Silniční maraton Evropa 2010

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
Podrobnosti

Mezinárodní silniční maraton EVROPA ne 2.5. 2010

logo_klub.gifRok se sešel s rokem a mi tu máme další ročník silniční cyklistický maratón Evropa. Závod se jel jako "veřejný" dne 2.5.2010 se startem v 11,00 hodin .

Trať vedla na území České republiky a Rakouska. Vesměs po velmi dobrých úsecích s minimálním provozem mimo část ihned po startu a cca 5km před cílem. Trasa byla značena barevnými šipkami přímo na vozovce vždy těsně před odbočkou a černou šipkou na papírovém podkladu oranžové barvy Kritická místa jsou řešena pořadatelskou službou a orgány POLICIE na obou stranách hranice.
Závodů se zúčastnilo 134 závodníků. Celkovým vítězem se stal Mynář Z. (Max Cursor) před Krotkým Rost. (AC Sparta Praha) a třetí skončil Krummer Radek (Team Cube). Podrobné výsledky viz. celý článek
Pořadí v kat. Pořadí abs. Číslo Jméno závodníka Kategorie Ročník Klub Čas
1 1 52 Mlynář Zdeněk M 30-39 1976 Max Cursor 2:48:25
2 2 121 Krotký Rostislav M 30-39 1976 AC Sparta Praha 2:48:28
1 3 106 Krummer Radek M 19-29 1988 Team Cube 2:48:37
2 4 132 Svoboda Jan M 19-29 1985 YOGI Racing Team Ostrava 2:48:43
3 5 107 Hradil Jiří M 19-29 1986 KCK CYKLOTEAM Zlín 2:48:48
3 6 42 Říha Jiří M 30-39 1977 CK Kolokrám - Svijany 2:48:57
4 7 50 Soukup Josef M 19-29 1981 DURATEC_JAMBOR uhelné sklady 2:49:17
5 8 59 Strnad Aleš M 19-29 1986 Colnago CZ 2:49:18
4 9 109 Kučera Ivo M 30-39 1978 KCK CYKLOTEAM Zlín 2:49:19
5 10 117 Tomeček Luboš M 30-39 1979 Forman Cycling 2:49:20
6 11 35 Bartoš Zdeněk  M 30-39 1977 i-trenink  Náchod 2:49:21
6 12 108 Ševčík Martin M 19-29 1982 KCK CYKLOTEAM Zlín 2:49:22
7 13 84 Mikulášek Jiří M 30-39 1976 VCT Viessmann 2:49:23
8 14 37 Svoboda Jakub  M 30-39 1975 CK Kolokrám - Svijany 2:49:24
7 15 105 Matějka Marek M 19-29 1988 Road Cycling 2:49:25
9 16 53 Kachlíř Marcel M 30-39 1971 CK Znojmo - Basso Team 2:49:26
1 17 140 Kleiner Robert M 40-49 1966 BMC eleven 2:49:27
10 18 10 Vojtěch Martin M 30-39 1973 Cyklo Klub Kučera Znojmo 2:49:28
1 19 97 Kratochvíl Radek M 15 - 18 1992 TJ Favorit Brno 2:49:29
11 20 129 Matoušek Pavel M 30-39 1978 KC Brno 2:49:30
12 21 83 Orávek Dušan M 30-39 1974 Pinarello Sportful 2:49:31
8 22 89 Aloušek Jan M 19-29 1984 Atrex - Specialized 2:49:32
13 23 68 Galatík Roman M 30-39 1977 CK Frenštát p. Radhoštěm 2:49:33
9 24 16 Dyntar Michal  M 19-29 1986 HSK cycling team 2:49:34
1 25 116 Trochta Libor M 50-59 1958 Cyklo Jeseník 2:49:35
2 26 91 Drahoš Petr M 50-59 1959 Family Team Hlinsko 2:49:54
14 27 27 Faltus Tomáš M 30-39 1975 Veloservis Team  2:50:04
10 28 144 Hunal Martin M 19-29 1989 Velosport Valenta 2:50:10
15 29 90 Pohanka Libor M 30-39 1978 KC Brno 2:50:12
11 30 41 Čer Tomáš M 19-29 1983 CK Kolokrám - Svijany 2:50:29
16 31 136 Novotný Petr M 30-39 1974 Agro Kolín 2:50:31
2 32 126 Kuda Pavel M 40-49 1969 Sensor Svitavy 2:53:48
17 33 139 Stupka Ondřej M 30-39 1971 KC Brno 2:53:49
12 34 38 Ehrenberger Jakub  M 19-29 1989 CK Kolokrám - Svijany 2:56:39
3 35 70 Pelc Ladislav M 50-59 1958 CK Frenštát p. Radhoštěm 2:56:40
