Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší
Podrobnosti

Florbal muži Kladno si zajistilo postup do finále 3.zápas so 23.3.2013

Znojmo prohrálo smolně, kydž nezvládlo závěr utkání. To se bohužel stávalo častěji v sezoně, kdy nadějný výsledek ztratily v samotném závěru utkání. Ještě pět a půl minuty před koncem třetí třetiny vedli o tři branky 4:7, ale mohutný závěr domácích, kteří vyrovnali necelých 40sekund před koncem třetí části poslal zápas do prodloužení. To nekonec nerozhodlo a o konci sezony Znojma se rozhodlo na samostatné nájezdy ve kterých byli šťastnější domací Kladno. To tak zvítězilo v serii 3:0 a postoupilo do finále 1.ligy.

kladnoFBC Kladno - tj znojmoTJ SAM73 Znojmo  8 : 7sn (2:2,2:1,3:4-0-0)

Branky: 9. Dušan Přívara, 11. Jan Louvar, 25. Dušan Přívara, 38. Petr Lacko, 57. Martin Holčák, 59. Vlastimil Princ, 60. Jan Louvar, N Filip Pacan - 12. Petr Ostrý, 20. Zdeněk Rada, 29. Tomáš Kucharič, 47. Jiří Salava, 51. Gabriel Miklík, 53. Jakub Martinek, 55. Petr Sláma; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 402; zásahy brankářů: Tomáš Cmíral 16 - Michal Sekanina 26

Kladenští řezníci vedou 2:0 na zápasy 2.zápas ne 17.3.2013

clanek-obsahuje-videoTvrdá a účinná hra na rychlé brejky stačila na těžkopádnou a místy upracovanou hru Znojma. A když hru Kladna podpořil fantastickými zákroky hostující brankář bylo o výsledku rozhodnuto. Bojovností a tvrdostí si tak Kladno odváží dvě vítězství a za týden bude mít první mečbol. Jak se z toho otřepou znojemští hráči a jestli najdou recept na tvdou hru Kladna a vrátí se do serie uvidíme 23. a 24 března na Kladenské palubovce.

tj znojmoTJ SAM73 Znojmo - kladnoFBC Kladno  3 : 6  (1:1,1:3,1:2) stav serie 0:2

Branky: 10. Tomáš Kucharič, 32. Pavel Palát, 56. David Mahr - 15. Jan Louvar, 31. Jan Louvar, 32. Matěj Houdek, 40. Ondřej Slivka, 55. Dušan Přívara, 58. Petr Lacko; rozhodčí: Martin Both - Ondřej Vašíček; vyloučení: 3:4; využití: 0:1; diváků: 250; zásahy brankářů: Michal Sekanina 34 - Tomáš Cmíral 32;

1.zápas Znojmo podalo ustrašený výkon. so 16.3.2013.

clanek-obsahuje-videoV prvním zápase ukázalo Kladno to co se od něj očekávalao. Tvrdou hru na hranici pravidel se kterou si domácí Znojmo dokázalo poradit jen v první třetině. Hosté trpělivou a tvrdou hrou dokázali smazat náskok domácích, kteří se jakoby zalekli osobních soubojů. Play off se ale jinak nehraje. Počítá se jen vítězství a hraje se s velkým nasazením na hranici pravidel a stím se lépe vypořádali hosté. Jak dokáže Znojmo odpovědět již v neděli?

tj znojmoTJ SAM73 Znojmo - kladnoFBC Kladno  3 : 4pp  (2:0,0:2,1:1-0:1)

Branky: 10. Tomáš Kucharič, 15. Petr Sláma, 45. Vít Bárta - 33. Dušan Přívara, 38. Miroslav Hanzlík, 56. Filip Pacan, 69. Jan Louvar; rozhodčí: Miroslav Kulhánek - Petr Michálek; vyloučení: 4:2; využití: 1:1; diváků: 220; zásahy brankářů: Michal Sekanina 29 - Tomáš Cmíral 32;

Znojmo si v Brně zajistilo postup. ne 10.3.2013

I druhý zápas si znojemští takticky pohlídali a nedali domácím šanci. Již po první třetině bylo jasné, že Znojmo je silný celek. I druhé utkání v Brně zvládli na jedničku a tak zaslouženě postupují do dalších bojů. O jejich soupeři se rozhodne v úterý a to mezi Litvínovem a Kladnem.

