Hodnocení uživatelů:  / 1
NejhoršíNejlepší
Podrobnosti

Fotbal U21 Závěr podzimu zakončili debeklem. čt 28.11.2013

Poslední utkání v tomto roce se juniorce vůbec nepovedlo. V utkání proti Spartě nenavázala na první vzájemné utkání, kdy uhrála na půdě soupeř remízu. Odveta v Jevišovicích patřila jasně Spartě, která už po půli vedla 2:0 a v druhé části svůj náskok ještě navýšila. V sestavě Znojma bylo několik dorostenců a ačkoliv se posila z A-týmu v podobě Todora Yonova snažila seč mohla, na úspěch to nestačilo. A tak po podzimní části premiérové účasti mezi elitou jsou znojemští mladíci na 17.místě a na klidný střed tabulky ztrácí 4 body.

1SC znojmo1.SC Znojmo FK jun - sparta prahaAC Sparta Praha fotbal  0 : 5 (0:2)

Branky: 30. Hašek, 42. Nový, 59. a 72. Záviška, 86. Skopec> Rozhodčí: Plesar - Hájek, Polák.

23.kolo čt 21.11.2013

Sigma oplatila Znojmu porážku v prvním vzájemném utkání a v zápase, ve kterém měla převahu, zvítězila 3:0. Náš tým se musel bránit několika šancím soupeře a definitivně se rozhodlo a výhře Olomouce v druhé půli. V té domácí pojistili dvěma brankami své vedení z prvního poločasu. Největší šance Znojma, kterou měl Kirschner skončila na tyči.

Olomouc 2SK Sigma Olomouc - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK  3:0  (1:0)

Branky: 13. Můčka, 50. Ševčík, 82. Holub Rozhodčí: Mikel - Machálek, Trávníček

20.kolo Brankové hody v Jevišovicích po 18.11.2013

Náhradní zápasové domoviště tentokrát po Šatovu převzaly Jevišovice. Na umělé trávě byl k vidění velmi útočný fotbal. Vždyť už ve druhé minutě bylo skóre 1:1 a jen u toho rozhodně neskončilo. Klíčovým okamžikem bylo vyloučení jihlavského Urbánka ve 28. minutě. V tu dobu už vedlo Znojmo 2:1 a ve druhé části postupně navýšilo náskok až na 4:1. Hosté ale i v oslabení srdnatě bojovali, nakonec jim to však alespoň na bod nestačilo. Škoda jen, že Znojmo nemá své náhradní hřiště, kdy na zápasy juniorky hrající na hlavním hřišti v Husových sadech chodilo okolo 100 diváků a nyní hrají před prázdnými tribunami.

1SC znojmo1.SC Znojmo jun - jihlavaFC Vysočina Jihlava  5 : 3  (2:1)

Branky: 1. a 18. Crnkić, 47. Tomeček, 49. Celik, 80. Šrámek – 2. a 64. Teplý, 78. Kotnour. ŽK: 35. Buchta. ČK: 28. Urbánek. Rozhodčí: Hájek - Pochylý, Černý.

19.kolo Znojmo se vrací bez bodů po 11.11.2013

Viděli jsme velmi zajímavé utkání, hostující Znojmo mělo smůlu a projít obranou Baníku není snadný oříšek. Domácí zvítězili 4:1 po brankách Staška, Kundrátka P., Kaši a Čecha a získávají všechny tři body.V samotném závěru Znojmo jen korigovalo brankou Ugwa.

baník ostravaFC Baník Ostrava - 1SC znojmo1.SC Znojmo jun 4 : 1 (2:0)

Branky: 11. Staško, 13. Kundrátek P., 63. Kaša, 83. Čech – 89. Ugwu Karty: 30. Kaša (OVA), 79. Stronati (OVA) – 34. Odehnal (ZNO)

18.kolo Šatovský azyl přinesl bodový zisk po 4.11.2013

Utkání nakonec končí vítězstvím Znojma nejtěsnějším rozdílem. Liberec měl sice v utkání poziční převahu, ale profesorský výkon mu body nepřinesl. Domácí předvedli větší bojovnost a v druhé půli se dostávali i do šancí. Jednu z nich využil Uchenna a přerušil tak šesti zápasové čekání na domácí výhru.

