Mezinárodní silniční maraton EVROPA 2.5. 2009

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
Podrobnosti
Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'file:///C:/Users/admin/AppData/Local/Temp/moz-screenshot.jpg'
There was a problem loading image 'file:///C:/Users/admin/AppData/Local/Temp/moz-screenshot.jpg'
There was a problem loading image 'file:///C:/Users/admin/AppData/Local/Temp/moz-screenshot-1.jpg'
There was a problem loading image 'file:///C:/Users/admin/AppData/Local/Temp/moz-screenshot-1.jpg'

moz-screenshot.jpgmoz-screenshot-1.jpg2.5.2009 Mezinárodní silniční maraton EVROPA 2.5. 2009

logo_klub.gifPátý ročník Mezinárodního silničního cyklistického maratónu EVROPA, který je zároveň 4. akcí poháru Extraliga Masters, se uskutečnil v sobotu 2. 5. 2009. Závod se pořádal u příležitosti 5. výročí vstupu České republiky do EU. Zájmové sdružení Cyklo Klub Kučera Znojmo, který je pořadatelem  tohoto závodu předpokládá účast minimálně 150 závodníků. Stejně jako v předchozím ročníku přijal nad touto akcí záštitu starosta Města Znojma ing. Petr Nezveda. Symbolický startovní výstřel zazněl v 11.00 hodin a cyklistický peloton vyjede z náměstí Svobody v uzavřené formaci za doprovodu pořadatelských vozidel a Policie ČR. Závodníci projeli městem směrem na Šatov a letmý start je čekal za obcí Sedlešovice – Nový Šaldorf. Trať byla vedena v příhraniční oblasti po území České republiky a Rakouska. Cyklisty v pelotonu čekaly dva přejezdy státní hranice. Při vjezdu na území Rakouska projeli přes hraniční přejezd Hnanice – Mitterretzbach a do České republiky se  vraceli letos opět  přes hraniční přechod Vratěnín - Drosendorf. Cíl závodu byl ve Znojmě-Hradišti.
Celkovým vítězem se stal Soukup J. z  CK Svijany v čase 2:35:44 před Příhodou L. z KC Hlinsko a na třetím místě skončil Hudeček P. z  Forman Cykling Team.Nejlepší ze znojemských účastníků bylna 14.místě Vojtěch M. z Cykloklubu Kučera. Mezi ženami dominovala Ševčíková J. v čase 3:07:02 z týmu Bike On před Jindrovou D. z KC Kooperativa a třetí Ďurdiaková T. z EKO Trial team.
Podrobné výsledky viz celý článek-tučně vítězové kategorií

 

