CZECH OPEN 2018

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
Podrobnosti

Florbal Czech Open 2018 skupina PRO M

Po druhém hracím dni na Czech Openu má Znojmo hrdinu!  Honza Novák vede kanadské bodování kategorie Muži PRO 10+0 V prvním kole playoff znojemští porazili Höllviken  4:3 a ráno v 8:00 nás čekala representace Slovenska do 19let, která vystavila Znojmu stopku v turnaji

 

#TýmHryVýhryRemízyProhrySkóreBody
1 Pixbo Wallenstam IBF 3 3 0 0 11:3 9
2 TJ Znojmo LAUFEN CZ 3 2 0 1 15:8 6
3 FAT PIPE FLORBAL CHODOV 3 1 0 2 6:13 3
4 Zug United U21 3 0 0 3 5:13 0

 

Čtvrtek 9.8.

DomácíHostéČasHalaVýsledek
FAT PIPE FLORBAL CHODOV Pixbo Wallenstam IBF 10:20 Hala Tatran 0 : 2
TJ Znojmo LAUFEN CZ Zug United U21 11:20 Hala Tatran 5 : 1
Pixbo Wallenstam IBF Zug United U21 16:40 Hala Tatran 4 : 1
FAT PIPE FLORBAL CHODOV TJ Znojmo LAUFEN CZ 17:40 Hala Tatran 2 : 8

 

Pátek 10.8.

DomácíHostéČasHalaVýsledek
TJ Znojmo LAUFEN CZ Pixbo Wallenstam IBF 10:20 Hala Tatran 2 : 5
Zug United U21 FAT PIPE FLORBAL CHODOV 11:20 Hala Tatran 3 : 4

 Celý rozpis finálového pavouka naleznete zde

16finále  Pátek 10.8.

DomácíHostéČasHalaVýsledek
Florbal Chomutov Zug United U21 14:00 Hala Tatran 4:2
Unihockey Tigers Langnau U21 Czech Republic U19 14:00 Hala VŠE Na Třebešíně 1:2
FK Lekrings Hungary U19 14:30 Hala Děkanka 9:0
Pixbo Wallenstam IBF Rubene 15:00 Hala Tatran 2:3
Bulldogs Brno PSN Tatran Střešovice 15:00 Hala VŠE Na Třebešíně 7:2
BLACK ANGELS FbŠ Bohemians U21 15:30 Hala Děkanka 8:1
Sokol Pardubice 1.MVIL Ostrava Woow 16:20 Hala Tatran 10:0
Florbal Ústí ACEMA Praha Unyp 16:20 Hala VŠE Na Třebešíně 5:3
RIG Umeå IBF Ad Astra Sarnen 16:30 Hala Děkanka 2:0
TJ Znojmo LAUFEN CZ IBK Höllviken 17:20 Hala Tatran 4:3
Team Thorengruppen Ungdom SK 1. SC TEMPISH Vítkovice 17:20 Hala VŠE Na Třebešíně 4:3 N
FBC Česká Lípa Start98 Praha Kunratice 17:30 Hala Děkanka 9:4
Slovakia U19 Tsunami Záhorská Bystrica 18:20 Hala Tatran 5:0 K
Floorball Köniz U21 FAT PIPE FLORBAL CHODOV 18:20 Hala VŠE Na Třebešíně 3:7
Kanonýři Kladno FB Hurrican Karlovy Vary 19:20 Hala Tatran 1:4
UHC Grünenmatt-Sumiswald Bauska 19:20 Hala VŠE Na Třebešíně 1:3

 

Osmifinále

Pátek 10.8.
DomácíHostéČasHalaVýsledek
FK Lekrings BLACK ANGELS 19:00 Hala Děkanka 3:8
Florbal Chomutov Czech Republic U19 20:00 Hala Děkanka 4:3
Rubene Sokol Pardubice 20:40 Hala Tatran 0:8
Bulldogs Brno Florbal Ústí 20:40 Hala VŠE Na Třebešíně 3:2
Sobota 11.8.
DomácíHostéČasHalaVýsledek
FBC Česká Lípa FB Hurrican Karlovy Vary 8:00 Hala Jedenáctka VS 1:3
Team Thorengruppen Ungdom SK FAT PIPE FLORBAL CHODOV 8:00 Hala Jižní 2:7
Slovakia U19 TJ Znojmo LAUFEN CZ 8:00 Hala Tatran 4:1
RIG Umeå IBF Bauska 9:40 Hala VŠE Na Třebešíně 8:1

