Florbal muži

Znojmo na CZECH OPEN 2017

Hodnocení uživatelů:  / 0

Florbal Znojmo na prestižním turnaji

CZECH OPEN je u konce.... Znojemskému A-týmu po vydařené skupině vystavila stopku juniorská reprezentace Český florbal . Kategorii Muži Pro se podařilo vyhrát švédskému týmu RIG UMEA a v prestižní kategorii ELITE tento rok zvítězil nejlepší tým světa IBF Falun . Pro Znojmo to byla jedna z posledních herních zkoušek před ostrým startem Superligy. Ta úplně poslední se bude konat příští týden na severu Moravy při odvetě přátelského utkání proti FBC Ostrava

so 12.8.2017 1/8 finále

Stopku v turnaji vystavil Znojmu výběr reprezentace česka do 19 let. Znojemští mu podlehli rozdílem jediné branky a tak pro ně končí turnaj v osmifinále.

TJ Znojmo LAUFEN CZ - Czech Republic U19  4 : 5

I poslední utkání ve skupině Znojmo zvládlo a bez ztráty bodu skupinu vyhrálo.

pá 11.8.2017 od 9.20hodin

FB Hurrican Karlovy Vary WHITE - TJ Znojmo LAUFEN CZ  0 : 3

čt 10.8.2017

Znojemský tým se před ostrým strtem Superligy účstní prestižního turnaje CZECH OPEN 2017. A zatím se mu velice daří. Ve skupině Muži PRO zatím obě svá utkání zvládlo.

SV Wiler-Ersigen U21 - TJ Znojmo LAUFEN CZ  0 : 4

TJ Znojmo LAUFEN CZ - 1. SC TEMPISH Vítkovice U21  4 : 1

Florbal hlásí velkou posilu

Do Znojma se po letech strávených v extralize vrací Milan Fridrich!

FridrichFlorbalový oddíl TJ Znojmo LAUFEN CZ hlásí před novým ročníkem 1. ligy mužů zvučnou posilu. Do kádru jihomoravanů se po 13 letech strávených v extralize (2 roky FBŠ Bohemians Praha, 11 let Tatran Střešovice) vrací dvojnásobný medailista z Mistrovství světa a sedminásobný mistr české extraligy Milan Fridrich!

„Milan je bezesporu jednou z největších osobností českého florbalu. Své bohaté zkušenosti a dovednosti bude předávat hráčům znojemského A-týmu přímo na hřišti. Určitě bude pro celý tým výraznou motivací a impulzem pro boj o nejvyšší soutěž, která se letos rozšiřuje a tak chceme pro postup udělat maximum. Střídačku A-mužstva i nadále povede trenér Jan Šťastník, pro kterého bude spolupráce s Fríďou jistě velkým přínosem a motivací do další práce“, komentuje senzační posilu předseda oddílu Mgr. Bedřich Daberger...více

Florbal příprava 2017

Florbal muži Znojmo zbrojí na Superligu pá 4.8.2017 od 19.00hodin

Příprava A týmu na Tipsport Superligu je v plném proudu! Přijďte podpořit znojemské borce v jediném přátelském utkání na domácí půdě, které odehrají v pátek 4.8. od 19 hodin ve sportovní hale.

tj znojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ - FBC OstravaFBC Ostrava  2 : 6  (-:-,-:-,-:-)

Příprava A týmu TJ Znojmo LAUFEN CZ na Tipsport Superligu je v plném proudu a s přesunem do haly ho čekají také přátelské zápasy. Minulý víkend se tým představil v Brně na turnaji čtyř týmů, kde získal cenné skalpy. V konkurenci pouze superligových celků dvakrát vyhrál a jednou prohrál. Otrokovice porazil 5:3, s brněnskými Buldoky, kteří postavili dva týmy, prohrál 3:9 a zvítězil 5:2. Utkání naznačily, že se s týmem ze Znojma musí v nejvyšší soutěži počítat.

Florbal 17.kolo Potvrdí Znojmo zlepšenou formu? pá 15.12.2017 od 19.00hodin

tj znojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ - FBC Ostrava 2FBC Bystroň Group Ostrava  - : -  (-:-,-:-,-:-)

224

JE TU EXHIBICE! Proti sobě se postaví postupový tým z roku 2008 a tým z roku 2017!

grafika1TJ VHS Znojmo - TJ Znojmo LAUFEN CZ  8 : 9  (3:2,2:2,3:5)  záznam

Skvělá florbalová podívaná byla k vidění v sobotní večer. Bývalý extraligový hráči se střetli s postupujícími hráči do superligy. K vidění byly vidět parádní akce. Zápas měl náboj a hráči staršího ročníku se nenechali zahambit a bojovali jako lvi. Přestávkový program vyplnili dovednostní a rychlostní soutěže. Diváci se skvěle bavili.