1 212 Josef Soukup muži 19 - 29 1981 CK Kolokrám.cz - Svijany 2:35:44
2 61 Lukáš Příhoda muži 19 - 29 1988 KC hlinsko 2:35:45
3 142 Petr Hudeček muži 19 - 29 1982 Forman Cycling Team 2:35:46
4 23 Jan Strapek muži 30 - 39  1975 Kc espro jeseník,Masters 2:36:24
5 149 Jakub Svoboda muži 30 - 39  1975 CK Kolokrám.cz - Svijany 2:36:25
6 147 Tomáš Čer muži 19 - 29 1983 CK Kolokrám.cz - Svijany 2:36:41
7 205 Aleš Strnad muži 19 - 29 1986 Colnago CZ 2:37:01
8 39 Zdeněk Bartoš muži 30 - 39  1977 ITV Náchod 2:37:10
9 257 Jiří Mikulášek muži 30 - 39  1976 CSK Markus 2:37:11
10 14 Stanislav Špiler muži 19 - 29 1981   2:37:12
11 77 Jiří Křivánek muži 19 - 29 1985 Union RC Pedals 2:37:13
12 125 Daniel Dlužanský muži 19 - 29 1990 ADO Dukla Brno 2:37:14
13 129 Petr Drahoš muži 50 - 59 1959 Family Team Hlinsko o.s. 2:37:16
14 148 Jiří Říha muži 30 - 39  1977 CK Kolokrám.cz - Svijany 2:37:17
15 216 Stanislav Derfl muži 30 - 39  1976 Cyklosport Derfl 2:37:17
16 210 Arnhof Heribert muži 30 - 39  1974 Kosmopoliten - Zwettl - RAKOUSKO 2:37:18
17 76 Robert Kleiner muži 40 - 49 1966 Eleven Power Tap 2:37:19
18 126 Marek Matějka muži 19 - 29 1988 Roadcycling.cz 2:37:20
19 47 Michal Kuchařík muži 19 - 29 1980 PELLS team 2:37:22
20 294 David Fiedler muži 30 - 39  1974 Uniqua ACK Jihlava 2:37:29
21 146 Dušan Orávek muži 30 - 39  1974 Pinarello Sportfull 2:37:30
22 114 Miroslav Šváb muži 30 - 39  1976 SC Ráječko 2:37:50
23 42 Tomáš Kopecký muži 19 - 29 1983 ZhorTeam 2:37:56
24 74 Radek Krummer muži 19 - 29 1988 Team CUBE 2:38:21
25 20 Rostislav Man muži 40 - 49 1962 AXIMON OrBiT Žďár nad Sázavou 2:38:22
26 259 Aleš Zárybnický muži 30 - 39  1974 Eleven Power Tap 2:38:23
27 127 Jan Fiala muži 30 - 39  1977 Veloservis 2:38:24
28 213 Zdeněk Chmel muži 19 - 29 1983 Atrex - Specialized 2:38:25
29 133 Libor Pohanka muži 30 - 39  1978 KC Brno 2:38:54
30 128 Michal Běhounek muži 40 - 49 1967 Veloservis 2:39:15
31 12 Martin Vojtěch muži 30 - 39  - Cyklo Klub Kučera Znojmo 2:40:05
32 206 Paul Robl muži 19 - 29 1982 Specialized Mountain Bike Zwettl - RAKOUSKO 2:40:30
33 124 Radomír Melša muži 30 - 39  1977 L.B.C.Ednuracing 2:40:35
34 56 Michal Koubík muži 19 - 29 1980 SP Kolo 2:40:43
35 138 Zbyněk Pospíchal muži 19 - 29 1986 Brno 2:40:51
36 287 Zbyněk Stejskal muži 30 - 39  1975 Veloservis Team Havlíčkův Brod 2:41:03
37 9 Roman Meidl muži 40 - 49 1967 Cyklo Klub Kučera Znojmo 2:41:52
38 51 Martin Valášek muži 40 - 49 1966 CK master team trnava-SLOVENSKO 2:42:35
39 55 Karol Lipovský muži 50 - 59 1957 CK master team trnava-SLOVENSKO 2:42:36
40 290 Ludvík Killinger ml.  muži 30 - 39  1977 Cyklo Team Killi 2:42:42
41 120 Lukáš Poříz muži 30 - 39  1976 Xstream Racing Team 2:42:44
42 83 Jiří Rechtík muži 30 - 39  1975 Cyklo Klub Kučera Znojmo 2:43:01