18 36 74 Killinger Ludvík M 30-39 1977 Cyklo Team Killi 2:56:41
13 37 46 Koutský Tomáš M 19-29 1983 i-trenink  Náchod 2:56:42
19 38 85 Robl Paul M 30-39 1978 Road Biker.AT 2:56:43
20 39 8 Korcina Michal  M 30-39 1973 HP Karton - Brno 2:56:44
3 40 29 Běhounek Michal  M 40-49 1967 Veloservis Team  2:56:45
21 41 75 Dofek Jiří M 30-39 1976 COS Brno 2:56:46
4 42 33 Černý Martin  M 40-49 1969 KC Brno 2:56:47
4 43 94 Bergman Jaroslav M 50-59 1960 KC Brno 2:56:48
22 44 60 Klejna Petr M 30-39 1980 KC Kooperativa 2 2:56:49
1 45 6 Kasal Jiří M 60+ 1948 KC Kooperativa 2:56:50
5 46 114 Krummer Radoslav M 50-59 1958 Slavia K.Vary cykloklub 2:56:51
23 47 138 Maresch Gabriel M 30-39 1971 Nora Racing Team AT 2:56:52
14 48 49 Hrachovec Radek M 19-29 1989 DURATEC_JAMBOR uhelné sklady 2:56:53
15 49 92 Janoušek Jiří M 19-29 1983 KC Brno 2:56:54
5 50 17 Satinský Allexandr  M 40-49 1963 YOGI Racing Team Ostrava 2:57:11
24 51 134 Chadim Michal M 30-39 1978 KC Brno 2:57:12
6 52 58 Blažek Pavel M 50-59 1957 KC Kooperativa 3:04:05
25 53 119 Chuděj Marek M 30-39 1972 Cyklo Jeseník 3:05:50
26 54 64 Hejcman Radek M 30-39 1979 SKC Pečky 3:05:51
6 55 80 Meidl Roman M 40-49 1967 Cyklo Klub Kučera Znojmo 3:05:52
2 56 20 Novák Lubomír M 60+ 1947 Cyklo Klub Kučera Znojmo 3:05:55
27 57 3 Šaroun Libor M 30-39 1973 Cyklo Klub Kučera Znojmo 3:06:01
2 58 96 Job Robin M 15 - 18 1993 TJ Favorit Brno 3:06:03
16 59 124 Wolf Jiří M 19-29 1986 SC Mirva Svitavy 3:06:08
17 60 34 Pauschek Karel  M 19-29 1985 Rocktechnik triatlon - Brno 3:06:09
18 61 73 Eremka Petr M 19-29 1987 Humpolec 3:06:10
28 62 112 Kubů Martin M 30-39 1971 L.B.C.Enduraining 3:06:11
19 63 127 Culka Petr M 19-29 1986 Uniqa ALK Jihlava 3:06:23
29 64 26 Stejskal Zbyněk  M 30-39 1975 Veloservis Team  3:06:24
20 65 118 Dušek Martin M 19-29 1982 CATUS Bike Team 3:06:25
30 66 13 Machotka Karel  M 30-39 1973 YOGI Racing Team Ostrava 3:09:14
31 67 65 Šimeček Luděk M 30-39 1977 CK Loučeň 3:09:15
7 68 95 Macháček Otto M 50-59 1957 Tessuti Prestige Team 3:09:16
32 69 15 Nádvorník Jiří  M 30-39 1978 HSK cycling team 3:09:26
21 70 99 Slezák Martin M 19-29 1985 I - Trenink 3:09:27
3 71 81 Hacaj Oldřich M 60+ 1947 KL Most 3:09:28
33 72 51 Novák Radek M 30-39 1972 Veloservis Team  3:09:29
34 73 7 Daňhel Filip M 30-39 1976 ZTRANS SPORT CYCLING - Mor. Budějovice 3:09:30
35 74 131 Vyskočil Jan M 30-39 1973 Agro Kolín 3:09:31
36 75 130 Hnátnický Marek M 30-39 1977 Agro Kolín 3:09:32
22 76 128 Antoš Jiří M 19-29 1986 Cyklo Klub Kučera Znojmo 3:09:33
8 77 63 Michl Josef M 50-59 1959 SKC Pečky 3:09:34
7 78 86 Cvrkal Richard M 40-49 1965 Vinohradské Šlapky 3:09:35
8 79 19 Sekerka Karel M 40-49 1961 Bike Team Kola Kankovsky 3:09:36
37 80 79 Koďousek Daniel M 30-39 1971 SKC Pečky 3:09:37
23 81 104 Václavek Vladimír M 19-29 1981 Z - Trans sport cycling 3:09:38
9 82 18 Frecer Leoš M 40-49 1967 Cyklo Klub Kučera Znojmo 3:09:39
9 83 78 Holík Jaroslav M 50-59 1956 SKC Pečky 3:09:40
10 84 115 Juřík Kamil M 40-49 1967 Cyklo Jeseník 3:09:41
11 85 12 Kadlec Petr M 40-49 1962 SSC Železný Brod 3:09:42
