Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší
Podrobnosti

Florbal 8.kolo Zvedne se konečně Znojmo a zvítězí? so 14.10.2017 od 18.00hodin

Trenér domácích Šťastník: "I přes porážku to dnes musíme hodnotit pozitivně. Proti dobře hrajícímu Tatranu jsme docela dlouho byli schopni hrou na limitu držet krok. Potom ovšem nás soupeř krutě vytrestal za naše drobné chybky. Porážku přijímáme, bojovali jsme se ctí. Teď nás čekají 3 soupeři okolo nás a s těmi musíme urvat nějaké body. Díky fantastickým divákům."

tj znojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ - stresoviceTatran Střešovice  2 : 7  (1:0,1:5,0:2)
Branky: 11. Petr Čihal, 27. Jan Novák - 22. Petr Brautferger, 23. Marek Beneš, 31. Filip Ullmann, 31. Ondřej Vítovec, 40. Marek Beneš, 47. Marek Beneš, 51. Filip Ullmann; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 4:3; využití: 0:1; diváků: 371; zásahy brankářů: Jan Hándl 19 - Tomáš Kafka 23;

Pohár 5.kolo Znojmo v poháru končí čt 12.10.2017 od 20.00hodin

Znojemské trápení nadále pokračuje. Ani v pohárovém utkání se nepodařilo zvítězit a prolomit tak smolnou sérii. Šance na to hosté měli, ale opět je zklamala koncovka. Za to domácí předvedli kompaktní výkon kořeněný brankami. Znojmo se tak musí vzchopit a připravyt na sobotní zápas s Tatranem Střešovice.

hattrick brnoFBŠ Hattrick Brno - tj znojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ   7 : 2  (1:1,2:0,4:1)

Branky: 13. Matěj Hronek, 38. Marek Fuchs, 40. Patrik Fabián, 41. Jan Vojtíšek, 43. Martin Nagy, 56. Marek Fuchs, 59. Jakub Andrle - 4. Pavel Palát, 58. Petr Čihal; rozhodčí: Jan Saňka - Jan Trávníček; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 130; zásahy brankářů: Filip Kejík 21 - Jiří Skácelík 11, Jan Hándl 6

6.kolo Znojmo opět nebodovalo. so 30.9.2017 od 18.00hodin

Znojmo zapracovalo na obranné fázi, ale naopak ztratilo střelecký prach. Hosté byli naopak efektivní v ůtoku a pozorní v obraně. Znojemský tým se tak nadále trápí a po prvním vítězství v Liberci zatím nedokázal podruhé bodovat.

tj znojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ - otrokovice 2HU-Fa Panthers Otrokovice  1 : 5  (1:1,0:1,0:3)

Branky: 7. Jakub Martinek - 1. Marek Zapletal, 33. Marek Zapletal, 43. Matěj Kostka, 59. Matěj Kostka, 60. Tomáš Sovják; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 320; zásahy brankářů: Jiří Skácelík ? - Radovan Michajlovič ?;

5.kolo Znojmo těsně podlehlo pražanům  čt 28.9.2017 od 18.00hodin

Znojmo sehrálo výborné utkání, kterému chybělo jen vítězství. Od prvních minut se hrál rychlý důrazný florbal. Po první třetině byl stav nerozhodný. Hosté ve druhé části dvakrát udeřili. Domácí ve třetí třetině snížili a drali se za vyrovnáním. Bohemians však vítězství uhájili. Znojmo se tak pokusí již v sobotu o reparát

tj znojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ - bohemiansFbŠ Bohemians Praha  2 : 3   (1:1,0:2,1:0)

Branky: 15. Milan Fridrich, 48. Milan Fridrich - 20. Jakub Šárka, 29. David Šimek, 31. Pavel Čihák; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 4:1; využití: 0:0; diváků: 369; zásahy brankářů: Jan Hándl 19 - Michal Kotouček 28;

4.kolo Znojmo opět bez bodů a propadá se tabulkou so 23.9.2017 od 17.00hodin

Znojmo jelo na sever moravy získat nějaké body. S domácím týmem však drželi krok jen první třetinu. Od druhé části, po individuálních chybách, které domácí trestaly bylo na hřišti jen jedno mužstvo a to domácí Ostrava. Znojmo v poslední třetině už jen bojovalo o čest, Snad se dokáže zvednout v domácích utkáních 28 a 30.září.