43 144 Lukáš Tomášek muži 19 - 29 1988 Ekol Team 2:43:02
44 134 Petr Novotný muži 30 - 39  1974 Agro Kolín 2:44:17
45 67 Jiří Kasal muži 60 -  1948 KC kooperativa 2:44:19
46 21 Michal Korcina muži 30 - 39  1973 HP karton 2:44:23
47 36 Jiří Janoušek muži 19 - 29 1983 KC BRNO 2:44:37
48 106 Tomáš Koutský muži 19 - 29 1983 TJ Jiskra Potocký Jaroměř 2:44:37
49 130 Milan Fajt muži 30 - 39  1977 CK Hakr Brno 2:48:35
50 11 Libor Šaroun muži 30 - 39  1973 Cyklo Klub Kučera Znojmo 2:48:40
51 108 Radoslav Krummer muži 50 - 59 1958 Slavia Karlovy Vary 2:49:14
52 94 Stanislav Svárovský muži 50 - 59 1954 KC kooperativa 2:49:20
53 38 Vlastmil Mlynář muži 30 - 39  1974 ACS DRAK Vrbno 2:49:28
54 110 Marek Chuděj muži 30 - 39  1972 Cyklo Jeseník 2:49:29
55 115 Jiří Boštík muži 40 - 49 1961 Cyklo Stratílek Litomyšl 2:49:30
56 272 Ludvík Killinger muži 50 - 59 1954 Cyklo Team Killi 2:49:31
57 119 Pavel Matoušek muži 30 - 39  1978 KC Brno 2:49:55
58 145 Robert Skřeček muži 40 - 49 1962 Lanškroun 2:50:20
59 112 Pavel Kuda muži 40 - 49 1969 SK Prima Polička 2:50:21
60 122 David Urbanec muži 30 - 39  1970 KC kooperativa 2:50:22
61 107 Libor Lošťák muži 30 - 39  1970 SKC Brno 2:50:23
62 71 Martin Bořil muži 30 - 39  1976   2:50:24
63 60 Tomáš Tichý muži 19 - 29 1984 ITV nÁCHOD 2:50:25
64 24 Martin Černý muži 40 - 49 1969 KC Brno 2:50:26
65 100 Pavel Blažek muži 50 - 59 1957 KC kooperativa 2:50:27
66 16 Lubomír Novák muži 60 -  1947 Cyklo Klub Kučera Znojmo 2:50:28
67 298 Ctirad Šulc muži 50 - 59 1955 CKKV Praha 2:50:30
68 58 Veselý Pavel muži 30 - 39  1976 Prodoli Racing 2:50:31
69 288 Tomáš Faltus muži 30 - 39  1975 Veloservis Team Havlíčkův Brod 2:50:33
70 1 Radek Švarc muži 30 - 39  1971   2:51:01
71 118 Václav Píša muži 30 - 39  1978 Xstream Racing Team 2:51:01
72 66 Václav Lagerský muži 30 - 39  1976 Cyklosport Derfl 2:51:02
73 102 Jaroslav Holík muži 50 - 59 1956 SKC Pečky   2:52:35
74 91 Jaroslav Vomela muži 40 - 49 1969 Veloservis Havlíčkův Brod 2:53:00
75 291 Ondřej Prchal muži 19 - 29 1987   2:53:14
76 45 Tibor Fekete muži 40 - 49 1964 ŠK calex šurany-SLOVENSKO 2:53:15
77 104 Petr Klejna muži 19 - 29 1980 KC kooperativa 2:53:24
78 49 Martin Záruba muži 19 - 29 1981 CK MTB MARATON HLINSKO 2:54:20
79 3 Jan Valeš muži 30 - 39  1970 Agro Kolín 2:54:21
80 6 Luboš Feigl muži 40 - 49 1961 KC kooperativa 2:54:22
81 202 Miroslav Kubík muži 30 - 39  1978 SKC Pečky 2:54:23
82 35 Libor Zajíc muži 30 - 39  1973 SPORTCOMPLEX BŘECLAV 2:54:28
83 299 Martin Walter muži 30 - 39  1972 České Budějovice 2:54:29
84 54 Štefan Lameš muži 50 - 59 1959 CK master team trnava-SLOVENSKO 2:54:30
85 43 Jiří Antoš muži 19 - 29 1985 Cyklo Klub Kučera Znojmo 2:54:31
86 1112 Dalibor Kvasnička muži 60 -  1949 Carla Dvůr Králové 2:54:31
87 140 Ladislav Vosáhlo muži 50 - 59 1958 Jiskra Nový Bydžov 2:54:32
