Podrobnosti

Florbal 17.kolo Potvrdí Znojmo zlepšenou formu? pá 15.12.2017 od 19.00hodin

tj znojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ - FBC Ostrava 2FBC Bystroň Group Ostrava  - : -  (-:-,-:-,-:-)

224

16.kolo Znojmo potřebuje body jako sůl, podaří se?  ne 10.12.2017 od 17.00hodin živě

Bod je pro Znojmo dnes vítězstvím. Po sérii nepovedených zápasů dnes prolomili střeleckou impotenci a dali více než tři branky. Jsme rádi, že jsme odehráli vyrovnané utkání s kvalitním soupeřem. Na tento výkon musí navázat. Díky soupeři za utkání. V nájezedech se projevila vyšší technická individuální kvalita.

BohemiansFbŠ Bohemians - tj znojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ  8 : 7sn  (3:2,2:3,2:2-0:0)

Branky: 7. Jakub Šárka, 8. David Šimek, 17. Jakub Šárka, 22. David Šimek, 30. David Šimek, 42. Jakub Šárka, 50. Aleš Höffer, N Jakub Šárka - 11. Filip Horák, 13. Jiří Salava, 25. Martin Šindelář, 32. Tomáš Kucharič, 38. Martin Šindelář, 42. Filip Horák, 47. Jiří Salava; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 102; zásahy brankářů: Michal Kotouček 8 - Jiří Skácelík 24;

15.kolo LAUFEN opět bez bodů, změní se konečně něco? so 2.12.2017 od 18.00hodin záznam

Znojmo přestřílelo Spartu, ale výsledek je jiný. Produktivita Sparty měla jiné parametry než ta od Znojma. Znojmo musí co nejdříve zlepšit svoji hru, především proměňování šancí, jinak se podívá zpět tam, odkud před sezónou přišlo. Děkuji za pozornost a pěkný zbytek mrazivého víkendu.

tj znojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ - SpartaACEMA Sparta Praha  2 : 6  (1:4,0:1,1:1)

Branky (asistence): 19:49 Pavel Palát (Jan Novák), 49:39 Tomáš Kucharič (Martin Pánek) - 12:21 Jan Krejča (Matěj Pruner), 15:17 Milan Garčar (Jan Krejča), 15:42 Marek Zouzal (Ondřej Svatoš), 17:16 Marek Koščo (David Ježek), 22:39 Michal Kareš (Jan Krejča), 49:52 Marek Koščo (Ondřej Svatoš)

14.kolo Brno dokonale vrátilo Znojmu porážku ne 26.11.2017 od 17.00hodin

Zápas rozhodla druhá třetina, kdy domácí šestkrát udeřili a rozhodli o zisku bodů.

bulldogs Itelligence Bulldogs Brno - tj znojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ  9 : 3  (1:0,6:2,2:1)

Branky: 16. Jiří Bauer, 24. Luděk Ondráček, 25. Josef Žižka, 26. Josef Žižka, 36. Petr Koláčný, 36. Václav Černoch, 39. Václav Černoch, 58. Jan Novotný, 60. Václav Černoch - 32. David Kučera, 39. Petr Čihal, 49. Tomáš Kucharič; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 482; zásahy brankářů: Jan Mazánek 14 - Jiří Skácelík 15;

13.kolo O utkání rozhodla první třetina ne 19.11.2017

Hodnocení utkání trenéra pana Šťastníka: Dneska je to hodnocení velmi jednoduché. Soupeř byl v době kdy hrál ještě na plno ve všech směrech lepší a především sebevědomější. Po Time-outu jsme dostali naši hru alespoň na koukatelnou úroveň. Nakonec z toho byla solidní přestřelka.

chodovFAT PIPE FLORBAL CHodov - tj znojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ  11 : 5  (4:0,4:3,3:2)

branky: 8. Martin Koutný, 8. Martin Pražan, 11. Marek Vávra, 19. Michal Strachota, 21. Ondřej Mikeš, 21. Zdeněk Žák, 21. Martin Koutný, 32. Marek Matejčík, 41. Tom Ondrušek, 45. Zdeněk Žák, 51. Tom Ondrušek - 22. Petr Sláma, 27. Tomáš Kucharič, 37. Alan Juříček, 56. David Kučera, 57. Tomáš Kucharič; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 107; zásahy brankářů: Martin Frühbauer 19 - Jan Hándl 8, Jiří Skácelík 14;

