Florbal muži

CZECH OPEN 2018

Hodnocení uživatelů:  / 0

Florbal Czech Open 2018 skupina PRO M

Po druhém hracím dni na Czech Openu má Znojmo hrdinu!  Honza Novák vede kanadské bodování kategorie Muži PRO 10+0 V prvním kole playoff znojemští porazili Höllviken  4:3 a ráno v 8:00 nás čekala representace Slovenska do 19let, která vystavila Znojmu stopku v turnaji

Poprvé v historii obhájen titul

Včerejší zápasy určily vítěze ligy pro rok 2018. Stalo se jím mužstvo Black Dogs, které poprvé v historii ligy obhájilo titul. Ve třetím finálovém duelu Black Dogs porazili tým Rebels opět v prodloužení, tentokráte 2:1. V sérii o třetí místo Hodonice poprvé porazily Šmouly poměrem 6:3 a snížily stav série na 1:2

Finále

FBC BLACK DOGS - REBELS 2:1 pr. (konečný stav séri 3:0)

o 3.místo

Šmoulové dokázali ve čtvrtém zápase porazit Hodonice poměrem 4:2 a zvítězili v sérii o 3.místo nakonec 3:1 na zápasy. Šmoulové tedy obsadili 3.místo.

FBC ŠMOULOVÉ ZNOJMO - TJ TYGŘI HODONICE 4:2 (stav série 3:1)

FBC ŠMOULOVÉ ZNOJMO - TJ TYGŘI HODONICE 3:6 (stav série 2:1)

Číst dál...

Znojmo bylo pozváno na United World Games 2018!

world cup 2018Vyskytla se jedinečná možnost pro znojemský oddíl, zúčastnit se neoficiální olympiády mládeže! Přes 10 000 účastníků ze 40 zemí světa se utká ve 12 různých sportech! Jedním z nich je také florbal, na který jsme byli přímo pozváni jakožto vítěz Gothia Innebandy Cupu a Prague Games!United World Games se konají od 21. do 24. června 2018 v rakouském Klagenfurtu. Jedná se o olympiádu se vším všudy: slavnostní zahajovací ceremoniál, olympijská vesnička, sportovci ze všech kontinentů a hlavně skvělá olympijská atmosféra. Očekává se, že na United World Games 2018 dorazí přes 50 000 návštěvníků!

Hlavním bodem je zcela jistě hlavní stadion, který pojme 32 000 diváků. Jedná se o stadion, na kterém se hrálo EURO 2008 a na kterém bude probíhat zahajovací ceremoniál. Stadion zároveň bude sloužit jako centrum celých her a právě uvnitř bude vytvořena olympijská vesnička.

Do Znojma zavítá v rámci příprav na kvalifikaci o MS reprezentace Německa!

nemecko

Florbal ne 28.1.2018

Necelých 24 hodin po ligové porážce od Liberce přivítal A tým netradičního soupeře – reprezentaci Německa. Jak jsme již psali, pro soupeře se jednalo o test před nadcházející kvalifikací o MS. Trenér Znojma Jan Šťastník dal naopak šanci hráčům širšího kádru.

tj znojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ  - nemecko mNěmecko 6:5 sn (2:1,1:2,3:3-0:0)

Číst dál...

Znojmo na CZECH OPEN 2017

Florbal Znojmo na prestižním turnaji

CZECH OPEN je u konce.... Znojemskému A-týmu po vydařené skupině vystavila stopku juniorská reprezentace Český florbal . Kategorii Muži Pro se podařilo vyhrát švédskému týmu RIG UMEA a v prestižní kategorii ELITE tento rok zvítězil nejlepší tým světa IBF Falun . Pro Znojmo to byla jedna z posledních herních zkoušek před ostrým startem Superligy. Ta úplně poslední se bude konat příští týden na severu Moravy při odvetě přátelského utkání proti FBC Ostrava

so 12.8.2017 1/8 finále

Stopku v turnaji vystavil Znojmu výběr reprezentace česka do 19 let. Znojemští mu podlehli rozdílem jediné branky a tak pro ně končí turnaj v osmifinále.

TJ Znojmo LAUFEN CZ - Czech Republic U19  4 : 5

I poslední utkání ve skupině Znojmo zvládlo a bez ztráty bodu skupinu vyhrálo.

pá 11.8.2017 od 9.20hodin

FB Hurrican Karlovy Vary WHITE - TJ Znojmo LAUFEN CZ  0 : 3

čt 10.8.2017

Znojemský tým se před ostrým strtem Superligy účstní prestižního turnaje CZECH OPEN 2017. A zatím se mu velice daří. Ve skupině Muži PRO zatím obě svá utkání zvládlo.

