Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší
Podrobnosti

Fotbal U21 Juniorská liga 2014-15 Hodnocení podzimní části.

1SC znojmoPoslední zápas podzimní části znojemská juniorka neodehrála, kvůli nepzpůsobylému terénu a tak se zápas s Baníkem Ostrava odložil na jarní část. U21 takodehrála v podzimní části 20 zápasů. Na domácím trávníku získali 11bodů za 3vítězství a 2remízy. Na hřištích soupeřů to bylo o něco slabší, tam získali pouhých 6 bodů z 11 zápasů za 6 remíz, ale na druhou stranu na hřištích silných soupeřů.....více

Nebýt dvou nepovedených zápasů s Příbramí a Teplicemi, které oba shodně prohrálo vysoko 7:0 mohlo být hodnocení ještě kladnější. Jedno velké ocenění Znojmo získalo a to zásluhou vychytané nulyv zápase s Libercem a stabilním výkonem ve znojemské bráně se hráčem třináctého kola stal právě Jakub Konvalina a v šestnáctém kole se stal hráčem kola Kubilay Yilmaz jež se blískl hattrikem proti Dukle Praha.  Ale i tak juniorka neudělal v soutěži ostutu a ve vyrovnané tabulce se nachází na 17.místě kdy každý bod znamená posun o patro výše či naopak.

1SC znojmo

Když se v Juniorské lize v sestavě objeví velezkušený hráč s reprezentačními zkušenostmi, vždy to signalizuje pro soupeře velký problém. Zvláště pak, když jde o Karla Pitáka. Právě on posílil juniorku Slavie v utkání se znojemským týmem. Kvalita doplněná ještě o další dva hráče A-týmu byl na hřišti znát a hostující mladá sestava těžko mohla takovéto síle čelit. Pražané nakonec zvítězili 4:0, ve dvou brankách měl prsty Piták a jednu sám vstřelil.

SK Slavia Praha-fotbal - 1.SC Znojmo FK  4:0  (1:0)

Branky: 2. Zámečník, 55. Piták, 76. Diop, 81. Mysliveček ŽK: 60. Bogner Rozhodčí: Šimáček - Melichar, Koval

Rozpis a výsledky viz. celý článek

kolodatumdomácíhosté
1. (Srbská) po 28.7.  FC Zbrojovka Brno  1.SC Znojmo FK 6:0 (2:0)
2. (Dobšice) po 4.8.  1.SC Znojmo FK  SK Slavia Praha-fotbal 2:3 (2:2)
3. (Bazaly) po 11.8.  FC Baník Ostrava  1.SC Znojmo FK 2:2 (1:1)
4. (Šatov) po 18.8.  1.SC Znojmo FK  FK Baumit Jablonec 1:2 (1:0)
5. Stadion Jiráskova čt 21.8.  FC Vysočina Jihlava  1.SC Znojmo FK 2:2 (0:1)
6. (Šatov) po 25.8.  1.SC Znojmo FK  FC MAS Táborsko 5:0 (4:0)
7. (Na Litavce) po 1.9.  1.FK Příbram  1.SC Znojmo FK 7:0 (4.0)
9. (Dubí) čt 11.9.  FK Teplice  1.SC Znojmo FK 7:0 (1:0)
10. (Šatov) po 15.9.  1.SC Znojmo FK  FK Fotbal Třinec 1:3  (1:1)
8. (Šatov) čt 18.9.  1.SC Znojmo FK  AC Sparta Praha fotbal 0:2  (0:1)
11. (Uhříněves) po 22.9.  Bohemians Praha 1905  1.SC Znojmo FK 1:1  (1:1)
12. (Kunovice) po 29.9.  1.FC Slovácko  1.SC Znojmo FK 1:1  (1:1)
13. (Šatov) po 6.10.  1.SC Znojmo FK  FC Slovan Liberec 4:0  (2:0)
14. (Slavia HK) po 13.10.  FC Hradec Králové  1.SC Znojmo FK 3:3  (1:2)
15. (Šatov) po 20.10.  1.SC Znojmo FK  FK Mladá Boleslav 1:1  (1:0)
16. (Juliska) po 27.10.  FK Dukla Praha  1.SC Znojmo FK 3:3  (2:0)
17. (UT Jevišovice) po 3.11.  1.SC Znojmo FK  FC Viktoria Plzeň 0:0  (0:0)
18. (Varnsdorf) po 10.11.  FK Varnsdorf  1.SC Znojmo FK 6:0  (2:0)
19. (UT Jevišovice) po 17.11.  1.SC Znojmo FK  SK Dynamo České Budějovice 1:0  (1:0)
20. (Vladivostocká) po 24.11.  SK Slavia Praha-fotbal  1.SC Znojmo FK 13:30
21. (UT Jevišovice) po 1.12.  1.SC Znojmo FK  FC Baník Ostrava 13:30

