Florbal

Filtr
Počet zobrazení 
Titulek Datum vytvoření Zobrazení
Florbalový kemp 2012 17. květen 2012 1697
Valentýnský turnaj 2012 dívek 16.2.2012 16. únor 2012 1615
SAVANNAH ZAFL LIGA 1.2011 10. leden 2012 2061
Turnaj dorostenek 22.10.2011 23. říjen 2011 1614
Reprezentace ve Znojmě 2010 4. únor 2010 1993
Rozloučení s florbalisty 31. leden 2010 2822
Video 18.kolo VHS-Brno 09/10 26. leden 2010 2033
Video 16.kolo VHS-Sparta 09/10 17. leden 2010 2459
Pohár VHS-Bulldogs 09/10 4. listopad 2009 1927
Video 8.kolo VHS Zn-Liberec 09/10 31. říjen 2009 1827

Podkategorie

   

Hledání na tomto webu  

   

Play off EBEL 2017-18  

erstebankliga
 
Finále

Obrovské překvapení se zrodilo ve finále EBEL, kde celek z Itálie oproti všem očekáváním přetlačil úřadujícího mistra ze Salzburgu.Po čtvrtfinálovém vyřazení Klagenfurtu 4:2 na zápasy si Lišky vyšláply v semifinále na Vídeň. Našlapaný tým smetli hráči Bolzana v sérii 4:1 a už vyhlíželi soupeře pro finále. Tím se stal veleúspěšný Salzburg, který také Italům pořádně zatopil. V sedmizápasové bitvě ale přeci jen Bolzano zvítězilo v posledním utkání, ve kterém svého soka porazilo 3:2. Bolzano vyhrává ligu již podruhé ve své historii.

 
Salzburg - Bolzano  3 : 4
        1:2,3:0,4:2,3:6,6:5,3:6,2:3

 
Play off semifinále
Obrovské překvapení na úkor favorita a vítěze základní části.
 
Vídeň - Bolzano   1 : 4 postup
4:0,1:4,2:3p.2:5,1:2
Salzburg - Linz     4 : 2
3:2,1:3,4:2.2:5,4:3p,4:2
 
 Play off čtvrtfinále
 
Vídeň – Innsbruck       (4 : 2)
4:1,2:3,4:3,3:4,1:2,5:3
Salzburg – Dornbirn    (4 : 2)
3:2,2:0,5:4,2:3,2:3,6:2
Linz – Záhřeb                (4 : 2)
3:4,2:6,8:2,8:4,4:3,5:4
Klagenfurt – Bolzano    (2 : 4)
1:3,3:2,2:1,2:3,2:30:2
   

FOTBAL FNL 2017-18  

1. SFC Opava 22    55:26    47
2. 1.FK Příbram 22   43:22   45
3. FC Hradec Králové 23   35:26   37
4. FK Pardubice 22   29:17   36
5. FK Fotbal Třinec 23   29:25   36
6. 1. SC Znojmo FK 23   28:34   33
7. SK Dynamo ČB 22   30:21   32
8. FK Baník Sokolov 22   23:28   29
9. FK Olympia Praha 23   27:34   29
10. FK Viktoria Žižkov 22   35:36   28
11. FC  Vlašim 21   32:34   28
12. FC MAS Táborsko 23   30:34   25
13. FK Varnsdorf 21   26:31   23
14. MFK Frýdek-Místek 23   20:35   22
15. FK Ústí nad Labem 22   22:41   18
16. MFK Vítkovice 22   21:41   18
   

Florbal SUPERLIGA  

Finále 21.4.2018
Florbal MB - Vítkovice
6:5p
 
Play off semifinále
Florbal MB - Sparta Praha (4:0)
 5:2,5:3,4:3sn,3:2p
Chodov - Vítkovice     (1:4)
 5:6,3:7,6:7p,5:4sn,4:5p
 
Play off Čtvrtfinále
Florbal MB – Pardubice      (4:0)
11:3,10:1,6:4,9:4
Chodov - Otrokovice             (4:0)
  7:2,4:3,5:4sn,9:3
Vítkovice - Střešovice           (4:1)
  2:8,4:3,6:5p,4:3p,4:3
Bohemians - Sparta Praha  (1:4) 
5:4,2:4,4:5,4:5p,4:5
 
  Play down
TJ Znojmo - Bulldogs Brno   (4:3)
4:7,2:1,6:5sn,4:7,5:3,4:5p,4:3
FBC Liberec - Florbal Ústí   (4:3)
5:3,8:4,5:6,4:5,6:3,5:9,5:4sn
 
1. SC TEMIPSH Vítkovice – Tatran Teka Střešovice
Družstvo ZVVPPPPB BVBOBR1.1. SC TEMPISH Vítkovice 64200
16
4827212.Technology Florbal MB55000
15
3823153.Sokol Pardubice64011
13
3926134.FAT PIPE FLORBAL CHODOV43100
11
221665.Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE63003
9
282626.FBC 4CLEAN Česká Lípa61212
8
3035-57.FbŠ Bohemians52012
7
3031-18.FBC Liberec61122
7
3543-89.Tatran Střešovice51112
6
2925410.ACEMA Sparta Praha51112
6
3331211.itelligence Bulldogs Brno41111
6
2729-212.FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA41003
3
2323013.TJ Znojmo LAUFEN CZ61005
3
2645-1914.Florbal Ústí60015
1
2351-28 - Více čtěte na: https://www.ceskyflorbal.cz/superliga-muzi#sthash.dGSbjc3h.dpuf

