Florbal okres ZAFL

ZAFL liga 2016-17

Hodnocení uživatelů:  / 1

Florba ZAFL 5. Staré město postoupilo a mistrem jsou BLACK DOGS ne 14.5.2017

Druhý barážový zápas opět přinesl vítězství Starého města, které si tak vybojovalo postup do příštího ročníku ligy. Staré město dokázalo přehrát Fbc Zelj se(n) ve druhém duelu poměrem 6:3 a odměnou jim je účast mezi amatérskými týmy pro příští sezónu.

18:00hodin  FBC ZLEJ SE(N) - FBC STARÉ MĚSTO 3 : 6  

o 1.místo 19.00hodin

Rozhodnutí finálových bojů přineslo nejnapínavější zápas v historii ligy. Pátý finálový duel se totiž natáhl až na třetí prodloužení, kdy se rozhodlo o vítězi ZAFLu pro sezónu 2016/2017. Vítězem se po vítězství v pátém duel poměrem 4:3 stává tým Fbc Black Dogs, který finálovou sérii vyhrál 3:2 na zápasy.

FBC ŠMOULOVÉ ZNOJMO - FBC BLACK DOGS  3 : 4pp

Číst dál...

ZAFL liga 2015-16

Hodnocení uživatelů:  / 0
VE FINÁLE AMATÉRSKÉ FLORBALOVÉ LIGY SE UTKAJÍ ŠMOULOVÉ A BLACK DOGS

zaflPro letošní amatérskou florbalovou sezónu se finalisty ligy staly týmy Šmoulů, vítězů základní části, a Black Dogs. Šmoulové si cestu do finále proklestili skrz tým Posledního výstřelu, který ve čtvrtfinále porazili 3:0 na zápasy. V semifinále pak stejným poměrem zdolali dalšího protivníka, tým TJ Tygři Hodonice, který po základní části skončil na třetím místě. Prozatím tak Šmoulové naplňují roli favoritů, v letošních vyřazovacích bojích ještě neztratili ani jeden zápas. Black Dogs se ve čtvrtfinále utkali s obhájcem titulu, Fbc Falk. Black Dogs svému soupeři oplatili loňské čtvrtfinálové vyřazení a porazili jej 3:0 na zápasy. V semifinále pak čekal na Black Dogs ambiciózní celek Rebels. Po tuhých bojích a vyrovnaných zápasech postoupili do finále Black Dogs poměrem 3:2 na zápasy. O bronzové medaile se letos střetnou týmy Hodonic a Rebels

Finálové boje o medaile začínají tuto neděli 28.května ve sportovní hale od 19.00hodin

BLACK DOGS NOVÝM MISTREM ZAFLU 2013-14

Hodnocení uživatelů:  / 0
zaflSezóna 2013/2014 je u konce. V posledních zápasech se rozhodlo o tom, že novým mistrem ligy se stali Black Dogs. Ti dokázali ve druhém finálovém zápase otočit nepříznivé skóre z 2:3 na konečných 5:3, zvítězili tak nad Gladiátory 2:0 na zápasy. Ve druhém zápase o třetí místo vyhráli Šmoulové 7:3 nad Tvořihrází, v sérii taktéž vyhráli 2:0 na zápasy a obsadili třetí příčku. 
KONEČNÉ POŘADÍ SEZÓNY 2013/2014
1.FBC BLACK DOGS
2.GLADIATORS
3.FBC ŠMOULOVÉ ZNOJMO
4.FBC TJ SOKOL TVOŘIHRÁZ
5.TJ FLORBAL ŠANOV
6.BAR SLIMÁK 2.1
7.REBELS
8.FBC LITRPŮL
9.ZNOJEMSKYSEZNAM.CZ
10.TJ TYGŘI HODONICE
11.FLORBALLIFE.CZ TEAM

 