SV Wiler-Ersigen U21 - TJ Znojmo LAUFEN CZ  0 : 4

TJ Znojmo LAUFEN CZ - 1. SC TEMPISH Vítkovice U21  4 : 1

Florbal hlásí velkou posilu

Do Znojma se po letech strávených v extralize vrací Milan Fridrich!

FridrichFlorbalový oddíl TJ Znojmo LAUFEN CZ hlásí před novým ročníkem 1. ligy mužů zvučnou posilu. Do kádru jihomoravanů se po 13 letech strávených v extralize (2 roky FBŠ Bohemians Praha, 11 let Tatran Střešovice) vrací dvojnásobný medailista z Mistrovství světa a sedminásobný mistr české extraligy Milan Fridrich!

„Milan je bezesporu jednou z největších osobností českého florbalu. Své bohaté zkušenosti a dovednosti bude předávat hráčům znojemského A-týmu přímo na hřišti. Určitě bude pro celý tým výraznou motivací a impulzem pro boj o nejvyšší soutěž, která se letos rozšiřuje a tak chceme pro postup udělat maximum. Střídačku A-mužstva i nadále povede trenér Jan Šťastník, pro kterého bude spolupráce s Fríďou jistě velkým přínosem a motivací do další práce“, komentuje senzační posilu předseda oddílu Mgr. Bedřich Daberger...více

Číst dál...

Změna trenéra u A-týmu florbalu. Novým trenérem je Karel Virgl!

Virgl KarelBěhem reprezentační přestávky dochází ke změně na trenérském postu u mužského A-týmu TJ Znojmo LAUFEN CZ. Dosavadního kouče Jana Šťastníka, který u týmu strávil bez přestávky posledních 7 let, nahradí bývalý vynikající obránce a současný trenér juniorského celku Karel Virgl! V realizačním týmu nového trenéra doplní jako asistent rovněž bývalý hráč A-týmu Martin Peš. Mužský A-tým se po 14. odehraných kolech nachází na poslední příčce tabulky Tipsport Superligy se ziskem 9 bodů.

Trenér Virgl se přesouvá z pozice trenéra juniorky na pozici trenéra elitního mužského týmu, jeho uvolněné místo u juniorů převezme právě trenér Šťastník, který dostal od vedení za cíl připravit hráče co nejlépe na přechod mezi juniorským a seniorským florbalem.

„Honzovo rozhodnutí plně chápu, i když mě lidsky velmi mrzí. Vždycky měl a má moji plnou důvěru a vím, že lepší florbalový trenér ve Znojmě aktuálně není. Porážky v poslední době s sebou přinesly i určitou negativní náladu v A-týmu, na kterou bylo potřeba zareagovat. Řešili jsme ve vedení i případné hráčské změny, ovšem v našich finančních možnostech aktuálně není žádný adekvátní hráč. Poté co nám trenér sdělil své rozhodnutí, bylo naší prioritou najít perspektivního trenéra z řad oddílových trenérů. Oslovili jsme dva naše trenéry a jsem velmi rád, že se této výzvy ujal právě Karel Virgl, kterého si pamatujeme jako vynikajícího obránce mužského áčka. Právě jeho osoba by do týmu měla vnést nový impulz a zároveň jakožto bývalý svěřenec trenéra Šťastníka může pokračovat v jeho rozdělané trenérské práci.“vyjádřil se k situaci předseda oddílu Mgr. Bedřich Daberger....více

Číst dál...

Pohár České pojišťovny 2018-19

pohar 2015Florbal Pohár České pojišťovny 3.kolo so 1.9.2018

bulldogs Bulldogs Brno - tj znojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ  7 : 6p  (3:1,1:4,2:1-1:0)

Branky: 5. Tomáš Kadavý, 10. Tomáš Černý, 19. Zdeněk Bajnar, 21. Tomáš Černý, 44. Martin Fajt, 51. Tomáš Pešek, 63. Petr Voltner - 6. David Kučera, 28. Josef Žižka, 29. Jan Novák, 31. Jakub Procházka, 35. Jakub Procházka, 45. Jan Novák; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 206; zásahy brankářů: Jan Mazánek 32 - Jan Hándl 23

Číst dál...