hattrick 2FBŠ Hattrick Brno - tj znojmoTJ SAM73 Znojmo 1 : 6  (0:3,0:2,1:1)

Branky: 58. Martin Houšť - 5. Jakub Martinek, 7. Petr Sláma, 18. Dominik Flek, 32. Tomáš Kucharič, 33. Gabriel Miklík, 55. Jan Dokulil; rozhodčí: Jan Perla - Jiří Vrzala; vyloučení: 7:5; využití: 0:2; diváků: 196; zásahy brankářů: Pavel Kotula 19 - Michal Sekanina 28;

3.zápas so 9.3.2013

Znojmo v Brně zabralo a důraznou obranou hrou si připsalo další důležité vítězství. Nyní je na brněnských hráčích jak odpoví v neděli. Pokud chtějí zachovat ještě šanci na postup musí zabrat na 100%. Zápas začíná v Brně od 17.15 hodin. Stav serie je 1:2 pro Znojmo.
hattrick 2FBŠ Hattrick Brno - tj znojmoTJ SAM73 Znojmo 2 : 7
(1:4,0:1,1:2)
Branky: 8. Roman Houbal, 59. Jaroslav Hlaváček - 6. Tomáš Kucharič, 8. Petr Čihal, 17. Petr Ostrý, 20. Petr Sláma, 25. Petr Sláma, 50. Jakub Martinek, 57. Pavel Palát; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 4:3; využití: 1:2; diváků: 263; zásahy brankářů: Pavel Kotula 32 - Michal Sekanina 17;

Stav ostatních čtvrtfinálových duelů:

Pelhřimov - Kladno  0:3
Pardubice - Litvínov 3:2
Česká Lípa - Vinohrady 1:3

ČF2 ne 3.3.2013 stav série 1:1

clanek-obsahuje-videoTak jako první utkání tak i to druhé tahali znojmáci od začátku utkání za kratší konec. V sobotu dokázali od druhé třetiny vnutit soupeři svůj styl a zaslouženě zvítězit, ale v neděli si hosté trpělivou hrou šli za svým prvním vítězstvím. Znojmo hrálo moc složitě, chyběla jednoduchost a chytrost v zakončení. O přesilových hrách, které mělo Znojmo nespočet škoda mluvit....zde je největší slabina znojemských. Uvidíme za týden v Brně, kde bude série za stavu 1:1 pokračovat.

tj znojmoTJ SAM73 Znojmo - hatrickFBŠ Hattrick Brno  4 : 5pp  (1:2,0:1,3:1-0:1)

Branky: 3. David Jedlička, 41. Petr Ostrý, 43. Tomáš Kucharič, 55. Petr Sláma - 7. Jaroslav Hlaváček, 19. Martin Houšť, 27. Roman Houbal, 54. Jaroslav Hlaváček, 62. Jan Kantor; rozhodčí: Martin Both - Ondřej Vašíček; vyloučení: 4:3; využití: 1:2; diváků: 350; zásahy brankářů: Michal Sekanina 31 - Pavel Kotula 34;

ČF1 so 2.3.2013 od 20.00hodin

Nejprve trenér hostů Klimeš: "Gratuluji soupeři k dnešní výhře. My se musíme ze zápasu poučit, zlepšit ve všech aspektech a uvědomit si, že ve čtyřech se zápas vyhrát nedá. Díky divákům za skvělou kulisu." Trenér domácích Vítek: "Cenné vítězství, děkujeme divákům za bouřlivou atmosféru."

tj znojmoTJ SAM73 Znojmo - hatrickFBŠ Hattrick Brno  7 : 3  (2:2,3:1,2.0)

Branky: 12. Tomáš Kucharič, 12. Vít Bárta, 21. Petr Čihal, 34. Tomáš Kucharič, 35. Petr Sláma, 43. Petr Sláma, 43. David Mahr - 5. Jaroslav Hlaváček, 10. Radim Komínek, 26. Roman Houbal; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 2:6 + Radek Felkl 10; využití: 2:0; diváků: 370;branky: 12. Tomáš Kucharič, 12. Vít Bárta, 21. Petr Čihal, 34. Tomáš Kucharič, 35. Petr Sláma, 43. Petr Sláma, 43. David Mahr - 5. Jaroslav Hlaváček, 10. Radim Komínek, 26. Roman Houbal; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 2:6 + Radek Felkl 10; využití: 2:0; diváků: 370;