Play off 2016-17

Hodnocení uživatelů:  / 1

Florbal 1.liga S3 Znojmo je Superligové pá 14.4.2017 od 19.00hodin

Znojmo rozhodlo v první třetině, kdy brankami Kuchariče vedli 2:0. Ve druhé třetině znojemští zásluhou Martina Šindeláře zvýšili na 3:0. Domácí tým ale nesložil zbraně. Hosté ale dřeli a bojovali a když opět Šidekář skóroval na 4:1 pro Znojmo bylo prakticky rozhodnuto. Domácím nepomohlo už nic a tak se musí soustředit na druhou šanci.

ceska lipaFBC PULLO Česká Lípa - tj znojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ   3 : 4  (0:2,1:1,2:1)

Branky: 34. Jakub Novák, 56. Štěpán Slaný, 57. Jaromír Ekl - 4. Tomáš Kucharič, 12. Tomáš Kucharič, 25. Martin Šindelář, 47. Martin Šindelář; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 482; zásahy brankářů: Jan Dvořák 21 - Jan Hándl 23;

Vyjádření trenéra hostů: Jana Šťastníka: Dámy a pánové TJ Znojmo LAUFEN CZ je superligové, jsem na hráče náležitě hrdý dnes to bylo herně nejslabší v celé finálové sérii, ale doslova jsme to urvali maximální obětavostí a nasazením. Díky našim fanouškům, kteří nás podporovali doma i venku a nebylo jich málo a děkuji soupeři za velmi korektní sérii a přeju hodně štěstí v baráž

Pohár České pojišťovny 2016/17

Florbal 6. kolo,skupina CC Znojmo neprodalo kůži zadarmo čt 24.11.2016 od 2015hodin

Dnešní utkání pro Znojmo byla velká škola. Vítkovice i přes neúplnou sestavu předvedly slušný výkon hodný loňského vicemistra a zaslouženě zvítězily. Ze zápasu si domácí vzít mnoho, například to, v jaké rychlosti se dá hrát a jak se dá nakládat s nabídnutými příležitostmi.

tj znojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ - vitkovice1.SC Vítkovice  5 : 8  (2:3,1:3,2:2)

Branky: 11. Martin Pánek, 20. Filip Horák, 39. Jiří Salava, 48. Martin Šindelář, 58. Petr Čihal - 4. Adam Delong, 9. Lukáš Hájek, 15. Martin Michna, 25. Gabriel Mertha, 30. Ondřej Firda, 39. Ondřej Firda, 44. Radim Ivan, 60. Radim Ivan; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 145; zásahy brankářů: Martin Beneš ?, Jan Hándl ? - Petr Blakala ?;

Florbal 1.liga 2016-17

Florbal 26.kolo Znojmo i přes luxusní náskok prohrálo so 4.3.2017 od 20.00hodin

Trenéra domácích Šťastníka: "První třetinu jsme byli jasně lepší a vytvořili si náskok. Rozhodilo nás zbytečné pětiminutové vyloučení. Od té chvíle jsme se na hřišti hledali a prohrávali souboj za soubojem. Za to, co jsme dneska předvedli, si vítězství v základní části nezasloužíme. Aspoň nebudeme zbytečně spekulovat. Čeká nás zajímavých 14 dní, takhle prostě play-off hrát nemůžeme a nebudeme

tj znojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ - angel webBLACK ANGELS  7 : 8p  (4:0,2:5,1:3-0:1)

Branky: 2. Jan Novák, 3. Petr Čihal, 9. Petr Sláma, 11. Milan Fridrich, 33. Milan Fridrich, 40. Milan Fridrich, 46. Martin Pánek - 22. Jan Hněvkovský, 33. Daniel Ludvík, 34. Jan Hněvkovský, 40. Ondřej Hněvkovský, 40. Ondřej Sluka, 49. Daniel Ludvík, 56. Lukáš Nekola, 64. Jan Hněvkovský; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 1 + Martin Šindelář 5:2; využití: 1:1; diváků: 234;

Florbal příprava 2016

golMají za sebou jeden z posledních testů před ostrým začátkem 1. ligy. V Pardubicích ale našim borcům vzduch příliš nesvědčil, ze čtyř utkání urvali pouze jedno vítězství. O uplynulém víkendu narazili postupně na pražské Vinohrady, domácí Pardubice, nováčka z Karlových Varů a Svitavy.