Tipsport Superliga 2018-19

Florbal 15.kolo Znojmo padlo vysokým rozdílem  pá 14.12.2018 od 19.00hodin

Komentář trenéra domácích Karla Virgla: ,,Prvních 10 minut utkání jsme chytli tempo a hráli jsme, tak jak jsme hráče nabádali. Bohužel s přibývajícím časem se z naší hry vytratila agresivita a soupeř nás trestal. I přes vysoké skóre jsme v zápase našli okamžiky, na kterých chceme stavět."

tj znojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ - mlada boleslavTechnoilogy Florbal M. Boleslav  1 : 11  (0:3,1:6,0:2)

Branky: 39. Martin Ďuriška - 10. Jan Natov, 11. Jan Řehoř, 19. Jakub Bína, 21. Filip Zakonov, 22. Jakub Gruber, 29. Tadeáš Chroust, 36. Jakub Bína, 36. Tomáš Chroust, 38. Jan Natov, 50. Jakub Bína, 51. Jiří Curney; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 242; zásahy brankářů: Jan Hándl 18 - Petr Musil 16;

Číst dál...

Florbal příprava

Florbal přátelsky 30.8.2018

V odvetném přípravném utkání s FBC Ostrava jsme podlehli svému soupeři poměrem 6:4. I přes absenci 5 klíčových útočníků jsme se dokázali ostravskému týmu vyrovnat a zápas tak splnil svoji roli před sezonou

FBC Ostrava 2FBC Ostrava - tj znojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ  6 : 4

Číst dál...

Florbal příprava 2017

Florbal muži Znojmo zbrojí na Superligu pá 4.8.2017 od 19.00hodin

Příprava A týmu na Tipsport Superligu je v plném proudu! Přijďte podpořit znojemské borce v jediném přátelském utkání na domácí půdě, které odehrají v pátek 4.8. od 19 hodin ve sportovní hale.

tj znojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ - FBC OstravaFBC Ostrava  2 : 6  (-:-,-:-,-:-)

Příprava A týmu TJ Znojmo LAUFEN CZ na Tipsport Superligu je v plném proudu a s přesunem do haly ho čekají také přátelské zápasy. Minulý víkend se tým představil v Brně na turnaji čtyř týmů, kde získal cenné skalpy. V konkurenci pouze superligových celků dvakrát vyhrál a jednou prohrál. Otrokovice porazil 5:3, s brněnskými Buldoky, kteří postavili dva týmy, prohrál 3:9 a zvítězil 5:2. Utkání naznačily, že se s týmem ze Znojma musí v nejvyšší soutěži počítat.

Florbal 26.kolo Znojmo i přes luxusní náskok prohrálo so 4.3.2017 od 20.00hodin

Trenéra domácích Šťastníka: "První třetinu jsme byli jasně lepší a vytvořili si náskok. Rozhodilo nás zbytečné pětiminutové vyloučení. Od té chvíle jsme se na hřišti hledali a prohrávali souboj za soubojem. Za to, co jsme dneska předvedli, si vítězství v základní části nezasloužíme. Aspoň nebudeme zbytečně spekulovat. Čeká nás zajímavých 14 dní, takhle prostě play-off hrát nemůžeme a nebudeme

tj znojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ - angel webBLACK ANGELS  7 : 8p  (4:0,2:5,1:3-0:1)

Branky: 2. Jan Novák, 3. Petr Čihal, 9. Petr Sláma, 11. Milan Fridrich, 33. Milan Fridrich, 40. Milan Fridrich, 46. Martin Pánek - 22. Jan Hněvkovský, 33. Daniel Ludvík, 34. Jan Hněvkovský, 40. Ondřej Hněvkovský, 40. Ondřej Sluka, 49. Daniel Ludvík, 56. Lukáš Nekola, 64. Jan Hněvkovský; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 1 + Martin Šindelář 5:2; využití: 1:1; diváků: 234;

Číst dál...

TIPSPORT Superliga 2017-18

Florbal P7 Nervydrásající zápas nakonec pro Znojmo so 24.3.2018 od 20.00hodin

Tak to byla série se vším všudy. Dnešní zápas to nevypadalo se Znojmem dobře. Na úvodní branku jeětě v první třetině odpověděl Sláma. Pak to byla po dlouhé minuty bitva se vším všudy. Bojovalo se o každičký centimetr palubovky. Bulldoci udeřili ve třetí třetině dvakrát a s domácími to nevypadalo dobře. Vzalo si time out a v obrovském tlaku dokázalo vyrovnat a vynutit si prodloužení. Tam se opakovalo vše jako přes kopírák. Tvrdé souboje nikdo nevypustil, jelikož nikdo nechtěl prohrát. Až z nenápadné akce od mantinelu vystřelil Vojta Procházka a bylo hotovo. Hala bouřila a hráči nezkrývali emoce. Znojmo tak bude i v příštím ročníku hrát nejvyšší soutěž. Brno tak bude muset ještě bojovat s Ústím, které v sedmém utkání podlehlo Liberci na samostatné nájezdy.

