boček

3.kolo První bod v soutěži. ne 9.8.201

Procházka "peklem" čekala na oba aktéry utkání v rámci Juniorské ligy České Budějovice - Znojmo. Výkop byl naplánován na třináctou hodinu a rtuť teploměru atakovala čtyřicítku. I v těchto těžkých podmínkách, ale byly k vidění v první půli hned tři branky a znojemské vedení. Žel v druhé půli se Jihočechům povedlo z penalty srovnat.

ceske budSK Dynamo Č. Budějovice - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK  2 : 2  (1:2)

Branky: 7. Wermke, 71. Pasecký (pen.) – 5. Lapeš, 43. Ledecký ŽK: Otepka, Lima – Celik Rozhodčí: Fišer – Šimáček, Vlček

2.kolo U21 Juniorka první zápas nezvládla  ne 2.8.2015

Znojemský juniorský tým měl v prvním kole volný los a tak pro svěřence Romana Vojvodíka začala sezóna o týden později. Navázat na dopolední úspěch A-týmu se juniorce v nedělní večer nepovedlo. Množství chyb nakonec rozhodlo o domácí prohře s Bohemians 2:4. Znojmo se dokázalo přitom vrátit za stavu 0:2 opět do utkání, když dvěma góly v prvním poločase vyrovnával Alaca. Soupeř se ale dostal opět do vedení, které si ve druhém dějství ještě jedním gólem výhru pojistil.

1SC znojmo1.SC Znojmo FK - bohemians 1905Bohemians Praha 1905  2:4  (2:3)

Branky: 27. Alaca, 34. Alaca – 14. Fotr, 24., 38. a 70. Kostka ŽK: 77. Yilmaz – 29. Vachoušek, 57. Malina Rozhodčí: Proske – Caletka, Boček