Zafl liga zná vítěze 2013

Hodnocení uživatelů:  / 1
VÝBĚR ZAFLU SE OPĚT PO ROCE POSTAVÍ ZNOJEMSKÉMU FLORBALOVÉMU ÁČKU 26.5.2013 od 17.30hodin
V neděli 26.května se ve znojemské sportovní hale konalo již každoroční exhibiční utkání mezi znojemským prvoligovým A-týmem TJ Znojmo LAUFEN CZ a výběrem Znojemské amatérské florbalové ligy. Od úvodního hvizdu byla patrná převaha znojemských prvoligových hráčů, ale zejména v první třetině dokázal výběr amatérské ligy zdatně sekundovat. Nejvíce starostí obraně Znojma dělala útočná vozba mistrovského týmu Šmoulů Vysloužil-Vlasák-Bulín, která byla během zápasu nejvíce vidět.
zaflVýběr ZAFL - tj znojmoTJ SAM73 Znojmo A 3 :11 (1:2,3:6,0:3)

Číst dál...

Finálové boje ZAFL 2012

Hodnocení uživatelů:  / 0
V ZAFL lize dobojováno  15.4.2012

zafl.jpgV ZAFL má nového mistra. A zaslouženého. Slimáci na své cestě za titulem vyřadili první tři týmy po základní části, a proto si nejcennější pohár zaslouží. Ve finálové sérii zdolali 2:1 na zápasy Savannah, který byl mistrem loni. Slimáci druhý zápas série vyhráli v prodloužení brankou Mahra a ve třetím zápase, který byl plný férových emocí, si zajistili historicky první místo výhrou 4:3. Série o třetí místo se rozhodla opět v prodloužení. V divoké přestřelce si opět po roce třetí místo vybojovala Pivnice U Bárta výhrou 6:5. Litrpůl tak ani letos na pohár nedosáhl. Všem týmům gratulujeme.

Finále  2.Zápas

Fbc Bar U Slimáka – Savannah     4:3 Pr.

Finále 3.Zápas

Savannah – Fbc Bar U Slimáka     3:4

O třetí místo  2. Zápas

Fbc Litrpůl – Fbc Pivnice U Bárta      5:6 Pr.

První zápasy viz celý článek

Číst dál...

All star-TJ Znojmo A

Hodnocení uživatelů:  / 0
zafl.jpgHlasování ukončeno, známe definitivní podobu ALL STAR výběru, který se postaví proti znojemskému áčku !!!

Měsíční hlasování bylo včera ukončeno , po přičtení posledních zaslaných hlasů Vám nyní můžeme nabídnout konečné výsledky hlasování a zároveň konečnou podobu nominace, tak jak jste si ji zvolili Vy, diváci Zafl ligy

Brankáři : Jakub Veselý, Pavel Mucha

Hráči : Tomáš Štěrba, David Mahr, Karel Říháček, Ivo Janský, Jiří Šrámek, Jan Mikeš, Jakub Sucháček, Tomáš Fanta, Filip Mikulášek, Radim Petříček, Martin Buchta, Jakub Maršalík, Luboš Doležal, Hana Andrlová, Oldřich Helebrant

Trenér: Petr Chochola

Baráž o ZAFL 2012

Hodnocení uživatelů:  / 0

BARÁŽ: DO LIGY POSTOUPILA TVOŘIHRÁZ, UDRŽELY SE HODNICE. BOŽICE VYŘAZENY, NEPOSTUPUJÍ ANI BLUE DEVILS  8.4.2012

zafl.jpg

Na velikonoční neděli byla poprvé v historii zaflu odehrána baráž, v ní se utkaly Hodonice, Božice, Tvořihráz a Blue Devils. Některé zápasy byly velmi zajímavé a bohaté na góly, v jiných dominovaly obrany a skvělí brankáři. Velmi dobrou hrou si účast v příštím ročníku ligy vybojovala Tvořihráz, která určitě bude okupovat horní příčky tabulky. Udržely se i Hodonice, které zvládly klíčový první zápas proti Božicím. Ty naopak po tříletém působení naši soutěž opouští. Čtvrtý účastník baráže, tým Blue Devils, začal slibně, když porazil právě Tvořihráz, pak si však připsal již jen jeden bod a do ligy nepostoupil.