Do prvního utkání vstoupili naši florbalisté výborně, ale ve druhé třetině nedokázali na dobrý výkon navázat, soupeř toho využil a gólově odskočil. Ve zlepšeném třetím dějství sice skóre dotahovali, ale na vyrovnání už to nestačilo. Gólově se prosadili mladíci Novák se Šindelářem a Virgl s Kucharičem. V odpoledním zápase s domácími extraligovými Pardubicemi se projevila zkušenost domácích a i přesto, že dokázal A – tým držet dvě třetiny krok a stav 3:3, se v poslední třetině spustil brankostroj domácích, kteří zvítězili drtivě 9:3. Brankově se opět prosadili Novák, Šindelář a Kucharič.....více

Florbal play off 1.liga 2015-16

Florbal P5 Znojmo zůstalo před branami čtvrtfinále. st 17.3.2016

To co se stalo žádný fanoušek nechápe. Znojmo ve dvou třetinách dominovalo a zaslouženě vedlo 6:2. Zdálo se být rozhodnuto, ale co se stalo v poslední třetině je záhada. Najednou jakoby domácí tým nebyl. Hosté důraznou hrou před brankou dokázali nemožné a otočili vývoj zápasu. Znojmo již nemělo síly na zvrat a sezona pro něj končí dost nešťastně,

tj znojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ - start praha webFBC Start98   6 : 8  (3:1,3:1,0:6)

Branky: 3. Petr Čihal, 8. Vojtěch Procházka, 15. Petr Čihal, 23. Martin Pánek, 25. Filip Horák, 37. Jiří Salava - 20. Michal Pražák, 25. Matěj Štyler, 42. Matěj Štyler, 49. Ondřej Vavro, 50. Eduard Piňos, 52. Jakub Slavík, 52. Ondřej Vavro, 55. Jakub Slavík; rozhodčí: Lukáš Svrček - Radim Waliczko; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 327; zásahy brankářů: Martin Beneš ? - Ondřej Lupoměch 3, Václav Zavadil 2;

ZAFL ALL ATAR GAME 2016

Florbal ZAFL liga záznam 20.2.2016 od 18.30 hodin můžete sledovat zde.

Poslední přípravný zápas před startem 1.ligy 2014-15 so 13.9.2014

K závěrečnému utkání v rámci přípravy na novou sezonu zajížděli znojemští florbalisté k odvetnému zápasu na palubovku Buldoků Brno. Ti v závěru měsíce srpna absolvovali přípravný kemp ve Znojmě a v závěru si zahráli přátelský zápas se Znojmem. Ten s přehledem vyhráli hosté z Brna poměrem 4 : 11. Zápas o minulém víkendu však byl vyrovnanější ikdyž úvod patřil ligovým Buldokům, jenž první třetinu vyhráli 2:0. Ve druhé části byli lepší znojemští hráči a snížili na rozdíl jedné branky 3:2. V poslední třetině se prosadili jen hosté a vyrovnali na 3:3. Ani po prodloužení nebyl určen vítěz, kterého nakonec určili až samostatné nájezdy. Ty lépe zvládli domácí Buldoci a zvítězili tak 4:3 po prodloužení.

BolldogsBulldogs Brno - tj znojmoTJ LAUFEN Znojmo  4 : 3pp (2:0,1:2,0:1,0-0)

Florbal 1.liga 2015-16

Florbal 1.liga 22.kolo Zodpovědný výkon vedl k vítězství so 27.2.2016 od 20.00hodin

Znojmo přistoupilo velice zodpovědně k utkání a trpělivou hrou dovedli utkání do vítězného konce. Po menší herní krizi, kdy se domácí propadli až na deváté místo, je nakonec druhé místo velkým překvapením. Nyní čeká Znojmo rozhodnutí, koho si vybrat do bojů play off.

tj znojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ - start praha webFBC Start98  5 : 3  (2:0,0:1,3:2)

Branky: 6. Tomáš Kucharič, 6. Pavel Palát, 51. Martin Pánek, 53. Martin Pánek, 59. Martin Pánek - 27. Ondřej Vavro, 48. Vojtěch Šišma, 60. Tomáš Kiprov; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; diváků: 169; zásahy brankářů: Martin Beneš 25 - Ondřej Lupoměch 27;