1SC znojmo1.SC Znojmo jun - slovan liberecFC Slovan Liberec  1 : 0  (0:0)

Branky:67. Uchenna Karty: 60. Jurić (ZNO), 88. Minh (ZNO) – 78. Bouška (LIB), 88. Pokorný (LIB)

17.kolo Těsná prohra v moravském derby. po 28.10.2013

Znojemská juniorka zajížděla v 17. kole na půdu favorizované Zbrojovky Brno, která byla před tímto utkáním na druhém místě. Náš tým držel se Zbrojovkou krok, byť byli domácí na šance lepší. Gólu se však dočkali až v 71. minutě. Vůbec tato pasáž byla klíčová, o tři minuty později totiž skórovalo Brno podruhé a vypracovalo si stěžejní náskok. Znojmo dokázalo už jen korigovat výsledek Kirschnerem.

zbrojovka brnoFC Zbrojovka Brno - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK jun  2 : 1  (0:0)

Branky: 71. Dvořák D., 74. Šembera – 77. Kirschner. ŽK: 23. Černý, 86. Kunc. Rozhodčí: Mikel - Pochylý, Fojt.

16.kolo Podaří se bodovat na domácí půdě?  po 21.10.2013

Znojmo bylo lepším a nebezpečnějším týmem a dík brankám z 15. a 17. minuty se dostalo i do zaslouženého vedení. Plzeň se však vrátila do utkání brankou Hradeckého. Od té chvíle se hrál vyrovnaný zápas. Zápas nakonec končí vítězstvím hostů a čekání Znojma na výhru v domácím prostředí se tak protahuje už na šest utkání. Domácí přitom měli zápas dobře rozehraný, ale své vedení 2:0 ztratili. Plzeň dokázala obrátit vývoj utkání a veze si z jihu Moravy tři body.

1SC znojmo1.SC Znojmo jun - viktoria plzenFC Viktoria Plzeň  2 : 3  (2:1)

Branky: 15. Odehnal, 17. Buchta (pen.) – 28. Hradecký, 58. Mandula, 64. Lešek Karty: 34. Hrubý (PLZ) Rozhodčí: Emanuel Marek – Ladislav Gallo, František Chabiča Diváků: 157

Juniorka vozí body z venkovních hřšť. 15.kolo po 14.10.2013

Zápas dvou rozdílných poločasů byl k vidění v Pardubicích v rámci patnáctého kola Juniorské ligy. Znojmo zvládlo první část na jedničku a dostalo se do dvoubrankového vedení, když se dvakrát trefil Petr Kirschner. V druhé půli ale hosté nastavený trend neudrželi, aktivnější byly Pardubice se a dočkaly se také vyrovnání.

pardubice 2FK Pardubice - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK jun  2:2  (0:2)

Branky: 72. Jan Růžička, 79. T. Jelínek – 3. a 20. Kirschner. ŽK: 14. Čáp, 25. Křivka, 28. Jan Růžička – 47. Stáňa, 54. Melecha, 88. Hověz.Rozhodčí: Robert Hájek - Antonín Kordula, Dujsík

14.kolo po 7.10.2013 od 15.00hodin

Znojemská záloha po velmi vlažném výkonu opět na domácí půdě prohrála. Hosté otevřeli skore v deváté minutě a by li i nadále aktivní. Znojmo si za první poločas nevytvořilo ani jednu šanci. Domácí hráli bez nápadu a chuti. To hosté ve druhém poločase přidali další dvě branky a zaslouženě zvítězili.