88 88 Jaroslav Pařík muži 50 - 59 1951 Hermann Lucky Bike 2:54:33
89 10 Petr Kadlec muži 40 - 49 1962   2:54:34
90 135 Emil Klein muži 50 - 59 1957 Agro Kolín 2:54:38
91 53 Dalibor Grebeči muži 30 - 39  1977 CK master team trnava-SLOVENSKO 2:54:40
92 22 Filip Daňhel muži 30 - 39  1976 Ztrans sport cycling 2:54:41
93 105 Petr Soják muži 50 - 59 1955 KC kooperativa 2:54:45
94 48 Lukáš Lipták muži 19 - 29 1982 SKC pečky masters 2:54:46
95 37 Luboš Janda muži 40 - 49 1969   2:54:47
96 93 Lubomír Jonák muži 40 - 49 1962 Veloservis Team Havlíčkův Brod 2:54:51
97 121 John Van Vranken muži 30 - 39  1979 USA 2:54:52
98 82 Karel Menšík muži 40 - 49 1964 Křenovice 2:54:53
99 18 Jaroslav Naprávník muži 30 - 39  1979 Prahul 2:54:55
100 139 Josef Komárek muži 19 - 29 1980 Jiskra Nový Bydžov 2:55:30
101 68 Pavel Nič muži 30 - 39  1977 SP Kolo 2:55:31
102 57 Pavel Prchal muži 50 - 59 1959 Kern 2:55:33
103 7 Jiří Strnad muži 50 - 59 1956 KC kooperativa 2:55:35
104 17 Tomáš Kubát muži 30 - 39  1977 Bohemie Nový Bor 2:56:42
105 209 Jan Hloušek muži 19 - 29 1984 Atrex - Specialized 2:57:15
106 4 Patryk Mazurek muži 19 - 29 1982 Polsko - Katowice 2:57:28
107 117 Jiří Wolf muži 19 - 29 1986 Cyklosport Stratílek 2:58:37
108 101 Jiří Zach muži 50 - 59 1954 SKC Pečky 2:59:22
109 92 Luděk Šimeček muži 30 - 39  1977 Loučeň 2:59:23
110 15 Alois Bulín muži 50 - 59 1956 Cyklo Klub Kučera Znojmo 2:59:30
111 62 Leoš Frecer muži 40 - 49 1967 Cyklo Klub Kučera Znojmo 2:59:31
112 251 Miroslav Endris muži 60 -  1944 Agro Kolín 2:59:34
113 99 Vladimír Michálek muži 30 - 39  1972 Veloservis Havlíčkův Brod 2:59:35
114 136 Petr Žák muži 30 - 39  1971 Agro Kolín 2:59:37
115 40 Lubomír Petruš muži 40 - 49 1963 ACS DRAK Vrbno 2:59:40
116 131 Norbert Stibůrek muži 30 - 39  1975 Agro Kolín 3:01:38
117 84 Dalibor Homolka muži 50 - 59 1958 Bohemia Nový Bor 3:03:16
118 50 Viktor Novotný muži 30 - 39  1976 TJ LUŽE KOŠUMBERK 3:04:52
119 109 Kamil Juřík muži 40 - 49 1967 Cyklo Jeseník 3:05:10
120 59 Ladislav Dobrovolný muži 50 - 59 1959 šk calex šurany-SLOVENSKO 3:05:11
121 79 Vladimír Beinhauer muži 60 -  1949 Cyklo Klub Kučera Znojmo 3:06:44
122 297 Přemysl Šváb muži 40 - 49 1965 Echokardio.cz 3:07:01
123 141 Jana Ševčíková ženy 18-39 1986 Bike One 3:07:02
124 95 Vladimír Václavek muži 19 - 29 1981 Vorvaň 3:08:27
125 89 Michal Štarman muži 19 - 29 1990 Hermann Lucky Bike 3:09:46
126 87 Zdeněk Makoň muži 60 -  1938 CK MCB Sokolov 3:09:58
127 116 Ladislav Kosmák muži 30 - 39  1973 Brno 3:10:05
128 52 Milan Kollár muži 40 - 49 1964 CK master team trnava-SLOVENSKO 3:10:09
129 5 David Marek muži 30 - 39  1975   3:16:40
130 1102 Christian Mold muži 30 - 39  1970 RC Hollabrun - RAKOUSKO 3:16:44
131 132 Marek Hnátnický muži 30 - 39  1977 Agro Kolín 3:16:45