Florbal Sezona 2013-14

Hodnocení uživatelů:  / 3

Florbal 1.liga Play off 5.zápas Znojmo nestačilo na Vinohrady. čt 13.3.2013 od 20.30hodin

Znojmo nezvládlo zápas a sezona pro něj končí. V zápase nezačal šťastně a brzy prohrávalo 2:0. Do konce první třetiny hosté stihli vyrovnat. Zápas byl jak na houpačce. Vinohrady se dostali do vedení 4:2. Znojmo zápas ale otočilo v poslední třetině na 4:5 a zdálo se, že to dotáhne do vítězného konce. Domácí tým, ale dvěma brankami před koncem zápasu strhl vítězství na svou stranu a uzavřel vyrovnanou serii čímž postoupil do dalších bojů o extraligu.

vinohradyTJ Sokol Král. Vinohrady - tj znojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ  6 : 5  (2:2,2:1,2:2)

Branky: 2. Jakub Mucha, 4. Ondřej Houra, 24. Josef Mareš, 29. Martin Rossi, 54. Jan Svoboda, 55. Martin Rossi - 6. Pavel Palát, 11. Petr Čihal, 32. Tomáš Kucharič, 41. Jakub Martinek, 48. Petr Sláma; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 390; zásahy brankářů: Karel Mrkos 14 - Michal Sekanina 28; Průběh utkání: 0:2,2:2,4:2,4:5,6:5.

Florbal vrchol sezony je tady. Play off startuje 2014-15

tj znojmoFlorbal P4 Znojmo opět nepostoupilo a sezona pro něj končí 15.3.2015

Znojmo drželo naděje dvě třetiny, ale ve třetí třetině ztratilo kontakt. Sezona pro něj tak končí jako před rokem v prvním kole play off. Začíná to být tradice. V soutěži hraje Znojmo skvěle, ale jak se říká play off je jiná soutěž. Jiná hra, taktika a strategie. nikdo se nedívá na výsledek bere se jen vítězství a to jak jste ho dosáhlki není důležité. druhý den fanouška zajímá kdo vyhrál. Ne jakým způsobem a o kolik branek. to je play off. A to jak se zdá znojemské kluby neumí.

kladnoFBC Kladno - tj znojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ  5 : 2  (2:1,1:1,2:0)

Branky a asistence: 10:51 Dušan Přívara (Petr Lacko), 12:17 Václav Linhart (Ondřej Slivka), 27:07 Petr Lacko (Jan Louvar), 44:50 Jan Louvar (Petr Lacko), 53:33 Dušan Přívara (Jan Louvar) - 02:19 Petr Sláma (Petr Čihal), 32:56 Tomáš Kucharič (Jakub Martinek)

Trenér domácích Jan Buk: Dnešní zápas rozhodl výborný výkon brankáře Cmírala. na celou sérii jsme byli lépe připraveni a naši klíčoví hráči podali lepší výkony než individuality Znojma. Znojmo v zákl.části hrálo asi nejlíbivější florbal, ale mělo by si odpustit neustálé brečení , stížnosti na rozhodčí a časté pády.

Trenér hostů Šťastník: Gratuluji Kladnu k postupu do semifinále, doufám že opět postoupí do extraligy. Děkuji našim fanouškům, že nás celé dvojutkání povzbuzovali a domácím za bouřlivou atmosféru.

Pohár Č. Pojišťovny 2013-14

Hodnocení uživatelů:  / 2

Florbal 3.čtvrtfinále po 2.12.2013 od 20.15hodin

V utkání ve kterém o nic nešlo. kdy ani jeden ze soupeřů nemohl postoupit nastoupili za Znojmo hráči převážně ze střídačky. Hosté po první třetině vedli, ale domácí ve druhé části zabrali a otočili skore. Třetí část byla vyrovnaná, ale drama se nekonalo. Znojmo si zaslouženě dokráčelo k vítězství.

tj znojmoTJ Znojmo Laufen CZ - roznov1.FBK Rožnov p/R  8 : 3 (1:2,4:2,3:2)