1SC znojmo1.SC Zn jun - slavia prahaSK Slavia Praha  0 : 3  (0:1)

Branky: 7. Vyhnal, 68. Kolařík, 90. Zámečník. ŽK: 66. Helísek. Rozhodčí: Zadinová - Ratajová, Reich. Diváků: 167

Tibor Duda (Znojmo): Hodnocení je velmi jednoduché. Podali jsme velmi špatný výkon, nemám nic jiného, co bych k tomu řekl.

Daniel Šmejkal (Slavia): Myslím, že bylo k vidění zajímavé utkání. Nám se povedl vstup do utkání, kdy jsme vstřelili branku, tím jsme se chytili a měli jsme první poločas pod kontrolou. Do druhé půle vstoupili domácí daleko lépe, tam jsme měli velké štěstí a tady se zřejmě rozhodlo o utkání. Domácí si vytvořili brankové příležitosti, které ale neproměnili. Postupem času jsem se ale uklidnili a vstřelili ještě dvě branky.

13.kolo Utkání jako na houpačce  po 30.9.2013

FCT FC MAS Táborsko - 1.SC Zn. jun  3 : 4 (1:1)1SC znojmo

Velice zajímavou podívanou nabídl zápas třináctého kola Juniorské ligy mezi Táborskem a Znojmem. Výsledek 1:1 po první půli nesliboval nějaké brankové hody, přesně to však ve druhé půli následovalo. Znojmo se dostalo do vedení 3:1......

Pak ovšem hrálo od 66. minuty v oslabení po vyloučení Juriće a Táborsko přesilovku využilo a dokázalo vyrovnat. V nastaveném čase ale vystřelil tři body našemu týmu Václav Tomeček, který tak dokonal hattrick.

Branky: 30. a 69. (pen) Džafić, 85. Musiol – 31. Hrošovský, 51., 60., a 90+2. Tomeček. ŽK: 46. Zítek – 32. Jurić, 43. Akpem. ČK: 66. Jurić. Rozhodčí: Ondřej Lerch - Tomáš Kovařík, Pavel Rejžek.

Tibor Duda (1.SC Znojmo): S výsledkem jsem spokojený. Venku jsem dali čtyři branky, což je z našeho pohledu jedině dobře. Samozřejmě mě potěšilo, že se střelecky prosadil Venca Tomeček. Zápas to byl oboustranně kvalitní. Vedli jsme 3:1, ale po vyloučení jsme měli problémy v defenzivě a soupeři se podařilo vyrovnat. Už to vypadalo na remízu, nicméně štěstí se usmálo na naši stranu. S výsledkem jsem spokojený, s výkonem...je určitě pořád, co zlepšovat.

12.kolo Dukla ukázala svou sílu. po 23.9.2013

Výsledkově nejhorší zápas mají za sebou v letošní premiérové sezóně Juniorské ligy znojemští fotalisté. Ve 12. kole přijela na jih Moravy ve formě hrající Dukla Praha a svoji aktuální formu ukázala se vším všudy. Vedení hostů 1:0 z první půle ještě nic neřešilo, ovšem Pražané dokázali v druhém dějství přidat další tři přesné zásahy, což znamenalo jasnou výhru. Znojmo kromě dvou šancí prakticky neohrozilo branku hostí.

1SC znojmo1.SC Znojmo jun - dukla prahaDukla Praha  0 : 4  (0:1)

Branky: 24. a 77. Kunić, 61. Preisler, 71. Juroška. ŽK: 28. Buchta, 39. Melecha – 59. Begić, 84. Tetour. Rozhodčí: Milan Plesar - Jan Paták, Jiří Hrůza

Tibor Duda (1.SC Znojmo): V tomto zápase nás Dukla předčila ve všech aspektech - v nasazení, v bojovnosti, v práci s míčem. Naprosto zasloužená porážka. Jsem hluboce zklamán z přístupu některých hráčů, zejména z kádru A-týmu. Takhle se o sestavu v lize nehraje.