132 28 Ctirad Medlík muži 50 - 59 1958 C.S.C. Sumperk 3:16:52
133 31 Daniela Jindrová ženy 18-39 1980 KC kooperativa 3:16:53
134 27 Zdeněk Karásek muži 60 -  1936 AXIMON OrBiT Žďár nad Sázavou 3:16:54
135 208 Tereza Ďurdiaková ženy 18-39 1991 Ekol Triatlon team 3:17:00
136 1101 Josef Gauser muži 40 - 49 1965 RC Hollabrun - RAKOUSKO 3:17:03
137 296 Josef Scherrer muži 50 - 59 1957 Hape Brno 3:17:06
138 85 Milan Procházka muži 60 -  1948 Bohemia Nový Bor 3:17:07
139 19 Milan Voráč muži 50 - 59 1958 C.S.C. Sumperk 3:17:08
140 143 Petr Koza muži 40 - 49 1964 Pardubice 3:17:10
141 86 Jiří Rejholec muži 60 -  1948 Bohemia Nový Bor 3:17:12
142 2 Leszek Pijanowski muži 50 - 59 1959 Polsko - Katowice 3:17:14
143 32 Honza Havránek muži 19 - 29 1980 SNS Smržovka 3:22:39
144 73 Michal Chadim muži 30 - 39  1978 KC Brno 3:24:15
145 13 David Vrkoč muži 30 - 39  1978   3:24:48
146 44 Leoš Pradáč muži 30 - 39  1970   3:24:49
147 33 Oldřich Benda muži 40 - 49 1961 Hrubšice 3:25:10
148 29 Miroslav Vodák muži 60 -  1945 TJ kovo Praha 3:25:40
149 90 Jan Vecka muži 19 - 29 1983 Praha 3:27:14
150 97 František Brůna muži 50 - 59 1954 Křinec 3:27:16
151 113 Vladislav Koubík muži 50 - 59 1956 Cyklosport Kern 3:27:16
152 103 Blanka Hyblerová ženy 40 1957 SKC Pečky 3:27:33
153 78 Miloslav Luňák muži 40 - 49 1964 CK Energetik Chvaletice 3:30:00
154 80 Oldřich Rokyta muži 50 - 59 1954 CK Energetik Chvaletice 3:30:05
155 81 Zbyněk Vojtíšek muži 50 - 59 1955 CK Energetik Chvaletice 3:30:09
156 8 Oldřich Herčík muži 50 - 59 1950 KC kooperativa 3:33:14
157 64 Pavel Jordán muži 40 - 49 1965 Cyklo Klub Kučera Znojmo 3:35:42
158 41 Miroslav Mlynář muži 60 -  1948 ACS DRAK Vrbno 3:35:46
159 63 Michaela Jordánová ženy 18-39 1991 Cyklo Klub Kučera Znojmo 3:35:58
160 34 Martin Smolík muži 40 - 49 1969   3:36:09
161 25 Petra Fuxová ženy 40 1965 Znojmo 3:37:40
162 150 Aleš Krafka muži 40 - 49 1963 Z - Trans Cycling Sport 3:39:55
163 111 Eva Syslová ženy 18-39 1983 Cyklo Klub Kučera Znojmo 3:47:49
164 69 Jiří Forman muži 40 - 49 1965 Cyklo Klub Kučera Znojmo 3:47:50
165 123 Jiří Janderka muži 19 - 29 1979 Znojmo 3:48:54
166 26 Milan Krutiš muži 15 - 18 1990 Cyklo Klub Kučera Znojmo 3:49:19
167 293 Pavla Benešová ženy 18-39 1986 Uniqua ACK Jihlava 3:51:35
168 137 Vladimír Pospíchal muži 50 - 59 1952 Brno 3:59:32
169 215 Marcel Kachlíř muži 30 - 39  1971 Veloservis Team Havlíčkův Brod Diskval. 
170 1100 Peter Styblo muži 50 - 59 1956 WWW.PYGORO.COM - Gerasdorf - RAKOUSKO Diskval. 
171 65 Dušan Stejskal muži 40 - 49 1965 ITV Náchod Nedok.
172 96 Josef Michl muži 50 - 59 1959 CK Pečky Nedok.
173 98 František Plaček muži 50 - 59 1953 SKC Pečky Nedok.
174 214 Tomáš Maršík muži 19 - 29 1981 Veloservis Team Havlíčkův Brod Nedok.
175 295 Jiří Klíma muži 19 - 29 1987 AD PEHAP Brodek Nedok.
             