16
4827212.Technology Florbal MB55000
15
3823153.Sokol Pardubice64011
13
3926134.FAT PIPE FLORBAL CHODOV43100
11
221665.Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE63003
9
282626.FBC 4CLEAN Česká Lípa61212
8
3035-57.FbŠ Bohemians52012
7
3031-18.FBC Liberec61122
7
3543-89.Tatran Střešovice51112
6
2925410.ACEMA Sparta Praha51112
6
3331211.itelligence Bulldogs Brno41111
6
2729-212.FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA41003
3
2323013.TJ Znojmo LAUFEN CZ61005
3
2645-1914.Florbal Ústí60015
1
2351-28 - Více čtěte na: https://www.ceskyflorbal.cz/superliga-muzi#sthash.dGSbjc3h.dpuf
Družstvo ZVVPPPPB BVBOBR1.1. SC TEMPISH Vítkovice 64200
16
4827212.Technology Florbal MB55000
15
3823153.Sokol Pardubice64011
13
3926134.FAT PIPE FLORBAL CHODOV43100
11
221665.Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE63003
9
282626.FBC 4CLEAN Česká Lípa61212
8
3035-57.FbŠ Bohemians52012
7
3031-18.FBC Liberec61122
7
3543-89.Tatran Střešovice51112
6
2925410.ACEMA Sparta Praha51112
6
3331211.itelligence Bulldogs Brno41111
6
2729-212.FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA41003
3
2323013.TJ Znojmo LAUFEN CZ61005
3
2645-1914.Florbal Ústí60015
1
2351-28 - Více čtěte na: https://www.ceskyflorbal.cz/superliga-muzi#sthash.dGSbjc3h.dpuf
Družstvo ZVVPPPPB BVBOBR1.1. SC TEMPISH Vítkovice 64200
16
4827212.Technology Florbal MB55000
15
3823153.Sokol Pardubice64011
13
3926134.FAT PIPE FLORBAL CHODOV43100
11
221665.Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE63003
9
282626.FBC 4CLEAN Česká Lípa61212
8
3035-57.FbŠ Bohemians52012
7
3031-18.FBC Liberec61122
7
3543-89.Tatran Střešovice51112
6
2925410.ACEMA Sparta Praha51112
6
3331211.itelligence Bulldogs Brno41111
6
2729-212.FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA41003
3
2323013.TJ Znojmo LAUFEN CZ61005
3
2645-1914.Florbal Ústí60015
1
2351-28 - Více čtěte na: https://www.ceskyflorbal.cz/superliga-muzi#sthash.dGSbjc3h.dpuf
Družstvo ZVVPPPPB BVBOBR1.1. SC TEMPISH Vítkovice 64200
16
4827212.Technology Florbal MB55000
15
3823153.Sokol Pardubice64011
13
3926134.FAT PIPE FLORBAL CHODOV43100
11
221665.Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE63003
9
282626.FBC 4CLEAN Česká Lípa61212
8
3035-57.FbŠ Bohemians52012
7
3031-18.FBC Liberec61122
7
3543-89.Tatran Střešovice51112
6
2925410.ACEMA Sparta Praha51112
6
3331211.itelligence Bulldogs Brno41111
6
2729-212.FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA41003
3
2323013.TJ Znojmo LAUFEN CZ61005
3
2645-1914.Florbal Ústí60015
1
2351-28 - Více čtěte na: https://www.ceskyflorbal.cz/superliga-muzi#sthash.dGSbjc3h.dpuf
   

Tabulka Okresní přebor 2017-18  

 KlubZ   S   B
1. Jezeřany A 17   41:30   38
2. Únanov A 17   54:25   35
3. Starý Petřín 17   41:32   31
4. FK Znojmo B 17   41:34   27
5. Jaroslavice A 17   42:37   25
6. Dobšice B 17   44:45   23
7. Hostim 17   40:46   23
8. Práče A 17   33:39   23
9. Višňové A 17   27:27   22
10. Litobratřice 17   38:41   22
11. Hostěradice 17   37:45   20
12. Suchohrdly 17   38:40   19
13. Božice A 17   31:34   18
14. Chvalovice 17   26:58   13
   

Návštěvní kniha  

znsport
Je zde celý zápas. Otázku podejte na radnici města.
středa 4. leden 2017 5:55
Marušák
Bude sestřih zápasu s Rožnovem? děkuji
pondělí 2. leden 2017 8:04
Marušák
Proč zde není sestřih zápasu s vinohrady? :?
pondělí 31. říjen 2016 16:22
   

Přihlášení  

   

Přístupy na stránky  

DnesDnes730
VčeraVčera1080
TýdenTýden1810
MěsícMěsíc32261
CELKEMCELKEM1537886
   

Kdo je na stránkách  

Právě přítomno: 84 hostů a žádný člen

   

Copyright © Znojemský sport - znsport.cz. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil - Portal 70 - tvorba webových stránek Znojmo