Jaroslav Hynek (Dukla Praha): Utkání se nám povedlo úplně fantasticky. Po prvním vítězství venku v Hradci Králové jsme chtěli ve Znojmě potvrdit vzrůstající tendenci našeho výkonu. Myslím, že se nám to podařilo a jsem rád, že jsme vyhráli další zápas venku. Ze čtyř utkání, které byly v posledních čtrnácti dnech, jsem třikrát udrželi čisté konto a čtyřikrát vyhráli. Myslím, že můžeme být spokojeni. Dnes jsme Znojmo jak přestříleli, tak i přehráli. Vítězství je zasloužené.

11.kolo Znojmo zvládlo těžké utkání  čt 19.9.2013

Znojemští fotbalisté odehráli druhý venkovní zápas za sebou. Minulý týden dokázali porazit Bohemians a nyní vybojovali bod s Teplicemi, což tedy v konečném účtováním znamená velmi solidní bilanci. I proti Teplicím sahalo Znojmo po třech bodech, když v zápase dvakrát vedlo. Soupeř ale vždy dokázal vyrovnat.

tepliceFK Teplice - 1SC znojmo1.SC Znojmo jun  2 : 2  (1:1)

Branky: 37. Kukačka, 55. Malec – 3. Kirschner, 46. Kabokeme. ŽK: 81. Šrámek, 89. Hrošovský. Rozhodčí: Nenadál - Štěrba, Kapoun

10.kolo Znojmo veze 3 body. čt 12.9.2013 od 13.00hodin

A je dobojováno. Zajímavé utkání nakonec zvládlo lépe Znojmo, které vyhrálo nad Bohemians Praha 1905 3:2. Hosté tak vybojovali hodně cenné tři body, naopak domácí pokračují v bídných výkonech. Zato hosté si v tabulce polepší a budou v klidném středu tabulky.

bohemians 1905Bohemians Praha 1905 - 1SC znojmo1.SC Znojmo jun  2 : 3  (1:2)

Branky: 34. Hejno, 76. Řezníček – 23. Juhaňák, 27. Hájek, 63. Kirschner.

1. SC Znojmo FK: Doleček – Jurič (10. Hlávka), Simerský, Šrámek, Hověz, Lacko, Vašíček, Juhaňák, Hrošovský, Hájek, Melecha

9.kolo Dokáží znojemští mladíci konečně bodovat? po 9.9.2013 od 17.00hodin

Čtyři zápas v řadě nepoznalo Znojmo jaké je to bodovat. Smolná série však proti Příbrami skončila, i když to vůbec nebylo jednoduché a soupeř měl více ze hry. Znojemský tým jistě poznamenalo nepříjemné zranění Romana Hříbka v deváté minutě a navíc muselo dotahovat vedení soupeře z 48. minuty. To se nakonec povedlo, když z penalty vyrovnával Václav Tomeček.

1SC znojmo1.SC Znojmo jun - příbram1.FK Příbram  1 : 1 (0:0)

Branky: 74. Tomeček – 48. Brandner. ŽK: 40. Zeba, 90. Šrámek – 65. Kvída. Rozhodčí: Olga Zadinová - Stanislav Pochylý, Ondřej Černý

8.kolo Znojmo opět na kolenou po 2.9.2013

Stejně jako A-tým, ani znojemská juniorka ze svého venkovního tažení body nepřivezla. Na Slovácko měla ale k bodům blízko, opět však doplatila na neproměňování šancí. Hosté svoji velkou tutovku v první půli v gól nepřetavili, domácí předvedli opak. V 76. minutě se trefil Bartoš. Znojmo již na tuto branku odpovědět nedokázalo a i nadále klesá v tabulce. Po impozantním vstupu prožívá nyní znojemský klub krizi.

slovackoB1.FC Slovácko - 1SC znojmo1.SC Znojmo jun  1:0  (0:0)

Branky:76. Bartoš ŽK: 11. Křivánek, 86. Holek – 36. Melecha, 66. Zeba, 72. Jurič, 74. Tomeček, 86. Odehnal. Rozhodčí: Machálek - Kordula, Ogrodnik