Branky: 9. David Jedlička, 22. Jan Hanák, 25. Alan Juříček, 27. Zdeněk Rada, 38. Martin Pánek, 42. Jiří Salava, 52. Martin Pánek, 60. Gabriel Miklík - 7. Jan Blizňák, 8. Ondřej Řezníček, 26. Josef Rýpar, 43. Ondřej Diblík, 44. Tomáš Herman; rozhodčí: Ondřej Kyjovský - Jakub Veselý; vyloučení: 0:3; využití: 2:0; diváků: 74; zásahy brankářů: Radek Pechura 10, Jan Zifčák 8 - Jan Valenta 18, Denis Bija 15;

Hrající trenér hostů Macura: "Po dohodě s domácím trenérem před utkáním jsme k zápasu nominovali zástupce všech mužských týmů, tj. A, B, C, D a juniorů. Zápas jsme si užili. Domácím gratuluji k vítězství, úžasným divákům za podporu obou týmů a velké sympatie posílám sympatické černovlasé reportérce místního znojemského deníku, lady Black."

Florbalový pohár 2014

Pohár České pojišťovny 3.čtvrtfinále Znojmo dřelo ale na postup to nestačilo. 19.11.2014

V pohárové bitvě vůbec nebyl rozdíl, že extraligový Buldogs se nachází na čtvrtém místě nejvyšší soutěže. Naopak Znojmo bylo více jak půl zápasu lepším týmem a vypracovalo si také slibný náskok. Domácí tým se cítí ukřivděn, kdy rozhodčí po nepřesných výrocích Znojmo vylučovalo, čehož Buldoci naplno využili a dostali se tak zpět do hry. Poslední část se hrála nahoru dolů. Opět po vyloučení domácích hosté srovnali a v samotném závěru strhli vítězství a postup do semifinále pečetili Buldoci Brno.

tj znojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ - BolldogsBulldogs Brno  5 : 6  (2:1,3:3,0:2)

Branky: 9. Pavel Palát, 20. Tomáš Kucharič, 25. Tomáš Kucharič, 26. David Kučera, 31. Jan Hanák - 18. Jakub Mendrek, 34. Jakub Mendrek, 38. Jiří Koutný, 38. Aleš Jakůbek, 50. Jakub Mendrek, 59. Aleš Jakůbek; rozhodčí: Lukáš Svrček - Radim Waliczko; vyloučení: 5 + Jakub Martinek 5:2; využití: 0:2; diváků: 155; zásahy brankářů: Martin Beneš ? - Filip Kejík ?; Průběh zápasu: 1:0,1:1,5:1,5:6.

Trenér domácích J. Šťastník : Co k tomu říct... úplně narovinu nás dneska frajeři (rozhodčí) z Ostravy zařízli jak malé nic netušící prasátko, které neví, že nemá vůbec žádnou šanci. Je to škoda, do stavu 5:1 jsme byli lepším týmem a Buldoci nevěděli co s náma, tak nevím asi tam Znojmo prostě být nemělo!!! díky divákům

Pokus

oooooo

Florbal 1. liga 2014 - 15

Florbal 1.liga 22.kolo Znojmo uhájilo třetí příčku. so 28.2.2015

V boji o postavení do play off a výhody domácího prostředí Znojmo nezaváhalo a již za týden sehrají první kolo vyřazovacích bojů na domácí palubovce. Do serie si vybralo Kladno.

Jan Šťastník (Znojmo): Volba kabiny byla Česká Lípa, ale bohužel nebyla v nabídce soupeřů, takže jsme respektovali postavení v tabulce a budeme hrát se šestým Kladnem. Doufáme, že Kladno dorazí v plné síle i s hráči Tatranu a ve znojemské hale bude plno. Těšíme se na sérii.

Jan Buk (Kladno): My jsme celkem očekávali, že spolu budou dvě dvojice Znojmo, Start, Ústí a my a je celkem logické, že si nás vzalo Znojmo, které s námi vyhrálo dva zápasy. Rozhodně se na sérii těšíme a rozhodně nechceme sezónu končit za 14 dní, ale mít ji co nejdelší

start prahaFBC Start 98 - tj znojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ  5 : 7  (1:3,2:2,2:2)

Branky: 7. Filip Řehulka, 24. Martin Zeidler, 39. Martin Zeidler, 50. Filip Řehulka, 51. Jiří Vašíček - 14. Jan Herman, 19. Petr Čihal, 20. Petr Sláma, 22. Tomáš Kucharič, 32. Martin Pánek, 53. Petr Čihal, 60. Pavel Palát; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 73; zásahy brankářů: Ondřej Lupoměch 14, Karel Kotoun 1, Ondřej Lupoměch 5 - Martin Beneš 35; Průběh utkání: 1:0,1:5,5:5,5:7.