24 86 100 Beneš Radek M 19-29 1985 I - Trenink 3:10:00
4 87 56 Šustr Miloslav M 60+ 1945 Ricoh Impromat Tábor 3:10:02
38 88 143 Dobeš Bohumír M 30-39 1979 Cyklo Klub Kučera Znojmo 3:10:09
12 89 45 Ištok Rostislav  M 40-49 1968 Kovo Praha 3:10:16
25 90 120 Frýda Lukáš M 19-29 1982 Volvo Autohase MTB team 3:11:19
10 91 61 Hampl Jaromír M 50-59 1954 Kooperativa 3:14:14
39 92 71 Tržil Ivo M 30-39 1979 Cyklo Mikulášek 3:14:15
40 93 28 Král Martin M 30-39 1979 YOGI Racing Team Ostrava 3:15:52
13 94 111 Černý Zdeněk M 40-49 1961 FS Frymburk 3:16:19
11 95 62 Plaček František M 50-59 1953 SKC Pečky 3:16:35
12 96 77 Zach Jiří M 50-59 1954 SKC Pečky 3:17:25
26 97 110 Lipták Lukáš M 19-29 1982 SKC Pečky 3:18:24
41 98 103 Neubauer Jaromír M 30-39 1973 www.pila-kuly-palisady.wz.cz 3:18:45
3 99 113 Durda Ondřej M 15 - 18 1991 SK Stavospol Znojmo 3:20:04
13 100 101 Bulín Alois M 50-59 1956 Cyklo Klub Kučera Znojmo 3:20:34
27 101 72 Tržil Zdeněk M 19-29 1980 Cyklo Mikulášek 3:20:44
5 102 76 Herčík Oldřich M 60+ 1950 KC Kooperativa 3:22:21
42 103 137 Žák Petr M 30-39 1971 Agro Kolín 3:22:22
14 104 14 Caska Vladimír M 50-59 1954 Caska Invest - Cyklistický oddíl 3:22:33
6 105 40 Baťa Vladimír  M 60+ 1950 KCK CYKLOTEAM Zlín 3:23:25
14 106 82 Mráz Kamil M 40-49 1970 Silný team Uničov 3:23:33
43 107 39 Netík Ivo M 30-39 1972 CK Kolokrám - Svijany 3:23:34
15 108 44 Benda Oldřich  M 40-49 1961 Hrubšice 3:24:29
28 109 2 Mazurek Patryk M 19-29 1982 POLSKO - Katowice 3:29:12
7 110 22 Navrátil František M 60+ 1942 SKC Prostějov 3:30:44
4 111 102 Zechmeister Tomáš M 15 - 18 1993 TJ Favorit Brno 3:33:59
15 112 23 Škopek Karel M 50-59 1953 HEC Jarton Jaroměř 3:36:45
44 113 123 Lasovský Roman M 30-39 1977 Cyklo Jeseník 3:36:50
16 114 9 Pijanowski Leszek M 50-59 1959 POLSKO - Katowice 3:36:52
17 115 24 Wiedermann Zdeněk M 50-59 1958 Silný team Uničov 3:36:55
8 116 66 Makoň Zdeněk M 60+ 1938 CK MCB Sokolov 3:36:59
29 117 4 Krutiš Milan M 19-29 1990 Cyklo Klub Kučera Znojmo 3:37:11
16 118 133 Kouble Pavel M 40-49 1962 Agro Kolín 3:42:21
17 119 135 Zavadil František M 40-49 1963 Agro Kolín 3:42:24
18 120 141 Netolický Milan M 50-59 1958 Vinohradské Šlapky 3:42:26
18 121 57 Jordán Pavel M 40-49 1965 Cyklo Klub Kučera Znojmo 3:42:43
9 122 93 Zelený Milan M 60+ 1948 Znojmo 3:42:45
19 123 55 Forman Jiří M 40-49 1965 CK Znojmo   3:42:51
30 124 67 Molík František M 19-29 1982 Cyklo Mikulášek 3:43:08
1 125 69 Syslová Eva Ž 18 - 39 1983 Cyklo Klub Kučera Znojmo 3:43:12
20 126 5 Smolík Martin M 40-49 1969 Znojmo 3:43:24
21 127 88 Zoufalý Roman M 40-49 1965 Znojmo 3:43:32
2 128 125 Moravcová Šárka Ž 18 - 39 1978 Veloservis Team Havlíčkův Brod 3:58:14
45 129 47 Zimmermann Jiří M 30-39 1978 KCK CYKLOTEAM Zlín 3:58:41
10 130 98 Sovinský Robert M 60+ 1947 Roso 4:01:50
19 131 87 Bendl Jaroslav M 50-59 1956 Cyklosport Kern 4:02:03
46 132 54 Fiala Jan M 30-39 1977 CK Znojmo - Basso Team Nedok.
20 133 122 Kubíček Bořivoj M 50-59 1960 Cyklo Jeseník Nedok.
21 134 142 Koubík Vladislav M 50-59 1956 Cyklo Kern Nedok.
               