7.kolo Třetí porážka v řadě. po 26.8.2013

Již potřetí prohrála znojemská juniorka. Nyní ji lekci z produktivity udělil Baumit Jablonec. Znojmo mělo v prvním poločase dvě vyložené šance, ze kterých nic nevytěžilo. Druhý poločas začal náporem a šancemi domácích, které zůstaly opět nevyužity. Jablonec dokázal využít nepozornosti v domácí obraně a rychlými brejky se ujal vedení 0:3. Znojmo dokázalo v závěru jen korigovat na konečných 1:3.
A tak po úspěšném vstupu do soutěže se nyní Znojmo v tabulce propadá a nyní jí patří 11.místo.

1SC znojmo1.SC Znojmo jun - jablonecFK Baumit Jablonec  1 : 3  (0:0)

Branky: 86. Kirschner – 62. Vukadinović, 73. Štemberk, 81. Ledecký. ŽK: 88. Kirschner (ZNO) – 56. Karásek (JAB), 80. Ledecký (JAB), 87. Jurča (JAB). Rozhodčí: Emanuel Marek - Petr Vysloužil, Polák

Ohlasy trenérů:

Tibor Duda (Znojmo): Pokud neproměníme jasné šance, Vašíček měl sám tři tutovky, tak nás soupeř zákonitě musel potrestat. Po inkasovaném gólu jsme otevřeli hru a Jablonec toho využil. Pro nás je to třetí porážka v řadě, což mě samozřejmě mrzí, je potřeba dostat kluky nahoru.

Jaroslav Vodička (Jablonec): Myslím, že jsme vyhráli zaslouženě, ještě jsme neproměnili hodně šancí. Viděl jsem Znojmo hrát v Mladé Boleslavi a musím říct, že si tam nezasloužilo prohrát 4:1. Měli jsme tedy ze soupeře obavu, protože hraje velice dobře. Dnes jsme ale byli fotbalovější a zaslouženě jsem vyhráli. Výrazně pomohli dva hráči z áčka.

6.kolo Znojmo opět prohrálo po 19.8.2013

Bitva o čelo tabulky čekala znojemské fotbalisty v rámci 6. kola Juniorské ligy. Zajížděli totiž na půdu Mladé Boleslavi, jednalo se tak o duel prvního se čtvrtým. V první části byla k vidění vyrovnaná hra a oba týmy odcházely do kabin za stavu 1:1, když na vedení domácích odpověděl Václav Vašíček. Druhá půle už se ale Jihomoravanům nevyvedla. Boleslav vstřelila tři branky a upevnila si první místo v tabulce.

mlada boleslavFK Mladá Boleslav - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK  4:1  (1:1)

Branky: 19. a 63. Mehanovič, 55. Tvrzník, 67. Klobása – 40. Vašíček ŽK: 39. Mehanovič – 32. Hrazdílek), 52. Hlávka, 59. Hrošovský, 69. Hájek. Rozhodčí: Tomáš Mokrusch - Libor Zeman, Štefan

5.kolo Juniorka poprvé prohrála. po 12.8.2013

Znojmo vstupovalo po dobrých výsledcích do utkání jako favorit, po první půli však prohrává o dva góly. Domácí sice měli poziční převahu, ale v útoku jsou daleko nebezpečnější hosté z Hradce Králové, což také dokázali dvěma brankami ze 17. a 43. minuty. Ve druhém poločase dokázali znojemští vyrovnat v 80.minutě Tomečkem, ale poslední slovo měli hosté, kteří dokázali v 83.minutě strhnout vítězství na svou stranu. Znojmo tak v nové soutěži poprvé okusilo hořkost porážky.