 

Článek můžete sdílet:

   

Hledání na tomto webu  

   

Rozpis Sportovišť  

ZIMNÍ STADION
Kontakt: p.Šebela tel: 736 656 773
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Sportovní hala F.J.Curie
Kontakt: p. Šťastník 777 759 661
emailTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Hala Dvořákova (Ronja)
Kontakt: p. Šebela  tel: 736 656 773
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Umělá tráva Husovy sady
Kontakt: p. Šťastník tel: 777 759 661
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
   

Fotbal FNL 2.liga  

1. SK Dynamo ČB 30 60:24 72
2. FC Vysočina Jihlava 30 50:33 58
3. FC Zbrojovka Brno 30 63:31 57
4. FC Hradec Králové 30 36:18 53
5. FK Ústí nad Labem 30 44:39 49
6. FK Varnsdorf 30 33:26 48
7. FK Pardubice 30 45:34 44
8. MFK Vítkovice 30 32:44 40
9. FK Fotbal Třinec 30 36:42 36
10. 1. SK Prostějov 30 28:37 36
11. FK Baník Sokolov 30 28:40 33
12. FC Vlašim 30 30:38 32
13. MFK Chrudim 30 39:56 29
14. FK Viktoria Žižkov 30 33:59 27
15. FC MAS Táborsko 30 37:53 25
16. 1. SC Znojmo FK 30 40:60 25
 
 
 
   

Okresní přebor 2018-19  

 KlubZ  S  B
1. Višňové A 19   47:29   46
2. Jaroslavice A 19   70:28   42
3. Rakšice A 19   38:30   35
4. Hostim 19   54:34   32
5. Hrádek 19   59:40   31
6. Dobšice B 19   46:36   30
7. Práče A 19   42:43   30
8. Jezeřany 19   29:35   29
9. FK Znojmo B 19   42:47   26
10. Suchohrdly 19   30:43   20
11. Starý Petřín 19   31:54   18
12. Prosiměřice A 19   37:47   16
13. Litobratřice A 19   31:66   14
14. Jevišovice B 19   27:51   9
   

Návštěvní kniha  

znsport
Je zde celý zápas. Otázku podejte na radnici města.
středa 4. leden 2017 5:55
Marušák
Bude sestřih zápasu s Rožnovem? děkuji
pondělí 2. leden 2017 8:04
Marušák
Proč zde není sestřih zápasu s vinohrady? :?
pondělí 31. říjen 2016 16:22
   

Přihlášení  

   

Kdo je na stránkách  

Právě přítomno: 126 hostů a žádný člen

   

Copyright © Znojemský sport - znsport.cz. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil - Portal 70 - tvorba webových stránek Znojmo