1.Baráž ZAFL Ligy Sezóna 2011/2012 – Zápasy

TJ Hodonice – Fbc Panthers Božice                       2:1

Fbc Tvořihráz – Blue Devils                                   3:4

Fbc Tvořihráz – TJ Hodonice                                 4:1

Fbc Panthers Božice – Blue Devils                        6:5 SN

Blue Devils – TJ Hodonice                                     0:3

Fbc Panthers Božice – Fbc Tvořihráz                     0:9

Číst dál...

Vyřazovací boje ZAFL 2011-12 jsou tady

Hodnocení uživatelů:  / 0
ČTRVTFINÁLE ZAFLU ČF 1 11.2.2012
zafl.jpg
Dnes bylo odehráno poslední čtvrtfinálové utkání a tím byla také rozluštěna tajenka semifinálových dvojic. Slimáci ve svém třetím zápase dokázali porazit Black Dogs 3:1 a navázali tak na své výkony z konce základní části. Slimáci vedli již 2:0, pak Black Dogs snížili, ale slimáci dokázali opět odskočit na rozdíl dvou branek. Toto vedení již uhájili a v semifinále se utkají s Pivnicí.Semifinálové dvojice tedy tvoří:

1.ZÁPASY 18.BŘEZNA: 18.30 FBC PIVNICE U BÁRTA - FBC BAR U SLIMÁKA, 19.30 SAVANNAH - FBC LITRPŮL

2.ZÁPASY 25.BŘEZNA: 18.00 SAVANNAH - FBC LITRPŮL, 19.00 FBC PIVNICE U BÁRTA - FBC BAR U SLIMÁKA

PŘÍPADNÉ 3.ZÁPASY 25.BŘEZNA 20.00 SAVANNAH - FBC LITRPŮL, 21.00 FBC PIVNICE U BÁRTA - FBC BAR U SLIMÁKA

Nově zřízená baráž o ZAFL pro sezónu 2012/2013 se odehraje 8.dubna od 8.00h
Hrát se bude nakonec 2x15min, v případě nerozhodného stavu po 30min. rozhodnou 3 samostatné nájezdy. Rozdělení bodů je stejné jako v zaflu.
Účastníci: Hodonice, Božice, Tvořihráz, Blue Devils
Systém: každý se 1x utká s každým (každý tým tedy odehraje 3 zápasy)

Všechny týmy budou v hale přítomny již 7.30 kvůli chystání hřiště a krátké informační schůzce s vedením ligy. 
Rozpis zápasů:
8.00 - HODONICE - BOŽICE
8.50 - TVOŘIHRÁZ - BLUE DEVILS
9.40 - TVOŘIHRÁZ - HODONICE
10.30 - BOŽICE - BLUE DEVILS
11.20 - BLUE DEVILS - HODONICE
12.10 - BOŽICE - TVOŘIHRÁZ
Do nadcházejícího ročníku ligy postupují 2 nejlepší mužstva z konečné tabulky.
Pokud hrají týmy dvakrát za sebou zápas, bude mezi zápasy 10 min pauza na odpočinek, jinak jdou zápasy v časovém sledu bez přestávek.

Video Exhibice Výběr ZAFL-TJ VHS Zn A 21.5.2011

Hodnocení uživatelů:  / 0

Zápas, na který již dlouho a netrpělivě čeká nejeden příznivec Znojemské amatérské florbalové ligy se blíží !

grafika1.jpgTJ VHS Znojmo - zafl.jpgVýběr ZAFL  3 : 1  (0:0,0:0,3:1) video

Skvělá akce a skvělý florbal.To vše mohli vidět příchozí fanoušci znojemského florbalu.Pro děti doprovodný program a od 20.00 skvělý florbal. Na lavičku výběru amaterské ligy se jako trenér postavil mistr nad mistry a to Milan Frindrich, mistr ČR ve florale a reprezentant. Hrálo se tzv. nahoru dolů a zaplněná hala fandila skvělé hře. Nakonec byli šťastnější ti zkušenější a zvítězili 3:1. Spestřením byly závěrečné nájezdy kdy opět stejným rozdílem 3:1 zvítězili hráči Tj. Symbolickou tečku udělal sám Milan Fridrich posledním nájezdem. Děkujeme pořadatelům za skvělou akci.