1SC znojmo1.SC Znojmo jun - hradec kraloveFC Hradec Králové  2 : 3  (0:2)

Branky: 47. Simerský, 80. Tomeček – 17. Sixta, 43. Zec, 83. Zec Karty: 65. Tomeček (ZNO) – 41. Krčál (HKR) Rozhodčí: Dobrovolný – Kordula, Hrůza

4.kolo Junioři stále bez porážky čt 8.8.2013

Znojemští fotbalisté jeli do Třince hájit svoji neporazitelnost a také se poprat o čelo tabulky. Domácí naopak bojovali o vůbec první body v letošní sezóně, což se jim nakonec nepovedlo. Jihomoravané těžili opět z dobrého nástupu do utkání, když už se v páté minutě dostali do vedení díky Stáňovi. Postupně pak navyšovali skóre až na 3:0 Zebou a Reljićem. Třinec už dokázal pouze snížit.

trinecFK Fotbal Třinec - 1SC znojmo1.SC Znojmo jun  1 : 3  (0:2)

Branky: 63. Cigánek – 5. Stáňa, 23. Reljič, 52. Zeba ŽK: 90. J. Cienciala – 46. Jurić Rozhodčí: Proske - Záloha, Nesrsta

3.kolo Juniorka stále bez porážky po 5.8.2013

Znojmo prožívá ve své premiérové sezóně v Juniorské lize skvělý start. Po výhře nad Varnsdorfem a remízou se Spartou si znojemští fotbalisté vyšlápli na Sigmu Olomouc. O osudu utkání hodně nepověděl začátek utkání, kdy se domácí rychle dostali do vedení brankou Hověze a také následná neproměněná penalta soupeře. Hosté sice měli místy poziční převahu, ale nedokázali ji přetavit v gól. Domácí si naopak dvěma přesnými zásahy v druhé půli tří bodový zisk pojistili.

1SC znojmo1.SC Znojmo FK - Olomouc 2SK Sigma Olomouc  3:0  (1:0)

Branky: 4. Hověz, 62. Simerský, 86. Hájek. ŽK: 6. Reljić, 24. Melecha, 56. Minh, 66. Stáňa – 29. Texl. Rozhodčí: Emanuel Marek - Ladislav Gallo, Hrůza

2.kolo Mladíci dokázali opět bodovat čt 1.8.2013

Druhý test v krátkém časovém rozmezí čekal Znojmo v Juniorské lize. Po pondělní výhře nad Varnsdorfem cestovali Jihomoravané na utkání proti favorizované Spartě. Ta se sice také v utkání dostala do vedení jako první, ale svěřencům trenéra Tibora Dudy se povedlo vyrovnat a vybojovat si velmi cenný bod. Ten se jim povedlo ubránit i přes závěrečný tlak soupeře. Další utkání čeká na mladíky v pondělí 5.srpna od 17.00 na stadionu v Husových sadech kdy přivítají Sigmu Olomouc.

sparta prahaAC Sparta Praha fotbal - 1SC znojmo1.SC Znojmo FK  1:1 (0:0)

Branky: 55. Čavoš – 66. Cihlář. Rozhodčí: Orel – Hock, Ulrich.

1.kolo Bláznivá přestřelka v úmorném horku. po 29.7.2013

Sedm branek, dvě penalty, dva zvraty, jedna červená karta. Takto by se ve stručnosti dala popsat premiéra juniorky v Juniorské lize. Znojmo vstoupilo do utkání skvěle a vedlo o dvě branky, gól do šatny však nabídl pro druhou půli pořádné drama. Po vyloučení brankáře Dolečka se hostům podařilo vyrovnat a jít následně i do vedení. Jihomoravané se ale ani v oslabení nevzdali a dokázali si vedení vzít zpět a připsat si tak první premiérové vítězství.

1SC znojmo1.SC Znojmo jun - VarnsdorfFK Varnsdorf  4 : 3  (2:1)

Branky: 7. Juhaňák, 21. Reljić, 79. Hříbek (z pen.), 88. Hájek – 45. Lebruška, 55. (pen.) a 63. Černý ŽK: 41. Odehnal, 90. Hájek – 43. Just, 48. Lebruška ČK: 52. Doleček Rozhodčí: Petr Mikel - Jan Machálek, Ondřej Černý