12.kolo Znojmo bojovalo ale favorit ukazal sílu pá 17.11.2017 od 18.00hodin

Boleslav ukázala roli favorita a především svoji sílu. Nelze mluvit, že by si výhru nezasloužila, i když výsledek je pro domácí krutý. Šance měli, ale Rytych byl neomylný. Na druhé straně byl také skvělý Skácelík, ale útočná síla Bolky byla znát.

tj znojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ - mlada boleslavTechnology Florbal Ml. Boleslav  1 : 11  (0:2,0:2,1:7)

Branky: 49. Pavel Palát - 14. Jan Natov, 15. Jan Řehoř, 22. Jiří Curney, 32. Radek Krajcigr, 44. Josef Pluhař, 45. Martin Rožnovják, 47. Jiří Curney, 51. Jakub Gruber, 52. Jan Řehoř, 56. Jan Natov, 57. Tomáš Novák; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 4:2; využití: 0:1; diváků: 412; zásahy brankářů: Jiří Skácelík 28 - David Rytych 25;

11.kolo Znojmo sahalo po senzaci so 11.11.2017 od 17.45hodin

Znojmo dnes sehrálo vynikající utkání. Dvě třetiny byli více než vyrovnaným soupeřem. Ještě dvě a půl minuty před koncem drželi domácí nadějných 4:4, ale zvýšená aktivita hostů přinesla branku na kterou již Znojmo nestačilo reagovat. Bojovné utkání ve kterém Znojmo bylo více než vyrovnaným soupeřem by si zasloužilo dělbu bodů, ale zkušenost nakonec zvítězila.

tj znojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ - vitkovice1.SC TEMPICH Vítkovice  4 : 6  (0:1,2:1,2:4)

Branky: 22. Tomáš Kucharič, 39. Jiří Salava, 49. Petr Čihal, 53. Tomáš Kucharič - 14. Adam Delong, 38. Josef Rýpar, 51. Marek Bräuer, 55. Lukáš Hájek, 58. Lukáš Hájek, 60. Josef Rýpar; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 3:1; využití: 1:2; diváků: 345; zásahy brankářů: Jan Hándl 21 - Petr Gurkovský 19;

10.kolo Potvrdí Znojmo poslední výhru?  so 28.10.2017 od 17.45hodin

Znojmo bylo po dvě třetiny lepší a dkázalo to i brankově, kdy se utrhlo na 4:2. Lípa však v poslední třetině dokázala otočit stav ve svůj prospěch na 4:6. Znojmo však nesložilo zbraně a dokázalo si vynutit prodloužení. V něm hosté sevřeli Znojmo, ale to dokázalo skórovat do prázdné branky a připsat si dva body.

tj znojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ - ceska lipaFBC 4CLEAN Česká Lípa  7 : 6p  (3:2,1:1,2:3-1:0) záznam

Branky: 2. Petr Čihal, 5. Petr Čihal, 15. Petr Sláma, 23. Pavel Palát, 53. Daniel Krejčíř, 58. Jan Novák, 63. Martin Šindelář - 8. Marek Dzierža, 10. Jan Spilka, 32. Jaromír Ekl, 41. Jan Spilka, 45. Marek Dzierža, 45. Jan Spilka; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 376; zásahy brankářů: Jan Hándl 16 - Jan Dvořák 35;

2.kolo Bojovný výkon Znojma slavil úspěch po 23.10.2017 od 18.00hodin čt4 sport

tj znojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ - bulldogs Intelligence Bulldogs Brno  3 : 2  (0:0,0:1,3:1)

branky: 46. Jiří Salava, 47. Martin Šindelář, 49. Filip Horák - 40. David Coufal, 48. Luděk Ondráček; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 592; zásahy brankářů: Jiří Skácelík 22 - Filip Kuhn 11;

9.kolo Znojmo veze hubený bod ze severu so 21.10.2017 od 20.00hodin

Po šedesáti muntách utkání nepoznalo vítěze. To rozlousklo až prodloužení, ve kterém bod navíc získalo domácí Ústí.

usti2Florbal Ústí n Labem - tj znojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ  4 : 3p  (1:0,2:2,0:1-1:0)

Branky: 9. Jakub Koník, 32. Josef Novák, 38. Jakub Kolstrunk, 65. David Stummer - 23. Jiří Salava, 30. Jiří Salava, 54. Vojtěch Procházka; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 2:4; využití: 0:1; diváků: 364; zásahy brankářů: Tomáš Fibiger 16 - Jan Hándl 17;