Článek můžete sdílet:

   

Hledání na tomto webu  

   

Hokej EBEL 2018-19  

erstebankliga
 
 PLAY OFF
 

Čtvrtfinálové dvojice

Vídeň – Znojmo            4 : 1
(7:0,3:4,5:2,4:2,5:1)

Graz – Linz                   3 : 2
(7:3,3:4p,4:3p,5:2,2:3)

Klagenfurt – Bolzano   4 : 1
(5:4p,4:3p,4:1,2:4,5:3)

Fehérvár – Salzburg    2 : 3
(1:0,3:4p,4:6,4:5,2:1)
   

Rozpis Sportovišť  

ZIMNÍ STADION
Kontakt: p.Šebela tel: 736 656 773
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Sportovní hala F.J.Curie
Kontakt: p. Šťastník 777 759 661
emailTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Hala Dvořákova (Ronja)
Kontakt: p. Šebela  tel: 736 656 773
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Umělá tráva Husovy sady
Kontakt: p. Šťastník tel: 777 759 661
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
   

Fotbal FNL 2.liga  

1. SK Dynamo ČB 19 36:16 44
2. FC Vysočina Jihlava 19 30:14 40
3. FC Hradec Králové 19 26:10 37
4. FK Varnsdorf 19 18:11 34
5. FK Ústí nad Labem 19 26:24 32
6. FK Pardubice 19 33:20 31
7. FC Zbrojovka Brno 19 36:24 29
8. MFK Vítkovice 19 20:30 26
9. FC  Vlašim 19 24:26 22
10. FK Baník Sokolov 19 19:26 21
11. FK Fotbal Třinec 19 18:26 21
12. 1. SC Znojmo FK 19 28:27 20
13. 1. SK Prostějov 19 13:28 18
14. FC MAS Táborsko 19 23:31 17
15. MFK Chrudim 19 23:37 15
16. FK Viktoria Žižkov 19 20:43 13
   

Florbal SUPERLIGA  

Play off STAV SÉRIE

M.B. - Chodov

Sparta - Vítkovice

STŘEŠOVICE - VÍTKOVICE  1 - 4
OSTRAVA - CHODOV           2 - 4
BOHEMIANS - SPARTA       1 - 4
OTROKOVICE - M.B.          0 - 4

Play down STAV SÉRIE

VINOHRADY - ZNOJMO     4 - 3

BRNO - PARDUBICE          0 - 4

   

Návštěvní kniha  

znsport
Je zde celý zápas. Otázku podejte na radnici města.
středa 4. leden 2017 5:55
Marušák
Bude sestřih zápasu s Rožnovem? děkuji
pondělí 2. leden 2017 8:04
Marušák
Proč zde není sestřih zápasu s vinohrady? :?
pondělí 31. říjen 2016 16:22
   

Přihlášení  

   

Kdo je na stránkách  

Právě přítomno: 63 hostů a žádný člen

   

Copyright © Znojemský sport - znsport.cz. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil - Portal 70 - tvorba webových stránek Znojmo