tj znojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ - bulldogs itelligence Bulldogs Brno  4 : 3p  (1:1,0:0,2:2-1:0) sestřih

Branky: 9. Petr Sláma, 59. Martin Šindelář, 60. Daniel Krejčíř, 67. Vojtěch Procházka - 3. Lukáš Mráz, 45. Lukáš Mráz, 49. Jiří Juhaňák; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 630; zásahy brankářů: Jan Hándl ? - Jan Mazánek ?;

P6 Rozhodne se v sobotu ve Znojmě čt 22.3.2018 od 20.00hodin

Znojmo vzdorovalo a v samotném závěru třetí třetiny v power ply vyrovnalo a vynutilo si prodloužení. V něm sice mačkalo domácí tým, ale ten nápor přežil a z brejku skóroval. Takže se bude rozhodovat v sobotu ve Znojmě

bulldogs itelligence Bulldogs Brno - tj znojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ  5 : 4p  (1:2,1:1,2:1-1:0)

Branky (asistence):16:59Luděk Ondráček(Petr Kadlec)38:24Luděk Ondráček(Václav Černoch)40:27Jiří Bauer(David Coufal)42:43Václav Černoch(Petr Kadlec)62:38David Coufal(Josef Žižka) - 11:38Filip Daberger(Jan Novák)18:04Pavel Palát(Petr Čihal)28:14Martin Šindelář(Tomáš Kucharič)58:22Daniel Krejčíř(Jiří Salava) Diváci: 406

Číst dál...

Florbal příprava 2016

golMají za sebou jeden z posledních testů před ostrým začátkem 1. ligy. V Pardubicích ale našim borcům vzduch příliš nesvědčil, ze čtyř utkání urvali pouze jedno vítězství. O uplynulém víkendu narazili postupně na pražské Vinohrady, domácí Pardubice, nováčka z Karlových Varů a Svitavy.

Do prvního utkání vstoupili naši florbalisté výborně, ale ve druhé třetině nedokázali na dobrý výkon navázat, soupeř toho využil a gólově odskočil. Ve zlepšeném třetím dějství sice skóre dotahovali, ale na vyrovnání už to nestačilo. Gólově se prosadili mladíci Novák se Šindelářem a Virgl s Kucharičem. V odpoledním zápase s domácími extraligovými Pardubicemi se projevila zkušenost domácích a i přesto, že dokázal A – tým držet dvě třetiny krok a stav 3:3, se v poslední třetině spustil brankostroj domácích, kteří zvítězili drtivě 9:3. Brankově se opět prosadili Novák, Šindelář a Kucharič.....více

Číst dál...

JE TU EXHIBICE! Proti sobě se postaví postupový tým z roku 2008 a tým z roku 2017!

grafika1TJ VHS Znojmo - TJ Znojmo LAUFEN CZ  8 : 9  (3:2,2:2,3:5)  záznam

Skvělá florbalová podívaná byla k vidění v sobotní večer. Bývalý extraligový hráči se střetli s postupujícími hráči do superligy. K vidění byly vidět parádní akce. Zápas měl náboj a hráči staršího ročníku se nenechali zahambit a bojovali jako lvi. Přestávkový program vyplnili dovednostní a rychlostní soutěže. Diváci se skvěle bavili.

Florbal play off 1.liga 2015-16

Florbal P5 Znojmo zůstalo před branami čtvrtfinále. st 17.3.2016

To co se stalo žádný fanoušek nechápe. Znojmo ve dvou třetinách dominovalo a zaslouženě vedlo 6:2. Zdálo se být rozhodnuto, ale co se stalo v poslední třetině je záhada. Najednou jakoby domácí tým nebyl. Hosté důraznou hrou před brankou dokázali nemožné a otočili vývoj zápasu. Znojmo již nemělo síly na zvrat a sezona pro něj končí dost nešťastně,

tj znojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ - start praha webFBC Start98   6 : 8  (3:1,3:1,0:6)

Branky: 3. Petr Čihal, 8. Vojtěch Procházka, 15. Petr Čihal, 23. Martin Pánek, 25. Filip Horák, 37. Jiří Salava - 20. Michal Pražák, 25. Matěj Štyler, 42. Matěj Štyler, 49. Ondřej Vavro, 50. Eduard Piňos, 52. Jakub Slavík, 52. Ondřej Vavro, 55. Jakub Slavík; rozhodčí: Lukáš Svrček - Radim Waliczko; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 327; zásahy brankářů: Martin Beneš ? - Ondřej Lupoměch 3, Václav Zavadil 2;

Číst dál...