FBC Ostrava 2FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - tj znojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ  14 : 4  (3:2,6:2,5:0)

Branky: 2. Jiří Šebesta, 8. Michal Sládek, 16. Jakub Mendrek, 24. Filip Hrabal, 26. Jakub Mendrek, 31. Michal Sládek, 34. Filip Čonka-Skyba, 39. Marek Lipový, 39. Dominik Eichner, 45. Michal Sládek, 49. Filip Hrabal, 54. Dominik Eichner, 60. Patrik Šimíček, 60. Filip Hrabal - 1. Jakub Procházka, 15. Milan Fridrich, 23. Tomáš Kucharič, 27. Vojtěch Procházka; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 3:3; využití: 3:0; diváků: 191; zásahy brankářů: Štěpán Laja 13 - Jiří Skácelík 3, Jan Hándl 10

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA

3.kolo Černý víkend Znojma so 17.9.2017 od 17.00hodin

Ač to možná podle výsledku nevypadá tak Znojmo sehrálo mnohem lepši partii. Zhruba 35 minut bylo Spartě naprosto vyrovnaným soupeřem, ale bohužel ještě nemá takovou kvalitu, aby udrželo hru na stejné úrovni celý zápas. Od 35 minuty si chvilku pinkly ,, prvoligový bezstarostný flóčo" a pak už bylo po zápase. Je ale na čem stavět, ty důležité zápasy teprve přijdou a tam musí znojemští zabrat a neztrácet body.

SpartaACEMA Sparta Praha - tj znojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ    9 : 5  (1:1,3:2,5:2)

Branky: 13. Ondřej Svatoš, 23. Michal Zeman, 36. Jan Marvánek, 39. Lukáš Ujhelyi, 46. Ondřej Svatoš, 48. Lukáš Ujhelyi, 54. Robert Košir, 58. Daniel Kalaš, 59. Matěj Pruner - 9. Petr Čihal, 29. Milan Fridrich, 34. Jakub Procházka, 55. Milan Fridrich, 56. Petr Čihal; rozhodčí: František Pangerl - Jiří Šedivý; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 420; zásahy brankářů: Martin Beneš ? - Jan Hándl ?;

7.kolo První třetina rozhodla o prohře Znojma pá 16.9.2017 od 14.10hodin záznam

Komentář trenéra hostí Jana Šťastníka : Na úvod potřeba říci, že Pardubice hrály velmi dobře. A zaslouženě zvítězily. Náš výkon v první třetině byl pouhým čekáním na smrt. Od té druhé, jsme již byli rovnocenným soupeřem, ale pro změnu nás brzdili nesmyslná vyloučení. Především to pětiminutové. Pokud zítra začneme, tak jak jsme dnes hráli ve třetí třetině, tak máme šanci uspět. Díky hráčům za to, že to nevzdali a bojovali do poslední minuty.

sokol pardubiceSokol Pardubice - tj znojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ  10 : 5  (3:0,4:2,3:3)

Branky: 2. Jan Bílý, 13. Jan Kourek, 16. Marek Ďopan, 22. Petr Němeček, 35. Ivo Teichman, 35. Ivo Teichman, 36. Marek Ďopan, 51. Radek Formánek, 55. Jan Bílý, 58. Michal Janeček - 29. Milan Fridrich, 38. Petr Čihal, 45. Filip Daberger, 48. Petr Čihal, 54. Vojtěch Procházka; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 2:2 + Jakub Procházka 5; využití: 5:1; diváků: 2222; zásahy brankářů: Jakub Levínský 22 - Jiří Skácelík 4, Jan Hándl 12;

1.kolo  Jak vstoupí oba soupeři do nového ročníku?  pá 1.9.2017 od 18.00 hodin

Znojmo na domácí vlétlo a ve všech třetinách bylo lepším soupeřem. Liberec se snažil, ale na rozjeté Znojmo nemělo šanci.

Komentář trenéra hostů pana Jana Šťastníka - na první zápas sezóny velmi slušný výkon. Vítězství přineslo dodržování stanovených taktických pokynů a velmi dobrá obranná fáze. Ve třetí třeitině jsem již těžili z brejků do otevřené obrany. Děkuji hráčům za dnešní výkon, a za to že i přes pozdní příjezd na zápas byli maximálně koncentrovaní.

liberec 2FBC Liberec - tj znojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ  4 : 9  (1:2,1:3,2:4)

Branky: 10. Jakub Procházka, 37. Radek Valeš, 46. Karel Virgl, 60. Tomáš Marek - 4. Martin Šindelář, 15. Petr Čihal, 28. Tomáš Kucharič, 33. Jiří Salava, 36. Jan Novák, 43. Pavel Palát, 43. Zdeněk Rada, 50. Petr Čihal, 55. Tomáš Kucharič; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 180; zásahy brankářů: Vít Vaníček ?, Tomáš Janota ? - Jiří Skácelík ?