8.kolo O zisku všech bodů rozhodla druhá třetina so 14.10.2017 od 18.00hodin

Trenér domácích Šťastník: "I přes porážku to dnes musíme hodnotit pozitivně. Proti dobře hrajícímu Tatranu jsme docela dlouho byli schopni hrou na limitu držet krok. Potom ovšem nás soupeř krutě vytrestal za naše drobné chybky. Porážku přijímáme, bojovali jsme se ctí. Teď nás čekají 3 soupeři okolo nás a s těmi musíme urvat nějaké body. Díky fantastickým divákům."

tj znojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ - stresoviceTatran Střešovice  2 : 7  (1:0,1:5,0:2)
Branky: 11. Petr Čihal, 27. Jan Novák - 22. Petr Brautferger, 23. Marek Beneš, 31. Filip Ullmann, 31. Ondřej Vítovec, 40. Marek Beneš, 47. Marek Beneš, 51. Filip Ullmann; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 4:3; využití: 0:1; diváků: 371; zásahy brankářů: Jan Hándl 19 - Tomáš Kafka 23;

Pohár 5.kolo Znojmo v poháru končí čt 12.10.2017 od 20.00hodin

Znojemské trápení nadále pokračuje. Ani v pohárovém utkání se nepodařilo zvítězit a prolomit tak smolnou sérii. Šance na to hosté měli, ale opět je zklamala koncovka. Za to domácí předvedli kompaktní výkon kořeněný brankami. Znojmo se tak musí vzchopit a připravyt na sobotní zápas s Tatranem Střešovice.

hattrick brnoFBŠ Hattrick Brno - tj znojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ   7 : 2  (1:1,2:0,4:1)

Branky: 13. Matěj Hronek, 38. Marek Fuchs, 40. Patrik Fabián, 41. Jan Vojtíšek, 43. Martin Nagy, 56. Marek Fuchs, 59. Jakub Andrle - 4. Pavel Palát, 58. Petr Čihal; rozhodčí: Jan Saňka - Jan Trávníček; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 130; zásahy brankářů: Filip Kejík 21 - Jiří Skácelík 11, Jan Hándl 6

6.kolo Znojmo opět nebodovalo. so 30.9.2017 od 18.00hodin

Znojmo zapracovalo na obranné fázi, ale naopak ztratilo střelecký prach. Hosté byli naopak efektivní v ůtoku a pozorní v obraně. Znojemský tým se tak nadále trápí a po prvním vítězství v Liberci zatím nedokázal podruhé bodovat.

tj znojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ - otrokovice 2HU-Fa Panthers Otrokovice  1 : 5  (1:1,0:1,0:3)

Branky: 7. Jakub Martinek - 1. Marek Zapletal, 33. Marek Zapletal, 43. Matěj Kostka, 59. Matěj Kostka, 60. Tomáš Sovják; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 320; zásahy brankářů: Jiří Skácelík ? - Radovan Michajlovič ?;

5.kolo Znojmo těsně podlehlo pražanům  čt 28.9.2017 od 18.00hodin

Znojmo sehrálo výborné utkání, kterému chybělo jen vítězství. Od prvních minut se hrál rychlý důrazný florbal. Po první třetině byl stav nerozhodný. Hosté ve druhé části dvakrát udeřili. Domácí ve třetí třetině snížili a drali se za vyrovnáním. Bohemians však vítězství uhájili. Znojmo se tak pokusí již v sobotu o reparát

tj znojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ - bohemiansFbŠ Bohemians Praha  2 : 3   (1:1,0:2,1:0)

Branky: 15. Milan Fridrich, 48. Milan Fridrich - 20. Jakub Šárka, 29. David Šimek, 31. Pavel Čihák; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 4:1; využití: 0:0; diváků: 369; zásahy brankářů: Jan Hándl 19 - Michal Kotouček 28;

4.kolo Znojmo opět bez bodů a propadá se tabulkou so 23.9.2017 od 17.00hodin

Znojmo jelo na sever moravy získat nějaké body. S domácím týmem však drželi krok jen první třetinu. Od druhé části, po individuálních chybách, které domácí trestaly bylo na hřišti jen jedno mužstvo a to domácí Ostrava. Znojmo v poslední třetině už jen bojovalo o čest, Snad se dokáže zvednout v domácích utkáních 28 a 30.září.

