Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší
Podrobnosti

Florbal  5.kolo Potvrdí Znojmo body z Pardubic? so 22.9.2018 od 20.00hodin

Po senzačním zisku bodu s Vítkovicemi a následně výhrou na půdě Pardubic přivítají znojemští trápící se Českou Lípu. Ta zatím nezískala ani jeden bod a spolu s Brněnskými buldoky uzavírá tabulku. Povinností Znojma je bodovat a poskočit v tabulce.

tj znojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ - ceska lipaČeská Lípa   - : -  (-:-,-:-,-:-)

4.kolo Znojmo veze cenné body po 17.9.2018

V netradičním čase v pondělí dopoledne Znojmo dokázalo obrat o body Pardubice. Aktivní hrou byli hosté vždy o krok před domácími, kteří po celý zápas dotahovali. Podařilo se jim vyrovnat na 4:4, ale závěr zápasu patřil znojemským, kteří tak získali plný počet bodů Další utkání má Znojmo na programu tuto sobotu, kdy přivítá Českou Lípu.

pardubiceSokol Pardubice - tj znojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ  5 : 6  (0:1,2:3,3:2)

Branky: 21. Martin Zozulák, 24. Přemek Pakosta, 43. Lukáš Prix, 55. Jan Kourek, 60. Přemek Pakosta - 5. Tomáš Kucharič, 27. Jan Novák, 30. Martin Pánek, 35. Josef Žižka, 57. Petr Čihal, 59. Josef Žižka; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 5108; zásahy brankářů: Jakub Levínský ? - Jan Hándl ?;

3.kolo Náročný víkend s těžkými soupeři pá 14.9.2018

Komentář k utkání trenéra hostů Jana Šťastníka: "Těžko se to dneska hodnotí. Připadal jsem si jako by na nás šlápla godzilla. Soupeř byl o dvě třídy lepší a my jsme působili dost bezradně. Díky soupeři za utkání a divákům za velmi sympatickou atmosféru, bohužel z našeho florbalového umu jsme nic moc neukázali,spíš nic než moc."

chodovFAT PIPE Florbal Chodov - tj znojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ  13 : 4  (5:0,4:0,4:4)

Branky: 2. Šimon Doubek, 4. Daniel Maxa, 9. Ondřej Plíhal, 12. Tom Ondrušek, 17. Ondřej Vošta, 24. Tom Ondrušek, 28. Ondřej Vošta, 39. Ondřej Vošta, 39. Marek Vávra, 45. Ondřej Plíhal, 46. Martin Řezáč, 52. Jiří Koutný, 57. Mikuláš Krbec - 42. Josef Žižka, 43. Josef Žižka, 57. Martin Šindelář, 60. Martin Ďuriška; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 230; zásahy brankářů: Jan Barák 12 - Jan Chrást 2, Jan Hándl 15, Jan Chrást 5;

2.kolo Znojmo získalo první body ne 9.9.2018 od 17.00hodin

Znojmo s favoritem drželo krok, ikdyž Vítkovice měli více vyložených šancí, ty ale zůstaly nevyužity. Znojemští bojovným výkonem dovedli zápas až na nájezdy ve kterých bylo dlouho vyrovnáno a obě mužstva měla mečbol. Hosté nakonec byli šťastnější a připsali si bod navíc.

tj znojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ - vitkovice1.SC TEMPISH Vítkovice  5 : 6n  (1:1,3:3,1:1-0:0)

Branky: 7. Josef Žižka, 24. Martin Pánek, 33. Tomáš Kucharič, 34. Tomáš Kucharič, 55. Martin Šindelář - 8. Kryštof Malina, 22. Ondřej Firda, 25. Roman Oborák, 33. Marek Bräuer, 46. Josef Rýpar, N Josef Rýpar; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 225; zásahy brankářů: Jan Hándl ? - Petr Gurkovský ?;

1.kolo Znojmo nedokázalo bodovat  čt 6.9.2018

Znojmo prospalo první dvě třetiny. Třetí třetinu se hosté zvedli a zápas otočili na 4:5, ale závěr utkání patžil Vinohradům, které dokázali využít laciných chyb a dovézt zápas do vítězného konce.

Vyjádření Jana Šťastníka ze Znojma: "Jedním slovem ostuda, první třetinu jsme tu nebyli a soupeř byl jasně lepší. Ve druhé třetině srovnáme herní projev a dostaneme levný gól do šatny. Po stažení sestavy otočíme během pěti minut zápas a pak to soupeři darujeme jako ponožky na Vánoce. Gratuluji soupeři, hráli dobře a bojovali celý zápas. "

vinohradyTJ Sokol Královské Vinohrady - tj znojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ  6 : 5  (2:1,1:0,3:4)

Branky: 6. Ondřej Stuchlík, 17. Martin Skřivánek, 40. Martin Skřivánek, 43. Ondřej Stuchlík, 55. Jan Hanák, 58. Martin Skřivánek - 9. Tomáš Kucharič, 41. Tomáš Kucharič, 42. Martin Šindelář, 44. Tomáš Kucharič, 45. Tomáš Kucharič; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 125; zásahy brankářů: Petr Weissgärber ? - Jan Hándl ?;