10.kolo Dohrávka  Jevišovice 20.11. od 13.30hodin

Znojemský tým čekala dohrávka 10. kola Juniorské ligy proti Třinci a poprvé v sezóně se představili v Jevišovicích. Úzké hřiště domácím ale vůbec nevyhovovalo, těžko se dostávali do kombinace a byť šli do vedení jako první, k výhře to nevedlo. Třinec ještě do přestávky vyrovnal a v druhé části skóre otočil. Všechny své branky dali hosté ze standardních situací.

1.SC Znojmo - FK Fotbal Třinec  1 : 3  (1:1)

Branky: 9. Kirschner – 27. Kučera, 66. Kundrátek, 79. Ferenc  Rozhodčí: Proske - Peřina, Černý

19.kolo Juniorka potvrdila dobrou formu vítězstvím. po 10.11.2014

Juniorka se po více jak roce vrátila na stadion do Husových sadů a návrat oslavila stylově. Nad Českými Budějovicemi zvítězila 1:0, když se v první půli trefil náš nejlepší střelec Kubilay Yilmaz. V druhém dějství se Znojmu povedlo dobře rozehraný zápas dovést do úspěšného konce. Třemi body tak poskočili na šestnácté místo tabulky.

1.SC Znojmo FK - SK Dynamo České Budějovice  1:0  (1:0)

Branky: 13. Yilmaz ŽK: 51. Kovačić – 31. Podraský Rozhodčí: Boček - Lakomý, Dorušák

{avsplayer videoid=277)

18.kolo Juniorka po sedmi kolech padla. po 10.11.2014

Dlouhá cesta k utkání nedělá z Varnsdorfu příjemnou destinaci. V poslední době se Znojmu zde navíc vůbec nedaří. Nedávno tady vysoko prohrálo Ačko a stejný osud potkal i juniorku, která zde neuspěla i v minulé sezóně. Zápas de facto zlomil začátek druhé půle, kdy Varnsdorf během deseti minut třikrát skóroval a vybudoval si nedostižný náskok. Znojemský tým tak přišel o sérii sedmi zápasů bez prohry.

FK Varnsdorf - 1.SC Znojmo FK  6:0  (2:0)

Branky: 31., 55. a 56. Halbich, 33. Vomáčka, 46. Novotný, 78. Kučera ŽK: 39. Ruszó (VDF), 62. Breburda (VDF) Rozhodčí: Mydlář - Vaňkát, Janeček

17.kolo Juniorka bojuje a vyplácí se to  po 3.11.2014

1SC znojmo

Zápas dvou týmů, které drží sérii v neporazitelnosti. Nutno říci, že po utkání tyto série trvají u obou celků nadále. Duel skončil bezbrankovou remízou. V první půli bylo Znojmo lepším týmem, v tom druhém si pak vypracovali opravdu velké šance hosté. Zradila je však koncovka a hlavně si vylámali zuby na skvělém Dolečkovi, ten tým podržel při třech opravdu velkých šancích soupeře.

1.SC Znojmo FK - FC Viktoria Plzeň  0:0  (0:0)

16.kolo Juniorka sbírá body pomalu.  po 27.10.2014

Prohrávat v 57. minutě 0:3, to by zlomilo i nejeden mnohem zkušenější tým. Ne však znojemské hráče z juniorky! Ti předvedli, jak se bojuje do poslední minuty v praxi. Zdánlivě neřešitelný výsledek nakonec dovedli k remíze 3:3! Stačilo jim na to dvacet minut. Do role hlavního hrdiny se pasoval Kubilay Yilmaz, který dokázal vstřelit hattrick!