Play off 2016-17

Hodnocení uživatelů:  / 1

Florbal 1.liga S3 Znojmo je Superligové pá 14.4.2017 od 19.00hodin

Znojmo rozhodlo v první třetině, kdy brankami Kuchariče vedli 2:0. Ve druhé třetině znojemští zásluhou Martina Šindeláře zvýšili na 3:0. Domácí tým ale nesložil zbraně. Hosté ale dřeli a bojovali a když opět Šidekář skóroval na 4:1 pro Znojmo bylo prakticky rozhodnuto. Domácím nepomohlo už nic a tak se musí soustředit na druhou šanci.

ceska lipaFBC PULLO Česká Lípa - tj znojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ   3 : 4  (0:2,1:1,2:1)

Branky: 34. Jakub Novák, 56. Štěpán Slaný, 57. Jaromír Ekl - 4. Tomáš Kucharič, 12. Tomáš Kucharič, 25. Martin Šindelář, 47. Martin Šindelář; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 482; zásahy brankářů: Jan Dvořák 21 - Jan Hándl 23;

Vyjádření trenéra hostů: Jana Šťastníka: Dámy a pánové TJ Znojmo LAUFEN CZ je superligové, jsem na hráče náležitě hrdý dnes to bylo herně nejslabší v celé finálové sérii, ale doslova jsme to urvali maximální obětavostí a nasazením. Díky našim fanouškům, kteří nás podporovali doma i venku a nebylo jich málo a děkuji soupeři za velmi korektní sérii a přeju hodně štěstí v baráž

Číst dál...

ZAFL ALL ATAR GAME 2016

Florbal ZAFL liga záznam 20.2.2016 od 18.30 hodin můžete sledovat zde.

Výsledky dovednostních soutěží:
Nejlepší střelec: Mikulášek Filip
Nejlepší Brankář: Tvrdý Tomáš
Nejpřesnější přihrávka: Bastl L.
Nejlepší nájezdy: Tomek, Klouda

Pohár České pojišťovny 2016/17

Florbal 6. kolo,skupina CC Znojmo neprodalo kůži zadarmo čt 24.11.2016 od 2015hodin

Dnešní utkání pro Znojmo byla velká škola. Vítkovice i přes neúplnou sestavu předvedly slušný výkon hodný loňského vicemistra a zaslouženě zvítězily. Ze zápasu si domácí vzít mnoho, například to, v jaké rychlosti se dá hrát a jak se dá nakládat s nabídnutými příležitostmi.

tj znojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ - vitkovice1.SC Vítkovice  5 : 8  (2:3,1:3,2:2)

Branky: 11. Martin Pánek, 20. Filip Horák, 39. Jiří Salava, 48. Martin Šindelář, 58. Petr Čihal - 4. Adam Delong, 9. Lukáš Hájek, 15. Martin Michna, 25. Gabriel Mertha, 30. Ondřej Firda, 39. Ondřej Firda, 44. Radim Ivan, 60. Radim Ivan; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 145; zásahy brankářů: Martin Beneš ?, Jan Hándl ? - Petr Blakala ?;

Číst dál...

Florbal 1.liga 2015-16

Florbal 1.liga 22.kolo Zodpovědný výkon vedl k vítězství so 27.2.2016 od 20.00hodin

Znojmo přistoupilo velice zodpovědně k utkání a trpělivou hrou dovedli utkání do vítězného konce. Po menší herní krizi, kdy se domácí propadli až na deváté místo, je nakonec druhé místo velkým překvapením. Nyní čeká Znojmo rozhodnutí, koho si vybrat do bojů play off.

tj znojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ - start praha webFBC Start98  5 : 3  (2:0,0:1,3:2)

Branky: 6. Tomáš Kucharič, 6. Pavel Palát, 51. Martin Pánek, 53. Martin Pánek, 59. Martin Pánek - 27. Ondřej Vavro, 48. Vojtěch Šišma, 60. Tomáš Kiprov; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; diváků: 169; zásahy brankářů: Martin Beneš 25 - Ondřej Lupoměch 27;