FBC Ostrava 2FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - tj znojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ  14 : 4  (3:2,6:2,5:0)

Branky: 2. Jiří Šebesta, 8. Michal Sládek, 16. Jakub Mendrek, 24. Filip Hrabal, 26. Jakub Mendrek, 31. Michal Sládek, 34. Filip Čonka-Skyba, 39. Marek Lipový, 39. Dominik Eichner, 45. Michal Sládek, 49. Filip Hrabal, 54. Dominik Eichner, 60. Patrik Šimíček, 60. Filip Hrabal - 1. Jakub Procházka, 15. Milan Fridrich, 23. Tomáš Kucharič, 27. Vojtěch Procházka; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 3:3; využití: 3:0; diváků: 191; zásahy brankářů: Štěpán Laja 13 - Jiří Skácelík 3, Jan Hándl 10

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA

3.kolo Černý víkend Znojma so 17.9.2017 od 17.00hodin

Ač to možná podle výsledku nevypadá tak Znojmo sehrálo mnohem lepši partii. Zhruba 35 minut bylo Spartě naprosto vyrovnaným soupeřem, ale bohužel ještě nemá takovou kvalitu, aby udrželo hru na stejné úrovni celý zápas. Od 35 minuty si chvilku pinkly ,, prvoligový bezstarostný flóčo" a pak už bylo po zápase. Je ale na čem stavět, ty důležité zápasy teprve přijdou a tam musí znojemští zabrat a neztrácet body.

SpartaACEMA Sparta Praha - tj znojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ    9 : 5  (1:1,3:2,5:2)

Branky: 13. Ondřej Svatoš, 23. Michal Zeman, 36. Jan Marvánek, 39. Lukáš Ujhelyi, 46. Ondřej Svatoš, 48. Lukáš Ujhelyi, 54. Robert Košir, 58. Daniel Kalaš, 59. Matěj Pruner - 9. Petr Čihal, 29. Milan Fridrich, 34. Jakub Procházka, 55. Milan Fridrich, 56. Petr Čihal; rozhodčí: František Pangerl - Jiří Šedivý; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 420; zásahy brankářů: Martin Beneš ? - Jan Hándl ?;

7.kolo První třetina rozhodla o prohře Znojma pá 16.9.2017 od 14.10hodin záznam

Komentář trenéra hostí Jana Šťastníka : Na úvod potřeba říci, že Pardubice hrály velmi dobře. A zaslouženě zvítězily. Náš výkon v první třetině byl pouhým čekáním na smrt. Od té druhé, jsme již byli rovnocenným soupeřem, ale pro změnu nás brzdili nesmyslná vyloučení. Především to pětiminutové. Pokud zítra začneme, tak jak jsme dnes hráli ve třetí třetině, tak máme šanci uspět. Díky hráčům za to, že to nevzdali a bojovali do poslední minuty.

sokol pardubiceSokol Pardubice - tj znojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ  10 : 5  (3:0,4:2,3:3)

Branky: 2. Jan Bílý, 13. Jan Kourek, 16. Marek Ďopan, 22. Petr Němeček, 35. Ivo Teichman, 35. Ivo Teichman, 36. Marek Ďopan, 51. Radek Formánek, 55. Jan Bílý, 58. Michal Janeček - 29. Milan Fridrich, 38. Petr Čihal, 45. Filip Daberger, 48. Petr Čihal, 54. Vojtěch Procházka; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 2:2 + Jakub Procházka 5; využití: 5:1; diváků: 2222; zásahy brankářů: Jakub Levínský 22 - Jiří Skácelík 4, Jan Hándl 12;

1.kolo  Jak vstoupí oba soupeři do nového ročníku?  pá 1.9.2017 od 18.00 hodin

Znojmo na domácí vlétlo a ve všech třetinách bylo lepším soupeřem. Liberec se snažil, ale na rozjeté Znojmo nemělo šanci.

Komentář trenéra hostů pana Jana Šťastníka - na první zápas sezóny velmi slušný výkon. Vítězství přineslo dodržování stanovených taktických pokynů a velmi dobrá obranná fáze. Ve třetí třeitině jsem již těžili z brejků do otevřené obrany. Děkuji hráčům za dnešní výkon, a za to že i přes pozdní příjezd na zápas byli maximálně koncentrovaní.

liberec 2FBC Liberec - tj znojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ  4 : 9  (1:2,1:3,2:4)

Branky: 10. Jakub Procházka, 37. Radek Valeš, 46. Karel Virgl, 60. Tomáš Marek - 4. Martin Šindelář, 15. Petr Čihal, 28. Tomáš Kucharič, 33. Jiří Salava, 36. Jan Novák, 43. Pavel Palát, 43. Zdeněk Rada, 50. Petr Čihal, 55. Tomáš Kucharič; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 180; zásahy brankářů: Vít Vaníček ?, Tomáš Janota ? - Jiří Skácelík ?