Článek můžete sdílet:

   

Hledání na tomto webu  

   

Pozvánky  

   

Hokej EBEL 2018-19  

erstebankliga
 
 PLAY OFF
 
 Vítězem EBEL se stal tým Klgenfurtu
Finále
Vídeň - Klagenfurt   2 : 4
(3:2,0:1,3:2,2:3,0:2,3:2)
 
Semifinále
Vídeň - Salzburg   4 : 3
(4:2,2:1,3:4,3:4,2:1,3:1)
Graz - Klagenfurt     0 : 4
(0:1,2:3,0:3,2:4)

Čtvrtfinále

Vídeň – Znojmo            4 : 1
(7:0,3:4,5:2,4:2,5:1)
Graz – Linz                   4 : 2
(7:3,3:4p,4:3p,5:2,2:3,3:2)
Klagenfurt – Bolzano   4 : 1
(5:4p,4:3p,4:1,2:4,5:3)
Fehérvár – Salzburg    2 : 4
(1:0,3:4p,4:6,4:5,2:1,1:6)
   

Rozpis Sportovišť  

ZIMNÍ STADION
Kontakt: p.Šebela tel: 736 656 773
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Sportovní hala F.J.Curie
Kontakt: p. Šťastník 777 759 661
emailTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Hala Dvořákova (Ronja)
Kontakt: p. Šebela  tel: 736 656 773
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Umělá tráva Husovy sady
Kontakt: p. Šťastník tel: 777 759 661
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
   

Fotbal FNL 2.liga  

1. SK Dynamo ČB 24 49:19 59
2. FC Vysočina Jihlava 24 37:18 50
3. FC Hradec Králové 24 30:14 42
4. FK Varnsdorf 24 24:18 41
5. FC Zbrojovka Brno 24 42:28 39
6. FK Ústí nad Labem 23 30:27 39
7. FK Pardubice 24 38:26 38
8. MFK Vítkovice 23 25:34 33
9. FK Baník Sokolov 24 24:30 28
10. FC  Vlašim 24 26:30 26
11. FK Fotbal Třinec 24 23:31 26
12. 1. SC Znojmo FK 24 34:40 24
13. 1. SK Prostějov 24 22:35 24
14. MFK Chrudim 24 30:45 22
15. FC MAS Táborsko 24 28:41 21
16. FK Viktoria Žižkov 24 24:50 15
   

Okresní přebor 2018-19  

 KlubZ  S  B
1. Višňové A 18   43:28   43
2. Jaroslavice A 18   62:26   39
3. Rakšice A 18   37:28   35
4. Hostim 18   52:32   31
5. Hrádek 18   57:38   30
6. Dobšice B 18   45:32   30
7. Práče A 18   41:39   30
8. Jezeřany 18   29:35   28
9. FK Znojmo B 18   40:39   26
10. Suchohrdly 18   30:43   19
11. Starý Petřín 18   31:54   17
12. Prosiměřice A 18   37:47   15
13. Litobratřice A 18   29:65   11
14. Jevišovice B 18   23:50   6
   

Florbal SUPERLIGA  

Play off STAV SÉRIE

Finále

M.B. - VÍTKOVICE      0 : 2  Vítěz superligy

M.B. - Chodov                    4 - 0
Sparta - Vítkovice              0 - 4
 
STŘEŠOVICE - VÍTKOVICE  1 - 4
OSTRAVA - CHODOV           2 - 4
BOHEMIANS - SPARTA       1 - 4
OTROKOVICE - M.B.          0 - 4

Play down STAV SÉRIE

VINOHRADY - ZNOJMO     4 - 3
BRNO - PARDUBICE          0 - 4
 
Znojmo - Brno                    3 : 4 Znojmo sestup do 1.ligy
   

Návštěvní kniha  

znsport
Je zde celý zápas. Otázku podejte na radnici města.
středa 4. leden 2017 5:55
Marušák
Bude sestřih zápasu s Rožnovem? děkuji
pondělí 2. leden 2017 8:04
Marušák
Proč zde není sestřih zápasu s vinohrady? :?
pondělí 31. říjen 2016 16:22
   

Přihlášení  

   

Kdo je na stránkách  

Právě přítomno: 50 hostů a žádný člen

   

Copyright © Znojemský sport - znsport.cz. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil - Portal 70 - tvorba webových stránek Znojmo