FK Dukla Praha - 1.SC Znojmo FK  3:3  (2:0)

Branky: 28. Brejcha, 32. Brejcha, 57. Tetour – 61., 71. a 80. Yilmaz (pen.) Rozhodčí: Olga Zadinová - Zdeněk Vaňkát, Petřík

15.kolo Juniorka podává skvělé výkony.  po 20.10.2014

Karty měly být před zápasem podle papírových předpokladů rozdány jasně. Mladá Boleslav vévodila tabulce Juniorské ligy a byla obrovským favoritem. V Šatově ale tvrdě narazila. Znojemský tým předvedl opět skvělé představení a dlouho držel těsně vedení z první půle. Tlaku Boleslavi domácí úspěšně odolávali celý druhý poločas i za přispění zákroků Jiřího Dolečka.Znojmo inkasovalo až v samotném závěru z jedné posledních příležitostí.

1.SC Znojmo FK - FK Mladá Boleslav  1 : 1  (1:0)

Branky: 17. Kirschner – 90. Zemánek ŽK: 77. Kirschner – 21. Kateřiňák, 88. Mehanović Rozhodčí: Machálek - Hájek, Hrůza

14.kolo po 13.10.2014

Náš tým potvrdil svoji dobrou formu i v Hradci Králové. Nedokázal to zlomit ani nejlepší střelec loňského ročníku FNL David Vaněček. Měli jsme skvělý start, když se dvakrát trefil Yilmaz. Hradci se ale povedlo vedení dotáhnout a zopakoval to i po penaltové trefě Kirschnera. Z Hradce Králové si tak nakonec vezeme bod a již čtyři zápasy jsme neprohráli.

FC Hradec Králové - 1.SC Znojmo FK  3:3  (1:2)

Branky: 15. Kopřiva, 61. Vaněček, 85. Vágner – 9. a 10. Yilmaz, 77. Kirschner (pen.) ŽK: 70. Vobejda – 90. Z. Hříbek Rozhodčí: Vlček – Arnošt, Novotný

13.kolo po 6.10.2014

Juniorský tým Znojma si v Šatově na dvanáctý tým tabulky pořádně vyšlápl. Góly proti Liberci jsme si rozdělili rovnoměrně do obou poločasů. Po první půli jsem vedli 2:0, což byl dobrý základ do zbývajících minut. Na hřišti jsme kralovali skvělým kolektivním výkonem podpořenými výbornými zákroky Jakuba Konvaliny. Ten mohl být stejně jako celý tým po výhře 4:0 nad míru spokojený.

1.SC Znojmo FK - FC Slovan Liberec  4:0  (2:0)

Branky: 4. Vala, 20. Lama, 54. Keles, 70. Yilmaz     ŽK: 89. Bouška Rozhodčí: Jan Váňa – Petr Blažej, Josef Černý.

Petar Aleksijević: Kluci si za výkon zaslouží pochvalu. Ukázalo se, jakou máme sílu, když je kádr takřka kompletní. Mohli jsme hrát, co jsme nacvičovali. Jsem za výhru velmi rád, vítězství nad Libercem v jakékoliv kategorii je krásná. Kluky chválím, ale samozřejmě je to pouze jedna výhra, nechceme z toho dělat vědu a dál pokračovat v práci.

12.kolo po 29.9.2014

Dva venkovní zápasy má za sebou juniorka. A oba zápasy skončily remízou 1:1. Po Bohemians 1905 si vezeme velice cenný bod ze Slovácka. Domácí se sice dostali do vedení z pokutového kopu, ale ve druhé půli dokázal vyrovnat Yilmaz. Dobrý výkon celého týmu podpořil i výbornými zákroky Jakub Andrejko, jenž se v závěru vytáhl fantastický zákrok proti přímého kopu.

1.FC Slovácko - 1.SC Znojmo FK  1:1  (1:0)

Branky: 32. Haša - 48. Yilmaz ŽK: 2. Petrucha, 90. Pilka Rozhodčí: Petr Antoníček - Jan Machálek, Orgoník

11.kolo po 22.9.2014

Stejný výsledek jako v neděli  A-tým zkompletovala na venkovním hřišti juniorka. Jen výsledkem podobnost nekončí. I na malém hřišti v Uhřiněvsi jsem šli totiž proti Bohemians brzy do vedení zásluhou Lukáše Hrazdílka. Soupeř však dokázal v 33. minutě srovnat. Vedení jsme si mohli vzít ještě v první půli zpátky, byli jsme jasně lepším týmem. V druhém dějství měl, co do šancí, trochu navrch soupeř.

Bohemians Praha 1905 - 1.SC Znojmo FK U21  1 : 1  (1:1)

Branky: 2. Hrazdílek - 33. Nováček. Rozhodčí: Hányš - Miroslav Fišer, Nehasil