Video ze zápasu viz. celý článek

Číst dál...

Mistram pro rok 2011 je Znojemskyseznam.cz 14.5.2011

Hodnocení uživatelů:  / 0
zafl.jpgMISTREM ZAFLU ZNOJEMSKYSEZNAM.CZ

Fbc Black Dogs - ZnojemskySeznam.cz  1:3 ( konečný stav 1:2 )

V sobotu 14.5. se v městské sportovní hale rozhodlo o držitelích pohárů pro letošní sezónu. Novým mistrem ligy se stal tým ZnojemskySeznam.cz, druhé místo patří týmu Fbc Black Dogs a bronzovou příčku vybojovala Pivnice U Bárta. Čtvrté místo zbylo na Fbc Litrpůl.

Seznam šel v tomto rozhodujícím zápase do vedení gólem z přesilové hry. Zanedlouho pak Seznam přidal druhou branku a Black Dogs nezbývalo nic jiného, než vrhnout všechny síly do útoku. Ve druhém poločase začali Black Dogs náporem, avšak gólem na 3:0 se Seznam dostal do velké výhody. Za chvíli hráči Black Dogs snížili a zápas tak dostal nový náboj. Přes velký tlak v závěru si Seznam vítězství uhlídal a získal pro sebe mistrovský pohár za rok 2010/2011....více

Číst dál...

2.kolo Okresního florbalu 09/10

Hodnocení uživatelů:  / 0

2.kolo Ovládly FBC Black Dogs

zafl.jpgO víkendu, tj. 10.10.2009, se odehrál druhý turnaj Znojemské amatérské florbalové ligy. Výhrál jej tým Fbc Black Dogs, který v dramatické finále zvítězil na samostatné nájezdy nad týmem Guanyadors 3:2. Třetí na tomto turnaji skončil tým Fbc Litrpůl, když si v boji o třetí místo poradil s týmem Fbc Blackhawks. Další, v pořadí již třetí turnaj se odehraje opět na SOU a SOŠ Uhelná v sobotu 31.10.2009. Tabulka viz. celý článek

Číst dál...

Okresní florbalová liga 09/10

Hodnocení uživatelů:  / 0

logo_zafl.jpgZahájení soutěže 19.9.2009

O tomto víkendu 19.9. od 9hodin v tělocvičně na Uhelné začne první ročník florbalové ligy znojemska a okolí zkratka (ZAFL). ZAFL se hraje formou turnajů. Pro sezónu 2009/2010 bylo odsouhlaseno 10 turnajů. Každý turnaj pořádá jeden tým ligy. Po skončení 10 turnajů postupuje do play off prvních 6 týmů, přičemž první a druhý tým po základní části postupují rovnou do semifinále. Čtvrtfinále odehraje třetí tým se šestým a čtvrtý s pátým po základní části. Poté následuje semifinále, série o třetí místo a finále. Všechny série play off se hrají na dva vítězné zápasy.Více naleznete zde .
Seznam mužstev a system turnajů viz celý článek...

Číst dál...

1.kolo Okresního florbalu 09/10

Hodnocení uživatelů:  / 0

1.kolo Vysoká účast a úroveň zápasů

logo_zafl.jpgV sobotu proběhl1. turnaj Znojemské amatérské florbalové ligy, který se uskutečnil 19.9.2009 v tělocvičnách na Uhelné. Celá liga se hraje formou deseti turnajů, přičemž body získané na jednotlivých turnajích, kterých se vždy účastní všechny týmy, se započítávají do celkové tabulky.Vítězem turnaje se stal tým Guanyadors, který ve finále porazil tým ZnojemskySeznam.cz. Třetí skončil tým Fbc Black Dogs. Celý turnaj byl velkým zpestřením pro amatérské florbalisty působící na okrese Znojmo. Většina zápasů měla velmi slušnou úroveň....
Výsledky zápasů viz celý článek

Tabulka po 1.turnaji
Tým Body Skóre

1. Guanyadors                12     29:19
2. ZnojemskySeznam.cz  11     34:17
3. Fbc Black Dogs            10    27:18
4. Fbc Blackhawks             6     23:22
5. FBC Božice                   3     14:17
6. Fbc Litrpůl                     3     16:21
7. Bar u Slimáka                   12:20
8. BsC Aligátoři                 1       8:29

Číst dál...

Podkategorie

   

Hledání na tomto webu  

   

Anketa  

Uvítali by jste více přímých přenosů?

   

Vánoční pozvánka  

plakt 23

   

Rozpis Sportovišť  

ZIMNÍ STADION
Kontakt: p.Šebela tel: 736 656 773
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Sportovní hala F.J.Curie
Kontakt: p. Šťastník 777 759 661
emailTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Hala Dvořákova (Ronja)
Kontakt: p. Šebela  tel: 736 656 773
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Umělá tráva Husovy sady
Kontakt: p. Šťastník tel: 777 759 661
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
   

Hokej EBEL 2018-19  

erstebankliga
 
 
 
 TýmZSkóreB
1. Vídeň 27 90:72 53
2. Salzburg 26 113:73 51
3. Graz 27 100:71 51
4. Klagenfurt 26 83:61 51
5. Linz 27 85:74 47
6. Bolzano 27 72:66 46
7. Znojmo 27 94:95 41
8. Fehérvár 27 86:101 37
9. Innsbruck 27 95:106 34
10. Dornbirn 27 77:89 32
11. Záhřeb 25 60:103 21
12. Villach 27 61:105 16
   

Futsal 2018-19  

 TýmZSkóreB
1. TAS
4 27:18 10
2. Fan Club
4 24:15 8
3. Izolace 4 30:23 7
4. Kamikaze 4 15:16 6
5. Tango 4 19:20 5
6. Černí Koně 4 14:38 0
   

FOTBAL FNL 2018-19  

1. SK Č. Budějovice
16   31:14   36
2. FC Jihlava
16   26:12   33
3. FC Hr. Králové 16   21:10   30
4. FK Varnsdorf 16   15:9   29
5. FK Pardubice 16   28:19   26
6. FK Ústí n Labem 16   23:23   25
7. FC Zbr.  Brno 16   26:20   23
8. FC Vlašim 16   22:22   21
9. FK Baník Sokolov 16   17:20   21
10. MFK Vítkovice 16   19:30   21
11. FK Fotbal Třinec 16   16:19   20
12. 1. SK Prostějov 16   12:20   18
13. 1. SC Znojmo FK 16   20:23   16
14. MFK Chrudim 16   20:28   14
15. FC MAS Táborsko 16   19:27   13
16. FK ViktoriaŽižkov 16   16:35   10
   

Florbal SUPERLIGA  

#DružstvoZ skóre B
1.
Sparta Praha
15   90: 53  
40
2.
ML. Boleslav
15   122: 55  
38
3.
Vítkovice
15   100: 61  
36
4.
Chodov
14   100: 60  
30
5.
Liberec
15   91: 85  
27
6.
Střešovice
15   89: 76  
26
7.
Ostrava
15   83: 81  
19
8.
Otrokovice
15   65: 69  
16
               
9.
Bohemians
15   75: 81  
16
10.
Brnons
15 50: 101
16
11.
Pardubice
15   66: 99   15
12.
 Č. Lípa
15 77: 94
13
13.
 Vinohrady
14 57: 93  
11
14.
TJ Znojmo
15 66: 123
9
   

Návštěvní kniha  

znsport
Je zde celý zápas. Otázku podejte na radnici města.
středa 4. leden 2017 5:55
Marušák
Bude sestřih zápasu s Rožnovem? děkuji
pondělí 2. leden 2017 8:04
Marušák
Proč zde není sestřih zápasu s vinohrady? :?
pondělí 31. říjen 2016 16:22
   

Přihlášení  

   

Přístupy na stránky  

DnesDnes1205
VčeraVčera1146
TýdenTýden7222
MěsícMěsíc16740
CELKEMCELKEM1817430
   

Kdo je na stránkách  

Právě přítomno: 72 hostů a žádný člen

   

Copyright © Znojemský sport - znsport.cz. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil - Portal 70 - tvorba webových stránek Znojmo